Anmälningslista Snapphaneturen 2017

Aktiviteter (klicka för att visa anmälda)

Herrar Tävling 60km (38 anmälda)
Namn Förening
Mattias Andersson Ck FIX
Fredrik Arbin Landskrona CK
André Backe Ck Fix
Lars Bengtsson CKX
Mattias Carlén Skövde CK
Ola Carlström Anderstorps orienteringsklubb
Henry Churchill CK Barriär
Robert Eliasson Hisingens CK
Daniel Grass CK Lunedi
Lars Hansen Allt om MTB Cykelförening
Gustav Heurlin Cykelklubben X
Linus Holmgren CKX
Andreas Johansson Eslöv
Tony Johansson Gemini Team Italy
Alexander Lapajne CKX
Mattias Larssen Anderstorps OK
Fredrik Lindros Höllviken CK
kim nilsson CK Fix
Robbin Nilsson Hässleholms CK
Peter Olin CK X
Christian Persson Hässleholm CK
Niclas Persson Elmhults Sport Club
Ulf Petäjä Halmstad MTB
Jens Rangefelt CK Lunedi
Justin Reeves Bergen MTB Klubb
Per Rooth Wexiö Velo
Rikard Runnberg CK Barriär
Henrik Sahlin CK Fix
Hans-Daniel Steiner Ck Lunedi
Andreas Steinwandt Karlskrona CK
Robin Stenhöös Hässleholms Ck
Jon Svensson Varbergs Mtb
Peter Svensson AXA SC
Robin Söderholm Halmstad MTB / Team CYKLAMERA
Martin Söderlund Ek Lidingö CK
Fredrik Tancred IK VINCO
Andreas Tellmo Ålems Ck
Daniel Wennergren Vårgårda CK
Damer Tävling 60km (2 anmälda)
Namn Förening
Ulrika Grass CK Lunedi
Hanna Winberg Skabersjöby
Pojkar 15-16 Tävling 43km (3 anmälda)
Namn Förening
Tobias Backstam FK Trampen
Fredrik Fohlin Fk Trampen
Jakob Larsson Staffanstorps CK
Flickor 15-16år Tävling 43km (2 anmälda)
Namn Förening
Elsa Brink Hässleholms cykelklubb
Maja Skoglund Hässleholms CK
Pojkar 13-14 år Tävling 15km (7 anmälda)
Namn Förening
Sebastian Dellrup Staffanstorp CK
Lukas Hammargren FK trampen
Eric Karlsson Åstorps cykelklubb
David Larsson Staffanstorps CK
Oscar Lilja Hck
Hannes Malmberg Staffanstorps CK
Julius Persson Elmhults Sport Club
Flickor 13-14 år Tävling 15km (3 anmälda)
Namn Förening
Wilma Persson Elmhults Sport Club
Anna Skoglund Hässleholms CK
Rikke Åkesson Hässleholms ck
Pojkar 10-12 år Tävling 15km (8 anmälda)
Namn Förening
Melker Carlén Skövde CK
Jakob Emgård-Olsson Trampen
Julius Holdt Cranksncables
Linus Larsson Staffanstorps CK
Felix Malmberg Staffanstorps CK
Ville Merlöv Åstorps CK
Denny Nilsson Hässleholms CK
Jakob Olsson CK Fix
Flickor 10-12 år Tävling 15km (2 anmälda)
Namn Förening
Smilla Lilja Hck
Stina Persson Elmhults Sport Club
Motion Lång 60km (109 anmälda)
Namn Förening
Pontus Alexandersson Björnstorps IF
Tomas Anderberg Ingen
Henrik Andersen Elos Medtech Pinol
Thomas Andersson Ringmurens CK
Christopher Arrué -
Robert Asplund Värnamo
Michael Backman Psycho boys
Warren Bates Staffanstorps CK
Ronny Bengtsson Team Fridhems
Kristian Bergqvist CKX
Magnus Birgersson CKC4
Daniel Bjarsch Team Biner
Martin Bjerkefeldt CK X
Mikael Bramstedt 338 Småland
Nils Calmsund CK Milslukaren
Daniel Carlsson Hässleholms MK
John Christensen Elos Medtech
Michael Christensen IFFMI
Magnus Christensson FK Trampen
Oscar Cronquist Lite bakom
Stefan Davidsson Team DVel
Roberto Ecke Mölndals CK
Per Ekström Action Bike Team
Fredrik Eneholm Looserklubben
Jonte Engdahl X-cup JE68
Anders Eriksson Kalmar
Catharina Falk CK Vesslan
Roger Fermskog Lenhovda IF
Johan Fohlin Fk Trampen
Mikael Fors Kullabergs stigcyklister
Jerker Forss CKX
Paul Fremberg Ckx
Johan Gardell Ringmurens CK
Mikael Glans Ckx
joakim gunnarsson swedbank
Fredrik Gunnarsson Ryrberg Ängby CC
Tobias Gäfvert Lammhultscyklisterna
Mathias Hallberg Friluftsfrämjandet
Fredrik Henrysson Karlskrona
Paan Hermansson CKX
Henrik Holmquist CKX / Team Rudy Projekt Suunto
Vesa Hurskainen Markaryds FK
Marcus Ingvarsson Varbergs MTB
Zeljko Jakesevic Pågen if
Glenth Jensen Friskis Svettis ,Malmö
Anders Jeppsson CKX
Emil johansson Johansson Slättelynga Bikers
Gustaf Johansson Tieto Sweden AB
Mattias Johansson Team tecting
Terecia Johansson CKX
Ulrik Johansson Värnamo
Niclas Juneld Karlshamn
Robert Jäderkvist Ck Fix
Lars Jönsson Bike Fix
Simon Jönsson Tormestorp
Andreas Karlsson Norrland
Jim Karlsson Kalmar CK
Tomas Karlsson Karlskrona CK
Bernt Krantz Mölndals CK
Thomas Kullman Hässleholms CK
Jesper manolo Larsen RMk
John Larsen Elos Medtech A/S
Peter Lenestad Varbergs MTB
Robin Lennartsson -
Johan Lilius MTB-Ligan
Fredrik Lindborg CKC4
peter lundgren anderstorps ok
mikael löfgren starcruiser ck
Francesco Mangiapia Team Fridhem
Mats Maurin BÅSTAD MTB
Linda Mikkelsen Elos Medtech Pinol
Martin Mörnhed Lite bakom
Kasper Nielsen RMK
Peter L Nielsen Elosmedtech
Erik Nilsson Team BikeFix
Philip Nordahl Ckx
Petter Nordholm Karlskrona CK
Andreas Olin CKC4
Mattias Olofsson Frosta Multisport
Andreas Olsson Lund
Jesper Pedersen RMK
Martin Peeker Team DVel
Roger Persson Team Bikefix
Daniel Petersson Frosta Multisport
Nils Pistora Lunds OK MTBO
Joakim Pålsson CKX
Tobias Pålsson Stenmontören
Per-Ola Risenberg Ålems CK
Hampus Rydström Lammhult cyklisterna
Gustav Sassner CKX
Björn Skårman IFK Helsingborg
Daniel Strömbäck Forza Ronneby
Emanuel Svensson Hässleholm
Johan Svärd Lunds OK MTB-O
Erik Sörman CK Vesslan
LINUS THERN FMCK HÄSSLEHOLM
Jens Thögersen Staffanstorp CK
Morgan Tingström WOC Wheels Of Carlshamn
Lina Tjäder Åhus Ck
Viktor Tjällman CK Fix
Charlie Turesson Keva Motor AB
Michael Uhrenholt IFFMI
Jon Wahlström Båstad MTB
Tobias Westman Wittlock Storebro
Carl Wrangel CKX
Dan Zetterberg Älmhult
Dan Zetterström Solstaden Basketförening
Andreas Östrin Cookie Monsters
Daniel Östvall FK Trampen
Motion kort 43km (75 anmälda)
Namn Förening
Marcus Alm Karlskoga
André Andersson Anderssons CK
Christian Andersson Ckc4
David Andersson Vissefjärda ck
Henrik Andersson CKX
Björn Andreasson Lund
Stefan Arbin Annebergs GIF
Thomas Arvidsson Genarps IF
Knut Bergknut Malmö Terrängcyklister
Mikael Björnsson Ingen
Johan Blom Nonstop
Anders Borgman Ryssbergets Enduro
Andreas Branning Stattena united
Daniel Branning Hässleholm
Magnus Cangård Gantofta Stigcyklister
Magnus Dellrup Staffanstorp CK
Jens Dremo CK Fix
Torbjörn Eriksson Landskrona CK
Angela Fohlin Fk Trampen
Stefan Folke Limhamn Ck
Andreas Fredlund Malmö
Magnus Gerward Malmöterräng
Johan Giersing Röstånga IS
Jonas Hansson Trelleborg
Henrik Holdt Cranksncables
Anne-Christin Holmberg Team Prippebo
Robert Holmberg Team Prippebo
Mattias Håkansson Ålems CK
Håkan Jarlsmark Kullabygden
Tommy Jensen Åstorps ck
Magnus Johansson Ingen
Magnus Johansson Ingen
Stefan Jönsson Markaryd
Antonio Klaus Kaarsberg Hedensjö
Björn Kullberg Ryssbergets Enduro
Henrik Landin Frosta multisport
Michael Lassen Kalundborg CC
Claes Lindberg FK Trampen
Tony Lindberg FK Trampen
Fredrik Ljung 338 Småland
Andreas Lundblad .
Jonas Mader -
Bastiaan Mensink CKX
Monica Molnar slowfox
René Molnar Slowfox
Alexander Nilsson Svedala
Andreas Nilsson Andrarums IF
Håkan Nilsson CK Fix
Kent Nilsson Team LOK
Jon Nordhammer Team Biner
Ola Olsson Frosta Multisport
mikael Osberg -
Stellan Otterdahl Eljalts AIK
Lars Patriksson Team Biner
Heléna Persson Elmhults Sport Club
Johan Persson Team LOK
Lars Persson Asarum
Magnus Persson CK Tjurn
Johan Reinholdz Gantofta stigcyklister
Alexander Rothoff -
Erik Rådehed Tuvesson FK Trampen
Kristina Scheuer Krantz Mölndals CK
Erik Schultz AXA Sports Club
Henrik Settergren Ryssbergets Enduro
Calle Skjöldebrand Non stop Ljungby
Johan Staaf Räkan IF
Mårten Svensson Gubbamotion ck
Tobias Tjäder Kristianstad
FREDRIK WALLBERG SVILUPPO ACADEMY
Mikael Widell Staffanstorp CK
Jan Vikström Kristinehamns ck
Johan Winberg CKX
Lena Zetterström Aldrigmeramtb
Stefan Zetterström Aldrigmeramtb
Johan Ågren CK Lunedi
Nybörjare 1km (6 anmälda)
Namn Förening
Fredrik Backstam FK Trampen
Wilhelm Holmberg Team Prippebo
Casper Nilsson Andrarums IF
Benjamin Rothoff -
Jonathan Rothoff -
Mathilda Rothoff -