Anmälningslista Bråviksloppet 18

Klasser (klicka för att visa anmälda)

21 km Damer (25 anmälda)
Namn Förening/Företag
Cia Andersson -
Larissa Belousova -
Lovisa Bergström -
Lisa Bouvin FAIK
Helena Ekdahl -
Anna Ekström Åtvidabergs Vårdcentral
Siham Eskander -
Jenny Hagelberg -
Elin Johansson Livetikrokarna
Karin Johansson -
Anita Larsson Ready to fly
Helen Lindberg Livetikrokarna
Olivia Lindgren -
Jenny Matsson Tjalve IF
Anna Moberg -
Amanda Nilsson -
Maria Nilsson -
Christina Persson -
Katarina Peterson -
Julia Ragnö -
Viktoria Ringlander IK Nocout.se
Ann-Marie Runn -
Rebecca Samuelsson Rehab2performance
Katarina Sperling -
Caroline Wiberg -
21 km Herrar (47 anmälda)
Namn Förening/Företag
Rikard Andersson IK Akele
Pedro Andersson -
Tommy Andersson -
Sebastian Bengtson -
Peter Blomgren -
Eric Claesson Runacademy IF
Mattias Ekström -
Mathias Eriksson -
Robert Esbeoglu AutoRent Norrköping
Mats Forssell Saras Hälsokälla
Peter Giljam -
Johan Grönborg -
Björn Gustavson Tjalve IF
Johan Hallgren -
Adam Hellgren Tjalve IF
Andreas Hemström
Torbjörn Hildemark Jursla IF
Alex Hultkrantz -
Christer Höglund -
Christian Jakobsson -
Michael Jämtner -
Rikard Kalén Tjalve IF
Jonas Kostmann Bråvikens Segelsällskap
Daniel Larsson -
Jesper Larsson Dimmans IF
Jim Lewis Skoglund Klätterhallen
Christoffer Lindebring -
Lukas Ljungcrantz Vegan Runners IK
Jonas Lundberg -
Mattias Malviker Wellermark IK NocOut.se
Tony Mathsson -
Per Månsson IK Nocout.se
Samuel Nilsson Finspångs AIK
Johan Nyberg -
Håkan Nyman Team Nordic Trail
Erik Odell -
Michael Plendl Team Erdinger Alkoholfrei
Adam Rindskär -
Henrik Sparrnäs Tjalve IF Norrköping
Robert Stade -
Victor Staffansson -
Tobias Stucki Tobias Stucki Ledarskap och Coaching
Göran Tersmeden Imorn
Tobias Thorsson Tjalve IF
Anders Trolin Norrkoping Airport
Mattias Viberg -
Jonny Wigander -
10 km Damer (22 anmälda)
Namn Förening/Företag
Laura Aldina -
Rebecca B. Fredriksson -
Lorina Eldib Canon
Camilla Forsén -
Susanne Frid Rejlers
Emma Funk -
Therese Funquist -
Maria Johnson -
Julia Jonsson -
Sophia Karlsson -
Anna Kostmann -
Julia Kvarnström -
Clara Ljungman Gustafsson -
Sofia Lundberg Canon
Cecilia Owens-Ekström -
Amanda Pettersson -
Åse Ringborg -
Anna-Lena Rundblad -
Moa Sandberg -
Christine Szöcs -
Anna Träff -
Malin Österman -
10 km Herrar (42 anmälda)
Namn Förening/Företag
Mikael Backstulid -
BoMorris Bergman -
Johan Bergman -
Pontus Brander Tjalve if
Mille Brudin -
Tobias Brudin -
Christian Carlson -
Fredrik Danielsson -
Adam Ekdahl -
Albin Ekdahl -
Fredrik Ekdahl -
Henrik Forsberg -
Markus Funk Liverpool FC
Tomas Funquist SMHI IF
Örjan Hall Söndagsmilen i Lindö
Peter Hasselgren Agero Revision
Patrik Helgesson -
Jesper Holvandus SignSpectra
Sebastian Johansson -
Jesper karlsson -
Robin Karlsson Runacademy IF
Sixten Larsson Ursvik IK
André Lembke -
Martin Lovén Söndagsmilen
Niklas Lundberg -
Simon Lundberg Canon
Johan Nordqvist Lindö
Lukas Odell -
Fredrik Ohlsson -
William Owens-Ekström -
Victor Pettersson -
Kristian Pulkkinen -
David Rovio Öbacka LK
Fredrik Rönnegård Seco
Reidar Svedahl -
Stefan Tiborson Canon
Daniel Träff -
Mats Wallqvist -
Eric Widerström Trygghet & Finans
Arvid Våg IFK Göteborg Orientering
Luis Zamorano -
Axel Ågren -
5 km Damer (25 anmälda)
Namn Förening/Företag
Linda Abrahamsson -
Daniela Andrici -
Johanna Bergman -
Malva Brudin -
Nea Brudin -
Charlotta Gustafsson -
Inger Härn -
Marina Jakobsson -
Marie Jerhammar -
Maria Johansson FAIK
Camilla Josefsson -
Tea Josefsson -
Troya Josefsson -
Charlotte Karnehov -
Ebba Kostmann Norrköpings Gymnastikförening
Elisabeth Kostmann -
Sanna Larsson -
Jenny Lindblom Jesab Entreprenad
Karin Linderyd -
Jenny Lundahl -
Marie Nordin -
Karin Pejic Canon
Ylva Rahm -
Sanna Salo -
Elin Svensson -
5 km Herrar (14 anmälda)
Namn Förening/Företag
Abdirizak abdi Tjalve
Kjell Andersson Önskehem Allservice AB
Mats Bidö -
Stefan Brommesson Team Mätpartner
Viggo Gustafsson -
Mons Larsson Sundbybergs IK
Tobias Larsson -
Anders Lindgren Canon
Gabriel Odenhammar -
Mijo Pejic Canon
David Rosell Canon
Christer Sylte -
Jonathan Säld Tjalve
Marcus Wadell -
5 km Stavgång Damer (1 anmäld)
Namn Förening/Företag
Charlotta Lindholm -
Stavgång 5 km Herrar (1 anmäld)
Namn Förening/Företag
Jörgen Andersson -