Anmälningslista Victorialoppet 18

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Öppen klass kvinnor (45 anmälda)
Namn Förening/Företag
Mia Andersson -
Lena Aronsson -
Jannica Axelsson -
Liselott Bergqvist -
Julia Ekfeldt -
Pernilla Eriksson -
ROSALYN ERIKSSON PASAYLO Gävle
Carolina Eskengren Bergtomta IF
Jenny-Ann Evaldsson Team Göljahult
Helena Frödeberg -
Bodil Gumbricht Foo Fighters
Jennika Hammar -
Lena Hjelm -
Sofie Holmqvist Solvändan1/Teen Titans Go
Jenny HORNDAHL -
Emma Höglind emma.h
Sofie Ingström Vimmerby sk
Signe Ivansson Råhult Runners
Johanna Jeppson -
Caroline Jivefalk Hultsfreds LK
Veronica Johansson Hönö IS
Ulrika Karlberg Karlsmåla Lantbruk
Britt Karlsson Svartbäcksvägen 10
Maria Leek
Karolina Lehman -
Sofie Lindberg -
Katarina Lönnqvist -
Ida Mattsson -
Annika Nilsson -
Sanna Nilsson -
Mireille Nilsson -
Lena Olofsson -
Linnea Olsson Björkvikens Hjältar
Louise Peterson -
Therese Peterson -
Marie Roos -
Helena Runcrantz Majobygg
Sofie Samefors -
Petra Sporrong -
Sofie Strandberg Dynglaget Tomorrow
Elisabet Sunnliden Appladalens sportcenter
Johanna Svensson Team Nanny RC
Sandra Södergren FIF Gnistan
Caroline Waltersson -
Ulrika Zakrisson -
Öppen klass män (75 anmälda)
Namn Förening/Företag
Jonas Ainouz -
Martin Andersson -
Oscar Andersson AB Spelguiden
Per Andersson Växjö
Stefan Andersson -
Mats Aronsson
Marcus Arwidson Joxargatans löparklubb
Albert Asterhed Jarfjord IFK Sävsjö
Peter Atterback Länsförsäkringar Kalmar län
Patric Barenthin -
John Bengtsson Team Göljahult
Jörgen Bengtsson -
Christian Bloth -
Hans Bolling -
Andreas Bolmgren -
David Broo Andersson Spelguiden
Melker Camnerin Tall guys seimrun
Per-Olof Egonsson Laholms IF
Christian Elmqvist -
Dick Engstrand Butik Öland
Dan Eriksson -
CONNY ERIKSSON Gävle
Rickard Evaldsson Team Göljahult
Robert Evaldsson Team Göljahult
Tobias Folkesson Länsförsäkringar Kalmar län
Thed Franzén Glasriket RC
Anton Fredriksson -
Alexander Friman -
Hans Gerremo Sälens IF
Ulf Gumbricht Foo Fighters
Fredrik Gustafsson Tranås Alligators
Bert Hedström -
Håkan Hedström Scania
Håkan Hjortsberg -
Claes HORNDAHL -
Christian Jivefalk Hultsfreds LK
Magnus Johansson Hönö IS
Patrik Johansson -
Johan Johnsson Majobygg
Kennet Lindgren -
Viktor Lindgren Ingarps trä
Christian Linner Diö Dominaters
Jimmy Lorentzen Hultsfreds Löparklubb
Lars Lundberg -
Roger Lundberg Butik Öland
Jan-Olof Lundé Tingsryd
Karl Lönnberg -
Niklas Magnusson -
Torgny Nilsson Bravida
Jesper Nilsson -
Bengt Normann Backstugan
Tim Nyström -
Ulf Nässlander Lonesome Runners
Per-Olof Olsson Titan X
Yngve Olsson Tarkett Fritid
Andreas Petersson -
Johannes Petersson -
Viktor Petersson -
Christian Pettersson -
Pierre Philipsson Flygt IF
Patrick Quinones Bravura
Christoffer Rathjen -
Fredrik Rosenquist Team blekinge
Michael Schwarz -
Örjan Silfverling IFK Borgholm
daniel sjöström -
Stefan Stenudd -
Albin Strand Fnösets BK deLuxe
Bengt Ståhl Apladalens Löparklubb
Claes Sunnliden Värnamo
Mats Svensson -
Pierre Svensson -
Lars Widmark Räpplinge Skola IF
Peder Wistedt -
Jörgen Vistrand -
Victoriajoggen (12 anmälda)
Namn Förening/Företag
Linnea Andersson -
Anita Dahlman Andersson -
Madelene Elb Västerviks Måleri AB
Marie Erlandsson -
Leif Hultgren Hultsfreds-Hus Museums-fritidsklubb
Gunilla Karlsson LIVET
Yauheniya Kryvichanina -
Kristian Lampo Västerås Friidrott
Thomas Mellryd LIVET
Anneli Petersson Vimmerby Walking
Monica Petersson Vimmerby Walking
Jimmy Åhl -
P14 (1 anmäld)
Namn Förening/Företag
Gabriel Stålhammar Holsby SK
F12 (2 anmälda)
Namn Förening/Företag
Sofia Liss-Larsson Stockholm
Debora Stålhammar Holsby SK
P12 (1 anmäld)
Namn Förening/Företag
Lowe Karlsson Pinnekullaligan
F10 (4 anmälda)
Namn Förening/Företag
Katarina Brenning privat
Alice Elb Västerviks Måleri AB
Maja Elb Västerviks Måleri AB
Alma Strandberg -
P10 (5 anmälda)
Namn Förening/Företag
Liam Brolin Hultsfreds LK
Troddor Connman
Dennis Kjellby Bohus if
Magnus Liss-Larsson Stockholm
Erik Lund -
Mini (34 anmälda)
Namn Förening/Företag
Isak Andersson Växjö
Clara Barenthin -
Julia Barenthin -
Adrian Brenning privat
Matilda Edstrand -
Svea Frejd Haif Växjö
Valdemar Frejd Haif Växjö
Edvin Gleisner Linander Mediaempire
Hugo Hagman Oskarshamn
Belle Höglind emma.h
Noel Höglind emma.h
Alinn Jansson Pinnekullaligan
Emilia Jansson Pinnekullaligan
Thea Jivefalk Hultsfreds LK
Flora Karlsson Pinnekullaligan
Junie Karlsson Pinnekullaligan
Yaraslau Kryvichanin -
Egon Lund Pinnekullaligan
Siri Lund Pinnekullaligan
Viktor Lund -
Elving Lönnberg Jansson -
Morgan Lönnberg Jansson -
Emmie Mattsson -
Nova Mattsson IF UDD Karlshamn
Hillevi Runcrantz Majobygg
Svea Runcrantz Majobygg
Astrid Strandberg -
Oliwer Stålhammar Holsby SK
Alice Svensson -
Erik Syberg -
Lilly Syberg -
Oscar Syberg -
April Widmark Räpplinge Skola IF
Judith Widmark Räpplinge Skola IF
Parasport 4km (1 anmäld)
Namn
Emma Lindblad