Tobias Ahl
|
Team Cykelcenter
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Richard Alm
|
Trosabygdens cyklister
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
nicklas almlöf
|
Tullinge
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Stefan Altåker
|
Gnesta
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Arne Andersson
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Dan Andersson
|
Fredrikshof IF CK
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Henrik Andersson
|
Lidingö
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Malin Andersson
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Mats Andersson
|
Trosabygdens cyklister
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Mikael Andersson
|
Team ExtractEye
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Roger Andersson
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Rolf Andersson
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Sanna Andersson
|
Tullinge
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Leif Arvered
|
Coor Sports Club
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Fredrik Axelsson
|
Fredrikshof IF CK
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Mats Bagge
|
Trosabygdens Cyklister
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Eive Bejerstrand
|
Vintrosa
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Anna Bengtsdotter
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Cecilia Berg
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Daniel Berg
|
CK Älta
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Pernilla Berg
|
Älta
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Krister Bergström
|
Trosabygdens Cyklister
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Erik Björk Häggblad
|
Hässelby
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Christian Björnerhag
|
Fridrikshof IF CK
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
fredrik blom
|
trosabyggdens cykelklubb
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Emelie Blomberg
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Andreas Bolling
|
Linköping
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Stefan Boman
|
Ride of Hope
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Pierre Boorg
|
CK Dainon
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Martin Borg
|
Gåsinge-Dillnäs IF
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Björn Boström
|
Trosabygdens Cyklister
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Per Brännberg
|
Södertälje CK
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Ernesto Buchwald
|
Södertälje CK
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Marcus Bush
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Hans-Peter Cleve
|
Norsborg
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Lena Dahl
|
Segeltorp
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Lars Dahlman
|
Gotland360
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Emil Dahlqvist
|
Team Dolan
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Girard De Leye
|
Randonneur Stockholm
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Tommy Edman
|
Mariefred
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Stefan Ekstrand
|
Gnesta
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Mounir El Guerouaoui
|
Smack
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Per Åke Eriksson
|
Älta
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Oskar Ernving
|
Nyköping
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Gregory Ezelsdorfer
|
Team Cykelcenter
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Evelina Fager
|
Sodertalje
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Anders Fritz
|
Ride of Hope Uppsala
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Lars Frykbo
|
Team ATM
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Niklas Frykström
|
Fredrikshof IF CK
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Andreas Gauffin
|
Björnlunda
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Fredrik Grahn
|
Spårvägen CF
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Branislav Grbic
|
VSS Väsby Triathlon
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Alexander Gustavsson
|
Fredrikshof
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Göran Gustavsson
|
Björnlunda
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Johan Gustavsson
|
Team Gnestahälsan
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Karin Gustavsson
|
Trosabygdens Cyklister
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Tobias Gustavsson
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Ari Haapaniemi.
|
Åkers Styckebruk
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Tommy Hanning
|
Tullinge
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Atle Hansen
|
PBH Sports
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Joakim Hellestig
|
Trosabygdens Cyklister
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Emil Hemström
|
Vagnhärad
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Robert Heymann
|
Fredrikshof IF CK
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Robert Heymann
|
Fredrikshof CK
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Nick Holm
|
Saltsjöbadens IF
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Stefan Holmen
|
Coor Sports Club
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Jimmie Håkansson
|
Gioridana CK
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Gunnar Innings
|
Älta
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Michael Jacobson
|
Saltsjöbadens IF
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Anders Johansson
|
Trosabygdens cyklister
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Anders Johansson
|
Värmdö
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Björn Johansson
|
Nykvarn
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Clas Johansson
|
Camfil
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Kristina Johansson
|
IK NocOut.se
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Lars Johansson
|
Folksamkamraterna
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Michael Johansson
|
Rids of hope
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
peter jäderfeldt
|
södertälje ck
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Liljeström Jörn
|
sollentuna
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Peter Kancans
|
Vällingby
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Jimmy Karlsson
|
CK Dainon
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Ola Karlsson
|
Ride of hope, Nyköping
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Olof Karlsson
|
Stockholm
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Peter Karlsson
|
Fredrikshof IF CK
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Robert Karlsson
|
Spårvägen cykel
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
stefan Karvonen
|
Huddinge
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Helena Kihlberg
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Terje Klyver
|
Trosabygdens Cyklister
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Pierre Kuster
|
Huddinge
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Birgitta Larsson
|
Oxelösund
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Christer Larsson
|
Stockholm
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Göran Larsson
|
trosabygdens cyklister
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Kennet Larsson
|
Oxelösund
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Patrik Larsson
|
Rida of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Tobias Larsson
|
Nävekvarn
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Torbjörn Leinestrand
|
COMPAX
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Björn Leisser
|
Mariefred
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Johan Letterstål
|
Stockholm
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Dan Levin
|
Björnlunda
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Isabella Liljeström
|
Sollentuna
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Janko Lind
|
Södertälje
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Björn Lindeberg
|
Team ExtractEye
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Christian Lindeberg
|
Team extractEye
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Otto Lindeberg
|
Team ExtractEye
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Thomas Lindgren
|
Norrköping
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Tina Lindgren
|
Norrköping
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Stefan Lindholm
|
Ride Of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Mikael Lindqvist
|
Spårvägen
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Karl Johan Lindström
|
CK Älta
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Jacob Lund
|
Vallentuna CK
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Per Lundblad
|
Linghem
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Nicklas Lundin
|
Tyresö
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Joachim Lyth
|
CK Crescendo Velo
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Rainer Matela
|
Enklaresport Running Club/Trosa
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Rickard Mayer
|
Tyresö
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Bo Melin
|
Tumba
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Hans Melkersson
|
Trosabygdens Cyklister
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Mats Månhav
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Anna-Karin Nilsbo
|
Älta
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Jerker Nilsson
|
Lidingö
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Henrik Nordin
|
Vagnhärad
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Susanne Nordstedt
|
Coor Service Management
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Björn Nyberg
|
Fredrikshof
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Tommy Oinas
|
Sodertalje
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Kristofer Palm
|
Segeltorp
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Mats Persson
|
Nyköping
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Mattias Pettersson
|
Oxelösund
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Sabina Plomin
|
Saltarö Joggers Triathlonkubb
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Ruben Redzematovic
|
Skärholmen
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Rickard Renström
|
Mariefred
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Asgeir Riseth
|
Tullinge SK
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Michael Rosén
|
Coor Sports Club
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Robert Roth
|
Segeltorp
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Janne Rudwall
|
Team Dolan
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Andreas Rydebring
|
Ck Ceres katrineholm
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Ulrika Sandahl
|
Huddinge
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
roland sennerbrant
|
gnesta
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Solveig Sidblad
|
TIF
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Thomas Sidblad
|
TIF
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
kristian sjöberg
|
Fredrikshof CK/Nacka Värmdö
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Leif Sköld
|
Fredrikshofs IF
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Andrejs Sokolovs
|
Trosa karate
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Kent Staaf
|
Västerhaninge
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Mikael Stenudd
|
Trosabygdens Cyklister
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Madeleine Ståhl
|
Fredrikshof
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Fredrik Sundin
|
CK-Älta
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
tony svahn
|
nykvarn
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Lars Svantesson
|
Älvsjö
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Thomas Tegnerud
|
Fredrikshof
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Lena Tengstrand
|
Lidingö
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Marcus Thuresson
|
Spårvägen CF
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
per åke tjärnberg
|
älvsjö
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Jörgen Wahlqvist
|
Trosabygdens Cyklister
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Jonas Wahlström
|
Trosabygdens cyklister
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Heléne Wallén
|
Saltsjö-boo
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Stefan Wallén
|
Saltsjö-Boo
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Anna Wallin
|
IK Nocout.se
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Jörgen Wallström
|
Trosabygdens cyklister
|
1. >35km/h. Start 10.00
|
Niclas Wejsfelt
|
Fredrikshof IF CK
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Fredrick Wickbom
|
Årsta
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Emil Wikman
|
CK Dainon
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Simon Wikman
|
Nyköping
|
4. ca 25km/h. Start 10.15
|
Michael Wikström
|
Trosabygdens Cyklister
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Magnus Wolffelt
|
Fredrikshof IF CK
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Hans Wolfhagen
|
Scania
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
Kjell Wåhlgren
|
Coor Sports Club
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Ryszard Zander
|
Södertälje CK
|
2. ca 33km/h. Start 10.05
|
Johnny Östberg
|
Ck Uni Uppsala(Ride of Hope)
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|
John Östlund
|
Ride of Hope
|
3. ca 30km/h. Start 10.10
|