Anmälningslista Night Trail Run 2017

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Damer 10 km (215 anmälda)
Namn Startnummer Förening
Annika Ahldén 1 -
Matilda Ahlquist 4 Järla Orientering
AnnSofie Ahlund 6 -
Elin Alamaa 7 -
Anneli Alanko 8 Lynx Multisport team
Ingela Alverfors 11 BSS
Linn Andersson 16 -
Malin Andersson 17 Team Nordic Trail
Malin Andersson 18 -
Josephine Arnsten 24 -
Linda Arnsten 25 -
Sofia Arnsten 26 -
Marika Atterbrand 27 Team Norrviken
Julia Bach 30 TNT
Anna Bach Ljungbäck 31 TNT
Ausrine Bereniene 37 -
Sofie Bergendahl 38 IF Thor
Ewa Bergström 41 Sports club OCR
Katrin Bevemyr 45 Crossfit Norrort
Madeleine Björk 49 -
Cecilia Björklund 50 Vattenfall IF
Yvonne Björnén 55 Nynäshamn Långdistansklubb
Alexandra Blomqvist 58 -
Christina Bohm 61 Össebylöparna
Matilda Bouveng 63 ICA Maxi Häggvik
Erika Bredberg 64 -
Jessika Breding 65 -
Hannah Bäckman 68 -
Leonor Calatayud 73 -
Charlotta Calås 74 -
Gerd Castenfors 79 -
Linnea Castenfors 80 -
Rebecca Cederström 82 Team Nordic Trail
Yurie Chatzikyriakidou 83 -
Emma Chroona 84 -
Sara De Lima 90 -
Camilla Dexius 91 Viggan Runners
Ana Diez 92 Team Nordic Trail
Linda Diktonius 93 -
Anca Dragnea 95 -
Saga Edgren 96 -
Johanna Edlund lewell 97 -
Caroline Egnerfors 100 Stockholm City Triathlon
Mikaela Ekehult 102 -
Sara Ekelund 103 Team Nordic Trail
Maria Ekstrand 108 Dynamix Köping
Alexandra Elemyr Unstad 110 -
Emma Eneström 112 Kälvesta knicks
Anna Ericson 114 Åtråvärda Årsta Athletix
Malin Ericsson 115 -
Sofia Esbjörnsson 123 -
Elise Fahlgren 124 -
Anna Fischer 127 Team Nordic Trail
Ida Fischer 128 Stockholm
Eva Forsell 129 Runacademy IF
Mikaela Forslund 131 -
Elisabeth Forssén 132 Team Nordic Trail
Annelie Forzelius 133 team 4zero
Christina Franck 134 -
Anna Frantsouzova 136 -
Teresia Fredriksson 137 Fair Trade Runners
Karin Fries 139 -
Monika Frosteman 140 -
Sara Fällman 141 -
Karin Geijer Lundin 142 -
Camilla Genberg 144 -
Anna Goliath 148 -
Tanja Grach 149 -
Sara Greberg 154 -
Jenny Gröhn 158 Aktiv Hälsa
Hedvig Gröndal 160 -
Caisa Gunnarstedt 162 Råneå
Angelica Gustafsson 163 Lomvägen Runners
Cecilia Gustafsson 164 -
Sanna Gustavsson 165 Deloitte
Linda Haals 166 -
Karin Hagren 167 Crossfit Norrort
Erica Hallin 171 -
Jennika Hammar 172 -
Emelie Hansen 174 -
Mette Hasselgren 176 -
Lena Hasselgren Lindsten 177 -
Isabella Hedberg 178 -
Emma Hedenström 180 -
Natalia Heini 182 -
Stefanie Heinig 183 -
Sofie Hellsing 187 Team nordic trail
Erika Herbert 188 -
Monica Heyder 191 -
Felicia Hilden 192 -
Annika Hjort 197 -
Eva-Marie Hoff 198 -
Malin Holdt 199 -
Tina Horppu 203 TNT
Emma Hällfors 209 -
Jennie Högfors 211 -
Kristin Höglund 212 -
Lisa Joulin 224 Sportsclub OCR
Hanna Jüllig 226 -
Anna Karlsson 228 Järfälla
Jennie Karlsson 229 -
Erika Karlström 230 -
Karolina Kolarova 233 -
Mirja Kopparberg 234 -
Elisabeth Kvist 235 Team Nordic Trail
Lena Lagerljung 241 Team Nordic Trail
Sara Lannerbro 246 -
Marie Lantz 247 -
Gunvor Latva 255 -
Mona Lauermann Orheden 256 -
Rosa Lauppe 257 -
Mikaela Lee 258 SportsClub OCR
Malin Lenholm 259 -
Emelie Lilliefeldt 263 Team Nordic Trail
Janni Lilljeforss 264 -
Anna Lindahl 265 -
Mika Lindahl 266 -
Sara Lindberg 270 ICA Maxi Häggvik
Åsa Lindeblad 271 Väsby SS Triathlon
Emelie Lindell 272 -
Anna Lindskoog Pettersson 278 Attunda OK
Anette Lindström Manninen 280 -
Johanna Ljunglöf 282 -
Nina Lovén 285 -
Lisa Lundeberg 287 -
Frida Lundgren 288 -
Cecilia Lundholm 290 -
Anna Lundin 291 Team Nordic Trail
Jenny Lundin 293 IFK Enskede
Elisabet Lundsten 294 AFA försäkring
Lena Lüning 295 -
My Längeby 296 -
Madeleine Magnusson 299 NSE
Anna Malmeström 300 -
Gelinder Maria 301 -
Pernilla Mattes 302 -
Juliette Maussier 303 -
Nina Maussier 304 -
Helene Netsgård 310 Team Nordic Trail
Annika Nilsson 311 -
Anna Nivell 315 -
Linda Nivell 316 -
Carolin Nordström 318 -
Sophia Norrgran 320 Team nordic trail
Helena Nyström 326 -
Janie Nyström 327 -
My Oscarsson 342 -
Sara Passad 344 -
Natalie Petryk Willgert 345 -
Sandra Pettersson 346 -
Åsa Pettersson 347 -
Elin Pettersson Högstedt 348 -
Cecilia Ramström 354 -
Barbara Resch 356 -
Louise Ridderstolpe 358 -
Gunilla Roll 361 Fair Trade Runners
Camilla Russell 365 -
Nina Sandberg 370 -
Susanne Sigfridsson 375 Team Nordic Trail
Fredrika Sinclair 379 -
Emilie Sjögren 380 -
Åsa Sjörs 381 -
Lisa Skedung 382 Sockertoppen IF
Emma Skeppström 384 -
Amanda Sköld 385 -
Lilly Stefansson 388 -
Annika Stenlund 389 -
Camilla Sterner 390 SÖS IF
Marie Stigsson 392 -
Martyna Studniarska 395 -
Viktoria Stärner 397 -
Anne Sudhoff 398 -
Anna Sundberg 399 -
Johanna Sundberg 401 -
Karin Sundell 402 Sollentunahems IK
Maria Swedner 404 -
Ida Söderlund 409 -
Sari Taipale 411 Lucky Leech
Lotti Tamm Bäckman 413 FSG 2.0
Özlem Tan 415 -
Malin Teeling 416 SPIF
marie tegnefjord 417 -
Malin Thiel 419 -
Jenny Thörnberg 420 Norra Stockholm Endurance
Marta Tiberg 421 -
Nathalie Trang 425 -
Elisabeth Trolling 427 -
Tijana Turbic 429 Turbolainen
Jenny Ullgren 431 -
Anne Unverzagt 433 -
Ulrika Wahlström 435 Turfgame.com
Rebecca Waldenfjord 436 OK Ravinen
Anna Wallert 439 -
Åsa Wallinder 442 OK Linné
Jenny Wallner 443 -
Victoria Westerberg 445 -
Åsa Westermark 448 LÅ Hälsoinvest AB
Anna Westlund 450 Enebyberg
Anna Wickström 452 -
Emma Widerberg 455 -
Theresia Viska 458 -
Hanna Wolf 459 -
Jessica Zetterberg 462 -
Lena Zetterlund 463 -
Inger Åberg 464 -
Lova Åhbeck 467 ÅSK
Marie-Louise Åhman 469 -
Ann-Sofi Åhn 470 -
Agneta Åkerberg guilotte 471 -
Anna Karin Åqvist 473 OK Linné
Christina Åqvist 474 -
Malin Öberg 475 -
Anna Östberg 480 -
Anna Österberg 481 -
Elisabeth Österlund 482 -
Damer 5 km (180 anmälda)
Namn Startnummer Förening
Simona Abraham 601 Järngänget
Samantha Ahlgren 604 OK Roslagen
Elise Ahlström 605 -
Annika Andersson 608 -
Eva Andersson 609 SCT
Maya Andersson 611 -
Mia Andersson 612 -
Therese Andersson 613 Team Club One Fifty
Carina Aronson 614 -
Elenor Atte 615 Veikkos backträning
Titti Axén 616 -
Caroline Backberg 617 -
Susanne Bardin Wrede 619 -
Elisabet Bengtsson 623 -
Titti Bergendahl 624 OK Måsen
Ellinor Bergman 626 Järfälla OK
Sara Bergman 627 Marathontjejer
Tove Bjurström 630 -
Victoria Björkegren 632 -
Agnes Bondesson 636 -
Annica Brozin 637 Team Nordic Trail
Ann Brändström 639 -
Linda Brännlund 640 ICA Maxi Häggvik
Åsa Börjesson 644 -
Caroline Canel 646 -
Johanna Carlborg 647 Team nordic trail
Marie Carlsson 648 -
Maria Cole 649 Väsby OK
Linnéa Curstedt 650 -
Nina Dahlin 652 -
Malin Dahlström 653 Tullinge SK
Sara Dargin 654 -
Moa de Bourgh 655 -
Camilla Dyrberg 657 -
Klara Eidhagen 659 Järfälla
Ann-Sofie Eklund 661 -
Annika Elovsson 665 -
Ulrika Emteryd 668 Nacka
Lotta Englund 669 Sports Club OCR
Martina Engsjö Lindgren 670 Lonesome Runners
Åsa Ericsson 672 -
Sandra Eriksson 674 -
Maja Ersson 676 Ica Nära Järvastaden
Viktoria Fahlin 677 Modis
Anna Forslund 678 -
Mia Gleisner 684 NCC IF Stockholm
Birgitta Goliath Erixon 685 -
Sangeetha Govindarajan 686 -
Ingela Granqvist 688 -
Karolina Gudmundsdottir 690 -
Jennie Haag 692 -
Lena Hagman 693 -
Sierra Hardy 694 Ica Nära Järvastaden
Anna Hedström 696 -
Johanna Hellström 697 -
Anna Henriksson 698 -
Kattis Holm 701 -
Sandra Holmström 704 -
Anna Horgby 705 -
Kaltrina Hoxha 706 -
Jennie Hurkmans 708 Turebergs FK
Lou Huuva 709 -
Emma Hårdsten Jörndahl 710 -
Laila Ihrefjord 711 Täby
Linn Ihrefjord 712 -
Alexandra Jansson 713 -
Beatrice Jansson 714 Sollentuna
Ida Johannson 716 ICA Maxi Häggvik
Anette Johansson 717 -
Annelie Johansson 718 Uppsala
Jessica Johansson 719 -
Julia Johansson 720 -
Kajsa Johansson 721 -
Jessica Jonshammar 722 -
Caroline Jöngren 724 -
Emma Karlén 726 Sports Club OCR
Anna Karlgren 728 -
Koula Karlsson 729 -
Sophie Karlsson 730 -
Ulrika Karlsson 731 -
Anita Kedhammar 732 -
Kerli Kehman 734 -
Camilla Kinnarinen 736 Gudö IF
Desirée Kiskéri 737 Fairtrade Runners
Johanna Koivunen 738 -
Alexandra Krantz Nordin 739 -
Emelie Kyrk 740 -
Johanna Käld 742 -
Linn Köhrning 744 Sickla IF
Johanna Larsson 746 Köping-Kolsva OK
Sirpa Larsson 749 -
Alicia Lauterbach 750 Ica Nära Järvastaden
Katja Leickt 751 Tullinge SK
Carolin Lektorp 753 -
Lena Lindeberg 756 -
Sofia Lindecrantz 757 Bollens
Marika Lindström 758 -
Stina Ljung 759 -
Wen Lu 760 -
Jessica Lundberg 761 -
Tuva Lundkvist 762 -
Isabelle Lundqvist 763 -
Sofia Lundqvist 764 -
Annika Lundström 765 Väsby OK
Anna Löthman 766 -
Christina Malmqvist 768 Falkenbergs OK
Emma Malmström 769 -
Elisabeth Mandorf 770 2-fast
Josephine Mattsson 771 -
Maria Mattsson 772 -
Matilda Mattsson Fröjd 773 -
Lina Mehlqvist 774 -
Ioana Melesteu 775 -
Matilda Milton 777 ICA Maxi Häggvik
Christina Montgomerie 778 -
Marika Mörsky 781 -
Annika Nilsson 785 -
Camilla Norberg 786 -
Louise Nordenborg 788 Springande tjejer
Alexandra Nordström 789 -
Karin Noreng 791 -
Catharina Norlinger 792 FMV Sport
Lena Norman 793 -
Linnea Norman 794 -
Malin Näslund 799 Bålsta CK
Lena Olofsson 802 -
Matilda Olofsson 803 -
Elin Olsson 804 Ica Nära Järvastaden
Eva Olsson 805 -
Ingrid Olsson 806 Väsby OK
Tina Oretorp 808 -
Tonja Orheden 809 -
Christine Persson 810 -
Emmy Pettersson 813 Team Petzon
Sophie Puekker 815 -
Åsa Radne 816 Gudö IF
Jinna Rastefalk 817 -
Alicia Redtzer 818 Ica Nära Järvastaden
Veronica Redtzer 819 Ica Nära Järvastaden
Anette Ricknell 821 -
Josefine Ricknell 823 -
Ines Rodriguez Leal 824 -
Jana Rostmark 825 IFK Märsta
Miina Saarna 828 -
Marina Sammils Baleiro 831 -
Eleonor Sandström 832 -
Karin Sarén 833 -
Sofia Seferli Frantzi 834 -
Maria Sinko 835 -
Jennie Sjöström 836 -
Johanna Skottheim 837 -
Josefine Skutberg 839 Trillevallen Sportklubb
Hannah Soini 840 -
Marianne Steen 841 -
Sofia Sternberg 843 Stureby Sprinters
Amanda Strid 845 ICA Maxi Häggvik
Jessica Strömqvist 846 Attunda OK
Elisabeth Stålhammar 847 Tullinge SK
Annika Sundbaum 850 -
Anna Maria Sundin 852 -
Malin Sundström 853 -
Ann Svennberg 856 Lidingö
Sara Svennberg 857 Björnlunda
Kristina Sörensen 858 -
Diana Tillström 860 Gudö IF
Sacha Titmuss 861 -
Johanna Treiber 863 -
Janna Eva Unell 864 Sundbybergs IK
Monika Wahlund 866 -
Mirja Walderhaug 867 Sports Club OCR
Jenny Wiik 873 -
Anna Vikström 875 -
Lena Wilmo 877 Friskis & Svettis Stockholm
Hanna Wilson 878 Team Wilson
johanna Wistedt 879 team vretbo
Esther Von Zweigbergk 881 Sundbyberg Orientering
Hanna Von Zweigbergk 882 Sundbybergs IK Orientering
Astrid Wärngren 883 Eskilstuna trailklubb
Marie Ödlund 888 Team Norrvalla
Ingela Österman 891 Gudö IF
Herrar 10 km (268 anmälda)
Namn Startnummer Förening
Jonas Ahldén 2 -
Emil Ahlin 3 -
Michael Ahlquist 5 Järla Orientering
Oscar Alm 9 FSG 2.0
Carl Almgren 10 Soundtrack Your Brand
Christer Andemark 12 Team Nordic trail
Knut Ander 13 Åkersberga Spring
Johan Andersson 14 -
Klas Andersson 15 Peab Bostad
Michael Andersson 19 Moring
Dick Anetoft 20 Lucky Leech
Christian Appelgren 21 -
Cristobal Araneda 22 -
Dan Arkemo 23 Dan, Pelle och jag
Tobias Atterbrand 28 Team Norrviken
Cristian Avram 29 -
Tobias Bard 32 -
Patrick Barnekow 33 Morning Hawks
Carl Bejersten 34 -
Steve Bengtsson 35 -
Johan Benjaminsson 36 -
Mattias Berglund 39 Bromma-Vällingby SOK
Per Berglund 40 Täby
Robert Bergström 42 Sports club OCR
Emil Berntling 43 Sports Club OCR
Johan Bevemyr 44 Crossfit Norrort
Alexander Birker 46 Dynamix Köping
Oskar Birkne 47 Team Nordic Trail
Johan Bjurling 48 -
Martin Björklund 51 Anonyma Atleter
Uno Björklund 52 -
Ulf Björkman 53 Club One Fifty
Ola Björnén 54 Nynäshamn Långdistansklubb
Magnus Björnstedt 56 -
Johan Blidmo 57 Väsby sk
Andreas Bohlin 59 Viggan Runners
Pontus Bohlin 60 Väsby SS Triathlon
Andreas Bolger 62 -
Eric Breitholtz 66 -
Hasse Brontén 67 Roa Runners
Robert Bäckman 69 Frösunda Finest
Lars-Magnus Bäckström 70 -
Martin Bäckström 71 -
Johan Bärj 72 -
Thomas Carlberg 75 Västerås
magnus carlenstam 76 Huddinge
Jesper Carlsson 77 Åtråvärda Årsta Athletix
Johan Carlsson 78 -
Magnus Castenfors 81 Saltsjöbadens IF
Niclas Colliander 85 -
Paul Conibear 86 -
Tobias Cronsell 87 -
Adam Dahlén 88 -
Johan De Lima 89 -
Jens Dolk 94 -
Fredrik Edström 98 Kungsängen
Henrik Edwardsson 99 Ericsson ESIK
Björn Ehlert 101 Valtech
Andreas Eklund 104 -
Daniel Eklund 105 -
Göran Eklund 106 -
Jon Eklöf 107 -
Göran Elding 109 Team Nordic Trail
John Eliasson 111 ICA Maxi Häggvik
Henrik Engström 113 Enebybergs IF
Daniel Eriksson 116 PRO gym
Henrik Eriksson 117 Tumba Mälarhöjden
Mats Eriksson 118 Team Nordic Trail
Niklas Eriksson 119 -
Rikard Eriksson 120 -
Thomas Eriksson 121 Norwegian
Mikael Eriksson Björling 122 -
Johan Fahlström 125 IFK Sala
Jonas Fernholm 126 Novatrox Group
Leif Forsell 130 Runacademy IF
Christopher Fransson 135 Helt Säkert AB
Christoffer Frick Kangas 138 -
Magnus Gelinder 143 Solna
Tomas Gerdin 145 ETL Data Raceing team
Alexander Gertz 146 Uppsala
Jan Glevén 147 Järla Orientering
Gunnar Gradmark 150 Swedbank IF
Robert Gran 151 Sundbyberg
Max Granberg 152 -
Fredrik Greberg 153 -
Melker Gren 155 Försvarsmakten
Michael Gricksch 156 runday
Andreas Grihp 157 Frösunda Finest
Magnus Gröhn 159 Aktiv Hälsa
Johannes Grönlund 161 ICA Maxi Häggvik
Peter Hagren 168 Crossfit Norrort
Patrik Hagström 169 BCK
Mats Hainke 170 Snättringe SK
Lars Hammarström 173 -
Andreas Harbeck 175 Team Harbeck
Nicklas Hedberg 179 Sundbyberg
Gustav Hedman 181 ICA Maxi Häggvik
Jesper Helander 184 Lonesome Runners
Fredrik Helderyd 185 -
Mattias Hellgren 186 Team Nordic Trail
Andreas Herne 189 OK Ravinen
Sebastian Hertzberg 190 -
Tobias Hill 193 -
Fredrik Hilton 194 Enebybergs IF
Bernhard Hirschauer 195 iGW / Coaching by Trimaster
Peter Hjelmkvist 196 -
Boris Holmberg 200 -
Marcus Holmberg 201 -
Jonas Holmqvist 202 -
David Hutchinson 204 -
Mårten Huzell 205 -
Karl Håkansson 206 Uppsala LK
Karl Håkansson 207 Uppsala LK
Nils Häger 208 Lomvägen Runners
robert höckerbo 210 -
Simon Ikonen 213 -
Erik Illmann 214 -
Dennis Jakobsson 215 -
Erik Jansson 216 -
Mikael Jansson 217 Team Oldguys
Carl Johanson 218 ICA Maxi Häggvik
Anders Johansson 219 Weekend Warriors
Jonathan Johansson 220 -
Per Jonasson 221 -
Hans Jonsson 222 Väsby OK
Håkan Jonsson 223 Team Nordic Trail
Carl Jovér 225 -
Pelle Karlson 227 UMARA Sports Club
Eric Kling 231 -
Jan Knipström 232 -
Joacim Kåkemyhr 236 -
niklas kåvius 237 -
Fredrik Käll 238 FSG 2.0
Sven Kärnekull 239 -
Johan Kölhi 240 Kullö Concept Runners
Micke Lagerljung 242 Team Nordic Trail
Eric Landberg 243 -
Tosse Landin 244 Team Tunbohässle
Marcus Lannerbro 245 -
Sebastian Lantz 248 Löparklubben Springmaskarna
William Lantz Winberg 249 Löparklubben Springmaskarna
Fredrik Larsson 250 Ringduvans Athletic Club
Mats Larsson 251 Aktiv Hälsa
Morgan Larsson 252 Team Nordic Trail
Richard Larsson 253 Munktorp
Henrik Larsson Bendz 254 -
Ivan Lewis 260 ICA Maxi Häggvik
Örjan Lidberg 261 Handelsbanken IF
Johan Lidmar 262 Snättringe SK
Thomas Lindahl 267 Claremont
Björn Lindberg 268 Fredrikshof ck
Johan Lindberg 269 -
Magnus Lindell 273 Hässelby
Thomas Lindell 274 Team Nordic Trail / OK Södertörn
Marcus Linder 275 Stockholm City Triathlon
Oskar Lindgren 276 ICA Maxi Häggvik
Henrik Lindman 277 Peab IF
Peter Lindström 279 -
Mattias Lintzén 281 -
Alexander Ljungman 283 -
Herman Looström 284 Mörtnäs
Erik Lundberg 286 AXA SC
Patrik Lundgren 289 Loomis IF
Björn Lundin 292 -
Claes Löfman 297 Väsby SK
Daniel Löhr 298 Team Nordic Trail
Samuel Mayer 305 -
Malcolm McNab 306 GLM
Claes Murray 307 -
Måns Möller 308 Roa Runners
Clayton Neill 309 -
Fredrik Nilsson 312 -
Fredrik Nilsson 313 -
Henrik Nilsson 314 -
Erik Nordahl 317 -
Anton Noring 319 -
Daniel Nutley 321 -
Jimmy Nyberg 322 -
Jonny Nyberg 323 -
Rasmus Nyberg 324 -
Dennis Nyqvist 325 Väsby OK
Per-Erik Nåslen 328 Luleå
Henrik Närvä 329 -
Klas Näslund 330 TEAM PEKA
Anders Ohlin 331 Rånäs OK
Kristoffer Ohlin 332 Råna OK
Älskade Henrik Ohlsson 333 -
Erik Olebark Ringheim 334 -
patrik olofson 335 -
Edward Olsson 336 Turfgame.com
Joakim Olsson 337 Väsby OK
Lukas Olsson 338 Väsby OK
David Orheden 339 -
Robin Orheden 340 -
Victor Orlov 341 -
Michael Pander 343 -
Christian Pisano 349 -
Axel Pyk 350 -
Erik Pålsson 351 -
Johan Rainer 352 -
Micke Ramserdal 353 Åkersberga spring
Henrik Reiz 355 1680 Carlscrona
Kim Restrup 357 -
Erik Rindborg 359 -
Nils Risberg 360 Runday IF
Jack Roslund 362 -
Marcus Rostmark 363 IFK Märsta
Zintis Rove 364 -
Viktor Rutberg 366 Avanza IF
Mattias Rydén 367 -
Jens Sandberg 368 -
Johan Sandberg 369 Team Nordic Trail
Lars Sander 371 Kullö Concept Runners
Simon Sandgren 372 Bromma-Vällingby SOK
Daniel Schröfel 373 -
Jakob Schröger 374 -
Sigfus Sigfusson 376 -
Kristoffer Sigurdsson 377 -
Frédéric Sihvola 378 French Flair Running
Fredrik Skeppstedt 383 -
Johannes Soldal 386 -
Kristoffer Soldal 387 -
Fredrik Stewen 391 Pointsharp AB
Joakim Stjernlöf 393 Sportsclub Vallentuna
Magnus Strömqvist 394 Attunda OK
Jesper Ståhl 396 Club One Fifty
Christian Sundberg 400 -
Daniel Swahn 403 Väsby SS Triathlon
Mika Sällinen 405 Ununge IF
Jonatan Sääf 406 Peab IF
Kristofer Söderholm 407 -
Johan Söderlind 408 -
Markus Söderqvist 410 -
Daniel Takayama 412 Waxholms OK
Marcus Tamme 414 -
Davor Tepic 418 Fibretti
David Tingström 422 Westeros Trail
Peter Tollin 423 -
Stefan Torstensson 424 -
Tobias Troije 426 -
Victor Tuberus Liljekvist 428 ICA Maxi Häggvik
Kim Tuuliainen 430 SMACK
Anders Unosson 432 -
Marcus Wadsten 434 -
Johan Valinder 437 -
Karl Wallander 438 Järfälla Skidklubb
Jonathan Wallin 440 -
Torbjörn Wallin 441 -
Anders Verter 444 -
Hans-Olov Vesterlund 446 SportsClub OCR
Oscar Westerlund 447 -
Stefan Westlén 449 Team Nordic Trail
Per Wettby 451 Dan, Pelle och jag
Daniel Wickström 453 -
Sven Widén 454 -
Peter Vikberg 456 Järfälla CK
Marcus Winkler 457 ICA Maxi Häggvik
Samuel Young 460 -
Viktor Zackrisson 461 Enhörna IF
Jan Åberg 465 -
Gabriel Åhbeck 466 ÅSK
Anders Åhlstad 468 Försvarets Sportklubb
Richard Åkerström 472 -
Per Öberg 476 AXA
Christer Öhgren 477 Lucky Leech
Fredrik Öhlén 478 -
Jan Örtenblad 479 -
Jan Östlund 483 Friskis & Svettis Järfälla
Herrar 5 km (112 anmälda)
Namn Startnummer Förening
Niclas Agné 602 -
Rasmus Ahlén 603 Ica Nära Järvastaden
Max Albertsson 606 -
Henrik Andersén Hällstig 607 -
Jonas Andersson 610 -
Ludwig Backman 618 Ica Nära Järvastaden
Daniel Bartenius 620 Försvarsmakten
Pelle Beckman 621 -
David Bejbom 622 AB Kartverkstan
Hugo Bergendahl Hansson 625 If Thor
Anders Berkelund 628 Väsby OK
Liutaras Bilevicius 629 -
Calle Björkegren 631 -
Alexander Blomberg Nyman 633 -
Staffan Bohman 634 -
Andreas Bolin 635 Bollens
Anders Brändström 638 -
Mikael Buddgård 641 Lidingö
Samuel Bungsmuhr 642 Ica Nära Järvastaden
Thomas Bäverlid 643 Team 42
Johan Calleberg 645 Snättringe SK
Magnus Dahlin 651 -
Pierre de Bourgh 656 -
Johan Eek 658 -
Anders Einarsson 660 Ica Nära Järvastaden
Gustav Eklund 662 -
Oliver Eklund 663 -
Johan Elgh 664 Revlingen Idrottsförening
Jamie Elovsson 666 -
Pär Emteryd 667 Nacka
Rikard Ericsson 671 -
Frans Eriksson 673 -
David Erlandsson 675 -
Elliot Forssblad 679 Ica Nära Järvastaden
Peter Franck 680 -
Anders Friman 681 -
Raghu Ram Garlapati 682 -
Leo Ginsburg 683 -
Johan Grahn 687 -
Jesper Grönkvist 689 Ica Nära Järvastaden
Bo Gylleus 691 -
William Hedberg 695 Råsunda
Alvin Hilmersson 699 -
Johan Holm 700 -
Marcus Holm 702 -
Kristian Holm Moander 703 Team Nordic Trail
Robert Hummelvik 707 Fredrikshof ck
Kristian Jansson 715 Team Norrvalla
Mikael Jonshammar 723 -
Marcus Kallur 725 -
Nicklas Karlén 727 Sports Club OCR
Johan Kedhammar 733 -
Rasmus Kihl 735 Ica Nära Järvastaden
Magnus Käck 741 Ica Nära Järvastaden
Mikael Käld 743 -
Ton Langerak 745 -
Mikael Larsson 747 -
Niclas Larsson 748 Köping-Kolsva OK
Patrik Leickt 752 -
John Lektorp 754 -
Joakim Lind 755 -
Egil Löthman 767 -
Håkan Melinder 776 Väsby SS Triathlon
Stefan Myrefelt 779 Skarpnäcks OL
Theo Mörk 780 Ica Nära Järvastaden
Erik Nederheim 782 Täby OK
Oskar Nederheim 783 Täby ok
Mikael Nerman 784 -
Elliot Nord 787 Väsby SS Triathlon
Fredrik Noreng 790 Stockholm Multisport
Michael Norman 795 Tureberg
Peter Norman 796 -
Christer Nyman 797 -
Joakim Nyman 798 -
Carl Loa Odin 800 -
Mattias Ohlsson 801 -
Mats Olsson 807 -
Oscar Persson 811 -
Berndt Pettersson 812 Team Petzon
Milton Pollak 814 Ica Nära Järvastaden
Sheikh Faisal Ur Rehman 820 -
Jonas Ricknell 822 -
Patrik Rostmark 826 IFK Märsta
Adam Rundkvist 827 Scania clube do Brasil
Kimmo Saidykhan 829 -
Jonny Sammils 830 -
Hasse Skutberg 838 Trillevallen Sportklubb
Otto Stenvall 842 -
Alexander Strandh 844 -
Per Stålhammar 848 Tullinge SK
Simon Stålhammar 849 Tullinge SK
Bengt Sundbaum 851 -
Robin Svedberg 854 IKJ Haninge
David Sveder 855 -
Robert Thorslund 859 2-fast
Edvin Tjernlund 862 TTP
Gustav Vahlne 865 Ica Nära Järvastaden
Mathias Valle 868 Veikkos backträning
Erik van den Bos 869 -
Erik Wernerlich 870 -
Olof Wetterling 871 Täby IS
Joakim Wigren 872 Fartfabriken
Niklas Viklund 874 -
Gustav Wikström 876 -
Marius Vochin 880 -
Johan Ytterholm 884 -
Rickhard Ågren 885 -
Thomas Åkerblom 886 -
Tor Öberg 887 -
Felix Österberg 889 -
Petter Österlund 890 -
Ali Özpekmezci 892 -