Anmälningslista Trosa Stadslopp 2014

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Herrar ELIT (50 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort Startgrupp
Abraham Adhanom 1 Eskilstuna Friidrott 1: 34-40 (start 21.00)
Lars Agelii 42 Camfil IF 1: 34-40 (start 21.00)
Samir Ait Bouchmane Hadi 37 Marocco 1: 34-40 (start 21.00)
Jonas Alwin 39 Södertälje IF 1: 34-40 (start 21.00)
Henrik Arwidsson 2 Stockholm 1: 34-40 (start 21.00)
Sharif Jousef Benauda 47 Marocco 1: 34-40 (start 21.00)
Fredrik Bergman 41 Stockholm 3: över 47min (start 21.04)
Msgna Beyen 3 Hälle IF 1: 34-40 (start 21.00)
Adil Bouafif 46 Hässelby SK 1: 34-40 (start 21.00)
Simon Carlsson 40 Vagnhärad 1: 34-40 (start 21.00)
Anders Clarin 4 Huddinge 1: 34-40 (start 21.00)
Nassir Dawud 5 Eskilstuna Friidrott 1: 34-40 (start 21.00)
Patrik Engström 7 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Johannes Fahlström 8 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Ossian Fjordefalk 9 Spårvägens FK 1: 34-40 (start 21.00)
Robel Fsiha 10 Spårvägens FK 1: 34-40 (start 21.00)
Amanuel Gergis 11 Hässelby SK 1: 34-40 (start 21.00)
Martin Holm 12 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Robert Holmgren 34 Huddinge AIS 1: 34-40 (start 21.00)
Haben Idris 13 Hässelby SK 1: 34-40 (start 21.00)
Emil Jansson 14 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Erik Johansson 15 Katrineholm 1: 34-40 (start 21.00)
Magnus Johansson 16 Springtime 1: 34-40 (start 21.00)
Mattias Jonsson Korpelin 17 Enhörna IF 1: 34-40 (start 21.00)
Andreas Karlsson 18 Norrköping 1: 34-40 (start 21.00)
Simon Karlsson 19 Enhörna IF 1: 34-40 (start 21.00)
Juha Kuronen 48 Vallentuna 1: 34-40 (start 21.00)
Ababa Lama 35 Hälle IF 1: 34-40 (start 21.00)
Jonas Leandersson 20 Enhörna IF 1: 34-40 (start 21.00)
Adam Lindström 21 Hässelby SK 1: 34-40 (start 21.00)
Peter Lövgren 49 Täby 1: 34-40 (start 21.00)
Lorenzo Nesi 22 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Mathias Nilsson 44 Vagnhärad 1: 34-40 (start 21.00)
jakob persson 23 enhörna if 1: 34-40 (start 21.00)
Ali Pirgholizadeh Ärla IF 1: 34-40 (start 21.00)
Cédric Schwartzler 24 Runners Store LK/Springtime 1: 34-40 (start 21.00)
Hamilton Steiner 36 ICA Trossen 1: 34-40 (start 21.00)
Oskar Svärd 38 Team Coop 1: 34-40 (start 21.00)
Niklas Sydow 6 Fredrikshof 1: 34-40 (start 21.00)
Patrik Sällstedt 25 Enhörna IF 1: 34-40 (start 21.00)
Christian Söderström 26 Mölnbo 1: 34-40 (start 21.00)
Mikael Söderström 45 Tumba 1: 34-40 (start 21.00)
Björn Torssell 27 Hässelby SK 1: 34-40 (start 21.00)
Ebba Tulu Chala 28 Spårvägens FK 1: 34-40 (start 21.00)
Mikael Wester 43 Camfil IF 1: 34-40 (start 21.00)
Jakob Zimmermann 29 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Andreas Åkesson 30 Saltsjöbadens IF 1: 34-40 (start 21.00)
Clarence Ärlebrink 31 FK Studenterna/Springtime 1: 34-40 (start 21.00)
Martin Öhman 32 Hässelby SK 1: 34-40 (start 21.00)
Olle Öhrqvist 33 Bålsta IK 1: 34-40 (start 21.00)
Herrar (520 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort Startgrupp
Johan Abramamsson 2001 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Jan Abramsson 500 Strängbetong 2: 41-47 (start 21.02)
Stefan Adengård Team PSV 3: över 47min (start 21.04)
Joachim Agbelin 51 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Joachim Agrell 501 Sigtuna Sport Uteliv 2: 41-47 (start 21.02)
Tobias Ahl 52 Scania 1: 34-40 (start 21.00)
Jakob Ahlbeck 502 Umeå 2: 41-47 (start 21.02)
Thomas Ahlbeck 1000 Nyköping 3: över 47min (start 21.04)
Emil Ahlberg 53 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Hans Ahlin 1001 Friskis&Svettis Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Oliver Ahlin 1148 Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Joachim Ahlm 503 Bromma 2: 41-47 (start 21.02)
Peter Ahlvik 54 Södertälje IF 1: 34-40 (start 21.00)
Björn Aldenius Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Stefan Alexandersson 504 Strängnäs löparklubb 2: 41-47 (start 21.02)
Daniel Allard 55 Eskilstuna Friidrott 1: 34-40 (start 21.00)
Mattias Almérius 505 SKOBES 2: 41-47 (start 21.02)
Elias Almqvist 1002 SKOBES 3: över 47min (start 21.04)
Karl-Arne Alsbjer 506 Tavira Portugal 2: 41-47 (start 21.02)
Patrik Alwin 507 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Dennis Andersson 1149 Camfil IF 3: över 47min (start 21.04)
Eddie Andersson 508 JÄRNA SK J18/HOCKEY 2: 41-47 (start 21.02)
Erik Andersson 2022 Nyköping Runners 3: över 47min (start 21.04)
Fredrik Andersson 56 ok65 1: 34-40 (start 21.00)
Göran Andersson 1004 Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Joel Andersson 509 Nykvarn 2: 41-47 (start 21.02)
Kenneth Andersson 1005 IKW Köping 3: över 47min (start 21.04)
Kjell Andersson 510 PowerPlaceFarsta 2: 41-47 (start 21.02)
Ludwig Andersson 511 Stora Höga runners 2: 41-47 (start 21.02)
Per Andersson 1006 Friluftsboden Adventure Racing Team, Mörkö 3: över 47min (start 21.04)
Timmy Andersson 512 SKOBES 2: 41-47 (start 21.02)
Weine Andersson 693 Hemköp Gnesta 2: 41-47 (start 21.02)
Fredrik Andréason 1139 Gnesta 3: över 47min (start 21.04)
Andreas Anjou 513 Södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
Kenneth Asplund Trosa 1: 34-40 (start 21.00)
Mats Asplund 514 Strängnäs 2: 41-47 (start 21.02)
Andreas Asterö 515 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Joel Axberg 57 Solna 1: 34-40 (start 21.00)
Klas Axbåge 169 Stockholm 1: 34-40 (start 21.00)
Rickard Bellander 58 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Göran Bengtsson 516 Saxum Capra CK 2: 41-47 (start 21.02)
Robert Benson 517 Bonvin 2: 41-47 (start 21.02)
Lars Berg 1150 Hässelby 3: över 47min (start 21.04)
Nicklas Berg 1007 Södertälje 3: över 47min (start 21.04)
Tomas Berg 1008 Stockholm 3: över 47min (start 21.04)
Yngve Bergengren 1009 Huddinge 3: över 47min (start 21.04)
Jörgen Berglund 59 Trosa 1: 34-40 (start 21.00)
Staffan Berglund 60 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Niclas Bernhardsson 61 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Håkan Birgerson 518 B.I.M Idrott 2: 41-47 (start 21.02)
Martin Birgersson 519 Ömanstorp 2: 41-47 (start 21.02)
Johan Bjelke 1010 Järnforsen 3: över 47min (start 21.04)
Ulf Björkman 1011 Rönninge 3: över 47min (start 21.04)
Thomas Björkroth 520 HP Fritid 2: 41-47 (start 21.02)
johan björkstedt 521 stockholm 2: 41-47 (start 21.02)
Peter Blomqvist 62 Foria AB 1: 34-40 (start 21.00)
Magnus Boden 522 Djurgårdens IF 2: 41-47 (start 21.02)
Fredrik Bokfors 523 TULLINGE 2: 41-47 (start 21.02)
Thomas Borg 63 PwC 1: 34-40 (start 21.00)
Jonas Borgman 1012 Tyresö 3: över 47min (start 21.04)
Claes-Urban Boström 1013 Trosa Kommun 3: över 47min (start 21.04)
Lars Boström 524 Linköping 2: 41-47 (start 21.02)
Chester Boyes 525 Bromma 2: 41-47 (start 21.02)
Peter Brandt 1014 Västerås 3: över 47min (start 21.04)
Mikael Breime 1015 Vendelsö 3: över 47min (start 21.04)
Svante Brunnberg 1016 Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Fredrik Brunzell 1017 Gnesta 3: över 47min (start 21.04)
Joakim Brunzell 64 Brunzells el 1: 34-40 (start 21.00)
Dan Burström Enstaberga 1: 34-40 (start 21.00)
Robert Bäck 1018 Söderby innebandy 3: över 47min (start 21.04)
Greger Bäckström 526 Gnesta 2: 41-47 (start 21.02)
Hans Cahling 1019 TSM / Stockholm 3: över 47min (start 21.04)
Johan Camenius 527 Västerås 2: 41-47 (start 21.02)
Anders Carbonnier 65 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Andreas Carlberg 66 Influence 1: 34-40 (start 21.00)
Bosse Carlsson 1020 Skärholmen 3: över 47min (start 21.04)
Hans-Olov Catergren 528 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Måns Cederlöf 529 Buena Vista A.C. 2: 41-47 (start 21.02)
Jonas Collet 67 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Ruddy Collin Nykvarn 3: över 47min (start 21.04)
mario cortinovis 68 Astrazeneca IF 1: 34-40 (start 21.00)
Johan Dackebro 1151 Camfil IF 3: över 47min (start 21.04)
Hans-Jørgen Dahl 1021 Järna 3: över 47min (start 21.04)
Mattias Dahlberg 530 Bromma 2: 41-47 (start 21.02)
William Dahlbäck 531 JÄRNA TRÄ 2: 41-47 (start 21.02)
John Dahlén 694 Solna 2: 41-47 (start 21.02)
Björn Dahlström 69 Gävle 1: 34-40 (start 21.00)
Björn Dahlström 532 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Thomas de Ming 71 Ming Runners 1: 34-40 (start 21.00)
Christian Dekreon 72 CeDe Running 1: 34-40 (start 21.00)
Lars Dennevi 1022 LK Nyköpings Runners 3: över 47min (start 21.04)
Christian Di Luca 695 Ingen 2: 41-47 (start 21.02)
Hjalmar Didrikson 180 Runday 1: 34-40 (start 21.00)
Thomas Didriksson 533 Danderyds Sjukhus IF 2: 41-47 (start 21.02)
Jorma Duvefjord 534 Södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
Helge Düring 1023 AstraZeneca 3: över 47min (start 21.04)
Erik Eidvall 535 SOLNA 2: 41-47 (start 21.02)
Magnus Eidvall 536 SOLNA 2: 41-47 (start 21.02)
Mikael Eidvall 537 SOLNA 2: 41-47 (start 21.02)
Jonas Ek 73 Rönninge 1: 34-40 (start 21.00)
Stefan Ekesiöö 538 Team Ekesiöö 2: 41-47 (start 21.02)
Ulf Eklund 539 Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
robin ekström 541 KAIK bowling 2: 41-47 (start 21.02)
Maths Ekström 540 SKOBES 2: 41-47 (start 21.02)
Johan Engdahl 74 Solna 1: 34-40 (start 21.00)
Daniel W Erdtman 696 Nyköping 2: 41-47 (start 21.02)
Martin Ericsson 75 Vingårdsgatans SK 1: 34-40 (start 21.00)
Mats Ericsson 1152 Kärrtorp 3: över 47min (start 21.04)
Michael Ericsson 2019 Camfil IF 2: 41-47 (start 21.02)
Tommy Ericsson 543 LK Nyköpings Runners 2: 41-47 (start 21.02)
Alex Eriksson 697 Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Daniel Eriksson 76 DC Runs 1: 34-40 (start 21.00)
Emanuel Eriksson 544 Södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
Henrik Eriksson 545 Carnegie IF 2: 41-47 (start 21.02)
Jan-Erik Eriksson 1024 Södertälje 3: över 47min (start 21.04)
Johnny Eriksson 546 SEB IF Stockholm 2: 41-47 (start 21.02)
Magnus Eriksson 77 Eskilstuna 1: 34-40 (start 21.00)
Marcus Eriksson 1025 Stockholm 3: över 47min (start 21.04)
Ove Eriksson 1026 Gnesta 3: över 47min (start 21.04)
Peter Eriksson 78 Skellefteå AIK Friidrott 1: 34-40 (start 21.00)
Staffan Eriksson 1027 Uppsala 3: över 47min (start 21.04)
Sten Eriksson 79 Nyköping 1: 34-40 (start 21.00)
Tobias Eriksson 547 Tobias mobilkranar 2: 41-47 (start 21.02)
Nils Essen 698 Hemköp Gnesta 2: 41-47 (start 21.02)
Filip Fagernäs 170 Åda Golfklubb Trosa 1: 34-40 (start 21.00)
Robert Fagernäs 1153 Ulrika IF 3: över 47min (start 21.04)
Mattias Fahlén Trosa 1: 34-40 (start 21.00)
Jakob Falk 80 Trosa 1: 34-40 (start 21.00)
Mikael Falk 1028 Stockholm 3: över 47min (start 21.04)
Torbjörn Falkcrona 1029 Södertälje 3: över 47min (start 21.04)
Joakim Falkeborn 1140 Norrberga 3: över 47min (start 21.04)
Magnus Falkenwing 548 DeLaval International AB 2: 41-47 (start 21.02)
Jimmy Fasth 81 Tomtaäng 1: 34-40 (start 21.00)
Christer Fernström 1030 DOT Trosa 3: över 47min (start 21.04)
per-erik filipsson 549 baggetorp if 2: 41-47 (start 21.02)
Michael Flak 82 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Johan Flyning 83 Södertälje IF 1: 34-40 (start 21.00)
Nils Forsberg 550 Stockholm 2: 41-47 (start 21.02)
Peter Forsberg Vagnhärad 1: 34-40 (start 21.00)
Jan Forsling 551 Gävle 2: 41-47 (start 21.02)
Alexander Forss 552 SKOBES 2: 41-47 (start 21.02)
Anton Frank 553 Älvsjö AIK Innebandy P97 2: 41-47 (start 21.02)
Urban Frank 1031 Älvsjö AIK Innebandy 3: över 47min (start 21.04)
carl Fredriksson 1032 Hagströms lacken 3: över 47min (start 21.04)
Svante Frey 166 Stockholm 1: 34-40 (start 21.00)
Alexander Fridlund 554 Vendelsö 2: 41-47 (start 21.02)
Jonas Friman 555 Linköpings Universitets AIF IBK 2: 41-47 (start 21.02)
Olof Friman 699 Alimak IF 2: 41-47 (start 21.02)
Patric Fromholz 700 Trosabygdens OK 2: 41-47 (start 21.02)
Christer Fröjd 556 Sörmlandskustens Crossfit 2: 41-47 (start 21.02)
Pierre Fällman 1033 Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Jens Gasslander 1034 Lidingö 3: över 47min (start 21.04)
Robert Genz 557 SKOBES 2: 41-47 (start 21.02)
Gustav Gewers 84 Sandviken 1: 34-40 (start 21.00)
Thomas Gotenstam 2003 Linköping 1: 34-40 (start 21.00)
Mattias Granath 1035 Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Filip Granstam 558 Gnesta FF 2: 41-47 (start 21.02)
Curt Gruvaeus 559 Toyota Örebro 2: 41-47 (start 21.02)
Stefan Gunnars 86 Fredrikshofs FIF 1: 34-40 (start 21.00)
Fredrik Gustafsson 171 Stockholm 1: 34-40 (start 21.00)
Hans Gustafsson 2004 Nynäs IK 3: över 47min (start 21.04)
Patrik Gustafsson 1037 Södertälje 3: över 47min (start 21.04)
Rolf Gustafsson 2005 Nynäs IK 2: 41-47 (start 21.02)
Björn Gustavson 561 IKNF 2: 41-47 (start 21.02)
Charlie Gustavsson 87 Nynäs IK 1: 34-40 (start 21.00)
Joakim Gustavsson 88 Ck Falken 1: 34-40 (start 21.00)
Uffe Gustavsson 89 Nynäs IK 1: 34-40 (start 21.00)
Per Gysing 90 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Oskar Hagfalk 562 Jönåker 2: 41-47 (start 21.02)
Tomas Hagfalk 563 Jönåker 2: 41-47 (start 21.02)
Stefan Hallberg 1141 ICA Trossen 3: över 47min (start 21.04)
Joachim Hansson 91 Älvsjö 1: 34-40 (start 21.00)
Kenan Harbas 564 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Frederick Hatakka 565 Stuvsta runners 2: 41-47 (start 21.02)
Jari Hautala 566 SSAB Ox Runners 2: 41-47 (start 21.02)
Casper Hedar 567 OK Tor 2: 41-47 (start 21.02)
Jesper Hedar 568 OK Tor 2: 41-47 (start 21.02)
Helge Hedenäs 92 Stockholm 1: 34-40 (start 21.00)
Kristofer Hedman 93 IF Friskis&Svettis Linköping 1: 34-40 (start 21.00)
Paul Hedman 569 Begravningsbyrå Tidevarv AB 2: 41-47 (start 21.02)
Magnus Hedström 94 Nora Gård 1: 34-40 (start 21.00)
Torbjörn Hedström 570 Nyköping 2: 41-47 (start 21.02)
Leo Heemskerk 95 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Mattias Hellberg 571 Scania IF 2: 41-47 (start 21.02)
Daniel Hellmark 96 Team Work 1: 34-40 (start 21.00)
Erik Hellqvist 1039 Södertälje 3: över 47min (start 21.04)
Hans-Åke Hellstaf 572 Team ultrasweden LK 2: 41-47 (start 21.02)
Joel Hellsten 573 Friluftsfrämjandet 2: 41-47 (start 21.02)
Kjell Hellsten 1040 Friluftsfrämjandet 3: över 47min (start 21.04)
Tobias Hellsten 1041 Friluftsfrämjandet 3: över 47min (start 21.04)
Jonas Hellström 167 Danderyds sk 1: 34-40 (start 21.00)
Martin Hemmingsson 574 Klubbackens höjdare 2: 41-47 (start 21.02)
Bertil Hernvald 1042 Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Tobias Hernvald 1043 Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Daniel Hjortmark 575 Norrköping 2: 41-47 (start 21.02)
Peter Hjortmark 576 Smedby AIS 2: 41-47 (start 21.02)
Mikael Hjortsmarker 1044 Södertälje 3: över 47min (start 21.04)
Bo Hoff 577 Listerby IK/Tarkett 2: 41-47 (start 21.02)
Eghert Holm 2007 Vagnhärads Volleybollklubb 1: 34-40 (start 21.00)
Rickard Holm Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Kristian Holm Moander 578 Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Pontus Holmberg 683 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Håkan Huselius 98 Ski Team Skåne 1: 34-40 (start 21.00)
John Håkansson 1045 Uppsala 3: över 47min (start 21.04)
Erik Hägglund 1046 Hölö 3: över 47min (start 21.04)
Bernt Häggman 1047 Scania IF 3: över 47min (start 21.04)
Johan Hästbacka 579 Bosch Rexroth IF 2: 41-47 (start 21.02)
Robert Högfors 684 Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Andreas Höglund 580 Peab 2: 41-47 (start 21.02)
Per-Nicklas Höglund 1048 Nacka 3: över 47min (start 21.04)
Mattias Hörger 1049 Friskis&Svettis Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Zdravko Ilic 701 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Tapio Ilvonen 581 SSAB Ox Runners 2: 41-47 (start 21.02)
Bengt Isgård 99 IF Linnea 1: 34-40 (start 21.00)
ca Isoz 582 Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Michael Isoz 1050 Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Mats Israelsson 1051 Enhörna IF 3: över 47min (start 21.04)
mats janson möter 583 Scania if bowling 2: 41-47 (start 21.02)
Albin Jansson 100 Team Work 1: 34-40 (start 21.00)
Gunnar Jansson 2009 Friluftsfrämjandet 3: över 47min (start 21.04)
Rickard Jeneskog 101 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Per Jitelius 102 Trosa 1: 34-40 (start 21.00)
Anders Joelsson 103 Saras Hälsokälla Finspång 1: 34-40 (start 21.00)
Dan Johannesson 584 Linköping GK 2: 41-47 (start 21.02)
kenneth johansson 1054 nynäshamn hockey club 3: över 47min (start 21.04)
Bengt Johansson 585 Hagersten 2: 41-47 (start 21.02)
Bosse Johansson 685 Gnesta Hälsa och Friskvård 2: 41-47 (start 21.02)
Dick Johansson 1053 Värmdö 3: över 47min (start 21.04)
Henrik Johansson 172 Camfil IF 1: 34-40 (start 21.00)
Jan Johansson 104 Nynäs IK 1: 34-40 (start 21.00)
Jimmy Johansson 1142 Hölö 3: över 47min (start 21.04)
Jonathan Johansson 586 Sk Gråsten 2: 41-47 (start 21.02)
Lars Johansson 2018 Camfil IF 3: över 47min (start 21.04)
Magnus Johansson 587 sk Gråsten 2: 41-47 (start 21.02)
Markus Johansson 1143 Vagnhärad 3: över 47min (start 21.04)
Robbin Johansson 588 Team Work 2: 41-47 (start 21.02)
Stefan Johansson Gnesta 2: 41-47 (start 21.02)
Ulf Johansson 589 Södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
Christer Jonsson 1056 Appocky 3: över 47min (start 21.04)
Roland Jonsson 1154 Stuvsta Runners 3: över 47min (start 21.04)
Jan Jäderhag 1057 Hölö 3: över 47min (start 21.04)
Mikko Kallio 590 TBOK 2: 41-47 (start 21.02)
Jörgen Karl 1058 Snigeln och Haren 3: över 47min (start 21.04)
Erik Karlberg 1059 Appsa 3: över 47min (start 21.04)
Thomas Karlquist 1060 Södertälje 3: över 47min (start 21.04)
Bill Karlsson 1061 Gnesta 3: över 47min (start 21.04)
Claes Karlsson 105 Tyresö 1: 34-40 (start 21.00)
David Karlsson 591 JÄRNA SK J18/HOCKEY 2: 41-47 (start 21.02)
Ebbe Karlsson 1062 Julita 3: över 47min (start 21.04)
Fredrik Karlsson 1063 seb if öst 3: över 47min (start 21.04)
Fredrik Karlsson 173 Nykvarn 1: 34-40 (start 21.00)
Gunnar Karlsson 1064 Edanö 3: över 47min (start 21.04)
Jonas Karlsson 592 JÄRNA TRÄ 2: 41-47 (start 21.02)
Martin Karlsson ICA Trossen 1: 34-40 (start 21.00)
Nicklas Karlsson Stockholm 3: över 47min (start 21.04)
Patrik Karlsson 593 Enklaresport Running Club 2: 41-47 (start 21.02)
Patrik Karlsson 594 Nyköping 2: 41-47 (start 21.02)
Pelle Karlsson 2010 Orsa 3: över 47min (start 21.04)
Peter Karlsson 686 Gnesta 2: 41-47 (start 21.02)
Stephan Karlsson Sparreholm 2: 41-47 (start 21.02)
Yngve Karlsson 2011 Södertälje 3: över 47min (start 21.04)
Dan Kaufmann 1067 SSAB 3: över 47min (start 21.04)
Daniel Kihlgren 106 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Fredrik Kindström 1155 Cloetta 3: över 47min (start 21.04)
Filip Kjellgren 702 Hemköp Gnesta 2: 41-47 (start 21.02)
Markus Klaesson 107 ICA Trossen 1: 34-40 (start 21.00)
Mikael Klaesson Trosa 1: 34-40 (start 21.00)
Martin Klein 1068 Hägersten 3: över 47min (start 21.04)
Anders Klockar 108 huddinge ais 1: 34-40 (start 21.00)
jan kuuttinen 595 hammarbystrand 2: 41-47 (start 21.02)
Daniel Kvick 109 Liverpool FC Supporter Club 1: 34-40 (start 21.00)
Viktor Langseth 596 Friskis&Svettis Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Dick Larsen 1069 Strängbetong 3: över 47min (start 21.04)
Dick Larsen 1070 Strängbetong 3: över 47min (start 21.04)
Johan Larsen 1071 Appsa 3: över 47min (start 21.04)
Andreas Larsson 110 Burseryd 1: 34-40 (start 21.00)
Christer Larsson 597 Linköping 2: 41-47 (start 21.02)
Mats Larsson 111 Eskilstuna 1: 34-40 (start 21.00)
Jan Lauritzen 2012 Oxelösund 2: 41-47 (start 21.02)
Frank Lebender 1072 SOLNA 3: över 47min (start 21.04)
Michael Leijon 599 Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Stefan Lidén 1073 Göteborg 3: över 47min (start 21.04)
Isak Lillieström 112 Huddinge 1: 34-40 (start 21.00)
Gunnar Lind 1074 Stratega 3: över 47min (start 21.04)
Jörgen Lindberg 600 Gnesta 2: 41-47 (start 21.02)
Patrik Lindberg 1075 Enhörna IF 3: över 47min (start 21.04)
Justin Lindblom 601 Vagnhärad 2: 41-47 (start 21.02)
Peter Lindblom 113 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
David Linde 1076 Rönninge 3: över 47min (start 21.04)
Anders Lindgren 602 Enstaberga bud o allservice 2: 41-47 (start 21.02)
Göran Lindgren 114 segersjö 1: 34-40 (start 21.00)
John Lindgren 115 Segersjö 1: 34-40 (start 21.00)
Leif Lindgren 603 Linköping 2: 41-47 (start 21.02)
Jonas Lindh 174 Rävlanda 1: 34-40 (start 21.00)
Karl Lindhe 604 Bromma 2: 41-47 (start 21.02)
Olof Lindhe 605 Bromma 2: 41-47 (start 21.02)
Tommy Lindhe 606 Bromma 2: 41-47 (start 21.02)
Anders Lindkvist 607 Enklaresport Running Club 2: 41-47 (start 21.02)
Bosse Lindkvist 608 IK Westmannia Friidrott 2: 41-47 (start 21.02)
Leif Lindqvist 609 Norra Sorunda 2: 41-47 (start 21.02)
Björn Lithman 2020 Sille 3: över 47min (start 21.04)
Johan Liw 1078 Vingåker 3: över 47min (start 21.04)
Joakim Ljungberg 116 Grycksbo 1: 34-40 (start 21.00)
Martin Ljungberg Gnesta 1: 34-40 (start 21.00)
Hans Lodin 610 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
marcus lorentzson 1079 Södertälje 3: över 47min (start 21.04)
Niklas Ludvigsson 1080 AB Närmiljö, Järna 3: över 47min (start 21.04)
Jonas Lund 117 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Johan Lundberg 2021 Södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
Mattias Lundberg 118 Enhörna IF 1: 34-40 (start 21.00)
Stefan Lundberg 1081 Sannadals SK 3: över 47min (start 21.04)
Kjell Lundin 1082 Granlund 3: över 47min (start 21.04)
Åke Lundin 1083 Malmköping 3: över 47min (start 21.04)
Olle Lundstedt 612 DynaMate AB 2: 41-47 (start 21.02)
Christer Lundsten 1084 Örebro 3: över 47min (start 21.04)
Jimmy Lundström 613 Enklaresport Running Club 2: 41-47 (start 21.02)
Alex Lundvall 614 Södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
David Lundvall 615 Enklaresport Running Club 2: 41-47 (start 21.02)
Daniel Lyth 119 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Erik Löfgren 616 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Jan Löwstedt 1086 Mölnbo 3: över 47min (start 21.04)
Peter Lööv 617 Scania Aktiv 2: 41-47 (start 21.02)
Fredrik Magnusson 618 Nacka 2: 41-47 (start 21.02)
Mille Magnusson 619 Passlöparna / Tullinge 2: 41-47 (start 21.02)
Goran Majdandzic 620 Södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
Aaron Maltais 1087 Spånga 3: över 47min (start 21.04)
Jonas Manole 120 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Robert Martikainen 621 Strängnäs 2: 41-47 (start 21.02)
Simon Martinsson 121 OK Klemmingen 1: 34-40 (start 21.00)
Kenny Midenkrantz 1088 Vagnhärad 3: över 47min (start 21.04)
Fredrik Mikiver 1089 Mikiver Photography 3: över 47min (start 21.04)
Jesper Miller 123 Friskis&Svettis Trosa 1: 34-40 (start 21.00)
Claes Mittjas 622 Team Beckers 2: 41-47 (start 21.02)
Ted Moden 124 Friskis&Svettis Trosa 1: 34-40 (start 21.00)
Mattias Molin 623 Vårsta 2: 41-47 (start 21.02)
Anders Moström 1090 SKOBES 3: över 47min (start 21.04)
Alexander Myrberg 624 Stora Höga Runners 2: 41-47 (start 21.02)
Björn Myrberg 625 Stora Höga Runners 2: 41-47 (start 21.02)
Patrik Neckman 626 Friluftsfrämjandet Mälardalen 2: 41-47 (start 21.02)
Anders Nilsson 627 SKOBES 2: 41-47 (start 21.02)
Andreas Nilsson 125 Team Slafs 1: 34-40 (start 21.00)
Daniel Nilsson 687 Styrautomatik PN AB 2: 41-47 (start 21.02)
Fredrik Nilsson 628 Appocky 2: 41-47 (start 21.02)
Per-Fredrik Nilsson 126 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Gunnar Nilsson Nyström 127 Alecta 1: 34-40 (start 21.00)
magnus norberg 629 AstraZeneca IF 2: 41-47 (start 21.02)
jonas nord 1092 stigtomta 3: över 47min (start 21.04)
Harald Nordby EGIF/Enköping 1: 34-40 (start 21.00)
Martin Nordenström 128 Tumba 1: 34-40 (start 21.00)
Thomas Nordenström 129 Tumba 1: 34-40 (start 21.00)
Stefan Nordgren 630 Stockholm 2: 41-47 (start 21.02)
Henrik Nordin 631 Vagnhärad 2: 41-47 (start 21.02)
Klas Nordin 130 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Anders Nordström 632 Linköping 2: 41-47 (start 21.02)
Carl Noren Boo FF 3: över 47min (start 21.04)
Jonas Noren Boo FF 3: över 47min (start 21.04)
Björn Norén 131 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Frank Norin 1093 AXA Sportsclub 3: över 47min (start 21.04)
Erik Norlin 688 Mölnbo IF 2: 41-47 (start 21.02)
Linus Norman 132 JÄRNA TRÄ 1: 34-40 (start 21.00)
Jonas Normark 181 Nyköping 1: 34-40 (start 21.00)
Markus Nosko 133 Sollentuna 1: 34-40 (start 21.00)
Andreas Nygren 134 Bromma 1: 34-40 (start 21.00)
Rikard Nyhrén 703 Nykvarn 2: 41-47 (start 21.02)
Anders Nyström 135 Runday IF 1: 34-40 (start 21.00)
Ludvig Nyström 136 Nykvarn SK P02 1: 34-40 (start 21.00)
Mats Nyström 2013 Scania IF 1: 34-40 (start 21.00)
Fredrik Nöu 138 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Torsten Odin 1094 Scania IF 3: över 47min (start 21.04)
Göran Ohlsson 633 Vagnhärad 2: 41-47 (start 21.02)
Johan Ohlsson 139 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
tommy olin 140 Spånga 1: 34-40 (start 21.00)
Claes Olofsson 175 Osrör 1: 34-40 (start 21.00)
Johan Olofsson 141 Enhörna IF 1: 34-40 (start 21.00)
Michael Olofsson 634 Sk Gråsten 2: 41-47 (start 21.02)
Pelle Olofsson 1095 Stockholm 3: över 47min (start 21.04)
Christoffer Olsson 142 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Joakim Olsson 1096 Axa sportsclub 3: över 47min (start 21.04)
Krister Olsson 635 Rönninge 2: 41-47 (start 21.02)
Urban Olsson 143 Järna 1: 34-40 (start 21.00)
Tomas Orebrand Nyköping 2: 41-47 (start 21.02)
Marcus Otterström 636 Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Agne Ottosson 1097 STOCKSUND 3: över 47min (start 21.04)
JOEL OTTOSSON TROSA 3: över 47min (start 21.04)
Tomas Pakkanen 144 Södertälje 1: 34-40 (start 21.00)
Håkan Palm 176 Gnesta 1: 34-40 (start 21.00)
Lewis Palmer 1156 Ovacon AB 3: över 47min (start 21.04)
Erik Parling 637 Team Parling 2: 41-47 (start 21.02)
Johan Parmborg 1098 PQR Sportsclub 3: över 47min (start 21.04)
Johan Paulsen 1099 Enhörna IF 3: över 47min (start 21.04)
Andreas Persson 145 Stockholm 1: 34-40 (start 21.00)
Jan Persson 638 Ljusne 2: 41-47 (start 21.02)
Mikael Persson 639 Viggan Runners 2: 41-47 (start 21.02)
Nils Persson 1100 Stockholm 3: över 47min (start 21.04)
Palle Persson Kontorex 1: 34-40 (start 21.00)
Joel Persson-Kangas 1101 Nykvarn 3: över 47min (start 21.04)
Sebastian Petersen 1102 Appsa 3: över 47min (start 21.04)
Sven Petersen 704 Camfil IF 2: 41-47 (start 21.02)
Jesper Petersson 146 Handen 1: 34-40 (start 21.00)
tommy pettersson 1104 huddinge 3: över 47min (start 21.04)
Andreas Pettersson 1145 Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Pierre Pettersson 640 Södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
Tobias Pettersson 1103 Gnesta 3: över 47min (start 21.04)
Jan Porjé 1105 NasdaqOMX 3: över 47min (start 21.04)
Carl Pramlid 177 Stockholm 1: 34-40 (start 21.00)
Patrick Pring 147 Tullinge-Tumba FF/friidrott 1: 34-40 (start 21.00)
Göran Ragnarsson 689 Lindesberg 2: 41-47 (start 21.02)
Christopher Raneklint 690 Stockholm 2: 41-47 (start 21.02)
Johannes Rasjö 641 Södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
Markus Reimer 1157 Camfil IF 3: över 47min (start 21.04)
Peter Renfors 642 SSAB Oxelösund 2: 41-47 (start 21.02)
Linus Reuter 148 ful som få, snart 42 1: 34-40 (start 21.00)
Andreas Richter 643 Hägersten 2: 41-47 (start 21.02)
Joakim Rinaldo 644 LK Nyköpings Runners 2: 41-47 (start 21.02)
Per Rinman Järna 2: 41-47 (start 21.02)
Filip Robertsson Trosa Edanö 3: över 47min (start 21.04)
Tomasz Rokowski 705 Camfil IF 2: 41-47 (start 21.02)
Hans Rollman 1106 Nykvarn 3: över 47min (start 21.04)
Fredrik Rosenqvist 149 Huddinge AIS 1: 34-40 (start 21.00)
Thomas Runfeldt 1107 Trosa Taekwondo 3: över 47min (start 21.04)
Peo Rydholm 150 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Joakim Råström 1108 Hägersten 3: över 47min (start 21.04)
Anders Rönnqvist 645 Nynäshamn 2: 41-47 (start 21.02)
John Samborg 178 Bårstabergets IP 1: 34-40 (start 21.00)
Mattias Samner Yresta SK 2: 41-47 (start 21.02)
Ronny Sandberg 646 Appocky 2: 41-47 (start 21.02)
Svante Sandberg Volkswagen SK 3: över 47min (start 21.04)
Patrik Sandin 647 Djurgårdens IF 2: 41-47 (start 21.02)
Tore Sandin 1109 Friskis&Svettis Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Peter Schenk 648 Handen 2: 41-47 (start 21.02)
Jan Schröder 649 FK Studenterna 2: 41-47 (start 21.02)
Greger Sellberg 1110 Oxvretens SK 3: över 47min (start 21.04)
Peter Sergel 650 Södermalm 2: 41-47 (start 21.02)
David Shane 1158 Bromma 3: över 47min (start 21.04)
Ulf Sigfridsson 1111 Ängö RC 3: över 47min (start 21.04)
Marcus Silander 1112 Folksamkamraterna 3: över 47min (start 21.04)
Stefan Sjödin 651 Enklaresport Running Club 2: 41-47 (start 21.02)
Fredrik Sjögren 706 Camfil IF 2: 41-47 (start 21.02)
Mikael Sjögren 168 Södertälje 1: 34-40 (start 21.00)
Mikael Sjöstedt 151 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Kent Sommevåg 1113 SKOBES 3: över 47min (start 21.04)
Carl Spik 652 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Per Spik 653 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Roger Sten 152 SLK Oxelösund 1: 34-40 (start 21.00)
Johan Stockhaus 654 Skogsdals IF 2: 41-47 (start 21.02)
Christopher Storm 1114 Enskede Gård 3: över 47min (start 21.04)
Daniel Strandgren 655 Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Mikael Strömblad 1115 Björkbacka 3: över 47min (start 21.04)
Johan Strömgren 1116 Aitelnas IF 3: över 47min (start 21.04)
Fredrik Ståhl 656 södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
Mattias Ståhlberg 1117 Ekerö 3: över 47min (start 21.04)
Torsten Sundström 1118 Strängbertong 3: över 47min (start 21.04)
Fredrik Sunnerstedt 657 Bantamba 2: 41-47 (start 21.02)
Pelle Sunnerstedt 658 Polisen IF 2: 41-47 (start 21.02)
patrik svensk 1119 stockholm 3: över 47min (start 21.04)
Henrik Svensson 153 Göteborg 1: 34-40 (start 21.00)
Linus Svensson 1146 Strängbetong 3: över 47min (start 21.04)
Mats Svensson 659 Borlänge 2: 41-47 (start 21.02)
Tom Svensson 660 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Niklas Swärdh 691 Stockholm 2: 41-47 (start 21.02)
magnus säfström 661 södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
Niklas Söderberg 1120 Mayas IF 3: över 47min (start 21.04)
Per Söderlund 1121 Enhörna IF 3: över 47min (start 21.04)
Tomas Sörenson Stockholm 3: över 47min (start 21.04)
Magnus Tallberg 1122 Södertälje 3: över 47min (start 21.04)
Henrik Tanskanen 662 Kolbäck 2: 41-47 (start 21.02)
Johan Thell 154 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Joakim Theoren 155 Gnesta IK 1: 34-40 (start 21.00)
Michael Tholén 1123 Granlund 3: över 47min (start 21.04)
Roland Thorngren 663 kostboxen.se 2: 41-47 (start 21.02)
Jan Thyreen 1147 Bajen Fans Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Tomas Thönnerfors 1159 Camfil IF 3: över 47min (start 21.04)
Peter Tubbin 156 Göteborg 1: 34-40 (start 21.00)
Robert Tunebrant 157 Trosa Kommun 1: 34-40 (start 21.00)
Simon Turner 664 Paris Frankrike 2: 41-47 (start 21.02)
sverker unnes 1124 friskis&svettis 3: över 47min (start 21.04)
Christian Wahlgren 1125 Södertälje 3: över 47min (start 21.04)
Magnus Wahren 1126 Trosa 3: över 47min (start 21.04)
Magnus Wallenius 158 Västerås FK 1: 34-40 (start 21.00)
Anders Wallentin 1127 TROSA 3: över 47min (start 21.04)
Emil Wallentin 1128 Segeltorps IF 3: över 47min (start 21.04)
Henrik Wallentin 1129 Mölnbo 3: över 47min (start 21.04)
Per Wallentin 667 Järna 2: 41-47 (start 21.02)
Fredrik Wallin 159 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Daniel Wallinder 160 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Nils Wancke 2015 Hänögatans Runners 2: 41-47 (start 21.02)
Johan Ward 669 Stadium IF 2: 41-47 (start 21.02)
John Ward 670 Stockholm 2: 41-47 (start 21.02)
Tomas Warman 671 Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Jonas Wassberg 1130 SKOBES 3: över 47min (start 21.04)
Niklas Vejdal 672 SKOBES 2: 41-47 (start 21.02)
Emil Welin 707 Nynäshamn 2: 41-47 (start 21.02)
Jakob Wernqvist 161 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Thomas Wernsten 673 Appocky 2: 41-47 (start 21.02)
Pontus Weström Stockholm 1: 34-40 (start 21.00)
Ludwig Wickman Trosa 1: 34-40 (start 21.00)
Niclas Wigh 162 Enskede 1: 34-40 (start 21.00)
Michael Wikberg 674 Järna 2: 41-47 (start 21.02)
Christian Vilkki 675 Enklaresport Running Club 2: 41-47 (start 21.02)
Alf Willén 1131 Maggan:s Fan Club Örsa 3: över 47min (start 21.04)
Kari Virkama 1160 Camfil IF 3: över 47min (start 21.04)
Tomas Wirmark 676 Sandbrink Sölkorv 2: 41-47 (start 21.02)
Daniel Vistengren 677 Södertälje 2: 41-47 (start 21.02)
Andreas von Berens 678 Trosa 2: 41-47 (start 21.02)
Johan von Walkendorff 679 Trosa Taekwondo 2: 41-47 (start 21.02)
Mats Wårdemark 692 Gnesta Fotbollsförening 2: 41-47 (start 21.02)
Martin Värnild 1132 Årsta 3: över 47min (start 21.04)
Patrik Yderberg 680 Springtime 2: 41-47 (start 21.02)
Öyvind Zackow 1133 Enklaresport Running Club 3: över 47min (start 21.04)
Kenneth Zetterberg 163 Enklaresport Running Club 1: 34-40 (start 21.00)
Magnus Åkesson 164 Djurgårdens IF Friidrott 1: 34-40 (start 21.00)
Lasse Åström 1134 Malmköping 3: över 47min (start 21.04)
Erik Öberg 1135 Stockholm 3: över 47min (start 21.04)
Kristofer Öhman 681 adidas 2: 41-47 (start 21.02)
Linus Öhrqvist 165 FK Studenterna 1: 34-40 (start 21.00)
Mikael Öquist 1136 Foria AB 3: över 47min (start 21.04)
Ulf Örnberg 179 Tumba-Mälarhöjden OK 1: 34-40 (start 21.00)
Torvald Örtlund 1137 Hjulsjö Byförening 3: över 47min (start 21.04)
Björn Östberg 1138 TVTK 3: över 47min (start 21.04)
John Östlund 682 Stockholm 2: 41-47 (start 21.02)
Damer ELIT (18 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort
Frida Aspnäs 216 Spårvägens FK
Ann Björklund 201 Vallentuna
Kari Eie 218 Team Coop
Nora Falaki 214 MAI
Kajsa Hammarström 203 OK Hällen
Lotta Huselius 204 Björnstorps IF
Cecilia Kleist 202 IK Akele
Hanna Landegren 205 ICA Trossen
Dace Landström 206 Vallentuna FK
Frida Lundén 207 FK Studenterna
Caroline Lundqvist 208 Runday
Josefin Nilsson 209 Ekebo Runners
Cecilia Norrbom 217 Spårvägens FK
Catharina Sundelöf 210 Huddinge AIS
Antje Torstensson 213 KFUM Örebro Friidrott
Hanna Windestam 215 Enhörna IF
sandra åkerlund 211 valfrids IF
Johanna Öberg 212 OK Hällen
Damer (340 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort Startgrupp
Petra Agrell 775 Sigtuna Sport Uteliv 2: 47-54 (start 21.02)
Marie Ahlm Norrstrand 776 Springtime 2: 47-54 (start 21.02)
Ninni Ahlström 777 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Marie Aldén 778 Postens IF Nyköping 2: 47-54 (start 21.02)
Camilla Almén 779 Ösmo 2: 47-54 (start 21.02)
Britt-Marie Almqvist 1375 Enhörna 3: över 54min (start 21.04)
Karin Almqvist 1376 Saras hälsokälla 3: över 54min (start 21.04)
Sandra Alåsen 1490 AstraZeneca IF 3: över 54min (start 21.04)
lilleba anckers 780 hornstull 2: 47-54 (start 21.02)
jenny andersson 785 slk oxelösund 2: 47-54 (start 21.02)
Anna Andersson 220 Södertälje 1: 41-46 (start 21.00)
Elin Andersson 781 Köping 2: 47-54 (start 21.02)
Eva Andersson 782 Hölö 2: 47-54 (start 21.02)
Gunilla Andersson 1377 PowerPlace Farsta 3: över 54min (start 21.04)
Inger Andersson 783 Stockholm 2: 47-54 (start 21.02)
Jennifer Andersson 784 JÄRNA TRÄ 2: 47-54 (start 21.02)
Jenny Andersson 1378 SKOBES 3: över 54min (start 21.04)
Linda Andersson 221 Run baby run 1: 41-46 (start 21.00)
Ronja Andersson 911 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Sandra Andersson 786 LKC Elite 2: 47-54 (start 21.02)
Sanna Andersson 1379 TULLINGE 3: över 54min (start 21.04)
Åsa Andersson 1380 Nykvarn 3: över 54min (start 21.04)
Jenney Andreasson 1503 Trosa Allteknik 3: över 54min (start 21.04)
Ulrica Auru 787 Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Kerstin Aviander 902 Nyköping 2: 47-54 (start 21.02)
Anna Axelsson 1381 Järna 3: över 54min (start 21.04)
Emma Axsäter 222 Täby 1: 41-46 (start 21.00)
Anna Bengtsson 1382 Järfälla 3: över 54min (start 21.04)
Gunilla Bengtsson 788 Saxum Capra CK 2: 47-54 (start 21.02)
Linda Bennett 789 Täby 2: 47-54 (start 21.02)
Ingrid Benson 790 Bonvin 2: 47-54 (start 21.02)
Lena Berg 912 Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Ulla Berg 913 Hässelby 2: 47-54 (start 21.02)
My Bergbjörk 914 Stockholm 2: 47-54 (start 21.02)
Cecilia Bergengren 1383 Huddinge 3: över 54min (start 21.04)
Ingrid Bergh 791 Södermalm 2: 47-54 (start 21.02)
Christin Bergkvist 223 FK Studenterna 1: 41-46 (start 21.00)
Carina Berglund 224 Enklaresport Running Club 1: 41-46 (start 21.00)
Klara Berglund 903 Trosa Edanö IBK F01/02 2: 47-54 (start 21.02)
Eva Bergquist 225 Vagnhärad 1: 41-46 (start 21.00)
Barbara Berin 1384 Sandvik 3: över 54min (start 21.04)
Ingrid Bertmar 792 Passlöparna i Huddinge 2: 47-54 (start 21.02)
Ann Bjurström 262 Nacka 1: 41-46 (start 21.00)
Åsa Blom 793 Sevo Runners 2: 47-54 (start 21.02)
Camilla Bloss 226 Enhörna IF 1: 41-46 (start 21.00)
Helene Boo 794 Enklaresport Running Club 2: 47-54 (start 21.02)
Elisabeth Borg 227 Stockholm 1: 41-46 (start 21.00)
Anne Boström 1385 Strängnäs 3: över 54min (start 21.04)
Elin Breime 1386 Elins 3: över 54min (start 21.04)
Emelie Breime 1387 Emelies 3: över 54min (start 21.04)
Helena Breime 1388 Helenas IF 3: över 54min (start 21.04)
Sandra Brunzell 1389 Nykvarn 3: över 54min (start 21.04)
Åsa Brunzell 1390 Gnesta 3: över 54min (start 21.04)
Weronika Brzuchalska 228 FK Studenterna 1: 41-46 (start 21.00)
Caroline Brännefors 795 Springtime 2: 47-54 (start 21.02)
Michaela Bundschuh 1391 KSV Havelbrüder/Berlin 3: över 54min (start 21.04)
Ellen Carlgren 1392 Stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Christina Carlsson 229 Norrköping 1: 41-46 (start 21.00)
Johanna Carlsson 796 Nyköping 2: 47-54 (start 21.02)
Camilla Ceder 1495 Camfil IF 3: över 54min (start 21.04)
Cecilia Cederwall 904 Springtime 2: 47-54 (start 21.02)
Erica Chowdhury Qvist 1393 Stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Jessica Maria Dahl 1394 Järna 3: över 54min (start 21.04)
Theres Dahlin 266 Praktikertjänst nynäshamn 1: 41-46 (start 21.00)
SDofia Dasler 1496 - 3: över 54min (start 21.04)
Nicola Dawson 797 ICA Trossen 2: 47-54 (start 21.02)
Jessica Didrikson 268 Runday 1: 41-46 (start 21.00)
Nasrin Dorostkar 1395 Örebro 3: över 54min (start 21.04)
Åsa Drape 1396 AXA Sportsclub 3: över 54min (start 21.04)
Veronica Duan 1397 Nyköping 3: över 54min (start 21.04)
Christina Duvefjord 799 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Rebecca Dyvling 1398 Gnesta 3: över 54min (start 21.04)
Maria Dzijan 800 Södermalms BK 2: 47-54 (start 21.02)
Malin Edqvist 230 Trosa kommun 1: 41-46 (start 21.00)
Linn Ejderskog 231 Friskis&Svettis Trosa 1: 41-46 (start 21.00)
Anna Ekholm 232 LK Nyköpings Runners 1: 41-46 (start 21.00)
Annika Eklund 1399 Friskis&Svettis Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Sara Eklöf 233 Trosa 1: 41-46 (start 21.00)
Anna Ekström 1400 Nyköping 3: över 54min (start 21.04)
Ylva Elfvendahl 1401 Västerås 3: över 54min (start 21.04)
Lotta Elmér 915 Atria 2: 47-54 (start 21.02)
Jana Emmerich 1402 DOT/Tidsoptimisterna 3: över 54min (start 21.04)
Heike Emmrich 801 Springtime 2: 47-54 (start 21.02)
Ann-Cristin Eng 1403 Vrena 3: över 54min (start 21.04)
Evelina Engqvist 916 Camfil IF 2: 47-54 (start 21.02)
Maria Engqvist 802 Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Marika Engström 1404 Sollentuna 3: över 54min (start 21.04)
Anna Eriksson 803 Friskis&Svettis Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Charlotta Eriksson 804 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Emma Eriksson 1405 Friskis&Svettis Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Helena Eriksson 1406 Friskis&Svettis Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Jessica Eriksson 805 Södertälje Nykvarn Orientering 2: 47-54 (start 21.02)
Josefin Eriksson 234 FK Studenterna 1: 41-46 (start 21.00)
Sara Eriksson 806 Springtime 2: 47-54 (start 21.02)
Anna Essén 928 Hemköp Gnesta 2: 47-54 (start 21.02)
Sara Fahlén 929 Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Malin Faraasen 1497 Karlskrona 3: över 54min (start 21.04)
Jenny Farneborn 1407 Nyköping 3: över 54min (start 21.04)
Petra Fasth 807 Tomtaäng 2: 47-54 (start 21.02)
Kajsa Fisk 808 Trosa Kommun 2: 47-54 (start 21.02)
Jeanette Flensburg 1408 Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Linda Flodkvist 809 Friskis&Svettis Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Lisa Flyning 810 Kallfors GK 2: 47-54 (start 21.02)
Marina Fondelius 811 Nykvarn 2: 47-54 (start 21.02)
Ragna Forsberg 812 Skövde 2: 47-54 (start 21.02)
Sofia Forsberg 813 Stockholm 2: 47-54 (start 21.02)
Carina Forsling 814 Gävle 2: 47-54 (start 21.02)
Ulrika Franzén Körlof 235 Stockholm 1: 41-46 (start 21.00)
Marie Fredriksson 815 Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Helena Fridlund 1409 Vendelsö 3: över 54min (start 21.04)
Erika Fröjd 917 Oxelösund 2: 47-54 (start 21.02)
Annette Garcia 1410 AstraZeneca IF 3: över 54min (start 21.04)
Kristina Gewers 816 Sollentuna 2: 47-54 (start 21.02)
Annelie Glimt 236 FK Studenterna 1: 41-46 (start 21.00)
Jessica Granhage 905 Styrautomatik PN AB 2: 47-54 (start 21.02)
Johanna Granlund 817 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Anki Gunnarsson 1504 Tystberga 3: över 54min (start 21.04)
Annelie Gustafsson 1411 Vingårdsgatans SK 3: över 54min (start 21.04)
Irene Gustafsson 918 Stockholm 2: 47-54 (start 21.02)
Susanne Gustavsson 1412 Pershagen 3: över 54min (start 21.04)
April Gyllenhammar 1413 Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Sandra Hagelind 818 adidas 2: 47-54 (start 21.02)
Pia Haglund 819 Tomtaklintskolan 2: 47-54 (start 21.02)
Gabrielle Hagman 820 Springtime 2: 47-54 (start 21.02)
Anita Hallgren 821 SEB IF Stockholm 2: 47-54 (start 21.02)
Madelene Hanikat 270 Vega Löparklubb 1: 41-46 (start 21.00)
merete hanssen 822 art of running trail club 2: 47-54 (start 21.02)
Maria Hansson 823 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Marie Hedar 824 OK Tor 2: 47-54 (start 21.02)
Elinor Hedman 1414 Friskis&Svettis Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Evelina Hedman 825 Begravningsbyrå Tidevarv AB 2: 47-54 (start 21.02)
Sofie Hedman 1415 IF Friskis&Svettis Linköping 3: över 54min (start 21.04)
Pernilla Hedvall 1416 Friskis&Svettis Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Therese Hermansson 826 Bromma 2: 47-54 (start 21.02)
Sara Hillbom 238 Saras Hälsokälla Finspång 1: 41-46 (start 21.00)
Sara Hillbom 239 Saras Hälsokälla Finspång 1: 41-46 (start 21.00)
Carina Hillerborg 1417 Trosa Kommun 3: över 54min (start 21.04)
Erica Hjortsmarker 240 Södertälje 1: 41-46 (start 21.00)
Rebecka Hjortsmarker 241 Södertälje 1: 41-46 (start 21.00)
Sarah Hjortsmarker 1418 Södertälje 3: över 54min (start 21.04)
Sophie Holm 827 Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Marjatta Holmström 1419 SPF Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Maja Holthausen 1420 Saltsjö- Boo 3: över 54min (start 21.04)
Magdalena Högberg 1421 Stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Emmelie Höglund 919 Hemköp Gnesta 2: 47-54 (start 21.02)
Viktoria Höglund 828 Nacka 2: 47-54 (start 21.02)
Jenny Jakobsson 242 Stockholm 1: 41-46 (start 21.00)
Sara Jelvegård 243 Enhörna IF 1: 41-46 (start 21.00)
felicia johansson 830 ok65 2: 47-54 (start 21.02)
Elisabeth Johansson 829 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Emma Johansson 906 umeå 2: 47-54 (start 21.02)
Maria Johansson 831 Team Teqnion 2: 47-54 (start 21.02)
Susanne Johansson 1422 Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Angelina Johansson Maric 832 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Stina Jorinder 1498 Strängnäs 3: över 54min (start 21.04)
Anne Josefsson 267 Nykvarn 1: 41-46 (start 21.00)
Gladys Kaib 1423 SKOBES 3: över 54min (start 21.04)
Ing-marie Kalijärvi 244 Axsett Entreprenad AB 1: 41-46 (start 21.00)
Jenny Karl 1424 Snigeln och Haren 3: över 54min (start 21.04)
Ann-Charlotte Karlquist 833 AstraZeneca IF 2: 47-54 (start 21.02)
Annelie Karlsson 834 Friskis&Svettis Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Helene Karlsson 835 HE Shipping/Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Lisa Karlsson 263 JSK Ringette 1: 41-46 (start 21.00)
Minna Karlsson 920 Camfil IF 2: 47-54 (start 21.02)
Catarina Kaufmann 1425 Nyköpings ridsällskap 3: över 54min (start 21.04)
Mia Kherer 1426 Friskis&Svettis Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Maria Kingsley 1499 Gnesta 3: över 54min (start 21.04)
Elin Kinnefors 836 Bromma 2: 47-54 (start 21.02)
Linda Kjellgren 921 Hemköp Gnesta 2: 47-54 (start 21.02)
Susanne Klaasma 837 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Maria Kleringer 245 Nyköping 1: 41-46 (start 21.00)
Ingrid Kugelberg 838 Linköpings Universitets AIF IBK 2: 47-54 (start 21.02)
Beatrice Kvist 1427 Nyköping 3: över 54min (start 21.04)
Therese Köhler 1428 Eskilstuna 3: över 54min (start 21.04)
Brita Lagerström 1429 Torsåkerortens IF 3: över 54min (start 21.04)
Susanne Landolf 839 Södermalms BK 2: 47-54 (start 21.02)
Anna Langseth 840 Friskis&Svettis Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Åsa Larsen 1430 Göteborg 3: över 54min (start 21.04)
Carina Larsson 246 Eskilstuna 1: 41-46 (start 21.00)
Ingrid Larsson 247 Stjärnhov 1: 41-46 (start 21.00)
Louise Larsson 248 Eskilstuna 1: 41-46 (start 21.00)
Younsun Lee 1431 Sköndal 3: över 54min (start 21.04)
Ingela Leman 249 Leksand 1: 41-46 (start 21.00)
Ida Lexell 1500 Camfil IF 3: över 54min (start 21.04)
Anki Licke 1432 Nykvarn 3: över 54min (start 21.04)
Liselott Lidén 841 Göteborg 2: 47-54 (start 21.02)
Elisabeth Lindberg 1433 Gnesta 3: över 54min (start 21.04)
Marie Lindberg 1434 Enhörna IF 3: över 54min (start 21.04)
charlotta linde pettersson 842 stockholm 2: 47-54 (start 21.02)
Monika Linder 1435 DOT Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Sofia Linder 250 FK Studenterna 1: 41-46 (start 21.00)
Annika Linderson 1436 Nykvarn 3: över 54min (start 21.04)
Marie Lindgren 251 Sollentuna 1: 41-46 (start 21.00)
Kristina Lindhe 843 Bromma 2: 47-54 (start 21.02)
Lova Lindhe 844 Bromma 2: 47-54 (start 21.02)
Emelie Littorin 1437 Trosa Kommun 3: över 54min (start 21.04)
Sandra Long Jerning 845 Friskis&Svettis Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Erika Lund 846 Oxelösund 2: 47-54 (start 21.02)
KATHARINA LUNDGREN 1438 SÖDERTÄLJE 3: över 54min (start 21.04)
Anette Lundin 1439 Malmköping 3: över 54min (start 21.04)
Sari Luoma 847 Enhörna IF 2: 47-54 (start 21.02)
Madelene Löfgren 1501 Österåker 3: över 54min (start 21.04)
Anna Lönn 1440 Rönninge 3: över 54min (start 21.04)
Anna Löthman 252 Hässelby SK 1: 41-46 (start 21.00)
Rita Madden 848 Philadelphia 2: 47-54 (start 21.02)
Anna-Karin Maltais 849 Spånga 2: 47-54 (start 21.02)
Benita Mansner 922 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Liselott Marklund 850 Friskis&Svettis Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Evelina Martikainen 851 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Claire MILIN 930 Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Ellinor Mårtensson 1441 stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Moa Mårtensson 852 Ingarö 2: 47-54 (start 21.02)
Therese Mårtensson 1442 Stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Carina Mört 853 ICA Trossen 2: 47-54 (start 21.02)
Carina Möter 1443 Järna 3: över 54min (start 21.04)
Therese Nelgard 854 Friskis&Svettis Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Anna Nidén 855 SOLNA 2: 47-54 (start 21.02)
Anne-Lee Nilsson 923 Sollentuna 2: 47-54 (start 21.02)
Charlotte Nilsson 924 Järna 2: 47-54 (start 21.02)
Gisela Nilsson 253 Enklaresport Running Club 2: 47-54 (start 21.02)
Nina Nilsson 1444 Team Slafs 3: över 54min (start 21.04)
Monika Nilsson Lysell 925 OK Klemmingen 2: 47-54 (start 21.02)
Carina Norberg 1445 Enhörna 3: över 54min (start 21.04)
Örjan Nordberg Trosa -
Linda Nordin 857 Vagnhärad 2: 47-54 (start 21.02)
Britt-Marie Nordqvist 858 Springtime 2: 47-54 (start 21.02)
Helena Nosko 859 Sollentuna 2: 47-54 (start 21.02)
Anette Nyberg 1446 Orsa 3: över 54min (start 21.04)
Cecilia Nyberg 860 Värmdö 2: 47-54 (start 21.02)
Christina Nyberg 254 Team Rutin 1: 41-46 (start 21.00)
Marie Nyberg 1447 Nyköping 3: över 54min (start 21.04)
Tina Nygren 1448 Silvermörk Stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Jenny Nyqvist 255 Sundbyberg 1: 41-46 (start 21.00)
Inger Nyström 861 Nyström HR Consulting 2: 47-54 (start 21.02)
Madeleine Nörgaard 1449 Södertälje 3: över 54min (start 21.04)
Ebba Ogden 271 Trosa 1: 41-46 (start 21.00)
Felicia Olofsson Marin 862 Sk Gråsten 2: 47-54 (start 21.02)
Liv Olofsson Marin 863 Sk Gråsten 2: 47-54 (start 21.02)
Maria Olsson 269 Huddinge 1: 41-46 (start 21.00)
Ulrika Olsson 864 Rönninge 2: 47-54 (start 21.02)
Annika Pahlén 865 Hägersten 2: 47-54 (start 21.02)
Karin Pahlfèr 1450 Silvermörk Stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Catarina Papinniemi 1451 Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Carola Parling 866 Team Parling 2: 47-54 (start 21.02)
Hannah Parling 867 Team Parling 2: 47-54 (start 21.02)
Therese Paulsen 1452 Enhörna IF 3: över 54min (start 21.04)
Katrin Pehrsson 1453 Stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Carina Persson 868 SPIK 2: 47-54 (start 21.02)
Erika Persson 869 Årsta 2: 47-54 (start 21.02)
Lisbeth Persson 870 Göteborg 2: 47-54 (start 21.02)
Kerstin Persson-Kangas 1454 Nykvarn 3: över 54min (start 21.04)
Veronica Persson-Kangas 1455 Nykvarn 3: över 54min (start 21.04)
Ann Pettersson 1456 Solna 3: över 54min (start 21.04)
Bodil Pettersson 871 Strängnäs 2: 47-54 (start 21.02)
Ewa Pettersson 1457 Upplands Bro Ryttarförening 3: över 54min (start 21.04)
Helene Pettersson 1491 Strängbetong 3: över 54min (start 21.04)
Jennifer Pettersson 907 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Viktoria Pettersson 1458 Karlstad 3: över 54min (start 21.04)
mona pettersson linde 872 huddinge 2: 47-54 (start 21.02)
Sirine Pharaon 908 Solna 2: 47-54 (start 21.02)
Catrin Pihlstål 873 Trosa 2: 47-54 (start 21.02)
Caroline Pränny 874 Gnesta 2: 47-54 (start 21.02)
Maria Ragnarsson 1492 Stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Gabriella Rasjö 875 Team Gris 2: 47-54 (start 21.02)
Lovisa Rasjö 1459 Team Gris 3: över 54min (start 21.04)
Ebba Rocklind 1460 Gnesta 3: över 54min (start 21.04)
Gunilla Rosén 876 Rönninge 2: 47-54 (start 21.02)
Isa Runfeldt 1461 Trosa Taekwondo 3: över 54min (start 21.04)
Johanna Ruthström 1462 Stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Maria Rydholm 877 Enklaresport Running Club 2: 47-54 (start 21.02)
Michaela Rönnqvist 1463 Nynäshamn 3: över 54min (start 21.04)
Karolina Sandberg 926 Hemköp Gnesta 2: 47-54 (start 21.02)
Susanne Sandström 878 Axa Sportclub 2: 47-54 (start 21.02)
Anna Sixhöj 1464 Stuvsta runners 3: över 54min (start 21.04)
Maria Sjöberg 1465 Nyköping 3: över 54min (start 21.04)
Susan Sjöblom 256 Gnesta 1: 41-46 (start 21.00)
Jessica Sjöborg 927 Vendelsö 2: 47-54 (start 21.02)
Maria Sjönvall 879 Stockholm 2: 47-54 (start 21.02)
Ingegerd Skogsund 1466 Gnesta 3: över 54min (start 21.04)
Madeleine Sköld 880 Hölö 2: 47-54 (start 21.02)
Laila Sokolova 1467 Friskis&Svettis Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Marja Somma 1468 Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Cecilia Spele 1469 Södertälje 3: över 54min (start 21.04)
Åsa Spik 881 Springtime 2: 47-54 (start 21.02)
Petra Sporrong 257 Hägersten 1: 41-46 (start 21.00)
Linda Steiner 1493 ICA TRossen 3: över 54min (start 21.04)
Nikita Steiner 264 ICA Trossen 1: 41-46 (start 21.00)
Mari Stenius 882 Enklaresport Running Club 2: 47-54 (start 21.02)
Elin Strid 883 Umeå 2: 47-54 (start 21.02)
Malena Strid 884 Gnesta 2: 47-54 (start 21.02)
Linda Ståhlberg 258 Södertälje 1: 41-46 (start 21.00)
Tina Ståhlberg 1470 Ekerö 3: över 54min (start 21.04)
Mia Sundling 1471 trosa 3: över 54min (start 21.04)
Camilla Svensson 1472 Vagnhärad 3: över 54min (start 21.04)
Carina Svensson 1502 Camfil IF 3: över 54min (start 21.04)
Marie Svensson 1473 Göteborg 3: över 54min (start 21.04)
Sofia Svärd 1474 Hölö 3: över 54min (start 21.04)
Helena Sylvan 885 Nacka 2: 47-54 (start 21.02)
Natalie Syrèn 886 Enhörna 2: 47-54 (start 21.02)
Annica Söder 887 Södermalm 2: 47-54 (start 21.02)
Ella Söder 259 Södermalm 1: 41-46 (start 21.00)
Eva Söderberg 888 Yresta SK 2: 47-54 (start 21.02)
Maria Södermark 260 Huddinge 1: 41-46 (start 21.00)
Annika Sörenson Stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Christina Thalen 909 ENhörna 2: 47-54 (start 21.02)
Marie Timan 910 Oxelösund 2: 47-54 (start 21.02)
Juni Tommerstigen 1509 Norge -
Mina Tommerstigen 1506 Norge 3: över 54min (start 21.04)
Elina Torikka 265 Örebro GF 1: 41-46 (start 21.00)
Inger Unenge 889 Lonesome Runners 2: 47-54 (start 21.02)
Caroline Wahlgren 1475 Trosa 3: över 54min (start 21.04)
Lotta Wandell 1477 Ica Jätten 3: över 54min (start 21.04)
Anna Wargclou 890 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Lina Wassler 1478 Nyköping 3: över 54min (start 21.04)
Markéta Vávra 1479 Stockholm 3: över 54min (start 21.04)
Sara Vejdal 1480 SKOBES 3: över 54min (start 21.04)
Lovisa Westbom 261 Foria AB 1: 41-46 (start 21.00)
Lena Westerberg 1481 Scania IF 3: över 54min (start 21.04)
Maria Vesterlund 1482 Trosa kommun 3: över 54min (start 21.04)
Maria Westling 891 Sollentuna 2: 47-54 (start 21.02)
Emilie Westlund 892 Linköping 2: 47-54 (start 21.02)
Ulrika Widegren 893 Springtime 2: 47-54 (start 21.02)
Maria Widén 894 Sevo Runners 2: 47-54 (start 21.02)
Linda Videquist 895 Järna 2: 47-54 (start 21.02)
Helene Widjedal 931 Ormkärrs snabbaste 2: 47-54 (start 21.02)
Cecilia Wikander 896 enklaresport runningclub 2: 47-54 (start 21.02)
Ida Wiklund 897 Södertälje 2: 47-54 (start 21.02)
Maria Wikström 1507 Hölö 3: över 54min (start 21.04)
Birgitta Willhans 898 HÖLÖ 2: 47-54 (start 21.02)
Louise von Berens 899 Enklaresport Running club 2: 47-54 (start 21.02)
Saga von Berens 900 Sofiaflickorna/Stockholm 2: 47-54 (start 21.02)
Anna Wård 1483 Hägersten 3: över 54min (start 21.04)
Terese Wängdahl 901 OK Hällen 2: 47-54 (start 21.02)
Charlotte Zachau 1484 DC Runs 3: över 54min (start 21.04)
sara Åkerfelt 1494 Björklinge 3: över 54min (start 21.04)
Carola Åkermark 1485 Rävlanda 3: över 54min (start 21.04)
Sofia Åkermark 1486 Nykvarn 3: över 54min (start 21.04)
Angelica Åström 1487 Stigtomta 3: över 54min (start 21.04)
Monica Åström 1488 Malmköping 3: över 54min (start 21.04)
Carina Öquist 1489 Friskis&Svettis Trosa 3: över 54min (start 21.04)
P14 (18 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort
Anton Ekengren 3001 FLEN
Simon Hjortmark 3005 Goif Tjalve
Oscar Johansson 3034 Yresta SK
Joakim Johnson 3008 Trosa
Johannes Lilius 3010 Huddinge ais
Pontus Lönn 3011 Tomtaklintskolan 7D
Egil Löthman 3012 Turebergs FK
Emil Magnell-Millán 3013 Goif Tjalve
Moiezullah Naqshbandi 3014 Vitalisskolan 5B
Linus Näslund 3015 Ärla IF
Markus Olsson 3016 Rönninge
Linus Samner 3033 Yresta SK
Morgan Spontón 3018 Tomtaklintskolan 7d
Jakob Söderberg 3020 Yresta SK Rasbo
Leon Söderlind 3021 Rönninge
Isak Ulfsberg 3022 Vagnhärd
Nils Westlund 3027 Trosabygdens Orienteringsklubb
Jack Wikén 3024 Lidingö
F14 (19 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort
Celine Allard 3000 Eskilstuna Friidrott
Cornelia Alm 3026 Täby IS
Emma Bark 3035 Tomtaklintskolan 7C
Nikita Brandtberg 3030 Tomtaklintskolan 7D
Ebba Forssén 3002 Vagnhärad
Klara Fröjd 3029 Oxelösund
Florentina Frölander 3003 Huddinge slalomklubb
Vilma Färjare 3004 Vitallisskolan 5B
Melina Gustafsson 3036 Spårvägens FK
Amanda Hornéy 3006 Tomtaklintskolan 7D
Matilda Hällgren 3007 Järna SK
Elin Jansson 3032 Trosa
Tina Larsson 3009 TVSK
Rebecca Minarik 3031 Rönninge
Angelina Rydensjö 3028 Ärla if
Clara Spik 3017 Springtime
Kajsa Sten 3019 SLK Oxelösund
Bianca Thell 3025 Thellarna
Elsa Wallenius 3023 Västerås Friidrottsklubb
P12 (68 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort
Isak Adebrink 3201 Fornbyskolan 5B
Gustav Ahlberg 3101 Vitalisskolan 5A
Lukas Ahrén 3102 Vitalisskolan 5A
Joel Allard 3202 Vitalisskolan 5C
emil andersson 3103 slk oxelösund
Kasper Andersson 3203 Vitalisskolan 5C
Hampus Blomberg 3204 Vitalisskolan 5C
David Borg 3108 Södertälje-Nykvarn Orientering
Sam Brandin 3109 Vitalisskolan 4A
Isaac Brandtberg 3205 Kyrkskolan 5B
Anton Bruhn 3245 Täby HC
Victor Colman 3207 Mormors Favoriter
Alexander Dahlberg 3111 Södertälje SK Team 02
Johan Diberius-Sköld 3112 Södertälje SK Team02
Lucas Edström 3113 Vitalisskolan 4B
Jonatan Ekman Rossall 3115 Vitalisskolan 4A
Christoffer Eriksson 3117 Skärlagsskolan 4
Rasmus Eriksson Järve 3248 Västerljungs IF
Adam Forslund 3212 Vitalisskolan 5C
Casper Fältö 3213 Vitalisskolan 5C
Gustav Gabrielsson 3128 Nyköping
William Gotenstam 3130 Linköping
William Grundström Insulander 3131 Vitalisskolan 5B
Leo Gustavsson 3132 Vitalisskolan 4A
Nils Heimdahl 3135 Vitalisskolan 4B
Emil Hilgendorf 3137 Södertälje
John Huhtamäki 3139 Vitalisskolan 4A
Lukas Hästbacka 3216 Vitalisskolan 5C
Lion Höög 3140 Vitalisskolan 4A
Axel Jamesson 3141 Vitalisskolan 5A
KJai Jansson 3144 Vitalisskolan 4A
Linus Jansson 3145 SLK-Oxelösund
Benjamin Johansson 3146 Nynäs IK
Viktor Johansson 3241 Skärlagsskolan Klass 4
Filip Karlsson 3147 Vitalisskolan 4A
Linus Karlsson 3220 Vitalisskolan 5C
Gabriel Kihlgren 3148 Vitalisskolan 4A
Axel Kjellberg 3221 Vitalisskolan 5C
Marcus Klein Wård 3149 Hägersten
Oscar Kring 3151 Vitalisskolan 4B
Ville Lappalainen 3152 Vitalisskolan4B
Adrian Lilius 3154 Huddinge ais
Lowe Lilius 3155 Huddinge ais
Loke Lindberg Skärlagsskolan klass 5
Pontus Lundqvist 3163 Vitalisskolan 4A
Wilmer Lundqvist 3223 Vitalisskolan 5C
Lee Marsden 3165 Stockholm
Mustafa Naqshbandi 3166 Vitalisskolan 4A
Theo Nikula 3167 Vitalisskolan 5B
Emil Nilsson 3168 Huddinge slalomklubb
Elias Nyström 3226 Vitalisskolan 5C
Leo Pettersson 3174 Solna
Alek Poulten 3175 Vitalisskolan 5B
Eskil Rabelius 3242 Linköpings OK
Amandus Rylander 3233 Vitalisskolan 5B
Buster Steiner 3234 ICA Trossen
Rasmus Steneholm 3180 Vitalisskolan 4A
Nisse Sunnerstedt 3182 Polisen IF
Nicolas Söderlind 3184 Rönninge
Samuel Thorngren 3186 kostboxen.se
William Wahren 3236 Vitalisskolan 5C
Albin Wallenius 3188 Västerås Friidrottsklubb
william wessman 3200 järna
Elliot Widell 3191 Österhaninge IF
Oscar Vik 3237 IK Frej
Liam Wiklander 3193 IKNF
Albin Åström 3239 Västerljung
Kim Örnberg 3195 Tumba-Mälarhöjden OK
F12 (80 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort
Linnea Adelbertson 3100 SSK-F11
Nora Axelsson 3104 Upsala IF
Mikaela Bengtsson 3105 Vitalisskolan 4A
Alva Berglund 3106 Skärlagsskolan 4
Nenya Burman 3206 Vitalisskolan 5C
Alice Cramer 3110 Vitalisskolan 4A
Elin Ekengren 3114 FLEN
Jennifer Emtelin 3116 Vitalisskolan 4A
Tida Engström 3208 ICA Trossen
Fanny Eriksson 3246 Nyköping
Ella Fahlén 3118 Vitalisskolan 5A
Ebba Falkenwing 3119 Södertälje
Lina Faraasen 3209 Karlskrona
Åsa Faraasen 3210 Karlskrona
Linn Fasth 3120 Skärlagsskolan 4
Mimmie Fasth 3121 Skärlagsskolan 5
Anna Flensburg 3122 Vitalisskolan 4B
Natalie Flensburg 3123 Vitalisskolan 4B
Emma Florin 3211 Vitalisskolan 5C
Emma Fogelin 3124 Vitalisskolan 5B
Ellen Forsén 3125 Vagnhärad
Amanda Forssén 3126 Vitalisskolan 4A
Solveig Fredriksson 3247 Järna
Vanessa Frölander 3127 Huddinge slalomklubb
Sara Gimholt 3129 Vitalisskolan 5A
Emilia Gustafsson 3214 Vitalisskolan 5C
Lova Gytare 3133 Vitalisskolan 4A
Disa Haglund 3134 Skärlagsskolan 5
Nora Haglund 3215 Skärlagsskolan 4
Malin Hellqvist 3136 Vitalisskolan 5A
Isabel Hornéy 3138 Vitalisskolan 4a
Emma Jaakkola 3217 Vagnhärad
Julia Jacobsson 3218 Vitalisskolan 5C
Vinga Jamesson 3142 Vitalisskolan 5A
Alva Janius 3143 Vitalisskolan 5B
Felicia Jonsson 3219 Vitalisskolan 5C
Kajsa Klyver 3150 Vitalisskolan 4A
Filippa Larsson 3153 Vitalisskolan 5A
Ida Liljegren 3156 Vitalisskolan 4A
Lovisa Lilliehöök-Persson 3244 Skärlagsskolan Klass 5
Amanda Lindahl 3157 Vitalisskolan 5A
Livia Lindberg 3158 Vitalisskolan 4A
Gerda Lindell 3222 Vitalisskolan 5C
Johanna Lindgren 3159 Tullinge
Rebecca Lindskog 3160 Vitalisskolan 4A
Emilia Lund 3161 Oxelösund
Amanda Lönn 3164 Vitalisskolan 5B
Tuva Melkersson 3224 Vitalisskolan 5C
Tindra Myrthenkrona 3225 Vitalisskolan 5C
Emma Nordin 3169 Vagnhärad
Carolina Nyström Erlandsson 3227 Vitalisskolan 5C
Mathilda Ogden 3228 Vitalisskolan 5C
sara olin 3170 Spånga
Madelene Olsson 3171 Rönninge
Triinu Paltser 3172 Hägersten
Esther Parmenberg 3173 Vitalisskolan 4A
Emilia Pizzirani 3229 Trosa
Tilde Rapp 3243 Zumba Trosa Vagnhärad
Emillie Rockström 3230 Vitalisskolan 5C
Lina Rydén 3197 Sälens IF
Emilia Rydensjö 3198 Ärla IF
Ellen Rydholm 3231 Vitalisskolan 5C
Rebecka Rydholm 3176 Trosa
Jackie Rydqvist 3232 Vagnhärad
Amanda Sandström 3177 Vitalisskolan 5B
Tuva-Cajsa Spik 3178 Springtime
Sigrid Spontón 3179 Kyrkskolan 5b
Ellen Stenqvist 3235 Vitalisskolan 5C
Elin Sundqvist 3181 Vitalisskolan 5B
Ida Svanberg 3183 Stockholm
Alde Söderström 3199 spårvägen IF
Nina Tallert 3185 TÄBY
Alice Thell 3196 Thellarna
Alba Timren 3187 Vitalisskolan 4a
Amelie Watts 3189 Vitalisskolan 5B
Julian Watts 3190 Vitalisskolan 4B
Jenna Wikén 3192 IFK Lidingö
Sara Wänström 3238 Trosabygdens OK
Thea Ågren 3194 Vitalisskolan 4A
Moa Öhrn 3240 Vitalisskolan 5B
P10 (42 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort
Axel Adebrink 4049 Fornbyskolan 4BC
Oskar Ahlin 4050 Trosa
Gustav Aldenius 4071 Trosa
Erik Andersson 4000 Västerjungs IF
Isak Bergengren 4001 Huddinge
Olof Borgman 4005 Tyresö
Melker Ekholm 4069 Trosa
Vide Engström 4051 ICA Trossen
Anton Eriksson 4080 Nyköping
Olle Eriksson 4008 Åby
Jonas Falk 4009 Stockholm
Gustaf Falkner 4010 Stockholm
Oskar Frank 4011 Älvsjö AIK Fotboll P05
Hampus Gotenstam 4013 Linköping
Alexander Gyllenhammar 4015 Trosa
Joel Hjortmark 4016 IKNF
Samuel Huss 4017 Sollentuna FK
Fredrik Hällgren 4018 Järna SK
Elian Högstedt 4019 Hölö
Max Karlsson 4020 Tyresö
Anton Karlsten 4045 Hölö
Mattias Klasson 4023 Vagnhärad
Malte Lillieander 4079 Gnesta
Benjamin Lindskog 4054 Trosa
Love Lövbom 4062 Trosa
Filip Magnusson 4030 Vagnhärad
Calle Norén 4055 Saltsjö-Boo
Adam Ohlsson 4067 Trosa
Simon Orre 4042 Stockholm
Johan Peterson 4032 Trosa
Gustav Rabe 4034 Trosabygdens Orienteringsklubb
Birger Rabelius 4060 Tanneforsskolan
Emil Runfeldt 4035 Trosa Taekwondo
Hampus Sandström 4036 Trosa
Rufus Steiner 4056 ICA Trossen
Alvin Söderström 4047 Spårvägen IF
Simon Thorngren 4038 kostboxen.se
Leon Trinde 4057 Trosa
lucas wessman 4048 järna
Max Westberg 4039 Nykvarn
Linus Öhrn 4059 Trosa
Noah Östlund 4061 SSK -04
F10 (39 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort
Amanda Bergquist 4002 Vagnhärad
Sofia Blank Ramström 4003 Nyköping
Klara Borg 4004 Södertälje-Nykvarn Orientering
Mathilda Bäck 4006 RSF F-04
Hilma Claesson 4007 Tullinge-Tumba Friidrott
Vilma Eklund 4072 Trosa
Clara Fahlén 4075 Trosa
Thilde Gardevåg 4012 New Mill Indians Nykvarn
Ellen Granhage 4052 Styrautomatik PN AB
Isabelle Gustafsson 4073 Spårvägens fK
Katja Gustafsson 4014 Trosabygdens orienteringsklubb
Lilly Heimdahl 4053 Trosa
Hanna Johansson 4043 Vagnhärad
Tuva Johansson 4066 Sparreholm
Julia Kenning 4021 Stockholm
Odessa Kihlgren 4022 Trosa
Linnea Klein Wård 4024 Hägersten
Annie Larsson 4025 Täby
Nellie Lind 4026 TROSA
Sarah Loquist 4076 Trosa
Ebba Ludvigson 4027 Turebergs FK
Nora Ludvigson 4028 Turebergs FK
Tilde Lund 4065 Järna
Moa Lövbom 4063 Trosa
Alice Magnell-Millán 4029 IK Norrköping Friidrott
Emilia Nordmark 4077 Trosa
Emma Norén 4070 Trosa
Ida Nyring 4068 Södertälje
Madeleine Ogden 4064 Trosa
Svea Parmborg 4031 Älvsjö
Alice Persson 4078 Skärlagsskolan Trosa
Nova Pettersson 4033 Solna
Lina Rydén 4044 Sälens IF
Filippa Rydensjö 4046 Ärla if
Rebecca Thomasdotter 4037 Sveg
Ella von Walkendorff 4041 Trosa Taekwondo
Fanny Åkerblom 4040 Västankärrs Skola
Alice Åkermark 4074 Norköping
Edla Åström 4058 Västerljung
Knattar 6-8 år (162 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort
Eskil Adebrink 4306 Vagnhärad
Robin Adengård 4332 Team PSV
Henna Ala-Tainio Sundberg 4200 Lugna Rummet
Ester Aldenius 4352 Trosa
Midea Allard 4201 Eskilstuna Friidrott
Albin Andersson 4330 Trosa Vagnhärad kampförening
Amelia Andersson 4333 Västerljung
Björn Andersson 4202 Västerjungs IF
Isabella Andersson 4203 Upplands väsby
Joline Andersson 4204 Vagnhärad
Linn Andersson 4329 Trosa vagnhärad SK
Nea Andersson 4334 Västerljung
Miranda Andersson Lundmarker 4205 Nykvarn
Molly Andréason 4301 Gnesta
Sofia Andréason 4302 Gnesta
Maxime Axsäter 4206 Täby
Isabella Bagger 4309 Ekerö
Elsa Benedek 4339 Trosa
Alexander Bengtsson 4344 Järfälla
Axel Berg 4207 Södertälje
Niilas Berg 4208 Västerljung
Tove Bergquist 4209 Vagnhärad
Lilly Bergström 4307 TBOK
Albin Bjurström 4296 Nacka
Kajsa Blank Ramström 4210 Nyköping
Hugo Blid 4211 Trosa
Cornelia Blixt 4212 Stockholm
Loke Blomkvist 4303 Västerljung
Lovisa Borg 4213 Södertälje-Nykvarn Orientering
Liv Borgman 4214 Tyresö
Samuel Borgman 4215 Tyresö
Evelina Brandtberg 4308 Västerljung
Vinja Chrislan 4216 Trosa
Livia Claesson 4217 Tullinge-Tumba Friidrott
Maya Colman 4314 Mormors Favoriter
marina cortinovis 4218 Södertälje
Olivia Dunkhols 4315 Trosa
Mika Edman 4219 Trosa
Carl Johan Ekholm 4349 Trosa
Hugo Ekström Söderström 4354 Lagnöviken
Ally Eriksson 4220 Trosabygdens OK
Tuva Eriksson 4221 Åby
Wiggo Fasth 4222 Tomtaäng
Eskil Fernström 4341 Göteborg
Klara Fjellström 4223 Snättringe
Emilia Fredriksson 4224 Björnlunda
Lleyton Fromholz 4316 Trosabygdens OK
Kristian Getlevog 4225 Gnesta
Melvin Glantz 4226 Trosa
Matilda Grafford 4360 Trosa
Vera Granhage 4317 Styrautomatik PN AB
Miriam Gustafsson 4227 Trosabygdens orienteringsklubb
Isabella Gyllenhammar 4228 Trosa
wilmer Haglund 4229 Skärlagskolan
Matilda Hellberg 4230 Nyköping
Tova Hellberg 4231 Nyköping
Sten Hellmark 4232 Team Work
Anton Hellqvist 4233 Trosa
Johannes Hernvald 4234 Trosa
Hannes Hill 4235 Trosa
Rasmus Holmkvist 4236 Fjerdingby, Norge
Oliver Holmqvist 4237 Fjerdingby, Norge
Theodor Hämäläinene 4238 ICA Trossen
Malva Högstedt 4239 Hölö
Elliot Jacobsson 4240 ICA Trossen
Jakob Jakobsen 4318 Vagnhärad
Jesper Johansson 4335 Trosa
Nova-Li Johansson 4241 Vagnhärad
Saga Johansson 4242 Solna
Alfons Karlsson 4243 Nyköping
Melvin Karlsson 4353 Mölnbo
Emma Kenning 4244 Stockholm
Elias Klasson 4245 Vagnhärad
Emil Klockar 4246 Huddinge ais
Vilho Korhonen 4247 Nyköping
Isak Käck 4248 Solna
Julia Lagerström 4305 Torsåker
William Lagerström 4304 Torsåker
Julius Lamberg 4340 Trosa
Hanna Lappalainen 4361 Trosa
ISAC LARSSON 4249 SVARTBÄCKENS LK
Ella Lidström 4310 Hölö
Tessa Lilius 4250 Trångsund
Teodor Lindberg 4343 Ormkärrs snabbaste
Sandrine Lindblad 4251 Linghem
Ludvig Lindblom 4319 Saltsjö-Boo
Teodor Lindblom 4320 Saltsjö-Boo
Ebba Lindbäck 4252 Trosa
Elvira Lindsten 4253 SLK Oxelösund
Elias Ljungberg 4254 Grycksbo
Leia Lundberg 4336 Team Sportia Trosa
Theo Lundberg 4337 Team Sportia Trosa
Leona Lyth 4255 TBOK
Nils Löfgren 4256 Stockholm
Frida Magnusson 4257 Vagnhärad
Teodor Maltais 4258 Spånga
Molly Mannering 4311 Vagnhärad
John Mårtensson 4259 Ingarö
Valter Nestor 4348 Uppsala
Thilia Norberg 4260 Stockholm
Ivar Nordberg 4357 Trosa
Gustav Nordin 4261 Vagnhärad
William Norsell 4262 TVSK
Kim Nyberg 4313 Södertälje
Stella Nyberg 4263 Värmdö
Rasmus Nyring 4347 Södertälje
Jenny Nyström 4321 Trosa
LILLY OLLIVIER 4264 TROSA
Linus Olsson 4265 Järna
Lovisa Orre 4297 Stockholm
Clara Persson 4322 Vagnhärad
Rasmus Persson 4266 Solna
Emma Pettersson 4298 Trosa
Emilia Pihlström 4323 Camfil IF
Alva Poulten 4267 Trosa
Simon Rabe 4268 Trosabygdens Orienteringsklubb
Simon Rabe 4269 Trosabygdens Orienteringsklubb
Melwin Ringdahl 4270 Nyköping
Melody Rosengren 4271 vagnhärad
Nellie Rosengren 4359 Vagnhärad
Henry Ruthström 4272 Stockholm
Kevin Rydemark 4273 Trosa
Alfred Rydén 4299 Sälens IF
Sigge Rydén 4300 Sälens IF
Johanna Rydholm 4274 Trosa
Tilda Samuelsson 4275 Trosa
Kasper Sandholm 4276 Trosa
Noel Sandström 4277 Trosa
Elina SDundqvist 4350 Trosa
Elina SDundqvist 4351 Trosa
Joel Sergel 4358 Västervik
Ruth Sergel 4278 Södermalm
Tova Spörndly 4324 Skilleby
Fanny Strandgren 4279 Trosa
Liw Svensson 4280 Göteborg
Isac Söderholm 4281 Huddinge AIS
André Söderlind 4282 Rönninge
Ebba Söderström 4283 TEIBK F 05
Siri Sörenson 4342 Stockholm
Ella Theisz 4284 Snabba fötter IF
Dennis Thorngren 4285 kostboxen.se
Elias Timren 4286 Stensund
Gabriela Timren 4287 Stensund
Amelia Tjärsta 4325 Trosabygdens OK
Bianca Tjärsta 4326 Trosabygdens OK
Tintin Trinde 4327 Trosa
Astrid Wallenius 4288 Västerås FK
Nellie Wessman 4312 järna
Maja Westberg 4289 Nykvarn
Calle Westlund 4290 Trosa
Lisa Westlund 4291 Trosa
Elise Wickström 4331 Vagnhärad
Julia Wieslander 4292 Huddinge
Sixten Wigh 4293 Enskede
Jonathan Wigström 4345 Västerljung
Josefine Wigström 4346 Västerljung
Java Wikén 4294 Lidingö
Elsa Vilu 4338 Trosa
Edith von Berens 4295 Trosa
Max Zettervall 4328 Camfil IF
Malcom Åkermark 4356 Norrköping
Stella Åkermark 4355 Rävlunda
Knyttar 0-5år (141 anmälda)
Namn Startnummer Klubb / ort
Ellinor Alåsen 4696 Hölö
Arwid Andersson 4697 Sollentuna
Casper Andersson 4600 Vagnhärad
Emil Andersson 4718 Västerljung
Oliver Andersson 4601 Upplands Väsby
Selma Bagger 4698 Ekerö
Anton Benedek 4722 Trosa
Kristoffer Bengtsson 4728 Järfälla
Ella Benson 4603 Bonvin
Alva Bjurström 4687 Nacka
Sixten Blomkvist 4695 Västerljung
Douglas Brandt 4701 Trosa
Stella Brunfelter 4700 Trosa
Melker Cabbe 4738 Trosa
Albert Carlgren 4604 Stockholm
Georg Carlgren 4605 Stockholm
Vilhelmina Carlstedt Kindh 4702 Vagnhärad
Nicole Ceder 4703 Camfil IF
Emilia Ceder