Anmälningslista Trosa stadslopp 2017

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Herrar ELIT (36 anmälda)
Namn Klubb/ort
Johan Abrahamsson Perus Vänner
Alexander Andersson Nyköping
Christian Bengtzelius FK Studenterna
Masresha Bere Etiopien
Fredrik Berglund Enhörna IF
Mario Cortinovis Enhörna IF
Nasir Dawoud Eskilstuna Friidrott
Herman Degselius FK Studenterna
Haileye Eshete Etiopien
Robel Fsiha Spårvägens FK
Anders Grahl Hälle IF
Isak Hellström FK Studenterna
Andreas Hettman Trosa
Martin Holm Sundbyberg
Marcus Häggh Järna
Mattias Jonsson Durgo
Japhet Kipkorir Hälle IF
Anders Kleist IK Akele
Mikael Larsson Trosabygdens skidor
Erik Lindgren Stocksund
Andreas Lundegård Fk Studenterna
Jonas Manole FK Studenterna
Mustafa Mohammed Hälle IF
Jocke Momqvist IFK Rättvik Bandy
Mirza Nalic Klubblös
Christoffer Olsson FK Studenterna
Dennis Olsson Spårvägens FK
Andreas Palm Forest Runners - Team Finspång
Stefan Stojanovic Hässelby SK
Keith Tanner Södertälje
Jesper Uddin FK Studenterna
Olle Walleräng Spårvägens FK
Fredrik Wieslander Trosa
Nuray Yassin Ullevi FK
Andreas Åkesson Saltsjöbadens IF
Martin Öhman Hässelby SK
Herrar (348 anmälda)
Namn Klubb/ort Startgrupp
Bo Adolfsson IF Start Örebro 3:Över 47min (Start 21:04)
Peter Adolfsson Ova 3:Över 47min (Start 21:04)
Lars Agélii Camfil 1:34-40 (Start 21:00)
Henrik Ahlberg Aalboys 3:Över 47min (Start 21:04)
Anders Ahlstedt Team STA 2: 41-47 (Start 21:02)
Peter Ahlvik Södertälje IF 1:34-40 (Start 21:00)
Karzan Ahmad Skobes 3:Över 47min (Start 21:04)
Jesper Alm Familjen Alm 2: 41-47 (Start 21:02)
Niklas Alm Familjen Alm 3:Över 47min (Start 21:04)
Mattias Almérius Skobes 2: 41-47 (Start 21:02)
kenth andersson Club Running Stockholm 1:34-40 (Start 21:00)
Emil Andersson Slk oxelösund 2: 41-47 (Start 21:02)
Erik Andersson Nyköping Runners 3:Över 47min (Start 21:04)
Jonas Andersson HÖLÖ 3:Över 47min (Start 21:04)
Kjell Andersson Viberoom Farsta 2: 41-47 (Start 21:02)
Marcus Andersson Bakåtsträvarna 2: 41-47 (Start 21:02)
Mats Andersson Trosabygdens OK 2: 41-47 (Start 21:02)
Viktor Andersson Trosa 3:Över 47min (Start 21:04)
Andreas Anjou TROSA 3:Över 47min (Start 21:04)
Sebastian Appel Nykvarn 2: 41-47 (Start 21:02)
Nicls Arringer Sigges springklubb 1:34-40 (Start 21:00)
Dennis Artursson Camfil 1:34-40 (Start 21:00)
Erik Arumskog Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
Pär Arvered YO Running Cub 1:34-40 (Start 21:00)
Shojat Ashgari Nyköping 2: 41-47 (Start 21:02)
Sebastian Asklöf Täll Maskin 3:Över 47min (Start 21:04)
Klas-Håkan Axelsson Runacademy IF 3:Över 47min (Start 21:04)
Daniel Backman Stockholm 2: 41-47 (Start 21:02)
Tomas Balbo Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
Jesper Benson Ärna IF 3:Över 47min (Start 21:04)
Richard Bentefour Bromma 2: 41-47 (Start 21:02)
Robert Berg Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
Colja Bergemann Camfil 2: 41-47 (Start 21:02)
per berggren Nyköpings OK 2: 41-47 (Start 21:02)
simon bernestig trosa kommun 2: 41-47 (Start 21:02)
Niclas Bernhardsson Enklaresport Running Club 1:34-40 (Start 21:00)
Olle Bertilsson Saltsjö-boo 2: 41-47 (Start 21:02)
Martin Birgersson Ömans Torp 2: 41-47 (Start 21:02)
Joakim Björs Vallentuna 3:Över 47min (Start 21:04)
Samuel Blomberg Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
Andreas Borg Södertälje 3:Över 47min (Start 21:04)
Andrew Brierly Chramer Trosa 3:Över 47min (Start 21:04)
Niklas Briselius Spånga 1:34-40 (Start 21:00)
Per-Anders Broberg Tofsö 3:Över 47min (Start 21:04)
Fredrik Bromander Team Sportia Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
George Butros Linköping 3:Över 47min (Start 21:04)
Andreas Bylund FK Studenterna 1:34-40 (Start 21:00)
Greger Bäckström OK Klemmingen 2: 41-47 (Start 21:02)
Joao Caldas Baguio Loco 3:Över 47min (Start 21:04)
Johan Camenius Västerås 3:Över 47min (Start 21:04)
Andreas Carlberg Team STA 1:34-40 (Start 21:00)
Per Carlsson Camfil 2: 41-47 (Start 21:02)
Tomas Carlsson Toolcom Idrottsförening 1:34-40 (Start 21:00)
Emil Carlstedt Vagnhärad 3:Över 47min (Start 21:04)
Kamal Chakrad Nyköping 3:Över 47min (Start 21:04)
Mattias Dahlberg Midsummer 2: 41-47 (Start 21:02)
Magnus Dahlin FK studenterna 1:34-40 (Start 21:00)
Fredrik Dahlström Atlascopco IF 3:Över 47min (Start 21:04)
Stefan Danielsson Täby 2: 41-47 (Start 21:02)
Thomas de Ming Friskis & Svettis Södertälje 2: 41-47 (Start 21:02)
Anders Degselius Axa SC 2: 41-47 (Start 21:02)
Ed Dobosz Trosa 3:Över 47min (Start 21:04)
Conny Duan Sevorunners 2: 41-47 (Start 21:02)
Kjell Dunkhols LEBAM Brunnsborrning AB 3:Över 47min (Start 21:04)
Magnus Ehliar Trosa-ilack 2: 41-47 (Start 21:02)
Erik Eidvall Stockholm 2: 41-47 (Start 21:02)
Magnus Eidvall Solna 2: 41-47 (Start 21:02)
Mikael Eidvall Täby Kyrkby 2: 41-47 (Start 21:02)
Johan Ek Bromma 1:34-40 (Start 21:00)
Fredrik Ekegren Västerås Brottarklubb 3:Över 47min (Start 21:04)
Jan Ekstrand Sillberget 2: 41-47 (Start 21:02)
David Embretsen Somna inte Ryno! 1:34-40 (Start 21:00)
Johan Engdahl Solna 1:34-40 (Start 21:00)
Petter Ericson Hållén Vitamin Well 1:34-40 (Start 21:00)
Johan Ericsson Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
Johan Ericsson Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
Michael Ericsson Camfil IF 2: 41-47 (Start 21:02)
Tommy Ericsson LK Nyköpings Runners 2: 41-47 (Start 21:02)
Alex Eriksson TNT Trosa 3:Över 47min (Start 21:04)
Hans-Erik Eriksson Bottenvåningen 3:Över 47min (Start 21:04)
Magnus Eriksson Nackdala IS 3:Över 47min (Start 21:04)
Michael Eriksson Team STA 2: 41-47 (Start 21:02)
Ove Eriksson Gnesta 3:Över 47min (Start 21:04)
Johan Fagerlund NYKVARN 3:Över 47min (Start 21:04)
Mikael Falk CAG Arete 3:Över 47min (Start 21:04)
Michael Flak Enklaresport Running Club 1:34-40 (Start 21:00)
Oscar Fleetwood Skobes 2: 41-47 (Start 21:02)
Mikael Forsberg Sundbyberg 1:34-40 (Start 21:00)
Stefan Forsöt Vagnhärad 2: 41-47 (Start 21:02)
Anton Friman IK Akele 2: 41-47 (Start 21:02)
Olof Friman Skellefteå AIK Friidrott 1:34-40 (Start 21:00)
Niclas Fröjel Stockholm 2: 41-47 (Start 21:02)
Peter Gardell Club Running Sweden 3:Över 47min (Start 21:04)
Robert Genz Skobes 2: 41-47 (Start 21:02)
Niclas Gissberg Elfast AB 3:Över 47min (Start 21:04)
Thomas Gotenstam Linköping 2: 41-47 (Start 21:02)
Mattias Granath Trosa 3:Över 47min (Start 21:04)
August Granberg Lidingö 3:Över 47min (Start 21:04)
Håkan Granberg Lidingö 3:Över 47min (Start 21:04)
Ola Grankvist Wallaton Beef 3:Över 47min (Start 21:04)
Filip Granstam Gnesta 2: 41-47 (Start 21:02)
Göran Grip Vagnhärad 3:Över 47min (Start 21:04)
Robert Grosch Hölö 3:Över 47min (Start 21:04)
Östen Groth Sollentuna 3:Över 47min (Start 21:04)
Rickard Gränne Trosa 1:34-40 (Start 21:00)
Alfred Gustafsson Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
Rolf Gustafsson Nynäs IK 2: 41-47 (Start 21:02)
Sune Hagelin Åby 2: 41-47 (Start 21:02)
Daniel Haglund Skobes 3:Över 47min (Start 21:04)
Frank Haglund Skobes 2: 41-47 (Start 21:02)
Tomas Haglund Rönninge 2: 41-47 (Start 21:02)
Victor Hammar Team Månsbro 3:Över 47min (Start 21:04)
Joel Hammarlund Göteborg 1:34-40 (Start 21:00)
Christer Hansson Huddinge Ais 2: 41-47 (Start 21:02)
Tobias Hassel SMART Hälsa Nykvarn 2: 41-47 (Start 21:02)
Jari Hautala SSAB Ox Runners 2: 41-47 (Start 21:02)
Anders Hedar OK Tor 3:Över 47min (Start 21:04)
Casper Hedar OK Tor 1:34-40 (Start 21:00)
Jesper Hedar OK Tor 3:Över 47min (Start 21:04)
Rasmus Hedar OK Tor 3:Över 47min (Start 21:04)
Torbjörn Hedström Nyköping 1:34-40 (Start 21:00)
Leo Heemskerk Team CRS 1:34-40 (Start 21:00)
Mattias Hellberg Scania IF 2: 41-47 (Start 21:02)
Kjell Hellsten Friluftsfrämjandet 3:Över 47min (Start 21:04)
Tobias Hellsten kungmarkatta 3:Över 47min (Start 21:04)
Emil Hilgendorf SIBK P02 1:34-40 (Start 21:00)
Jörgen Hjalmarsson Nykvarn 3:Över 47min (Start 21:04)
Magnus Hoffmann Hälso och sjukvårdsenheten Trosa kommun 3:Över 47min (Start 21:04)
Rickard Holm GIH Örebro 2: 41-47 (Start 21:02)
Nilas Hultman Malmö 2: 41-47 (Start 21:02)
Fredrik Humleback Trosa 3:Över 47min (Start 21:04)
per-owe hvitfeldt ifk mora 3:Över 47min (Start 21:04)
Henrik Hylander Södertälje 3:Över 47min (Start 21:04)
John Håkansson Uppsala 3:Över 47min (Start 21:04)
Jens Hållbus Södertälje 3:Över 47min (Start 21:04)
Anders Hähnel Trosa 1:34-40 (Start 21:00)
Johan Hästbacka Bosch Rexroth IF 3:Över 47min (Start 21:04)
Robert Högfors Friskis & Svettis Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
Andreas Höglund TBOK 1:34-40 (Start 21:00)
Bengt Isgård IF Linnea 1:34-40 (Start 21:00)
Mats Israelsson Enhörna 2: 41-47 (Start 21:02)
Joakim Jader USA 3:Över 47min (Start 21:04)
Mohammed Jamac Gnesta 1:34-40 (Start 21:00)
Peter Jansson Camfil 2: 41-47 (Start 21:02)
Pierre Jansson Hägersten 2: 41-47 (Start 21:02)
Stefan Jansson Lidingö 1:34-40 (Start 21:00)
Kjell Jedbring Pershagen 3:Över 47min (Start 21:04)
Rikard Jeneskog FK Studenterna 1:34-40 (Start 21:00)
Anders Johansson Tbok 2: 41-47 (Start 21:02)
Jan Johansson Nynäs ik 2: 41-47 (Start 21:02)
Karl Johansson Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
Kenneth Johansson Ncc IF 3:Över 47min (Start 21:04)
Lars Johansson Camfil IF 3:Över 47min (Start 21:04)
Michael Johansson Norrköping 2: 41-47 (Start 21:02)
Olle Johansson Hölö 3:Över 47min (Start 21:04)
Peter Johansson Stockholm 3:Över 47min (Start 21:04)
Tom Johansson Enebybergs IF 3:Över 47min (Start 21:04)
Ulf Johansson Facitresor 2: 41-47 (Start 21:02)
Linus Jäder Alunda 3:Över 47min (Start 21:04)
Sebastian kallio Södertälje 1:34-40 (Start 21:00)
Fredrik Karlsson Västerljung 3:Över 47min (Start 21:04)
Gunnar Karlsson Edanö IF 3:Över 47min (Start 21:04)
Joakim Karlsson Studsvik 3:Över 47min (Start 21:04)
Jonathan Karlsson Nynäs IK 3:Över 47min (Start 21:04)
Jonny Karlsson Tystberga 3:Över 47min (Start 21:04)
Max Karlsson Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
Nicklas Karlsson Trosa 3:Över 47min (Start 21:04)
Nicklas Karlsson Kyrkvägens IF 3:Över 47min (Start 21:04)
Patrik Karlsson Sevorunners 2: 41-47 (Start 21:02)
Patrik Karlsson Enklaresport Running Club 2: 41-47 (Start 21:02)
Pelle Karlsson Orsa 3:Över 47min (Start 21:04)
Yngve Karlsson Södertälje 3:Över 47min (Start 21:04)
Andreas Karp Nyköping 2: 41-47 (Start 21:02)
Richard Karp Forta/Nyköping 3:Över 47min (Start 21:04)
Carl-johan Kinnbo Huddinge 2: 41-47 (Start 21:02)
Erik Klerkestam Viksjö 3:Över 47min (Start 21:04)
Fredrik Klerkestam Viksjö 3:Över 47min (Start 21:04)
Anders Klockar Huddinge AIS 1:34-40 (Start 21:00)
Michal Korek Bottenvåningen 2: 41-47 (Start 21:02)
Magnus Kronnäs Skånes Fagerhult 3:Över 47min (Start 21:04)
Dick Larsen Ödesby Runners 2: 41-47 (Start 21:02)
Gerdt Larsson Gnesta 3:Över 47min (Start 21:04)
Jan Lauritzen Oxelösund 2: 41-47 (Start 21:02)
Rasmus Laursen Runacademy IF 1:34-40 (Start 21:00)
Fredrik Lavén Eskilstuma 3:Över 47min (Start 21:04)
Frank Lebender Solna 2: 41-47 (Start 21:02)
Michael Leijon Trosa 3:Över 47min (Start 21:04)
Nils Lemberg Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
André Lembke Nyköpings BIS Friidrott 1:34-40 (Start 21:00)
Tobias Liljedahl Tunafors SK 1:34-40 (Start 21:00)
Arvid Lilliesköld Camfil 2: 41-47 (Start 21:02)
Erik Lindblom UPPSALA 2: 41-47 (Start 21:02)
Peter Lindblom Enklaresport Running Club 1:34-40 (Start 21:00)
Johan Lindersson Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
jesper lindgren Vagnhärad 2: 41-47 (Start 21:02)
Anders Lindgren Nyköpings bis 2: 41-47 (Start 21:02)
Bo Lindh Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
Niklas Lindh Team Månsbro 2: 41-47 (Start 21:02)
Anders Lindkvist Trosa-ilack 2: 41-47 (Start 21:02)
Björn Lithman Sille 3:Över 47min (Start 21:04)
Viktor Ljung FK Studenterna 1:34-40 (Start 21:00)
Maximilian Lohm Isberg FK Studenterna 1:34-40 (Start 21:00)
Kenneth Lott Sharp Södertälje 3:Över 47min (Start 21:04)
Niklas Ludvigsson Axasc 3:Över 47min (Start 21:04)
Johan Lundberg Södertälje 2: 41-47 (Start 21:02)
Mikael Lundgren Trosa 3:Över 47min (Start 21:04)
Mikael Lundgren Aalboys 2: 41-47 (Start 21:02)
Kjell Lundin Granlund 3:Över 47min (Start 21:04)
Klas Lundin Enhörna 2: 41-47 (Start 21:02)
Jimmy Lundström Trosa-ilack 2: 41-47 (Start 21:02)
Per Lundström Sigges Fun Run 3:Över 47min (Start 21:04)
Erik Löfgren Stockholm 2: 41-47 (Start 21:02)
John Löfgren Anna Holm Ateljé 2: 41-47 (Start 21:02)
Ioannis Magklaras AO Kastrakiou 3:Över 47min (Start 21:04)
Anders Magnusson Nyköpings OK 3:Över 47min (Start 21:04)
Sabawoon Mangal Gnesta 1:34-40 (Start 21:00)
Mattias Mattsson Levide IF 3:Över 47min (Start 21:04)
Filip Mefretidis Stockholm 2: 41-47 (Start 21:02)
Stergios Michopoulos kastraki 3:Över 47min (Start 21:04)
Claes Mittjas Club Running Sweden 2: 41-47 (Start 21:02)
Gulled Mohamed Ali Flens FS 2: 41-47 (Start 21:02)
Alireza Mohammadi Gnesta 1:34-40 (Start 21:00)
Khodadad Mohammadi Gnesta 1:34-40 (Start 21:00)
Lars-Åke Månsson Team Månsbro 3:Över 47min (Start 21:04)
Anton Ness Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
Peter Ness Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
Alfred Nilsson Enklaresport Running Club 2: 41-47 (Start 21:02)
Daniel Nilsson Team STA 2: 41-47 (Start 21:02)
Fredric Nilsson Team STA 2: 41-47 (Start 21:02)
Fredrik Nilsson Appocky 3:Över 47min (Start 21:04)
Johan Nilsson Team STA 2: 41-47 (Start 21:02)
Per Nilsson LK Nyköpings Runners 1:34-40 (Start 21:00)
Per-Fredrik Nilsson Enklaresport Running Club 1:34-40 (Start 21:00)
Stefan Nilsson Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
Örjan Nordberg Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
Thomas Nordenström Tumba 1:34-40 (Start 21:00)
Stefan Nordgren Stockholm 2: 41-47 (Start 21:02)
Henrik Nordholm MOIF 2: 41-47 (Start 21:02)
Johan Nordlaner Västerljung 3:Över 47min (Start 21:04)
Andreas Nordströnm Stjärnhovs IK 2: 41-47 (Start 21:02)
Björn Norén Camfil 1:34-40 (Start 21:00)
Markus Nosko TeamNosko 1:34-40 (Start 21:00)
Sakaria Nuur Nyköping 2: 41-47 (Start 21:02)
Lukas Nyberg Telge SIBK 1:34-40 (Start 21:00)
Niklas Nyman Sös if 2: 41-47 (Start 21:02)
Anders Nyström Runday IF 1:34-40 (Start 21:00)
Göran Ohlsson Vagnhärad 2: 41-47 (Start 21:02)
Johan Ohlsson Enklaresport RC / Tvsk P 05 1:34-40 (Start 21:00)
Michael Olofsson Sk Gråsten 2: 41-47 (Start 21:02)
Joakim Olsson NYKVARN 3:Över 47min (Start 21:04)
Lars Olsson Hägersten 3:Över 47min (Start 21:04)
Sebastian Onali Team Alice 3:Över 47min (Start 21:04)
Marcus Otterström Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
Simon Ottosson Skobes 3:Över 47min (Start 21:04)
Johan Parsons Huddinge 2: 41-47 (Start 21:02)
Daniel Peres Enklaresport Running Club 2: 41-47 (Start 21:02)
Tomas Pesonen Enhörna IF 2: 41-47 (Start 21:02)
Johan Pettersson Hässelby 2: 41-47 (Start 21:02)
Thomas Pickelner Springtime -
Mikael Pihlblad Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
Oscar Plogmark Aspudden 1:34-40 (Start 21:00)
Axel Rask Lund 2: 41-47 (Start 21:02)
Olof Rask BM 1:34-40 (Start 21:00)
Markus Reimer Camfil 2: 41-47 (Start 21:02)
Yones Rezai Gnesta 1:34-40 (Start 21:00)
Jimmy Rinta-aho Eskilstuna 3:Över 47min (Start 21:04)
Mikael Rizell - 3:Över 47min (Start 21:04)
Andreas Rosendahl Vagnhärad 3:Över 47min (Start 21:04)
Sebastian Runander Trosabygdens OK 3:Över 47min (Start 21:04)
Björn Rydberg Vagnhärad 2: 41-47 (Start 21:02)
Peo Rydholm Enklaresport Running Club 1:34-40 (Start 21:00)
Joakim Råström Hägersten 2: 41-47 (Start 21:02)
Ronny Sandberg Appocky 2: 41-47 (Start 21:02)
Johan Sandström Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
Christer Schapiro Club Running Sweden 3:Över 47min (Start 21:04)
Calle Schuman On Running 2: 41-47 (Start 21:02)
Peter Senneryd Uppsala 2: 41-47 (Start 21:02)
Peter Sergel STOCKHOLM 2: 41-47 (Start 21:02)
Tomas Sevelin Saras hälsokälla 2: 41-47 (Start 21:02)
Ulf Sigfridsson Ängö RC 3:Över 47min (Start 21:04)
Martin Silverling Trosa 3:Över 47min (Start 21:04)
Wiktor Snygg Järna 3:Över 47min (Start 21:04)
Per Sohlberg Stockholm 2: 41-47 (Start 21:02)
Andrejs Sokolovs Students of Goju Ryu 3:Över 47min (Start 21:04)
Robin Spainhour Go Running Skarpäng 2: 41-47 (Start 21:02)
Michael Sparreskog Stockholm 2: 41-47 (Start 21:02)
Stefan Stebel Trosa-ilack 2: 41-47 (Start 21:02)
Jesper stenström Trosa 2: 41-47 (Start 21:02)
Christopher Storm Enskededalen 2: 41-47 (Start 21:02)
Mikael Strömblad Team Tigerbalsam 3:Över 47min (Start 21:04)
Mattias Ståhl Södertälje 2: 41-47 (Start 21:02)
Andreas Sundberg Ingen klubb 2: 41-47 (Start 21:02)
Michael Sundin Jordbro Runners 1:34-40 (Start 21:00)
Tomas Svanerudh Team Club Running Stockholm 2: 41-47 (Start 21:02)
Stefan Svanström Trosa Sund 2: 41-47 (Start 21:02)
Felix Svedell #TEAMFJÄLLGAZÄLL 2: 41-47 (Start 21:02)
Anton Svensson södertälje 3:Över 47min (Start 21:04)
Fredrik Svensson IK Tun 2: 41-47 (Start 21:02)
Henrik Svensson Göteborg 1:34-40 (Start 21:00)
Mats Svensson Borlänge 2: 41-47 (Start 21:02)
Jakob Söderberg Yresta 1:34-40 (Start 21:00)
Oskar Söderberg Team Sportia Trosa 3:Över 47min (Start 21:04)
Anders Tagde Trosa 1:34-40 (Start 21:00)
Nathan Tanner-Malmén Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
Filip Tapper Hägersten 3:Över 47min (Start 21:04)
Leo Tapper Hägersten 3:Över 47min (Start 21:04)
Pontus Thedvall Vitalisskolan 2: 41-47 (Start 21:02)
Michael Tholén Granlund 3:Över 47min (Start 21:04)
Robert Tholerud Farsta 3:Över 47min (Start 21:04)
Max Thomsson STOCKHOLM 3:Över 47min (Start 21:04)
Mattias Thor #teamfjällgazäll 3:Över 47min (Start 21:04)
Dante Tung Do Skobes 3:Över 47min (Start 21:04)
Niclas Törnblom Södertälje 2: 41-47 (Start 21:02)
Urban Uhrenius Vikbolandet 2: 41-47 (Start 21:02)
Ola Ulfvin Mörkö 3:Över 47min (Start 21:04)
Fredrik Wahlbeck Nyköping 2: 41-47 (Start 21:02)
Stefan Wahlstrom Stockholm 1:34-40 (Start 21:00)
Nils Wanke Hänögatans Runners 2: 41-47 (Start 21:02)
Niklas Vejdal Nyköping 2: 41-47 (Start 21:02)
Martin Wejde Rönninge IF 1:34-40 (Start 21:00)
Hector Vera Pulgar Trosa kommun 2: 41-47 (Start 21:02)
Hugo Wernhoff Stockholm 1:34-40 (Start 21:00)
Niclas Wigh Team STA 2: 41-47 (Start 21:02)
Mattias Wigley Johanneshov 3:Över 47min (Start 21:04)
Michael Wikberg Järna 2: 41-47 (Start 21:02)
Wille Wilkens Sollentuna 2: 41-47 (Start 21:02)
Alf Willén Maggans Fan-Club Örsa 3:Över 47min (Start 21:04)
Harry Willhans Harrys hjältar 2: 41-47 (Start 21:02)
Johan Winnerblad Vinge RC 2: 41-47 (Start 21:02)
Tomas Wirmark Enklaresport Running Club 1:34-40 (Start 21:00)
Johan von Walkendorff TbOk 1:34-40 (Start 21:00)
Mats Wårdemark Gnesta Fotbollsförening 2: 41-47 (Start 21:02)
Jonas Zachrisson Göteborg 1:34-40 (Start 21:00)
Niklas Zachrisson Hägersten 1:34-40 (Start 21:00)
Viktor Zackrisson Enhörna IF 1:34-40 (Start 21:00)
Klas Zetterman Täby SK 2: 41-47 (Start 21:02)
Andreas Åberg Sundbyberg 2: 41-47 (Start 21:02)
Mikael Åbrink JÄRNA 3:Över 47min (Start 21:04)
Jim Åkerlund Aalboys 2: 41-47 (Start 21:02)
Mikael Äng Södertälje 3:Över 47min (Start 21:04)
Daniel Ängmo Bottenvåningen 2: 41-47 (Start 21:02)
Peter Ögren Tyresö fk 3:Över 47min (Start 21:04)
Kristofer Öhman Solna 2: 41-47 (Start 21:02)
Samuel Öhman-Lebender Solna 2: 41-47 (Start 21:02)
Björn Östberg TVTK 3:Över 47min (Start 21:04)
Rickard Österlund Bottenvåningen 3:Över 47min (Start 21:04)
Joel Östlind OK Klemmingen 3:Över 47min (Start 21:04)
Emil Östlund Vagnhärad 3:Över 47min (Start 21:04)
Damer ELIT (19 anmälda)
Namn Klubb/ort
Berhan Asgedom Etiopien
Helen Belfrage Mälarö löparklubb
Linda Forsström Club RS
Anki Gunnarsson Nyköping
Anna Haxne Värmdö
Maria Hellgren Trosa
Jenny Holgersson Köping
Charlotte Karlsson Hässelby SK
Dace Landström Vallentuna FK
Mikaela Larsson Spårvägens FK
Ingrid L'Hommedieu Charlotte NC
Hanna Lindholm Huddinge AIS
Birhan Mhretu Etiopien
Carolyn Morison Södertälje
Åsa Nylander FK Studenterna
Felicia Olofsson Marin Södertälje
Johanna Salminen Go Running Skarpäng
Jenny Sjökvist Nykvarn
Nikita Steiner Hässelby SK
Damer (204 anmälda)
Namn Klubb/ort Startgrupp, beräknad tid 10km. Vilken startgrupp vill du springa i?
Camilla Abrahamsson Vagnhärad -
Elin af Klinteberg Stockholm -
Jessica Ahlberg Oxelösund 3: Över 54min(Start 21:04)
Ida Anderberg Familjen Alm 3: Över 54min(Start 21:04)
Frida Andersson Södertälje 3: Över 54min(Start 21:04)
Gunilla Andersson Viberoom Farsta 3: Över 54min(Start 21:04)
Jenny Andersson Slk oxelösund 3: Över 54min(Start 21:04)
Linda Andersson Run baby run 1: 41-46 (Start 21:00)
Maria Andersson Kyrkvägens IF 3: Över 54min(Start 21:04)
Maria Andersson Bålsta 2: 47-54 (Start 21:02)
Marika Andersson Huddinge -
Melanie Annis Kidderminster 3: Över 54min(Start 21:04)
Annika Aronsson Fsk Fageräng 3: Över 54min(Start 21:04)
Emma Ask klubblös -
Emma Axsäter Täby -
Rebecca B. Fredriksson Runacademy IF -
Ninette Bark Cronlund Trosakommun -
Maria Barthelson Trosa 2: 47-54 (Start 21:02)
Samiha Benedek Trosa 3: Över 54min(Start 21:04)
Ingrid Benson Oxelvik -
Anette Berg Södertälje 3: Över 54min(Start 21:04)
Susanna Berg Stockholm -
Jenny Bergkvist KFK, Södertälje -
Eva Bergquist Vagnhärad 1: 41-46 (Start 21:00)
Anna Berkehed IK Akele -
Louise Berlin FK Studenterna 1: 41-46 (Start 21:00)
Lovisa Berlind Trosa 2: 47-54 (Start 21:02)
Ullis Bernhardsson Camfil 2: 47-54 (Start 21:02)
Ella Beskow Enklaresport Running Club 2: 47-54 (Start 21:02)
Marie Birath Stockholm 2: 47-54 (Start 21:02)
Annelie Bjurkull Enklare Sport Running Club 2: 47-54 (Start 21:02)
Annika Björkman Club Running Sweden -
Jenny Björs Vallentuna -
Hanna Blom Trosa 2: 47-54 (Start 21:02)
Malin Blom Sockergrisarna -
Linnea Borgh Team Månsbro -
Frida Broberg Stigtomta -
Gulnara Julia Bykova Trosa kommun 2: 47-54 (Start 21:02)
Margarida Caldas Salvador, Bahia, Brasil, Mundo -
Stephanie Chramer Hagström Trosa -
Helene Claesson Trosa 2: 47-54 (Start 21:02)
Sanna Cramér Team STA -
Veronica Duan Sevorunners -
Malin Edqvist Trosa kommun -
Maria Edvall Team STA -
Eva-Lena Eirefelt Club Running Sweden -
Lisbeth Elweskiöld Xerox IF 2: 47-54 (Start 21:02)
Heike Emmrich Team Ultrasweden -
Lena Endal ABB IF -
Maria Engqvist Trosa 3: Över 54min(Start 21:04)
Isa Ericsson Stockholm -
Hanna Elisabeth Eriksson Stora Essingen -
karin evans Stockholm 2: 47-54 (Start 21:02)
Nina Fagerholm Club Running Sweden -
Johan Fagerlund NYKVARN -
Ebba Fogelin Tomtaklintskolan klass 8d 2: 47-54 (Start 21:02)
Marie Fredriksson Trosa -
Johanna Granlund Nykvarn 3: Över 54min(Start 21:04)
Karin Grosch Hölö -
Jenny Gruvfält Trosa Allteknik 3: Över 54min(Start 21:04)
Linnea Gustavsson Stockholm -
Ebba Göransson Södertälje 3: Över 54min(Start 21:04)
Chanette Götz Huddinge 2: 47-54 (Start 21:02)
Marie Götz Huddinge 2: 47-54 (Start 21:02)
Sandra Hagelind Solna -
Linda Hakanen Trosa 3: Över 54min(Start 21:04)
Jenny Hammar NYKVARN 2: 47-54 (Start 21:02)
Eva Hansson Sollentuna 2: 47-54 (Start 21:02)
Åsa Hart Lidingö 2: 47-54 (Start 21:02)
Marie Hedar OK Tor 3: Över 54min(Start 21:04)
Anna Hedin Nyköping runners 1: 41-46 (Start 21:00)
Camilla Hedlund Forta/Nyköping -
Jenny Heemskerk Team CRS -
Sofia Hellqvist Nykvarn 3: Över 54min(Start 21:04)
Christina Hilgendorf F&S Södertälje -
Agnes Hjertaker järna -
Sophie Holm Trosa 2: 47-54 (Start 21:02)
Maria Hult Trosa Stadshotell 2: 47-54 (Start 21:02)
Camilla Humleback Trosa 3: Över 54min(Start 21:04)
Elin Hyrkvist Borås -
Monika Hyrkvist Borås -
Jenny Hållbus Nasdaq 2: 47-54 (Start 21:02)
Lea Häggfeldt Mälarhöjden 3: Över 54min(Start 21:04)
Liselott Högfors Friskis & Svettis Trosa -
Yoda Ismydog Tumba Tons 1: 41-46 (Start 21:00)
Kristina Ivoskute Stockholm 2: 47-54 (Start 21:02)
Josephine Jansson LIDINGÖ 1: 41-46 (Start 21:00)
Sara Jelvegård Enhörna IF -
Anna Johansson Saras hälsokälla -
Kajsa Johansson Gävle 3: Över 54min(Start 21:04)
Linda Johansson Friskis & Svettis Trosa 3: Över 54min(Start 21:04)
Martina Johansson Centerpartiet Trosa 2: 47-54 (Start 21:02)
Marie Johansson Viital Stockholm -
Therese Johnson Nyköping -
Sandrha Johnsson On Running -
Maud Jäder Gävle -
Sandra Jäder Alunda 3: Över 54min(Start 21:04)
Anna Järpsten Harrys hjältar -
Annsofie Karlsson Oxelösund 3: Över 54min(Start 21:04)
Ellen Karlsson Team STA -
Emmy Karlsson Trrosa 2: 47-54 (Start 21:02)
Erika Karlsson Team STA -
Karoline Karlsson Nyköping 3: Över 54min(Start 21:04)
Maria Pia Karlsson Uppsala -
Rebecca Karlstedt Trosabygdens OK 2: 47-54 (Start 21:02)
Mia Kehrer Bottenvåningen 3: Över 54min(Start 21:04)
Anneli Kimsjö Mölnbo -
Marianne Kinnunen Hölö 2: 47-54 (Start 21:02)
Ulla Kivimäki Järna 3: Över 54min(Start 21:04)
Cecilia Klaar Columbus Norrköping 2: 47-54 (Start 21:02)
Linnea Langlet Stockholm 2: 47-54 (Start 21:02)
Tanja Lappalainen Friskis & Svettis Trosa 1: 41-46 (Start 21:00)
Karolina Larsson Stockholm 1: 41-46 (Start 21:00)
Sagah Larsson Stockholm 3: Över 54min(Start 21:04)
Inga Lasson Stockholm -
Lucy Lejoned Nyköping -
Ida Lexell Camfil 2: 47-54 (Start 21:02)
Maria Lichtscheisl Tullinge -
Veronica Lindberg 2fota framsteg 3: Över 54min(Start 21:04)
Jenny Lindblom Runacademy IF 1: 41-46 (Start 21:00)
Fia Lindholm Klubb Soffpotatis -
Erica Linell Bromma -
Ulrika Linnersjö Stockholm 2: 47-54 (Start 21:02)
Sofia Ljung Nykvarn 1: 41-46 (Start 21:00)
ANETTE LJUNGBERG Trosa -
Angelica Ljungcrantz Umeå simsällskap 3: Över 54min(Start 21:04)
Angelica Ljungcrantz Umeå simsällskap 3: Över 54min(Start 21:04)
Sara Lord Åkersberga -
anna-lena Lundgren borgholm -
Hanna-Sara Lundquist Stockholm -
Sandra Lundqvist Team DirtyDuo 1: 41-46 (Start 21:00)
Anna Lång Vitamin Well 1: 41-46 (Start 21:00)
Cathrine Löfgren Rönninge 3: Över 54min(Start 21:04)
Anna Löfström Viksjö 3: Över 54min(Start 21:04)
Veronica Mustonen Vagnhärad -
Anna Månsson Team Månsbro -
Therese Nelgard Friskis & Svettis Trosa -
Eva Nilsson Viberoom Farsta 3: Över 54min(Start 21:04)
Gisela Nilsson Enklaresport Running Club 2: 47-54 (Start 21:02)
Vilja Nilsson Enklaresport Running Club 2: 47-54 (Start 21:02)
Ulrica Nordqvist Vitamin Well 1: 41-46 (Start 21:00)
Felicia Norsell Friskis & Svettis Trosa -
Helena Nosko TeamNosko -
Anette Nyberg Orsa -
Åsa Nyman Volkswagen Group Sverige 3: Över 54min(Start 21:04)
Jenny Nyqvist Sundbyberg -
Maria Nystedt Trosa -
Liv Olofsson Marin Södertälje 1: 41-46 (Start 21:00)
Tekla Olson-Holm Trosa 2: 47-54 (Start 21:02)
Julia Olsson Trosa 1: 41-46 (Start 21:00)
Emily Ottestig Saltsjö-boo 2: 47-54 (Start 21:02)
Sara Persson Johanneshov -
Malin Peterson Helsingborg 2: 47-54 (Start 21:02)
Fanny Petersson Burseryd 2: 47-54 (Start 21:02)
Kajsa Pettersson MALMÖ 2: 47-54 (Start 21:02)
Regina Pettersson Trosa 2: 47-54 (Start 21:02)
Stina Pettersson Hässelby 2: 47-54 (Start 21:02)
Åsa Pettersson Brottby SK 2: 47-54 (Start 21:02)
Linda Plogmark Aspudden -
Pia Påhlson Trosa 3: Över 54min(Start 21:04)
Birgitta Qvennerstedt Chorus -
Inga-Britt Rehn Nyköping 3: Över 54min(Start 21:04)
Sofia Reimer Camfil 2: 47-54 (Start 21:02)
Johanna Schwerin Södertälje 2: 47-54 (Start 21:02)
Jenny Scott Wangamata 2: 47-54 (Start 21:02)
Anna Seijser Ingen klubb -
Camilla Seyffarth IFK Lidingö Friidrott 2: 47-54 (Start 21:02)
Ann-Mari Silfver Ik Rex -
Mia Sjönvall Stockholm -
Maria Skattenborg Vagnhärad 3: Över 54min(Start 21:04)
Eva Smedbäck Eskilstuna 2: 47-54 (Start 21:02)
Petra Sporrong Hägersten 1: 41-46 (Start 21:00)
Anneli Stenmark Kisa -
Johanna Storm Enskededalen 2: 47-54 (Start 21:02)
kristina Strömbom Södertälje -
Anna Stålberg Stockholm -
Farahnaz Sundell Club Running Sweden 2: 47-54 (Start 21:02)
Marie svensson Göteborg -
Lena Szorath STOCKHOLM -
Annica Söder Södermalm -
Eva Söderberg Yresta SK 2: 47-54 (Start 21:02)
Maria Thedvall Friskis & Svettis Trosa -
Jenny Thor #teamfjällgazäll 3: Över 54min(Start 21:04)
Kajsa Tornberg Team Alice Vagnhärad -
Johanna Turesson Trosa Stadshotell 1: 41-46 (Start 21:00)
Carolin Tvärnstedt Stockholm -
Matilda Uhrbom Stockholm -
Anna Uhrenius Vikbolandet 3: Över 54min(Start 21:04)
Karin Ulvshammar Värmdö -
Linnea Wahlqvist Trosa -
Margareta Wahlqvist Tbok -
Susanne Wase Smith Bottenvåningen -
Darlene Waters USA -
Karin Weckman Årsta -
Susan Weller Västerhaninge -
Maria Widén Sevo runners -
Petra Wigh Team STA -
Birgitta Willhans Enklaresport Running Club 3: Över 54min(Start 21:04)
Elena von Dönhoff Borsö IF 3: Över 54min(Start 21:04)
Hanne Ytterdahl Nyköping -
Christina Zetterman Club Running Sweden -
Matilda Åberg Vitamin Well 1: 41-46 (Start 21:00)
Carina Öquist Vagnhärad 3: Över 54min(Start 21:04)
Caroline Öquist Friskis & Svettis Trosa 2: 47-54 (Start 21:02)
P14 (8 anmälda)
Namn Klubb/ort
Sam Annis Kidderminster
Benjamin Johansson Nynäs ik
Max Karlsson Tyresö
Gabriel Kihlgren Trosa
Filip Magnusson Trosa
Emil Melander Viksjö
Simon Orre Ingarö
Alek Poulten Tomtaklintskolan 9
F14 (15 anmälda)
Namn Klubb/ort
Nelli Ahlstrand Vendelsö
Hilma Claesson Tullinge FIF
Elsa Dobosz Trosa
Ebba Falkenwing Södertälje
Livia Faraasen KA2 IF
Ellen Forssén TVSK
Nanna Hart IFK Lidingö
Josefine Jerner IFK Lidingö Friidrott
Emelie Levenstam Kaninhärad
Clara Lidén Hammarby Friidrott
Alice Lindberg STOCKHOLM
Hedvig Rask Lund
Lina Rydén Mora IF
Nina Tallert TÄBY
Gioia von Dönhoff Borsö IF
P12 (52 anmälda)
Namn Klubb/ort
Albin Andersson Skärlagsskolan klass 4
Tom Annis Kidderminster
Hampus Asperman Vitalisskolan klass 4 B
Dennis Asplund Vitalisskolan klass 4 B
Aironas Batulevicius Vitalisskolan klass 4A
Noa Billing Trosa
Elias Blom Vitalisskolan klass 4A
Athos Bräne Ekström Vitalisskolan klass 5A
Joel Carlander Trosa Allteknik
Arvid Ejelöv Vitalisskolan klass 4A
Jonathan Ekström Vitalisskolan klass 5A
Lowe Emtelin Vitalisskolan klass 4 B
Marcus Erlandsson Vitalisskolan klass 4 B
Kevin Essenberg Vitalisskolan klass 4 B
Filip Friare Vitalisskolan klass 5A
Melvin Glantz Vitalisskolan klass 4 B
Hampus Gotenstam Linköping
Jonathan Granath Vitalisskolan klass 5A
Axel Gustâv Vitalisskolan klass 4A
Max Gustavsson ÄLVSJÖ
Cameron Hounslow Vitalisskolan klass 5A
Liam Kemppainen Vitalisskolan klass 5A
mattias klasson vagnhärad
David Klerkestam Viksjö
Tarvi Kongo Vitalisskolan klass 5A
Viktor Krona Vitalisskolan klass 4 B
Noah Leijon Vitalisskolan klass 5A
Arvid Lindberg STOCKHOLM
Theo Lundberg Team Sportia Trosa
Oliver Lundquist Meder Stockholm
Melker Lyåsen Vitalisskolan klass 4A
Jesper Löfström Viksjö
Love Lönnbom Vitalisskolan klass 4 B
Tiago Lönnkvist Vitalisskolan klass 4 B
Hannes Makaroff Vitalisskolan klass 4A
Cazper Mars Vitalisskolan klass 4 B
Edward Mårtensson Vitalisskolan klass 4A
Luka Nyman Vitalisskolan klass 5A
Matteo Reimer Vitalisskolan klass 4A
Henry Ruthström Stockholm
Alexander Rydberg Enhörna IF
Emil Sahlström Vitalisskolan klass 4 B
Hampus Sandström Trosa Taekwondo
Oliver Silverstorm Vitalisskolan klass 5A
Johannes Svennberg Jakobsson OK Klemmingen
Viggo Tasth Vitalisskolan klass 4A
Albin Thorsén Vitalisskolan klass 4A
Elias Timrén Vitalisskolan klass 4 B
Maxemilian Törnkvist Angestav Vitalisskolan klass 4 B
William Westerberg Vitalisskolan klass 4 B
Gustav Winterling Tbok
LUCAS ÖSTERLING TVSK
F12 (58 anmälda)
Namn Klubb/ort
Moriel Adam Vitalisskolan klass 5A
Leia Ahlstrand Vendelsö
Ester Aldenius Vitalisskolan klass 4A
Linn Andersson Skärlagsskolan klass 4
Anna Tuva Vendela Berglund Vitalisskolan klass 4 B
Moa Blom Vitalisskolan klass 4A
Norah Carlbaum Vitalisskolan klass 4A
Vinja Chrislan Tbok
Marina Cortinovis Södertälje
Ebba Danielsson Midestad Vitalisskolan klass 4A
Linnea Dobosz Vitalisskolan klass 4A
Olivia Dunkhols Vitalisskolan klass 4 B
Diana Dönhoff Borsö IF
Emilia Ekvall Vitalisskolan klass 4A
Emelie Emtelin Vitalisskolan klass 4A
Emilia Eriksson Enhörna IF
Tuva Eriksson Tjalve IF
Clara Fahlén Vitalisskolan klass 5A
Thilde Gardevåg New Mill Indians - Nykvarn
Alice Grafford Trosa
Linnea Gustafsson Vitalisskolan klass 4A
Isabella Gyllenhammar Vitalisskolan klass 4 B
Vera Haglund Rönninge
Matilda Hellberg Nyköping
Ebba Hemstad Vitalisskolan klass 5A
Tilda Humleback Camfil
Li Häggfeldt Älta
Maja Jacobsson Vitalisskolan klass 5A
Ebba Johansson Vitalisskolan klass 4A
Fanny Johnsson Vitalisskolan klass 4 B
Odessa Kihlgren Vitalisskolan klass 5A
Henna Lappalainen Vitalisskolan klass 4 B
Maya Larsdotter Vitalisskolan klass 4A
Hedda Lidén Huddinge handboll
Nellie Lind Vitalisskolan klass 5A
Amanda Lundgren Vitalisskolan klass 5A
Moa Lövbom Vitalis 5B
Matilda Martini Skeninge ik friidrott
Sara Masri Vitalisskolan klass 4A
Emilia Nordmark Vitalisskolan klass 5A
Emilia Nordström Vitalisskolan klass 4A
Emma Norén Trosa
Vera Nyman Vitalisskolan klass 4 B
Jenny Nyström Erlandsson Vitalisskolan klass 4 B
Madeleine Ogden Vitalisskolan klass 5A
Kamile Palekaite Vitalisskolan klass 4A
Matilda Roos Vitalisskolan klass 4A
Elin Rydell Vagnhärad
Maja Ryghseter Bjelkmark Vitalisskolan klass 4A
Ruth Sergel STOCKHOLM
Evelina Stenström Vitalisskolan klass 4 B
Fanny Strandgren Trosa
Ameli Thorell Vitalisskolan klass 4 B
Saga Törnqvist Vitalisskolan klass 4 B
Beatrice Wolpher Viggbyholms IK Konståkning
Sabina Wolpher Viggbyholms IK Konståkning
Agnes Åhlén Borlänge
Karin Östberg TVTK
P10 (38 anmälda)
Namn Klubb/ort
William Ahlberg Vagnhärad
Elliot Ahlvik Trosa
Anton Andersson Bålsta
Adam Ask klubblös
Maxime Axsäter Täby
Edvin Björs Vallentuna
Hugo Björs Vallentuna
Eddie Blom Tbok
Lucas Dahlin Enhörna IF
Max Detterfelt Järla IF FK
Lucas Edlund Tullinge
Rasmus Hedström Bodies by
Anton Hellqvist Trosa
Hannes Hill Trosa
Levi Häggfeldt Älta
elias klasson vagnhärad
Leao Korhonen Mariefred
Isak Käck Solna
Johannes Liedholm Grik
Alvin Lilliesköld Camfil
Emil Lundius Kastenfalk Ja till Ishall i Trosa kommun
David Lundqvist Trosabygdens OK
nils Löfgren Stockholm
Victor Löfström Viksjö
Anton Markman Team Svartvik
Marckus Nyberg Granlund
Fredric Rydberg Enhörna IF
Alfred Rydén Mora IF
Kasper Sandholm Trosa
Enzo Scott Wangamata
Leon Sjölander Leon Peon
Theo Svensson Skärblacka
Kevin Wahlberg Hölö
Teodor Widjedal Stuvsta
Sixten Wigh Team STA
Hjalmar Winterling Tbok
Loke Wretman Hölö
Max Zettervall Camfil
F10 (27 anmälda)
Namn Klubb/ort
Isabella Andersson Väsby sk friidrott
Elsa Benedek Trosa
Tove Bergquist Trosa
Cornelia Blixt Horace Mann Washington DC, USA
Elina Brundin Vagnhärad
Mathilde Böhme Trosa
Ida Carlander Trosa Allteknik
Wilma Carverus Enhörna IF
Lovisa Ceder Vagnhärad
Ally Eriksson Trosabygdens OK
Tova Hellberg Nyköping
Linnea Humleback Camfil
Ella Johansson TVSK friidrott
Reidun Kronnäs Skånes Fagerhult
Leia Lundberg Team Sportia Trosa
Frida Magnusson Trosa
Märta Markman Team Svartvik
Stina Melander Viksjö
Freja Nilsson Team STA
Lilly Ollivier Trosa
Emilia Pihlström Camfil
Agnes Possman Team Sportia Trosa
Stina Samuelsson Norrköping
Ella Wahlberg TVSK
Julia Wieslander Huddinge
Leia Wrande Uppsala
Moa Wrande Trosa
Knattar 6-8år (117 anmälda)
Namn Klubb/ort
Emma Agnetkrans Fredh Sund
Ellen Alm Familjen Alm
Melker Alm Trosa
Emil Andersson Bålsta
Oliver Andersson Bollstanäs sportklubb
Linnea Andersson Parsons Huddinge
Lucas Andersson Parsons Huddinge
Charlie Arvidsson Nilsson VAGNHÄRAD
Léon Axsäter Täby
Yasmine Ba Trosa
Anton Benedek Trosa
Ella Benson Oxelvik
Miranda Berg Tumba
Linnéa Brunzell Trosa
Minelle Busz Team Sportia Trosa
Albert Carlgren Stockholm
Georg Carlgren Stockholm
Molly Carverus Enhörna IF
Nicole Ceder Stocksund
Tau Chrislan TBOK
Zack Chrislan TBOK
Andre Cortinovis Södertälje
Selma Desbiens Trosa
Sam Detterfelt Järla IF FK
Lina Edlund Tullinge
Astrid Edvall Team STA
Ofelia Ehliar Trosa
Hjalmar Engqvist Trosa
Adam Eriksson Trosabygdens OK
Jonathan Eriksson Enhörna IF
Ameli Erikssson Trosabygdens OK
Agnes Falkenwing Södertälje
Oliwer Forssén Hölö
Felizia Friberg Nyköping
Ludwig Gardevåg Nykvarn
Clara Gruvfält Trosa
Albin Gunnarsson Camfil
Linnéa Gustmark Trosa
Arvid Haglund Rönninge
Greta Haglund Rönninge
Wilda Hasselqvist -
Felix Hedström Bodies by
Fabian Hill Trosa
Minna Hill Trosa
Filippa Holgersson Köping
Lovisa Hultqvist Trosa
Tilda Hylander Södertälje
Alfred Hållbus Gustafsson Gustavsberg
Henry Hållbus Gustafsson Gustavsberg
Alicia Högfors Trosa
Amanda Jansson JSK
Liam Johansson Team Sporita Trosa
Cecilia Jonsson Sandviks IK Holmsund
Oskar Karlsson Hillsta Bär & Potatis Västerljung
Saga Karlsson Hälle IF
Beatrice Kihlgren Trosa
Ebba Kingsley Gnesta
Elias Kingsley Gnesta
Max Klevebrand Bodies by
Nova Kulokangas Hölö
Xander Kuusisto Täby
Mira Käck Solna
Vincent Lagerhorn Hölö
Olle Larsson Högby IF
Walter Larsson Trosa
Viktor Lichtscheidl Tullinge
Alfred Liljedahl Kvicksund
Theo Lindblom Trosa
Elin Lindbäck West Bromwich Albion F.C
Alicia Lindell Kennberg Sollentuna
Linnea Lundquist Meder Stockholm
Emil Lövbom Tomtaklint fsk
Julia Malm Trosa
Maja Martini Skeninge ik friidrott
Filip Nilsson -
Lise Nilsson -
Viggo Nilsson Team STA
Felix Nosko TeamNosko
Brikken Nyman NSK
David Nyman nicolaysen Djursholm
Melanie Ogden Trosa
Fanny Ollivier Trosa
Marcus Olsson Korskrogen
Jack Otterström Trosa
Vilmer Possman Team Sportia Trosa
Edvin Rondahl Tvsk
Doris Ruthström Stockholm
Hanna Rydell Vagnhärad
Anton Råström Trosa
Alicia Sandlund GRANLUND
Leo Scott Wangamata
Benjamin Slavotic Vagnhärad
simon stamreus trosa
Julia stenqvist trosa
Gustav Stenström Trosa
Jonah Stoltz Vagnhärad
Emma Strandgren Trosa
Axel Strid TBOK
Alice Sundqvist Nykvarn
Felicia Sundqvist Hölö
Wilmer Thedvall Vagnhärad
Amalia Tonelli Sollentuna
Oliver Törnqvist Trosa
Deividas Upertas Trosa
Freja Wahlberg Hölö
Kelly Wahlberg Hölö
Andreas Wall Wappersta gård
Wilmer Widjedal Stuvsta
Felix Wigh Team STA
Vilhelm Winterling Tbok
Elliot Wrande Uppsala
Loke Wrande Uppsala
Noel Wrande Trosa
Mio Zettervall Camfil
Elsa Åhlén Borlänge
Vendela Åström TVSK
William Östgren -
Knyttar 0-5år (85 anmälda)
Namn Klubb/ort
Melvin Alm Trosa
Nils Alm Familjen Alm
Anton Berg Tumba
Tyra Berg Västerljung
Elis Boo Trosa
Lova Boo Trosa
Edith Borg Södertälje
Asther Brännström Stockholm
Lisbet carlgren Stockholm
Nathalie Ceder Stocksund
Selma Edvall Team STA
Lucas Ehliar Trosa
Gabriel Ekberg Jönåker
Simon Ekberg Jönåker
Vildah Ekstrand Lundgren Sundbyberg
Ludvig Engqvist Trosa
Viktor Engqvist Trosa
Ludwig Engström Trosa/BOO
Oliwia Engström Trosa/BOO
Thilde Forssén Hölö
Vincent Granander Trosa
Jakob Grapenqvist Nacka
Erik Gruvfält Trosa Allteknik
Amanda Gränne Trosa
Linn Gränne Trosa
Edvin Gunnarsson Camfil
Elsa Hedbring Falck Strängnäs
Albin Hellgren Trosa
Alfons Hellgren Trosa
Klara Hill Trosa
Ossian Hill Trosa
Freja Holgersson Köping
Tilda Hästbacka Tystberga
Greta Iliakis Lavio Solna
Nellie Johansson Team Sportia Trosa
Axel Jonsson JSK
Emilia Jonsson Bro Håbo BK
Maya Kennberg Lindell Sollentuna
Emilia Lagerhorn Hölö
Ludvig Lagerhorn Spånga
Oscar Lagerhorn Spånga
Sami Lauronen Björkvik
Thea Lejonbakk Oxelösund
Hugo Liljedahl Kvicksund
Charlie Lindholm Ica trossen Trosa
Louie Lindholm Ica trossen Trosa
Hugo Lindström Nyköping
Tove Ljunggren Trosa
Agnes Lundin Trosa
Leia Lundqvist Trosabygdens OK
Alexander Malm Trosa
Arik Mianoor London
Hannes Möllerström Järna
Stellan Möllerström Järna
Bill Nordèn Nynäs IK
Eddie Nordmark Trosa
Alex Nosko TeamNosko
Isabella Oksanen Trosagymnasterna
Elliot Olgar Åkers
Bella Otterström Trosa
Isabella Peterson Trosa
Eskil Petersson Andersson Vagnhärad
Jesper Plogmark Aspudden
Magnus Radford Västerljung
Rebecka Rehbinder TBOK
Elsie Samuelsson Stockholm
Ville Samuelsson Norrköping
Leandro Schwerin Södertälje
Emma stenqvist trosa
Liah Stoltz Vagnhärad
Leia Storm Enskededalen
Ivar Strid TBOK
Albin Sundqvist Nykvarn
Cevin Sundqvist Hölö
Valdemar Svelander Ånge
Elise Thedvall Vagnhärad
Alma Tonelli Sollentuna
Vidar Widinghoff Göteborg
Samuel Wirmark Sandbrink
Alice Åkeson Trosabygdens OK
Hugo Åslund Trosa
Saga Åslund Trosa
Cornelia Åström TVSK
Alva Östergaard Värehag Stockholm
Max Östgren -
Jogging (99 anmälda)
Namn Klubb/ort
Bengt-Olov Andersson LK Nyköpings Runners
Susanne Andersson Oxelösund
Adissa Andreeva Tomtaklintskolan klass 8E
Linda Berg SD-Kvinnor Södermanland
Jan Bergkvist KFK, Södertälje
Elias Bergman Tomtaklintskolan klass 8d
Gisele Björklund Bålsta Ekorrarna
Hampus Blomberg Tomtaklintskolan klass 8d
Moa Bohman Stuvsta
Niclas Bohman Stuvsta
Lina Boy SD-Kvinnor Södermanland
Eva Broman Hållsviken Runners
Mari Bäckström SD-Kvinnor Södermanland
Ulrica Böniger Sideryd SD-Kvinnor Södermanland
ellen Carlgren Stockholm
Ullabritt Engberg Kälvesta
Joakim Engqvist Trosa
Ingemar Eriksson Ingemar Eriksson Projekt/Byggledning
Pernilla Eriksson SD-Kvinnor Södermanland
Vasti Ezelius SD-Kvinnor Södermanland
Rasmus Fowelin Vagnhärad
Rune Frih Eskilstuna
Alex Grahn Tomtaklintskolan klass 8d
Maja Granstam Gnesta FF
Sandra Gränne Trosa
Nina Hammarström SD-Kvinnor Södermanland
Anita Hansson SD-Kvinnor Södermanland
Malin Hellqvist Tomtaklintskolan klass 8e
Tommy Hellsten Trosa
Ida Hoflund Tomtaklintskolan klass 8d
Anna Holm Anna Holm Ateljé
Eghert Holm Vagnhärads Volleybollklubb
Wilma Hyrkvist Borås
Victor Häggh Järna
Josefin Höppö Tomtaklintskolan klass 8d
Edvin Incitis Täby
Päivi J Fredriksson Bålsta Ekorrarna
Alva Janius Tomtaklintskolan klass 8d
Carita Jansson Södertälje
Gunnar Jansson Friluftsfrämjandet
Maria Jarsman Jogersögänget
Anette Johansson Nynäs ik
Jennifer Johansson Nynäs ik
Veronica Johansson Uppsala
Erik Johnsson Solna
Tony Jonsson Vendelsö
Monica Jörnby Rosenberg stockholm
Aila Kangas SD-Kvinnor Södermanland
Willie Kantarp KATRINEHOLM
Agneta Karlsson Bromma
Malin Karlsson SD-Kvinnor Södermanland
Maria Karlsson Tyresö
Kjell Knoblach Huddinge
Marianne Knoblach Huddinge
Eva Koniakowski EMK
Kristina Koniakowski KMK
Mikael Koniakowski FMK
Erika Kreitz Hållsviken Runners
Caroline Lagerhorn Hölö
Annbritt Larsson Kalmar
Annie Larsson Täby
Jennie Larsson Täby
Tommy Larsson Kalmar
Susanna Lavio Solna
Markus Lif IK Stål, Avesta
Amanda Lindahl Tomtaklintskolan klass 8d
Sigrid Löfgren Stockholm
Marie Martinsson Sigges Fun Run
Albin Melin KATRINEHOLM
Ebba Melin KATRINEHOLM
Åsa Melin Kantarp KATRINEHOLM
Lise-Lott Mobäck-Johnsson Solna
Theo Nikkula Tomtaklintskolan klass 8d
Anita Nygren SD-Kvinnor Södermanland
Fredrik Orre Ingarö
Menes Osmanovic Camfil
Arfvid Peres Tomtaklintskolan klass 8d
Nils Persson Stockholm
Pasi Riihimäki Sauna Team
Carl Rowland Jogersögänget
Margit Rydberg Vagnhärad
Malin Seimyr Trosa 40+
Sigrid Sponton Tomtaklintskolan klass 8d
Rufus Steiner Tbok
Nicklas Svedell #TEAMFJÄLLGAZÄLL
Therése Svensson Nyköping
Rose-Marie Söderlund SD-Kvinnor Södermanland
Olle Tulldahl Huddinge
Felicia Tvärnstedt Tumba
Nicklas Tvärnstedt Tumba
Patrick Tvärnstedt Tumba
Kerstin Wannmyr Stockholm
Marika Widberg Tyresö
Ulrika Widegren Stockholm
Susanna Windahl Trosa
Lena Wrangås Hästbacka Föreningen Trosagymnasterna
Öyvind Zackow Vegan Runners IK
Tommy Åström Trosa
Nur Özdemir Vällingby
Stavgång (17 anmälda)
Namn Klubb/ort
Elsy Berg Haninge
Göran Berg Haninge
Sonja Enberg Trosa
Anders Engberg Kälvesta
Ola Engberg Kälvesta
Cathrine Hagander Friskis & Svettis Trosa
Rose Marie Johansson Nyköping
Linda Jonsson Vendelsö
Sven-Ola Komstadius IFK Tumba
Leif Larsson Gävle
Ulrika Lebender Solna
Annika Mäehans Södertälje
Jacqueline Mäehans Södertälje
Amanda Norsell Vagnhärad
Iris Rehnholm Malmköping
Gisela Reinfeldt Engberg Kälvesta
Margareta Öhman Solna