Anmälningslista Vildmarksloppet 2017

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Herrar 32 km (56 anmälda)
Namn Förening/ort
Mattias Ahlstedt Bjursås IK
Axel Andersson Falun
Albin Bergkvist Bjursås IK
Isak Bergkvist Bjursås IK
Martin Bergman Vasastans Naprapatmottagning
Thomas Bergström Dellner ik
Simon Bjurèn Sågmyra sk
Lucas Byrlén Clockwork
Simon Böhme Florén Borlänge LK
Robin Carlstrand Dynamicus
Erik Dahlström IK Jarl Rättvik
Jonas Djurback Dalregementets IF
Jonas Ekroth Kungsholmen
Robin Eriksson Falun
Fehim Ganibegovic Alpinascand Sarajevo84
Daniel Granström Bergslöparna
Andreas Gröning OK Kåre
Andreas Gustafsson Bjursås IK
Daniel Göransson Järvsjöby IF
Martin Hedin Falun
Isak Hellberg Clockwork
Anders Hultgren Clockwork
Stefan Hultgren Clockwork
Glenn Jansson Klubb30
Mats Jonasson Bjursås
Krister Jonsson Klubb30
Daniel Kupka Falu Simsällskap
Linus Larsson Sågmyra SK
Timothy Levin Gävle
Markus Lindegårdh Tolered-Utby OL
Markus Living Falun
Björn Ljungqvist Moderaterna Falun
Christer Ljungqvist Falun
Jesper Lundberg Äppelbo AIK / ASICS FrontRunner
Jens Monheim Falun
Petter Myhlback Clockwork
Linus Nielsen Heelstriker RC
Patrik Niklasson Clockwork
Per Nygren Avesta OK
Jon Othozon Gustavsberg
Martin Othozon Falu IK
Jerker Rogström Bjursås IK
Niklas Rönnberg Grycksbo IF
Anders Samuelsson Brudpiga
Andreas Smedh Insjöns IF / ok
Leon Spiller Clockwork
Adam Steen Clockwork
Stefan Sunnerberg SK Ringen
Janne Svärdhagen Team Svärdhagen
Magnus Tholin Enviken
Mattias Westman Sågmyra SK
Tom Wikström FaluOrtopedi IK
Emil Åberg OK Kåre
Joel Åkesson Du får vila sen IF
Per Åkesson Du får vila sen IF
Erik Öyen Ryentorps Bryggeri
Damer 32 km (18 anmälda)
Namn Förening/ort
Matilda Andersson Ok Kåre
Hajnal Zsuzsanna Balla ÖREBRO
Lena Björklund Bjursås IK
Jenny Björnberg Falu
Anna Boman Gustavsberg
Emilie Cedervärn Falun
Ida Christensen Sundborn
Ulrika Etnell Falun
Maria Hagman Eskilstuna
Elin Hallgren Uppsala
Johanna Holmén OK Kåre Falun
Pia Honkala FALUN
Anette Jonsson Tynell Activity
Ellen Lundberg Falun
Anna Ohlson Clockwork
Anna Olls Eén Falun
Karin Saarela Åbord LK
Johanna Willmark Vikarbyn
Herrar 15 km (59 anmälda)
Namn Förening/ort
Klas Anjou Pichano stockvik
Erik Bark Bjursås
Peter Björklund Borlänge
Fredrik Bond Bjursås IK
Tobias Bustad Näset
Albert Carling Falu IK Skidklubb
Harald Carling Falu IK Skidklubb
Kenneth Carling Falu IK Skidklubb
Emanuel Danielsson Bjursås
Isak Davidsson Clockwork
Roger Davidsson Clockwork
David Drummond Garpenberg
Anders Eklund Borlänge
Johan Forslund Domnarvets GOIF
Mikael Fridén Fast Ludvika
Per-Ola Gustavsson Ludvika
Tomas Hases Bjursås IK
Bengt Hellberg Vansbro skidor
Jonas Hellberg Vansbro hockey
Andreas Iggman Foik
Anders Jansson Ett fyrfaldigt leve
Daniel Johansson Falun
Jim Johansson Bjurs
Jimmy Johansson Borlänge
Magnus Johansson FaluOrtopedi IK
Björn Jonasson Borlänge
Hans-Åke Lampa Klubb30
Thomas Lauersen Nu går't raitig stærkt
Björn Lindström Torsång
Daniel Lönnroos Bjursås IK
John Mogren Enviken
David Montelius Örebro
Emil Nilsen Bjursås
Johan Nilsson Falun
Elias Nyrot Q
Tomas Pamin Grycksbo
Emil Péclard Falu stigcyklister
Janne Petersson Clockwork
Nils Rapp Falu Ik
Jonas Rickardsson Birka Brutal
Jan Rogausch Falun
Gideon Schmidt Falun
Erik Sjöberg Club Pòrtol
Björn Sjögren Falun
Mikael Skansgård Bjursås IK
Anders Stenman Q
Gustaf Stintzing Falun
Carl-Philip Ståhl FALUN
Raymond Sund bjursås
Daniel Svedin Falun
Axel Svärdhagen Team Svärdhagen
Jens Söderström Täby
Anders Tornberg Klubb30
Patrik Tynell Ett fyrfaldigt leve
Chris Wallfelt Falun
Henrik Wass Falun
Björn Wilhelmsson Bjursås
Niklas Östansjö Stockholm
Henrik Östh Borlänge
Damer 15 km (56 anmälda)
Namn Förening/ort
Ulrika Ahlholm Svärdsjö
Tove Alexandersson Stora Tuna OK
Amanda Andersson Ludvika
Anna Berggrén FaluOrtopedi IK
Cornelia Borchert FaluOrtopedi IK
Karin Bäcklund djurås by
Viktoria Dahl Plintsberg
Emma Dahlkvist Stockholm
Maria Daniels Falun
Ingrid Djurback Falun
Ammi Ekeroth Svärdsjö
Catrine Eriksson Bjursås
Frida Gustafsson Bagheera
Maria Gustafsson Bjursås
Elin Gustavsson Falun
Marica Gävert Team Hybris
Malin Hedberg Bjursås
Susanne Hedlund Bjursås IK
Lisa Heens Vansbro
Caroline Holmdahl Falun
Karin Hovdebo Karlstad
Maria Angelica Hudson säter
Lisa Ignatius Borlänge
Ida Jensen Borlänge
Jenny Juvas Bjursås
Lisa K Svensson Clockwork
Emma Karlsson Borlänge
Marie Lekaregård GAGNEF
Anna Lindberg Falun
Elenore Lindberg Bjursås
Ia Lindström Bjursås
Evelyn Lund Clockwork
Hanna Martinsson Bjursås IK
Cecilia Melander Borlänge
Emma Nilsson Falun
Lina Nilsson Falun
Maria Nilsson Vikarbyn
Mia Nylund Borlänge
Anna-Lisa Rickardsson Avesta
Julia Rogström Bjursås IK
Alexandra Sandström Borlänge
Kristbjörg Sigurdardottir FaluOrtopedi IK
Ann-Charlotte Stüffe Grycksbo
Ann-Charlotte Stüffe Grycksbo
Johanna Sundqvist Clockwork
Lovisa Svarvare Team Nordic Trail
Linn Svärdhagen Team Svärdhagen
Marian Sälgström Team Hybris
Anna-Lena Söderlind Falun
Åsa Wallman Enviken
Linda Wass Falun
Frida Veljebo Falun
Caroline Viklund Rättvik
Lisa Wiklund Lidingö
Marie Wikström Färnäs
Jessica Åhlund Halmstadbtriathleterna