Anmälningslista Atea Mälarmaraton 2018

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Herrar 21,1 km (51 anmälda)
Namn Förening
Tomas Aldrin Walter -
Daniel Berg -
Josef Bly Runacademy IF
Christopher Borrego -
Magnus Bosson Bålsta IK
Linus Bylund -
Erik Dahlquist VSS
Enrique Diaz -
Tore Ehlin Ehlin & Larsson
Niklas Eklund -
Conny Evaldson Svalan
Christian Fröjd VSK Fanatics
Håkan Gunnarsson V-TAB AB
Pär Gustavsson Hässelby SK
Ulf Haglund Atea Sverige AB
Magnus Hammargren Ingen
Anders Holmberg Glada motionärers löparförening
Robert Hök Hökåsens IF
Alexander Izosimov -
Joachim Johansson -
Matthias Karlsson -
Roland Kauntz Järfälla
Janne Koivuperä Umara sports club
Senthil Kumar Krishnaswamy -
Andreas Larson -
Robin Lindberg -
Andreas Lindell Brovallens IF
Johan Linder -
Magnus Lindgren Västerås Skidor
Carl Lindström -
Niklas Långbacka -
Andrew Maier -
Robert Nordmark Lonesome Runners
Per-Fredrik Norlund SLDK
Björn Offerman Västerås Swimrun
Kenneth Olausson KOMP IF
Christoffer Olsson FK Studenterna
Oskar Påsse -
Daniel Quai -
Robin Redander -
Patrik Rommel -
Carl-Johan Sandvik Lonesome Runners
Mathias Skoglund -
Petri Stolt Oves cross
Mikael Suvero congere it-konsult
Martin Wikström -
Simon Zmrzlak Västerås Swimrun
Fredrik Åkermark -
Johan Åkesson -
Pontus Åkesson -
Henrik Östergren -
Damer 21,1 km (34 anmälda)
Namn Förening
Fjola Adalsteinsdottir -
Tina Bokenstrand -
Sofia Ehlin Ehlin & Larsson
Carola Folkjern -
Lise-Lothe Fridström Lonesome Runners
Malin Gårdensjö -
alexandra hadzinikolic -
Pia Heldesjö -
Jessica Högberg Team Högberg
Annika Johansson Johanneslunds IF
Agnieszka Juszkiewicz -
Kristina Jönsson -
Jessica Karlsson -
Annika Kieri -
Mikaela Lagerlöf -
Linda Larson -
Åsa Larsson Lindqvist -
Amanda Lindberg -
Emma Lindström -
Louise Luttropp -
Christina Långbacka -
Ebba Magnusson -
Inga Nilsson -
Lena Ramstedt SSOK Surahammar
Jenny Rangford Montgomery -
Maria Rönnkvist -
Linda Salminen -
Maria Strömqvist -
Ann Svennberg -
Sara Svennberg Jakobsson Lonesome runners
Sandra Thorsell -
Nina Uhlén -
Caroline Wahlstrand Team Högberg
Sara Willforss -
Herrar 42,2 km (27 anmälda)
Namn Förening
Patrik Bergman -
Christer Bergström -
Shiro Biranvand Fagersta
Yavar Biranvand Västerås LK
Ian Bird-Radolovic -
Patric Calås -
Anton Eliasson -
John Forsell -
Lars Forsman -
Fredrik Gustafsson -
Oscar Hammar -
Marcus Hansander Team Ultrasweden LK
Matthias Holmstedt -
Mattias Knabäck -
Sigvard Koplimäe Vattudalens LDK
Howard Leamon -
Johan Lindhult -
Mattias Lövkvist Mediastrategi
Magnus McKay -
Niklas Mylfalk Hammarby IF Friidrott
jOjo Norell -
Timo Pohto Team-O
Stig Samuelsson Tjalve IF
Curt Sandberg Arlanda-Märsta SK
Joakim Säterborn Sigtuna Stads Löp&Triathlonklubb
Gert-Inge Tapper Björnstorps IF
Merko Vaga -
Damer 42,2 km (4 anmälda)
Namn Förening
My Aronsson -
Sabine Leiwert -
Therese Olsson -
Maria Skoglund Västerrås