Gabriel Adolfsson
|
Huddinge
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Peter Adolfsson
|
AstraZeneca IF
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Jan Andersson
|
Randonneur Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Jonas Andersson
|
Axa Sports Club
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Jörgen Andersson
|
Spårvägen
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Mats Andersson
|
Trosabygdens cyklister
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Mikael Andersson
|
Linköping
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Benny Andréasson
|
Team CYkelcenter Södertälje
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Fredrik Aronson
|
Nyköping
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Ulrika Arver
|
She rides CK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
HG Arvidsson
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Karl Arvidsson
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Andreas Axelsson
|
Ride of Hope
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Johan "Rumpa" Axelsson
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Maria Backe
|
SRK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Åsa Bengter
|
Stockholm Triathlon Club
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Ulrica Berglöf Lilja
|
Ride of Hope
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Per-olov Bergroth
|
Ockelbo
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Martin Bergseth
|
Memento Somnium
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Krister Bergström
|
Trosabygdens Cyklister
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Ulf Bernström
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Pierre Bjelkmark
|
Nykvarn
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Ronny Bjelkmark
|
Team Cykeltjänst /Södertälje
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Mia Bjerke Carlenstam
|
Huddinge
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Stina Bjurstam
|
Eskilstuna IK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Otto Björnberg
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Christian Blume
|
Team Slickers
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Tomas Bondesson
|
Trosabygdens Cyklister
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Andreas Boström
|
Fredrikshofs IF CK
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Philip Brandner
|
EIK / Eskilstuna
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Per Broman
|
Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Johan Brown
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Koldo Butron
|
Spånga
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Lars Bäcklund
|
JSK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Laura Bäcklund
|
JSK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Martin Carlenstam Bjerke
|
Huddinge
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Neil Davey
|
Igne
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Jörgen Davidsson
|
Värmdö
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Sebastian de Arteaga
|
Stockholm
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Mats Dennerby
|
Tyresö
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Markus Eckerbrandh
|
Ingarö
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Markus Edlycke
|
Ride of hope
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Örjan Ekblom
|
Team Cykelcafe Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Bo Ekfeldt
|
Norrköping
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Mounir El Guerouaoui
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Mats Elfdahl
|
Cykeltjänst
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Ulf Engman
|
Bålsta ck
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Fredrik Ericsson
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Mattias Ericsson
|
Stockholm
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Patrik Ericsson
|
Fenix Norrköping
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Olle Eriksson
|
Stockholm
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Tomas Eriksson
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Jonas Erlandsson
|
Team Corelli
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Gissur Erlingsson
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Ivan Evaldsson
|
Årsta
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Ylva Everskog
|
Ride of Hope
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Gregory Ezelsdorfer
|
Team Cykelcenter Södertälje
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Marina Farina
|
Ride of hope
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Lotta Forsbeck
|
Ingarö
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Hanna Fredholm
|
Herrängens CK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Martin Frisk
|
Stockholm
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Petter Frygnegård
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Anders Frykbo
|
Södertälje Cykelklubb
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Benny Frödin
|
Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Pawel Gaca
|
Bromma
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Pawel Gaca
|
Bromma
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Patrick Gahagan
|
Pumpade däck
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Jonas Gavelin
|
SCK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Sofie Gazsó
|
Nykvarn
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Tommy Gilstig
|
Fredrikshof
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Sara Godman
|
Atletfabriken
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Michael Gozzi
|
Pema People
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Reine Gunnarsson
|
Enskede
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Fredrik Gustafsson
|
Spårvägen CF
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Tobias Gustafsson
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Alexander Gustavsson
|
Bromma
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Göran Gustavsson
|
Team G-sson
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Johan Gustavsson
|
Stjärnhovs IK
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Stefan Gustavsson
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Jörn Haase
|
Trosa
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Patrik Hagström
|
Bålsta CK
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Tommy Hanning
|
Tullinge
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Lasse Hansen
|
TUG
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Rickard Harrysson
|
Finspång
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Anna Hattel
|
She rides CK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Victor Hedin
|
Stockholm
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Niklas Heinermark
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Tomas Hektor
|
Ride of hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Emma Helin
|
Sollentuna
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Katarina Herbst
|
Segeltorp
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Stefan Herbst
|
Scania
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Fredrik Holst
|
Nyköping
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Henrik Holst
|
Huddinge
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Micke Hovmöller
|
Sollentuna
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Magnus Hultén
|
Strängnäs
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Jimmie Håkansson
|
Stockholm
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Andreas Höglund
|
TBOK
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Kenth Hörling
|
Trosabygdens Cyklister
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Marie Hörling
|
Trosabygdens Cyklister
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Jolle Ijkema
|
Södertälje CK
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Daniel Ilen
|
Trångsund
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Michael Jacobson
|
Djurgårdens IF Cykel
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Lasse Jansson
|
Tyresö
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Richard Jansson
|
Södertälje
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Kristoffer Jaworska Persson
|
Huddinge
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Anders Johansson
|
Eskilstuna
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Paul Johansson
|
Fredrikshof IF CK
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Petter Johansson
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Christian Jonhammar
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Linda Karlsson
|
Stuvsta girls
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Ola Karlsson
|
CK Dainon
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Tomas Karlsson
|
Bromma
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Johan Keres
|
Ride of hopea
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Henrik Kjellberg
|
Ride of Hope
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Rikard Knutsson
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Jari Korvela
|
Team Cykelcenter Södertälje
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Marina Kranjec
|
Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Tero Kronbäck
|
Eik
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Erik Krutrök
|
atlas copco if
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Pierre Kuster
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Daniel Kågemalm
|
Linköping sk
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Mikael Köhn
|
Enhörna IF
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Håkan Landelius
|
CK Holmarna
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Erik Langhed
|
Enskede
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Johan Lantz
|
Stockholm
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Genesa Lariego
|
atlas cpco if
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Carl Larsson
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Joachim Larsson
|
SSAB Oxelösund
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Linus Larsson
|
Trångsund
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Niklas Larsson
|
Bagarmossen
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Olof Larsson
|
SSAB OJ Korpen
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Patrik Larsson
|
Enskede
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Christos Lianos
|
Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Patrik Lidenskog
|
Eskilstuna IK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
David Lif
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
June Maria Lif
|
Spårvägen CF
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Johan Lilja
|
Team Utan Gränser
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Marcus Limér
|
Stockholm
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Alexander Lindahl
|
Umara Sport
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Patrik Lindahl
|
Team CykelCenter Södertälje
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Otto Lindeberg
|
Norrköping
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Peter Lindgren
|
Tosabygdens Cyklister
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Johan Lindström
|
Nyköping
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
PER LINDSTRÖM
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Fredrik Ljung
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Susanne Ljungskog
|
Pema People
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Ingvar Ljungstedt
|
Herrängens CK
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Stefan Ljungstedt
|
Herrängens CK
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Lars Ljungström
|
Norlin
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Christer Lund
|
Team-Gsson Björnlunda
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Fredrik Lundberg
|
Älvsjö
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Roger Lundblad
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Jonas Lundgren
|
Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Bosse Lundkvist
|
EIK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Johan Lundqvist
|
Spårvägen CF
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Teréz Lundqvist Miklos
|
Spårvägen CF
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Birger Lycken
|
Huddinge
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Johan Magnusson
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Mattias Markström
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Agustin Matamoros
|
Hägersten
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Erik Mattson
|
Ride of Hope 35 grupp 90 km
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Jeanette Mattsson
|
Stuvsta girls
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Andreas Meijer
|
Nykvarn
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Anna Meijer
|
Nykvarn
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Krister Mellström
|
Södertälje CK
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Rodrigo Meza
|
Freedom riders
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Rehan Mirza
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Robert Molinder
|
Spårvägen CF
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Patrick Morsing
|
Umara
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Tobias Måård
|
Stockholm
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Henrik Nordin
|
Trosabygdens Cyklister
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Linda Nordin
|
Trosabygdens Cyklister
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Fredrik Nornvall
|
Värmdö
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Dan Norrbo
|
Fredrikshof ck
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Björn Nyberg
|
CK Bure
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Stefan Nykvist
|
Hölö
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Malin Näslund
|
Bålsta CK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Kent Näsström
|
Oxelösund
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Albin Olausson
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Anders Olin Rasmussen
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Tobias Olli
|
Fredrikshof
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Eric Olofsson
|
Fredrikshof CK
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Michael Olofsson
|
Team Cykelcenter Södertälje
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Kristoffer Olsson
|
Nyköping
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Thomas Oltnäs
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Hans Persson
|
Gnesta
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Ronny Peschel
|
Frifräsare
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Patrik Peterson
|
Nyköping
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Carsten Pettersson
|
Rönninge
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Rickard Pettersson
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Måns Pihl
|
Ride of hope
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Gunnar Rehn
|
CK Dainon
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Thomas Ringborg
|
Trosa
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Frank Roghem
|
Järna SK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Jari Rosenblad
|
Fredrikshof CK
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Björn Rydberg
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Eva Rydén
|
Nyköping
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Robert Saarela
|
Eskilstuna IK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Johan Sand
|
Södertälje
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Karin Schalin
|
Linköping
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Lena Schalin
|
Mullsjö
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Thomas Schumann
|
Vackstanäsgymnasiet
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Christer Serrander
|
Team Corelli
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Stefan Silfverblad
|
Nynäshamn
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Jonas Siljeström
|
Södertälje
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Leif Sköld
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Nicklas Stockberg
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Johan Strömberg
|
Stockholm
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Per Stålhammar
|
Tullinge SK
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Simon Stålhammar
|
Tullinge SK
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Fredrik Sundin
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Anmari Susa
|
Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Stefan Svanström
|
Sunds samfällighet
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Olof Svedström
|
My Inverted Stomach
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Benny Svensson
|
Solna
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Morgan Svensson
|
Nykvarn
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Mats Svärd
|
Fredrikshof CK
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Michael Swedberg
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Andrew Szelke
|
Stockholm CK
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Patrick Säll
|
Scania
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Jesper Söderlund
|
Saltsjö-Boo
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Mika Torikka
|
Hölö
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Johanna Tuuf
|
Stockholm City Triathlon
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Pär Tyberg
|
Brejn Consulting
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Clas Tägtlund
|
Fredrikshof
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Niclas Törnblom
|
Trosabygdens Orienteringsklubb
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Emelie Ulander Gille
|
Årsta
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Rikard Vestberg
|
Årsta
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Anna Vikström
|
Randonneur Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Jakob Vogel
|
Värmdö
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Wolfgang Voit
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Johan von Walkendorff
|
Trosabygdens Cyklister
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Peter Wass
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Jesper Wedholm
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Ulrica Wedholm
|
Värmdö
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Claes Westberg
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Cameron Westlake
|
Haninge
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Richard Widén
|
Ride of Hope
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Robert Wijkström
|
Ingarö
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Ingvar Wiking
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Zbigniew Wizner
|
Dinvelo
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Daniel Wohlin
|
Kista
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|
Andreas Woxberg
|
Värmdö
|
3. ca 30-33km/h. Start 10.10
|
Marcus Wärme
|
Nynäshamns Ångbryggeri
|
1. >38km/h. Start 10.00
|
Fredric Zeisig
|
Projekt halvvättern 3,30
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Bo Zettergren
|
Farstaklungan
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Jonas Ångström
|
Team Cykelcafé Le Mond
|
"Halvvättern" Start 09.50
|
Albin Öhrn
|
Memento somnium
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Fredrik Öhrn
|
Tungelsta
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Magnus Östborg
|
Trosabygdens Cyklister
|
2. ca 35km/h. Start 10.05
|
Linnéa Östlund
|
Stockholm
|
4. ca <30km/h. Start 10.15
|