Anmälningslista Strömmingsloppet 2017

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Damer 10km (51 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Jennifer Andersson Uppsala -
Caroline André - -
Sara Berglund - Vaxholms stad
Arleta Czyrka - -
Malin Diedrichs - -
Carolina Donat Vargas Stockholm -
Edyta Drozdzak - -
Pia Eklund - Vaxholms stad
Agurtzane Erdozia Stockholm Run With Me Stockholm
Anita Falkenek - -
Tania Fonseca Oslo -
Anna Frykehag Vaxholm -
Katie Hansel - -
Anne Hebisch Stockholm -
Heléne Hellström Resarö -
Greta Hjelte Berndolf Rindö Hamn -
Charu Jain - -
Cornelia Jonsson KA1 IF -
Åsa Järbin Värmdö Koppis
Emma Khan Run With Me Stockholm -
Gina Lindblad Stockholm Run With Me Stockholm
Elin Liss Österåkersmilen Österåkersmilen
Ann Lodén Vaxholms Stad Vaxholms stad
Lisa Lundin Rindö Hamn -
Sophie Marr Newcastle upon Tyne Tyne Bridge Harriers
Lucy Matheson Newcastle upon Tyne Tyne Bridge Harriers
Dorthe Elisabeth Mathiasen - -
Elena Mitchell Stockholm Run With Me Stockholm
Johanna Nilsson - Vaxholms stad
Sandra Norén Team Vidrig -
Annette Nyzell Rindö -
Helene Pratt Spånga -
Annelie Roslund Talltitan ik -
Agnieszka Rup - -
Lisa Sandberg Täby -
Marta Saraiva - -
Jannica Sigurdson Hägersten -
Magdalena Sparf Åkersberga SK Österåkersmilen
Kathryn Stevenson Newcastle upon Tyne Tyne Bridge Harriers
Caroline Strömblad - -
Karoline Södergren Vaxholm -
Pernilla Taina Vaxholm Vaxholms stad
Lucy Turzynski Newcastle upon Tyne Tyne Bridge Harriers
Veronica Ullvahn Kempe Vaxholm -
Jeyalakshmi V - -
Lena Wallén Resarö -
Caroline Wetterberg Bromma Resarö Runners
Eveline Visee Stockholm -
Paula Zart Krebs Stockholm Run With Me Stockholm
Ida Åkerlund Vaxholm -
Malin Åkerlund - -
Herrar 10km (83 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Henrik André - -
Joakim Arkmo - -
Anders Berg - -
Martin Berggren Rydbo Saltsjöbad -
Christoffer Berglin - -
Anders Berglund Åkersberga SK Österåkersmilen
Mathias Berneklint Vaxholms ok -
Luis Armando Bianchin Stockholm Run With Me Stockholm
Andreas Blommé Solna -
Mats Borin Vaxholm -
Björn Bring Vaxholm -
Erik Broms Amsterdam -
Thomas Brune Vaxholm -
Alexander Danson Preston -
Felix Dyrssen - Österåkersmilen
Anders Edén AIK -
Erik Edén Waxholms OK Waxholms OK
Sverker Elmarsson Bridgeklubben St Erik -
Johan Enström Vaxholm -
Niclas Falkenstrand - -
Alf Fast - -
Fabian Fischer Skarpö -
Tomas Fredriksson Vaxholms tk Vaxholms stad
Benjamin Garzon Stockholm Run With Me Stockholm
Stefan Gustafsson - -
Jon Haag IFK Vaxholm -
Mohamed Ibrahim Vaxholm -
Joel Ingemyr - Österåkersmilen
David Jack 0 -
Anders Jarbeck - Österåkersmilen
Martin Jarbeck - Österåkersmilen
Elias Johansson - Österåkersmilen
Henrik Johansson Solberga -
Alex Jonsson KA1 IF -
Jörgen Jonsson Sollentuna -
Lars Kalander Vaxholm -
Daniel Klein Svavelsö -
Robert Klingvall Norrtälje Vaxholms stad
Henri Kudjoi - -
Mikael Lander - Coop
Jan Rino Larsen - -
Lars Lindblad Stockholm Run With Me Stockholm
Frans Lundin Rindö Hamn -
Fredrik Löfmark Vaxholm (Ange Lagtävlingen, ange lagets namn)
Tony Malmqvist PrintRun -
Sean McInerney - -
Maël Millardet Stockholm Run With Me Stockholm
Alan Mitchell Melbourne Run With Me Stockholm
Ben Mitchell Stockholm Run With Me Stockholm
Erik Morén Opel Fun Club -
Per Morén - Investmentaktiebolaget När Alla Ljuger
Daniel Måhl Skanör -
Johan Mårtensson - -
Gustav Nilsson Team Vidrig -
Magnus Nyqvist Resarö -
Philip Olofsson Solna -
Dan Paech Run With Me Stockholm Run With Me Stockholm
Bart Pelssers Stockholm -
Christofer Persson Sollentuna -
James Pratt Spånga -
Niklas Psilander GIH IF -
Julian Read IFK Vaxholm F05 IFK Vaxholm
RAFAEL RECEPUTI - -
Wiking Rix - -
Johan Rodensjö Vaxholm -
Markus Rössel - Run With Me Stockholm
Kristofer Sandberg Täby -
Erik Saverstam - -
Stephan Schneider Run With Me Stockholm Run With Me Stockholm
Sebastian Segrelius - Coop
Daniel Smedenholm Bogesundsrunners -
Jan Söderlund Trimble IF -
Matts Tenland Tenland Design AB -
Krystof Turba - -
Oscar Westerlund Vallentuna -
Marcos Vicente Herranz Stockholm Run With Me Stockholm
Jonas Widell Runacademy IF Runacademy IF
Andrea Wierer Vällingby -
Philip von Dardel - -
Robert von Dardel - -
Robin von Schantz Uppsala -
Gustaf Åkerlund Vaxholm -
Gustav Ålåker Vällingby -
Damer 5km (56 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Jenny Ahlbom Vaxholm -
Lena Alserud Täby Vaxholms stad
Ariane Andersson Stockholm -
Katarina Anund - -
Maria Arvidsson - -
Katarina Asplund Vaxholm -
Petra Barkeby Täby -
Helena Barkman Vaxholm -
Anna Bondesdotter - -
Helena Braun Thörn Vaxholm -
Sofia Bryntesson Nacka -
Candace Crenshaw Vallentuna -
Kelly Duncan Vaxholm -
Susanne Edén - Vaxholms stad
Teres Fagerström Vaxholm Fagerström
Anna Fandén Nacka Run With Me Stockholm
Sofia Forsberg Rågholmen -
Malin Hails Resarö -
Mari Hellgren - Vaxholms stad
Anna Jakobsson - -
Eva Jansson Bjärred -
Catrin Johansson Vaxholms stad Vaxholms stad
Sara Johansson Åkersberga -
Eva Johnson WGF Waxholms gymnastikförening
Katja Johnson WGF Waxholms gymnastikförening
Eva Jonsten Lidingö -
Sofia Kohl Vaxholm -
Vanessa Kovac - -
Charlotta Krokstedt - -
Patricija Laura Sauleskalne Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Janina Lehtonen - Vaxholms stad
Maja Lindell Trosabygdens OK -
Maud Linder Blind VAXHOLM Vaxholms stad
Margaretha Linder-Rosén Vaxholm Vaxholms stad
Ingela Lundkvist Resarö -
Maarit McMillion Vallentuna -
Marja-Leena McMillion Vaxholm -
Ingrid Måhl Sollentuna -
Hilde Nordhagen Resarö -
Alexandra Olsson Täby -
Kerstin Olsson Täby -
Patricia Romano Jonsson värmdövik -
Anna Rösby Stockholm -
Emma Segernäs Årsta -
Myrna Selenius Vaxholm Vaxholms stad
Elvira Sjögren WGF Waxholms gymnastikförening
Marie Sjögren WGF Waxholms gymnastikförening
Josefin Sjöstedt Berggren Rydbo Saltsjöbad -
Ylva Strömberg KA1 IF -
Jessica Strömwall - -
Lina Sundgren Rindö Vaxholms stad
Ulrika Thorildsson Resarö -
Amanda Tång Sollentuna -
Maria Urell Sollentuna (Ange Lagtävlingen, ange lagets namn)
Maria Wallander Halén Vaxholm Vaxholms stad
Martina Willners - -
Herrar 5km (34 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Richard Anund - -
Stig Blind Sisab -
Peter Carlsson - -
Lamin Ceesay Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Karl Olof fagerström - Fagerström
Michael Falk Solna, Stockholm Run With Me Stockholm
Carlo Flora - -
Mikael Grahm - -
Andreas Grönvall Vaxholm Fagerström
Alireza Hassani Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Johan Hellgren - -
Stephan Hellgren - -
Magnus Hellström Vaxholm -
Stefan Jansson Lidingö -
Staffan Jonsson värmdövik -
Tobias Kohl Vaxholm -
Håkan Kristiansson - -
Johan Kristiansson If If
Nils Lindell Trosabygdens OK -
Per Linder Vaxholm -
Jason McMillion Vallentuna -
Andreas Medin - -
Peter Odén Vaxholms OK -
Mikael Olsson Sisab -
Pouriya Parsanezhad SISAB -
Rolle Sjögren WGF Waxholms gymnastikförening
Caesar Smedenholm Bogesundrunners -
Magnus Stehlin D-max -
Anders Stenberg Mora -
Ulf Ummer - -
Johan Wedin Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Johan Wetterberg Fresenius Kabi AB -
Jacob Åkersten Täby IS Friidrott -
Jimmy Östling Hellas FK -
P6/F6 (47 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Edith André - -
Josephine Aspelin Resarö -
Viktor Backlund - Waxholms OK
Alma Luisa Bennich WGF Waxholms gymnastikförening
Gustaf Bergqvist Vallentuna -
Lisa Berndolf Rindö Hamn -
Julia Carlsson Vaxholm -
Maja Engner - -
Emma Fredriksson Vaxholms tk -
Alva Green WGF Waxholms gymnastikförening
Emil Green WGF Waxholms gymnastikförening
Nils Grönberg Waxholms gymnastikförening parkour Waxholms gymnastikförening
Jarvis Gyllenhammar Åkersberga -
Majken Götestam - -
Alice Hammar Vaxholm -
Isabel Hedengren Vaxholm -
Elsie Hiort af Ornäs Vaxholm -
Jakob Jirjees - -
Elsa Jältsäter Wgf -
Henry Kemkes - -
Viktor Kowalski - -
Hugo Larsen Vaxholm -
Filippa Lindfors-Beije - -
Alva Ljungqvist Vaxholm -
Lovisa Lundkvist Resarö (Ange Lagtävlingen, ange lagets namn)
Todd Lundkvist Lidingö -
Theo Nordenfors - -
Sebastian Palmberg - -
Ellington Plate Rindö -
David Psilander GIH IF -
elias roos - -
Elliot Roslund Talltitan ik -
Lova Roslund Talltitan ik -
August Rystedt Sollentuna -
Knut Rystedt Sollentuna -
Hjördis Sandberg Täby -
Emmy Strömblad - -
Alfred Södergren - -
Kajsa Södergren - -
Gabriel Taina Vaxholm -
Agnes Thimgren Sollentuna -
julie veenhuis - -
wille veenhuis - -
Max Vennberg Täby -
Klara Westerlund - -
Ivar Willners - -
Albert Ytterström Waxholms OK Waxholms OK
F8 (26 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Svea André - -
Linn Anund Resarö Waxholms gymnastikförening
Louise Aspelin Resarö -
Torun Berneklint Waxholms ok -
Lisa Ekdahl Vaxholm IBF vaxholm IBF f09/10
moa engelbrekt vaxholm -
Alma Hedengren - vaxholm IBF f09/10
Vilma Hofsjö Vaxholm Waxholms gymnastikförening
Matilda Knutson Vaxholm -
Leona Larsson WGF Waxholms gymnastikförening
Ines McInerney - -
Livia Quas Waxholms OK Waxholms OK
signe roos - -
Ebba Rydholm Krook Vaxholm vaxholm IBF f09/10
Klara Rydholm Krook Vaxholm vaxholm IBF f09/10
Sally Sjögren WGF Waxholms gymnastikförening
Linnéa Sjömark Vaxholm -
Nelia Sjömark Vaxholm -
Izabelle Smedenholm Bogesundrunners -
Joline Strömblad Vaxholm IBF f09/10 vaxholm IBF f09/10
Alma Thörn Vaxholm -
Emmy Wegener Vaxholms innebandyförening vaxholm IBF f09/10
Julie Wetterberg Bromma -
Kerstin Wikström Vallentuna -
Josefine Ytterström Waxholm Waxholms OK
Vera Åkerlund Vaxholm -
P8 (21 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Hugo Barkman Vaxholm -
Folke Bengtsson WGF -
Carl Berg - -
Erik Berg - -
Aston Berggren Rydbo Saltsjöbad -
Felix Carlsson - -
Oscar Flygare - -
Vilgot Kemkes - -
Noel Kempe Vaxholm (Ange Lagtävlingen, ange lagets namn)
Anton Kohl Vaxholm -
Vilmer Ljungqvist - -
Frode Nilsson Vaxholm -
Erik Psilander - -
Ebbe Sandberg Täby -
Albin Sandeberg Waxholms OK Waxholms OK
Kasper Söderberg Täby -
Simon Taina Vaxholm -
Oskar Vennberg - -
Erik Westerlund - -
Harry Willners - -
Leonard Ydremark Parkinson WOK -
F10 (11 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Juni Arkmo Rydnemalm Täby IS -
Caroline Berg Åkersberga -
Hedvig Berggren Rydbo Saltsjöbad -
Zoey Gyllenhammar Åkersberga SK -
Lowa Johansson Åkersberga -
Nova Kempe Vaxholm -
Ida Ljungqvist Vaxholm -
Julia Norberg Vaxholm -
Sofia Quas Waxholms OK Waxholms OK
Ellinore Sparf Åkersberga SK -
Ingrid Ytterström Waxholm ok Waxholms OK
P10 (22 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Elis Anund Resarö Waxholms gymnastikförening
William Dannemann Vaxholm -
Anton Engelbrekt Vaxholm -
Mio Fischer Skarpö -
Petter Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
Malve Furuby Manitski Resarö -
Moltas Gollungberg Vaxholm -
Alexander Halldin - -
LUKAS HANNERELL VAXHOLM -
Aron Ingves - -
Ludwig Kohl Vaxholm -
aron mir Vaxholm -
Terje Nilsson Vaxholm -
Oliver Persson Danderyds SK Friidrott -
Philip Persson Danderyds SK Friidrott -
Gustav Psilander - -
Gabriel Saverstam - -
Rickard Sturk Waxholms ok Waxholms OK
Emil Söderberg Täby -
Matteus Taina - -
Felix Wetterberg Bromma -
Tore Wikström Vallentuna -
F12 (23 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Klara Antonsson IFK Vaxholm F05 F05 IFK Vaxholm
Wilma Backberg Kärnekull IFK Vaxholm F05 IFK Vaxholm
Alice Dahlblom - F05 IFK Vaxholm
Filippa Dahlborn F05 IFK Vaxholm F05 IFK Vaxholm
Maja Ekefjärd Vaxholm F05 IFK Vaxholm
Vilda Ekström Forss - -
Felicia Frank IFK Vaxholm F05 IFK Vaxholm
Wilma Frank IFK Vaxholm F05 IFK Vaxholm
Klara Ingves - -
Annie Johnson WGF Waxholms gymnastikförening
Inez Johnsson Thomelius IFK Vaxholm F05 IFK Vaxholm
Isabella Kalander IFK Vaxholm F05 F05 IFK Vaxholm
Cornelia Kvist IFK Vaxholm F05 F05 IFK Vaxholm
Alva Magnusson Vaxholm F05 IFK Vaxholm
Gabriella Medin IFK Vaxholm F05 F05 IFK Vaxholm
Agnes Novén F05 IFK Vaxholm F05 IFK Vaxholm
Freja Read IFK Vaxholm F05 IFK Vaxholm
Liv Read IFK Vaxholm F05 IFK Vaxholm
Noemi Rye IFK Vaxholm F05 F05 IFK Vaxholm
Evelina Sparf Åkersberga SK -
Majken Svanholm Resarö Vaxholm -
Izabella Urbom IFK Vaxholm F05 IFK Vaxholm
Filippa Östling Hellas FK -
P12 (8 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Wille Carlsson Vaxholm -
Jens Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
Thor Hennermark - Resarö Runners
Hugo Linder Blind VAXHOLM -
Aron Metz Vaxholm -
Joakim Metz - -
Axel Nordqvist VAXHOLM Waxholms OK
Max Österberg Värmdö IF Värmdö IF
P16, 10km (5 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Albin Carlerud Vaxholm -
Johan Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
Petter Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
Eldor Hennermark - Resarö Runners
Kasper Magnusson Vaxholm -
F16, 5km (70 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Felicia Ahlberg Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Anita Avedisian Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Linnea Bellander Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Tilda Berggren Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Lina Berglund Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Linnea Billaudel Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Felicia Björklund Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Vilma Björnström Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Alida Borg Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Julia Bostedt Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Saga Brånebäck Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Selma Cuba Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Julia Ek Stapelberg Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Ellen Freye Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Jill Fridén Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Kamilla Garay Araujo Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Viktoria Giraldo Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Milla Gradin Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Johanna Grahm - -
Leonora Haag IFK Vaxholm -
Elin Hellman Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Alexandra Hendered Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Ella Hofsjö Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Maja Hoppe Waxholms OK Waxholms OK
Filippa Höglund Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Matilda Höglund Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Hanna Isaksson Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Elvira Johansson Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Melina Johnson Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Clara Jonsson Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Andrea Jöngren Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Rebecka Karlsson Seemann Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Alva Kemi Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Elsa Kristensson Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Bianca Lerner Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Wilma Levin Anderberg Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Isobel Lindeberg Monell Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Vera Linder Blind VAXHOLM -
Johanna Lindqvist Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Lovisa Lindved Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Felicia Ljung Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Clara Lundgren Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Fredrika Lundgren Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Maja Löfmark Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Amanda Lööf Wretborg Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Almida Malmsten Ivarsson Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Saga Melin Vaxholm -
Ella Neckman Byback Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Johanna Nilsson Vallentuna FK -
Hanna Norberg Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Emilia Nordgren Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Hanna Olsson Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Anna Rettig Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Vera Rockström Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Nikki Saavedra Forsberg Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Stella Sintorn Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Miranda Sjöberg Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Tindra Steiding Modd Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Sara Sundin Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Sofia Sundin Waxholms OK Waxholms OK
Emma Swedérus Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Melissa Uzunlu Svedin Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Josefin Werle Zachrisson Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Emma Westerberg Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Edith Widerström Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Alva Widing Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Josefine Zetterström Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Laura Åberg WGF Vaxholm Waxholms gymnastikförening
Ida Österberg Värmdö IF Värmdö IF
Ida Östling Hellas FK -
P16, 5km (66 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Malte Ahlefeldt-Laurvigen Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Tim Alerydh Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Alexander Andersson Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Caj Andersson Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
David Bergh Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Felix Carlsson Vaxholm -
Jesper Cimrell Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Edvin Dahlgren Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Josef Dahlin Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Térence de la Croix Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Oskar Edlund Täby IS -
Jens Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
Olle Fogelström Stafberger Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
William Frogestam Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Jonatan Fröberg Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Rasmus Frölund Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Alfred Grönkvist Albinsson Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Morgan Haag IFK Vaxholm -
Lukas Hagert Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Baldur Hennermark - Resarö Runners
Axel Hesselberg Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Max Hoppe Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Brian Horami Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Linus Jansson Oxelösund -
Alexander Johansson Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
William Johansson IFK Österåker fotboll -
Erik Jonsson Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Louis Konkell Deguay Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Carl Lagne Areskog Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Albin Laitinen Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Erik Lind Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Ludvig Linder Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Hampus Losman Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Marcus Lundberg Cimrell Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Hugo Metz - -
Mohsen Moradi Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Axel Muren Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Simon Mårtensson Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Andrej Nasibov Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Wilhelm Nordqvist VAXHOLM Waxholms OK
Emil Palo Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Emil Planhem Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Ryan Plath Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Casper Reuterlöv Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Fabian Reveman Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
David Ryderås - Waxholms OK
Samuel Rye Vaxholm -
Nils Sahlin Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Kalle Samuelsson Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Elias Savela Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Felix Scerri Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Vilmer Schmidt Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Edvin Svensson Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Svante Tedborn Vaxholms Innebandyförening -
Albin Thulin Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Albin Ullerstam Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Kalle Vanrillaer Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
William Wassberger Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Hampus Wennerholm Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Marcus Wennerlund Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Maximilian Werle Zachrisson Norrbergsskolan 9C Norrbergsskolan 9C
Jimi Wesslund Thimrén Norrbergsskolan 9B Norrbergsskolan 9B
Olof Wärmländer Norrbergsskolan 9A Norrbergsskolan 9A
Lucas Zachrisson Norrbergsskolan 9D Norrbergsskolan 9D
Gustav Österberg Norrbergsskolan 9E Norrbergsskolan 9E
Max Österberg Värmdö IF Värmdö IF