Anmälningslista Night trail Run 2018

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Damer 10 km (119 anmälda)
Namn Startnummer Förening
Monika Abrahamsson -
Annsofie Ahlund -
Anneli Alanko OCR Stockholm IF
Malin Alm -
Helena Altin -
Ingela Alverfors -
Linnea Andersson Peak Performance
Hannah Araneda -
Marika Atterbrand Team Norrviken
Sofie Bergendahl If thor
Mia Bergman -
Nora Bergstedt Koppjärk Rättvik
Therése Bergstedt Olles Bilrecond Rättvik
Katrin Bevemyr Crossfit Norrort
Marie Billing Team Nordic Trail
Madeleine Björk -
Victoria Björkegren -
Cecilia Björklund Vattenfall IF
Johanna Björklunds -
Christina Bohm Össebylöparna
Sara Boman -
Anna Carlsson Dark Trail Runners
Malin Carlsson Södersnäckorna
Ana Caturic -
Rebecca Cederström Team Nordic Trail
Rebecca Cederström Team Nordic trail
Lisa Clefberg Norra Stockholm Endurance
Amy Copping -
Valerie Delaunay -
Linda Diktonius -
Arvinder Duggal -
Caroline Egnerfors -
Mikaela Ekehult Team Snigel
Emma Eneström Kälvesta Knicks
Anna Ericson Bevara Årstaskogen Athletix
Malin Ericsson -
Linda Eriksson Springande Tjejer
Marie Eriksson -
Anna Falk -
Madeleine Falk -
Anna Fischer Team Nordic Trail
Magda Forsberg -
Eva Forsell Sockertoppen IF
Kristina Forslund -
Annelie Forzelius Team 4zero
fanny Francois -
Eva Fueting Peak Performance
Karin Geijer -
Sara Greberg -
Jenny Gröhn -
Caisa Gunnarstedt Råneå
Karin Gutesten -
Eva Gälsing -
Karin Hagren Crossfit norrort
Malin Hammarlund -
Jenny Hedblom -
Monica Heyder -
Tina Horppu -
Lovisa Hultberg -
Emma Hårdsten Jörndahl Lonesome runners
Matilda Häggström Stockholm city sideline
Emma Hällfors -
Jennie Högfors Arla Kallhäll
Anna-Karin Höglund -
Nina Jakobson -
Ulrika Jedeskog -
Agnes Jensen -
Susanna Jädersten -
Anna Karlsson Järfälla
Elin Karlsson Vitamin Well
Lisa Karlsson Parviainen -
Mirja Kopparberg -
Sandra Kraft SÖS IF
Elsa Kvist Team Nordic Trail
Karin Källsner -
Gunvor Latva -
Marina LEBEAU -
Mikaela Lee Sports Club OCR
Silje Leira Hagberg Colting Borssén triathlonclub
Malin Lenholm -
Johanna Lindholm OCR Stockholm If
Nina Lovén Väsby SS Triathlon
Frida Lundgren -
Anna Lundin Team Nordic Trail
Anneli McCracken -
Therese Nelson Nordin -
Helene Netsgård Team Nordic Trail
Sophia Norrgran Team Nordic Trail
Pia Norrmen -
My Oscarsson -
Sandra Pettersson -
Sabina Plomin -
Anne-charlotte Ringberger -
Sophie Robertsson -
Anna Robertsson Hallberg Springande Tjejer
Charlotta Rosén -
Emelie Runfeldt -
Anne Rämö -
Sanna Saku -
Mirja Sikander -
Emma Skeppström -
Johanna Sterlinge -
Lina Strachal -
Anna Sundberg -
Johanna Sundberg -
Martina Söderberg -
Ida Söderlund -
Sari Taipale Lucky Leech
Katarina Tallhage Centrum OK
Malin Thiel -
Jenny Thörnberg Norra Stockholm Endurance
Tijana Turbic Turbolainen
Anne Unverzagt NCC IF
Emna Wallin -
Jenny Wallner Attunda OK
Line Westring Peak Performance
Anna Vikström Upplands Väsby
Annica Örbom -
Karin Örtenblad -
Damer 5 km (94 anmälda)
Namn Startnummer Förening
Annika Andersson Peakers Of Sweden
Maria Andersson -
Maya Andersson Peakers Of Sweden
Mia Andersson -
Therese Andersson Club one fifty
Elenor Atte Veikkos backträning
Gunilla Axelsson Uppsala LK
Jessica Axelsson -
Caroline Backberg -
Marina Baleiro -
Titti Bergendahl OK Måsen
Elisabeth Berggren Järfälla
Ellinor Bergman Järfälla OK
Sara Bergman Marathontjejer
Sara Björkman #thisisforty
Clara Bohlin -
Anne-Christin Bolin Carlsberg IF
Stina Boräng -
Jenny Carlsson Sollentuna
Carolyn Cesta -
Charlotte Christoffersson -
Elin Degerström Team (t)yngre
Åsa-Mi Dähne Runacademy
Jennika Ekstedt -
Stina Elgh -
Hanna Emami -
Lotta Englund Sports Club OCR
Martina Engsjö-Lindgren Team Snigel
anna-karin eriksson -
Rebecca Ersryd -
Christin Forsberg -
Ingrid Forss Försvarsmakten
Christina Franck -
Jenny Hallerström -
Johanna Hammarlind -
Anna Hedström -
Astrid Heed MGME
Anna Henriksson -
Josefin Hugosson -
Agneta Isaksson Väsby skidklubb
Sofie Jonsson -
Maud karlberg -
Lina Karlberg -
Sofia Karlberg -
Anna Karlgren Söderåsen
Helen Keskitalo -
Alexandra Krantz Nordin -
Ausrine Kutkaite IFK Lidingö
Johanna Käld -
Marie Lantz -
Johanna Larsson Köping-Kolsva OK
Sirpa Larsson -
Anne-Li Leifsdotter -
Sofia Lindecrantz Bollens
Elin Lindgren Galderma FF
Jenny Lunden -
Catarina Lybeck -
Linn Löfman -
Emma Malmström -
Elisabeth Mandorf 2-fast
Ida Nilsson -
Terese Nilsson -
Louise Nordenborg -
Catharina Norlinger FMV Sport
Matilda Olofsson -
Elin Paulsson -
Emmy Pettersson Team Petzon
Lucie Provezza -
Anette Ricknell -
Josefin Ricknell -
Linn Roseth -
Elina Sandquist Tarzan & Friends
Maria Sinko Team Nordic Trail
Wendela Sjöström -
Johanna Skottheim -
Inga Solnes -
Irina Storborg -
Ann-Catrin Strid -
Sara Ström #thisisforty
Jessica Strömqvist Attunda OK
Linda Strömqvist Attund OK
Sara Strömqvist Attunda OK
Malin Sundström -
Anna Svanebäck -
Sara Svennberg Jakobsson -
Hanna Svensson -
Theresa Tham -
Anna Thunberg -
Christina Wainikka Stockholm City Triathlon
Mirja Walderhaug Sports Club OCR
Malin Weber Jansson -
Maggie Virtanen -
johanna wistedt team vretbo
Veronica Wänman Milenträningen
Herrar 10 km (172 anmälda)
Namn Startnummer Förening
Peter Adielsson Willis Towers Watson
Bjorn Ahrlin Bearspiration
Stefan Alvinger -
Viktor Andbert Peak Performance
Per Andersson Partnersec
Svante Andersson Plastpapporna
Dick Anetoft Lucky Leech
Cristobal Araneda -
Dan Arkemo danpelleochjag
Erik Arvidsson -
Tobias Atterbrand Team Norrviken
Mats Berglind Sollentuna
Henrik Bergquist Team Nordic Trail
Anders Bergstedt Olles bilrecond Rättvik
Olle Bergstedt Olles Bilrecond Rättvik
Robert Bergström Sports club Ocr
Oskar Birkne Team Nordic Trail
Johan Bjørgen -
Martin Björklund Anonyma Atleter
Uno Björklund Anonyma Atleter
Jonatan Brejcha Runacademy IF
Richard Burch Winner
lars bäckström -
Martin Bäckström -
Thomas Carlberg Västerås
Glenn Carlsson -
Jesper Carlsson Rädda Årstaskogen Athletix
Johan Carlsson -
Stefan Carlsson Dark Trail Runners
Jean Carlsson Loftbring Peab IF
Oscar Chröisty -
Ola Conrad Winner
Cristian Contreras -
Nicklas Dahlström -
Kent Drougge Norra Stockholm Endurance
Andreas Duker -
Henrik Edwardsson Ericsson
Peter Eiborn Star Vås
Göran Elding Team Nordic Trail
John Elgmark 521-Trail
Niclas Ericsson -
Mats Eriksson Team Nordic Trail
Niklas Eriksson -
Johan Fahlström IFK Sala
Jonas Fernholm Novatrox Group
Leif Forsell Sockertoppen IF
Christopher Fransson Helt Säkert AB
Isak Gelius Snättringe SK
Stefan Gelius Snättringe sk
Tomas Gerdin ETL Data Race Team
patrik glans -
Fredrik Greberg -
Rasmus Green Ssideline City Run Club
Petter Grelsson -
Jörgen Gustavsson -
Daniel Gyllensparre -
Peter Hagren Crossfit norrort
Rickard Hagström Peab IF
Albin Hainke Snättringe SK
Mats Hainke Snättringe SK
Marcus Hallbäck BNBRC
Martin Halvorsen Vitamin Well
Andreas Hansson Koppjärk Rättvik
Michael Harnetty -
Fredrik Heidenberg -
Mattias Hellgren Team Nordic Trail
Koen Hendrickx -
Fredrik Hilton Teamtunbohässles
Johan Holmberg #teamhursvårtkandetvara
Tomas Holmberg Tumba-Mälarhöjden OK
Per Hopstadius -
Gustav Hultberg -
Karl Håkansson Uppsala LK
Robin Höglund -
Sebastian Höglund -
Simon Ikonen -
Andreas Jacobsson -
Mickael Jansson -
Gustav Jensen -
Tomas Johansson -
Per Jonasson -
Håkan Jonsson Team Nordic Trail
Mats Karlsson -
Kåre Karyd Peab IF
Eric Kling -
Niklas Klippholm -
Jan Knipström Järfälla
Mikael Käld Team Nordic Trail
Sven Kärnekull AFA Fritid
Karl-König Königsson -
Tosse Landin TeamTunbohässle
Mats Larsson Aktiv Hälsa
Mikael Larsson Bollsta Runners
Andreas Leander Brudpiga RK
Daniel Leander Brudpiga RK
Jean-Christophe LEBEAU -
Jakob Leczinsky -
Henrik Lietz -
Magnus Lindahl Quinyx Sports Club
Joakim Lindberg -
Thomas Lindell Team Nordic Trail
Oskar Lindgren -
Henrik Lindman Peab IF
Mattias Lintzén SATS
Stefan Lorentzen Team Torkel
Per Lovén -
Jan Lundblad -
Tomas Lundell -
Björn Lundin -
Daniel Löhr Team Nordic Trail
Gröhn Magnus -
Andreas Markerud -
Magnus Markäng Peab IF
Samuel Mayer -
Serge MOURAUD -
Niclas Mure -
Claes Murray -
Peter Mustel Väsby SK
Fredrik Nilsson HelT CreW
Håkan Nilsson -
Stefan Nordin -
Daniel Nutley -
Rasmus Nyberg Veikkos Backträning
Per-Erik Nåslen Luleå
Erik Olebark Ringheim Svenska kyrkan
Joakim Olsson Väsby OK
Johan Olsson Aygo Allstars
Lukas Olsson Väsby OK
Harry Palmér -
Johan Palmér -
Lasse Parviainen -
Oskar Pettersson -
Christian Pisano -
Joakim Quick 521-Trail
Björn Ragnarsson Team hybris
Jakob Ragnarsson Borlänge Trail Runners
Isak Reberg -
Thierry Reignier Järfälla OK
Nicholas Roman Edsbäckens IF
Magnus Rosenqvist -
Patrik Rossi Tejler -
Rasmus Rossi Tejler -
Gustaf Runfeldt -
Mattias Rydén -
Björn Rygart -
Marcus Saldenius Järfälla OK
Mikis Samaras -
Robert Shepherd -
Kristoffer Sigurdsson Atea IFF
Tobias Sigurdsson Västerås Friidrott
Daniel Sjöberg -
Tobias Sjöqvist -
Martin Skoglund Aircoolers
Erik Stensson Peak Performance
Niels Stöber -
Daniel Swahn Väsby SS Triathlon
Kristian Svensk -
Mika Sällinen Ununge IF
Jonatan Sääf Peab IF
Daniel Takayama -
Michael Thorpe Mikkeller Running Club
Anders Trawén Yesiamalongwayfromhome
Anders Unosson Stockholm
Torbjörn Wallin IBM klubben
Andreas Vassilaros Team Hybris
Niclas Weber Enebybergs IF
Per Wettby danpelleochjag
David Wiholm KS
Niklas Viklund Runacademy IF
Thomas Åkerblom -
Per Öberg AXA
Christer Öhgren Lucky Leech
Herrar 5 km (46 anmälda)
Namn Startnummer Förening
Niclas Agné Söderåsens FK
Bengt Almgren Västerås Cykelklubb
Marcelo Barboza -
Nicolas Barboza Attunda OK
Hugo Bergendahl Hansson If thor
Edvin Berggren Järfälla
Sebastian Bergström -
Magnus Björnstedt team (t)yngre
Andreas Bolin Bollens
Thomas Bäverlid Team 42
Magnus Carlsson Sollentuna
Pierre de Bourgh Lidingö
Daniel Eklund -
Oliver Eklund -
Tony Eriksson -
Peter Franck -
Bo Gylleus -
Martin Holgersson MGME
Christopher Holmström EFI OCR TEAM
Erik Jansson -
Lucas Jansson -
Marcus Kallur -
Anton Karlsson Väsby SS Triathlon
Mikael Karlsson Väsby SS Triathlon
Niclas Larsson Köping-Kolsva OK
Martin Lindberg Järfälla
Karl Lunden -
Robert Löf -
Lukas Mattsson -
Timothy Mattsson -
Erik Nederheim Täby IS Friidrott
Oskar Nederheim Taby IS Skidor
Michael Norman Tureberg
Ricard Paukku -
Niklas Paulsson -
Berndt Pettersson Team Petzon
Jonny Sammils -
Thomas Schützer -
Fredrik Stenström -
Anders Svensson Milenträningen
Robert Thorslund 2-fast
Joakim Wall -
Edvin Wallner Attunda OK
Joel Wallner Attunda OK
Olof Wetterling Linklaters Running Club
Markus Åström -
Night Trail Run - 30 Duo (10 anmälda)
Namn Förening Lagmedlem 2- Förnamn Lagmedlem 2- Efternamn
Patrik Akselsson - Patrik Gullerström
Oskar Brännfors Löpklubben Haga Simon Axlund
Tarja Dalvik - Matts Dalvik
Johan Gunnarsson - Karl Samuelsson
Paula Kirkegaard Runnning4Serenity Annelie Ståhl
Carl Lidefelt - Alexander Bastin
Peter Schultz Ankdammen United Oscar Ström
Annelie Ståhl Running4serenity Paula Kirkegaard
Vera Tornberg Ankdammen united Ann-Louise Ström
Johan Valinder Turebergs IF Skidor Kristian Svensk
Night Trail Run - 30- Singel (16 anmälda)
Namn Startnummer Förening
Peter Anderberg Dark Trail Runners
Johan Antila Episerver
ioan Baba -
Fredrik Brännström -
Peter Bånkestad Etuna Rovers
Mathias Eklund Ärna IF
Rickard Hagström The Cupcake Cartel
Daniel Högberg Stockholm City Triathlon
Mikael Jansson -
Vincent Kerbarh -
Emelie Lilliefeldt Team Nordic Trail
Jack Lundin -
Patrick Manzi Ella Bitches RC
Katarzyna Natanek Operanördar
Nils Risberg Team Nordic Trail
Mikaela Waller -