Tobias Ahl
|
Teamcykelcenter Södertälje
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Anna Ahlberg
|
Kolmården
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Richard Alm
|
Trosabygdens cyklister
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Madeleine Andersson
|
Linghem
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Mats Andersson
|
Trosabygdens cyklister
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Sören Aronsson
|
Crescendo Velo
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Karin Arthursson
|
Järfälla
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Elisabet Ax
|
kolmården
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Fredrik Axelsson
|
Fikaklungan
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Ewa Baumgartner
|
Power & Joy
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Jesper Benson
|
Ärna IF
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Cecilia Berg
|
Ride of Hope
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Krister Bergström
|
Trosabygdens Cyklister
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Joakim Berndes
|
Tystberga
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Terje Bjelland
|
Strokeride
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Tomas Bondesson
|
Trosabygdens Cyklister
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Pelle Bosta
|
Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Jesper Bringby
|
Team Ryska Posten
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Karl Börjesson
|
Team Ryska Posten
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Helena Carlsson
|
Linköping
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
zsolt czinkoczky
|
hägersten
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
emil dahlqvist
|
Team Dolan
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Pär Dalén
|
Västgöta nations idrottsförening
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Eva Danielsson
|
Linköping
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Markus Eckerbrandh
|
INGARÖ
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Alexander Eliasson
|
Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Mats Eliasson
|
Bromma
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Carina Eriksson
|
Team Cykeltjänst
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Michael Eriksson
|
Nyköping
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Gissur Erlingsson
|
Klubbkamrater
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Oskar Ernving
|
CK Dainon
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Gregory Ezelsdorfer
|
Södertälje
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Mark Farmery
|
Team Cykelcenter Södertälje
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Göran Fjällid
|
Huddinge
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Stefan Fjällid
|
Huddinge
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Magnus Forsblom
|
Cykeltjänst Södertälje
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Alexander Fällman
|
Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Robin Goldman
|
Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Magnus Granberg
|
Eskilstuna IK
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Johan Granlund
|
Nyköping
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Dan Gullmander
|
CK ECI Champion
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Alexander Gustavsson
|
Fredrikshof Cykelklubb
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Göran Gustavsson
|
Björnlunda
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Johan Gustavsson
|
TeamG-son
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Tommy Hanning
|
Tullinge
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Emil Hemström
|
Gåshaga Boys
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Hasse Hofmann
|
Team Cykeltjänst
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Sara Högberg
|
Hägersten
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Per Janson
|
Klubbkamrater
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Henrik Jedholm
|
Ride of Hope
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Arne Johansson
|
Kristinehamn
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Erik Johansson
|
Team Cykelcenter Södertälje
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Paul Johansson
|
Fredrikshof IF CK
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Peter Johansson
|
Farsta
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Pether Johansson
|
NBIF
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Robert Jonsson
|
CK 08
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Fredrik Karlsson
|
Musette Malmö
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Lars-Göran Karlsson
|
Oxelösund
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Ola Karlsson
|
Ride of hope/Nyköping
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Peter Karlsson
|
Fikaklungan
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Robert Karlsson
|
Dinvelo ck
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Thomas Källander
|
Lidingö
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Janne Lannerdahl
|
Örstigsnäs
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Patrik Larsson
|
Ride of Hope
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Ronny Larsson
|
Ride of Hope
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Torbjörn Leinestrand
|
COMPAX
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Patrik Lindahl
|
Teamcykelcenter Södertälje
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Otto Lindeberg
|
Team ExtractEye
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Mikael Lindqvist
|
Spårvägen CK
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Jacob Lund
|
Skoda Cycling team
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Jonas Lundblad
|
Tullinge
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Joachim Lyth
|
CK Crescendo Velo
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Martin Magnusson
|
Dinvelo CK
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Krister Mellström
|
Team Cykeltjänst
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Gisela Nilsson
|
Enklaresport Running Club
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Lars Nilsson
|
Gnesta
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Ulrika Nilsson
|
Ride of Hope
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Henrik Nordin
|
Trosabygdens Cyklister
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Mathias Norman
|
Team Cykelcenter Södertälje
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Ludde Normark
|
Storhögen IF
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Björn Nyberg
|
CK Bure
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Therese Nyberg
|
Hedemora
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Andreas Näsvik
|
Ryska Posten B
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Anders Odell
|
Team Cykeltjänst
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Michael Olofsson
|
Team Cykelcenter
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Per Olsson
|
Huddinge
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Sebastian Onali
|
Team Alice Vagnhärad
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Patric Oscarsson
|
Trosabygdens Cyklister
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Tomas Pakkanen
|
Team Cykeltjänst
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Stefan Pettersson
|
Södertälje CK / Nykvarn
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Tord Pettersson
|
Team ATM
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Johan Printz
|
NYKÖPING
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
janne rudwall
|
Team Dolan
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Andreas Rydebring
|
Ck Ceres
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Anders Sahlin
|
Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Ulf Sand
|
Atlas Copco IF
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Ulrika Silfversten
|
Team cykelcenter Södertälje
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Mattias Sjöberg
|
Ride of Hope
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Filip Skog
|
Nyköping
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Leif Sköld
|
Fredrikshof IF
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Kent Staaf
|
Västerhaninge
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Patrik Stenberg
|
Team Ryska Posten
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Alexander Storckenfeldt
|
Gåshaga Boys
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Soifia Stridsman
|
IFK Mariefred
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Malin Stråle
|
Bagarmossen
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Sven Stråle
|
Hägersten
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Christoffer Tanner
|
Teamcykelcenter södertälje
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Paolo Testolin
|
Bcc Stockholm
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
jerome uliana
|
Hägersten
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Felix Unsöld
|
CK Hedonist
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Johan von Walkendorff
|
Trosabygdens Cyklister
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Henrik Westling
|
djursholm
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Ammi Wolfhagen
|
Fredrikshof
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Hans Wolfhagen
|
Fredrikshof
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Joachim Ölander
|
Team Cykeltjänst
|
1. >38km/h. Start 10.00
|