Anmälningslista Fjällturen 2018

Aktiviteter (klicka för att visa anmälda)

Herrar 58km Sport (69 anmälda)
Namn Förening Lagnamn
Magnus Ahlbäck Västerås CK -
Björn Becksmo Team Skoda -
Lars Bengtsson Valbo aif -
Ulf Bernström Fredrikshofs IF CK -
Conny Björnehall - Team Merida Cykelvasan
Christian Claesson SK Bore Realtimeevents
John Eriksson Ljustorps IF -
Jörgen Eriksson Peab IF -
Lars Eriksson - -
Magnus Fahlgren Kvänums IF -
Mats Forslund JHT -
Jan-Erik Frilén CK Sävast -
Mikael Gottfridson She Rides CK She Rides CK
Christian Gustafsson Trosabygdens OK -
Emil Hammar CK Natén Säter -
Ulf Hedblom Gävle CA -
Johan Helmersson Sveg -
Mikael Henriksson Alnö Race Team -
Fredrik Hermansson Dala-Järna IK -
Jonas Hoflin Greifenberg -
Rickard Isaksson Köpings Cykelklubb -
Erik Jansson Umara Sports Club -
Robert Jansson Norbergs CK -
Thomas Jansson Almby IK -
Adrian Johansson CK Örnen -
Hans Johansson Vännäs CK -
Niklas Jonasson Mora ck -
Patrik Jonsson Securitas Sverige -
Andreas Järpmyr - Team Merida Cykelvasan
Andreas Kallin Karnehed MTB Täby -
Jonas Keterlins Sk Granan -
Johan Landström Lycka IF/Team Fjällturen -
Bjørn Larsen Stiftstaden SK -
Johan Larsson Serneke IF -
Niclas Lauren Team Merida Cykelvasan Team Merida Cykelvasan
Hermann Leithe Skogn IL Skogn IL
Henrik Ljungberg - -
Thomas Ljungström Ok Hammaren -
Ingemar Lundin - -
Niklas Lundin Velocipedföreningen punschrullen -
Lars Lövfgren Ås IF/Hamilton Adventure Team -
Roger Nell Järfälla Ck / Stanley Security Cycling Team -
Johan Nylund Sandareds Cykelklubb SCK15 -
Emil Nyman Skellefteå AIK CK -
Anders Näslund Svegs IK -
Gustav Olsson Mora CK -
Johan Olsson Sandtander -
Lars Persson - -
Nils Persson Östersunds CK -
Henrik Roos Gävle CA -
Mikael Rosengren - -
Christer Sjöberg Gävle CA -
Anders Skoglund Västerås CK -
Anders Sundblad CK Dainon -
Stefan Sunnerberg Kolmården MTB -
johan svensson Lycka IF / Fjällturen -
Rolf Svensson Vartex Sverige Vartex Sverige
Martin Svetsnoff - Team Merida Cykelvasan
Niclas Säfvenberg - -
Anders Södergren - -
Daniel Söderman - -
Gunnar Tegendal CK Uni -
Dan Törnhult Umarasportsclub -
nicklas wikell CK Wimer Team Motorsport
Göran Wikström ART -
Magnus Winblad Securitas Sverige -
Andreas Winterqvist - Team Merida Cykelvasan
Tomas Zetterquist - -
Andreas Öhlund - -
Damer 58km Sport (17 anmälda)
Namn Förening Lagnamn
Ulrika Ahlbäck Västerås CK -
Hanna Bergman Falu CK -
Sofie Blomgren Knivsta Ck -
Linn Bylars Ski Bike & Run Sportsclub -
Simone Eriksson - Team Merida Cykelvasan
Erika Holmberg - -
Martina Höök IK Skabbräven -
Kajsa Kling - -
Maria Kolk Ås IF/Hamilton Adventure Team -
Marie Krysander Frösö IF Fuji Racing Team
Nellie Larsson Team Lapierre/Fjällturen -
Hanna Millved Mariestadcyklisten Team 30K
Anna Rindborg Falu CK -
Sara Rönnberg Östersunds CK -
Felicia Samuelsson Ck Wimer Team Motorsport
Jennie Stenerhag - -
Jennie Tjulander Serneke Allebike Cykelklubb Serneke Allebike MTB Team
58km motion (311 anmälda)
Namn Förening Lagnamn
Patrik Abrahamsson Serneke IF -
Tobias Ahlin - -
Emil Alalauri Team Kroppsteknik -
Ulrik Alvarsson Tjust BRC -
Daniel Andersson - -
Hanna Andersson - -
Henrik Andersson - De två vännerna och Steffie
Jonas Andersson - -
Krister Andersson - -
Lowe Andersson - No Budget Production
Mattias Andersson Månkarbo IF -
Rune Arvidsson IK Trasten -
Björn Aspelin Gävle CA -
Jonatan Beckman - -
Tommy Beckman - -
Jimmy Bele Palm Nässjö CK -
Jörgen Berggren - -
Torbjörn Bergkvist Sundsvallscyklisterna -
Anders Berglund Almby IK -
Hans Berglund Kungsberget AK -
Mattias Berglund Sundsjö -
Anders Bergström Skidkamraterna Gävle -
Filip Bergström Skidkamraterna Gävle -
Carl-Fredrik Bernmar Tullinge SK -
Lena Bernström Fredrikshofs IF CK -
Björn Bertilsson Älvdalens CK -
Tomas Björk FMCK Umeå -
Åsa Björk FMCK Umeå -
Asmund Bjørshol Bratt & Ulendt -
Lars Blomqvist Cykelklubben Natén, Säter -
Maria Blomqvist Funäsdalens IF -
Jonas Bodin Höga Kusten Cyklisterna -
Urban Bolander - -
Malin Borell - -
Christer Borg Bollnäs ck -
Tomas Brink Lillhällom MTB -
Johan Brännström - -
Stig Brännström Messlingen IK -
Fredrik Busk Svegs IK -
Jenni Bäck - -
Lottie Börjes - -
Mats Cambert Team Kungöölv -
Kristina Carlqvist - Team Kåvanskogen
Robert Carlsson Serneke IF -
Laura Celma - -
Mattias Dahlin Svenstaviks Hockeyklubb -
Stefan Dahlstedt - De två vännerna och Steffie
Magnus Danielsson Matfors IF -
Magnus Danielsson Team Kroppsteknik -
Joel de Vahl Sundsvallscyklisterna -
Marika de Vahl Sundsvallscyklisterna -
Marianne De wrang Nacka -
Mattias Dorrian - -
Patrik Dübbel Hellberg - -
Erik Eckerbom - -
Anders Edvinsson Sandvikens CK -
Fredrik Ejresund - -
Håkan Ekeljung GRANIT Teknikbyrå IF -
Kjell Ekholm Vännäs CK -
Eva Elfström Gävle -
Hans Eliasson - -
Johan Ellertson - -
Magnus Engelmark Cykeldöden IF Heavier than thou
Marcus Engelmark Cykeldöden IF Heavier than thou
Peter Englund Åshammars IK -
Johan Engström WAADE -
Andreas Eriksson - -
Andreas Eriksson Team Ormsalva AC -
Carl-Eric Eriksson Norrbo IF -
Daniel Eriksson - -
Jan-erik Eriksson - -
Mats Eriksson Ängby CC -
Magnus Eriksson Åre Bergscyklister -
Håkan Flodén Svenstaviks hockeyklubb -
Mikael Forsberg - -
Lars Forsell - -
Isabella Forsgren - -
Ida Forsling - -
Mats Forslund IFK Mora -
Nils-Henrik Fredholm - -
Lars Fredriksson Höga Kusten Cyklisterna -
Anders Fresk Bromma -
Ewa Fryklund Höga Kusten Cyklisterna -
Olof Fällgren Lidingöcykelklubb -
Sebastian Földes - Team Affärs- § familjejuristen
Classe Gozzi Vemdalens IF -
Fredrik Graas - -
Dan Grill - -
Yasmine Grill - -
Andreas Grund Älvdalens cykelklubb -
Anders Gustafsson - -
Leif Gustafsson - -
Peter Gustafsson - -
Simon Gustafsson - -
Johan Gustavsson - -
stefan gytare - -
Lothar Göttmann - -
Mats Haglund Securitas Sverige -
Daniel Hallgren - -
Joakim Hansson Skillingaryd -
Joakim Hedberg - -
Peter Hedblom Ellevio Fritidsförening -
Erik Hedlund Gävle -
Magnus Hedlund - -
Jörgen Hedman - -
Jonas Hedqvist - -
Joakim Heed Sundsvallscyklisterna -
Markus Heikkinen Team Fönstereliten Team Fönstereliten
Tero Heikkinen Fjällturen -
Patrik Hellström - -
Johan Hermansson Järfälla Alpina -
Olof Hernborg Ås IF -
Daniel Hillner Västerås -
Maria Hjertqvist - -
Helena Holmberg Köping-Kolsva OK -
Madeleine Holmgren - 80+
Jörgen Hurtig Anderstorps OK -
Noa Hurtig Anderstorps OK Hurtig
hyperemil@gmail.com hyperemil@gmail.com Team Kroppsteknik -
Jari Hållman - -
Vesa Hållman Sigtuna mtb V+S
Axel Hällström - -
Mattias Högdahl City Sweden -
Martin Höglund - -
Patrick Hörstam Trosabyggdens cyklister -
Kristina Höök Patriksson Timmersdala motion -
Fredrik Jannesson Securitas Sverige -
Dennis Jansson CF Fricyklisterna -
Andreas Johansson Gävle Skidkamrater -
Anneli Johansson - -
Claes Johansson - -
Crister Johansson Ockelbo -
Härje Johansson - -
Liv Johansson Gävle Skidkamrater -
Markus Johansson Ö-vik Redsocks -
Stina Johansson Sigtuna mtb V+S
Josefin Johansson Wallin IFK Sala -
Christer Jonsson Västerås CK -
Per Jonsson - -
Anders Juhlin ck Parr -
Arvid Jönsson Svegs IK Cykel -
Dan Kallemur - -
Fredrik Karlsson - -
Johan Karlsson Börje sk -
Jonas Karlsson - -
Mårten Karlsson Trosabygdens cyklister -
Ronny Karlsson - -
Sara Karlsson Crossfit östersund -
Helena Keterlins Sk Granan -
Henrik Kongsholm ART -
Paul Konvicka Paul´s PT & Fitness -
Jari Korvela Södertälje Cykelklubb -
Ronald Kröger Västerås -
Johan Kyllinen - -
Anders Kämpe - -
Anders Lagerkvist - Team Motti
Christian Lans Klarälvdalens kanot och multisportklubb -
Frida Lans - -
Johan Lans IFK Sala -
jörgen larsson - -
Adam Larsson - -
Ingrid Larsson Svegs IK Cykel -
emma lennholm - No Budget Production
Anders Lernerud - -
Andreas Lindberg - -
Carl Lindberg Securitas Sverige -
Anders Lindén - -
Mia Lindén - -
Patrik Lindgren Vännäs CK -
Ulf Lindström - -
Mats Lundberg Ck Örnen -
Thomas Lundgren - -
Bengt Lundholm AB Karl Hedin IF -
Anders Lundin Ekshärad -
Sara Lundin Ekshärad -
Jojje Lundman - -
Simon Lundmark Ornstein - Tormentor
Klas Göran Lundquist Sundsbruk -
Johan Lövdahl CK Örnen -
Staffan Lövström Månkarbo IF -
Isabella Marthinsson - -
Martina Matsols Cf fricyklisterna -
Maria Matzner - -
Anders Melin Securitas Sverige -
Andreas Melin - -
Daniel Melin Securitas Sverige -
Lasse Metsävainio Sundsvallscyklisterna -
Daniel Munters Dala-järna ik Dala-järna ik
Lukas Mustajärvi - -
Kimmo Mustonen Bollnäs CK -
Henrik Mårsén Falu CK -
Gunnar Neuriesser Böle Bikers -
Alexander Ney Svenska Skidlärarföreningen -
Caroline Nilsson Ortvikens MK 80+
Dag Nilsson Team Family Team Family
Jonathan Nilsson - -
Jörgen Nilsson Team Fjällturen -
Per Nilsson - -
Per Nilsson Gävle -
Magnus Nolen - -
Daniel Nord Finspångs Cykel Amatörer -
Viggo Nord Finspångs Cykel Amatörer -
Samuel Nordangård Bua -
Mathias Nordlund Borås CA -
Peder Nordlund Borås CA -
Per Nordlund Solberg -
Rasmus Nordmark - Team Kåvanskogen
Jenny Norman Dalapolisens idrottsklubb -
Tomas Norman - -
Björn Normark Tullinge SK -
Alexander Norrman Team Finland -
Claes Nyberg CK SECO -
Rickard Nyberg - Tormentor
Niclas Nyman Vännäs CK -
Joachim Nässlander Team Snigel MTB -
Daniel Ogenstedt Lögdeå SK -
Mats Ohlson IFK Sala -
Caroline Olsson Trafikverkets fritidsförening Team Olsson
Martin Olsson Bandhagen -
Göran Oscarsson - -
Krister Oscarsson Höggård-Tavelsjö -
Erik Oskarsson Malungs IF -
Jan Ottosson Åsarna -
Joar Paganus Sollentuna -
Lars Palm Olsson ÖSK Team Olsson
Hans Persson - -
Jonas Persson Järvsö IF -
Magnus Persson IF Skarvarna -
Mattias Pettersson Östersund -
Jörgen Philipsson Osk -
Ari Pyssysalo Happyride -
Jani Rakkolainen Turbolainen -
Daniel Ramström - -
Jonas Rask Sundsvallscyklisterna -
Rickard Redendal - -
Jonas Redin Gimonäs CK -
Martin Renström SERNEKE IF SERNEKE IF
Marcus Resare - -
Jorma Riihijärvi - -
Madeleine Rissveds Securitas Sverige -
Niklas Rissveds Securitas Sverige -
Martin Rolf - -
Linda Roslund - -
Fredrik Rotberger Edsbyns SK-MTB -
Mats Rudenschöld - -
Henrik Rydelius Lidingö CK -
Mikael Rystedt Bergeforsens SK -
Nicholai Røhmer Larsen - -
Anna-Lena Samuelsson Team Kungälv -
Johan Sandström Lucksta IF Skidor -
Jenny Sigurdsson Västerås SOK Team Svårstyrd
Mats Siljeholm Axa SC -
Camilo Sjödin Lillängen ck Team Lillängen
Per Olof Sjödin Alnö Race Team -
Peter Skogert - -
Helena Smith Vck Västerås cykelklubb -
Daniel Soors - -
Mikael Spjut Ck Natén -
Anders Steinrud - -
Johan Stenberg Securitas Sverige -
Hans Gunnar Stenbäck Funäsdalen IF -
Fredrik Stendahl Fjällturen -
Bengt Stenerhag Falun -
Johan Stenlund Gävle CA -
Peter Stenman Galtens stigcyklister -
Kent Stjärnström Krokom -
jonas strinnholm högakusten cyklister -
Mikael Sundelin - -
Benneth Sundqvist Kungsörs SK -
Mattias Sundström Höga Kusten Cyklisterna -
Miriam Sundström Nyland -
Linda Svahn - -
Martin Svahn - -
Mikael Svang Delsbo -
Bertil Svedberg Team Family Team Family
Hans Svensson CK Parr -
Jan Söderberg Hudik Triathlon -
Matilda Thyresson Lillängen ck Team Lillängen
Fredrik Tiger Alnö Race Team -
Tomas Tobiasson Uven -
Kristoffer Toivanen ÖCK -
Mikaela Trapp Team Ormsalva AC -
Tijana Turbic Turbolainen -
Patrik Tynell Falu CK -
Lennart Tång Trollhättans sok -
Sten Tönder - -
Urban Ursing - -
Johan Wagréus - -
Lars Wall - -
Johan Wallgren Happyride Östersund -
Per Wallin Timmersdala Motion -
Magnus Walther Bjuråker -
Joakim Wendler - -
helene westbeck - Team Västia
Patrik Westbeck - Team Västia
Per-Ove Westerberg Fjällturen -
Björn Westerlund Lillhällom MTB -
Anneli Wigren - -
Johan Wikander - -
Patri Wilund Serneke if -
Filip von Reis Marlevi Farochson -
Simon Vykander Östersunds cykelklubb -
Rasmus Wärdell Mera Lera MTB -
Niklas Åstrand - -
Lennart Öberg Enångers IK -
Björn Önnemar Team mtbfoto.se -
Svante Östby - -
Björn Österberg Funäsdalens IF -
mattias östlund - -
Christina Östlund IFK Sala -
Jan Östlund IFK Sala -
9km motion (18 anmälda)
Namn
Grund Sara Bengtsson
Yvonne Bengtsson
Inez Holmberg
Erik Isaksson
Hugo Johansson
Emelie Jörgensdotter Nilsson
Emil Karlsson
Erik Karlsson
Emmie Mårsén
Erika Mårsén
Wilmer Mårsén
Ewa Niewieczerzal
Filip Niewieczerzal
Sebastian Niewieczerzal
Isak Nilsson
Albin Persson
Marie Persson
Frida Rydelius
70km Ultra (80 anmälda)
Namn Förening Lagnamn
Staffan Abrahamsson AXA Sports club -
Mikael Adolfsson Höga Kusten Cyklisterna -
P-O Amrén Svärtinge -
Albin Andersson Serneke Allebike CK Serneke Allebike MTB Team
Jonas Andersson Anderssons Mur & Kakel i Mora AB -
Christer Arvidsson - -
Magnus Bergström - -
Kristofer Bernhardsson IkNocOut.se -
Daniel Bjärneroth - -
Johan Bjärneroth - -
Christian Björn - -
Marcus Bodin Sollefteå XC -
Martin Boije - -
Anders Byström Hemsö IF -
Björn Claesson Gullspång -
Mikael Danell Stuvsta Hills Runners Team Kowalski
Ulf Danielsson Improvement CK -
Andreas Elgesjö Stråtenbo -
Adam Engström Mera Lera MTB -
Martin Engström AXA SC -
Marcus Eriksson Serneke IF -
Bengt Forssman MCM MTB -
Hans Furuland Uppsala Uppsala
Emma Gjörloff - -
Martin Grönnslett - team Serneke
Martin Gustavsson - -
Sofia Hallström Emmas IF -
Michael Hedberg Stuvsta Hills Runners Team Kowalski
Johnny Hederoth - -
Rickard Hedlund CF Fricyklisterna -
Gustav Hellqvist Motala aif ck -
Daniel Hellström OK Hammaren -
Jari Hiltula - -
Anton Holgersson Gullspång -
Henrik Holmberg Köping-Kolsva OK -
Peter Hörwing Kullacyklisten -
Lennart Ingesson Edsbyns SK/MTB -
Stefan Joneström - -
Henrik Jönsson Östersund Brandkårens IF -
Mikael Karlsson Nordic Truckcenter-DAF -
Sten Karlsson - -
Janne Kiuttu Högback Skultuna -
Mikael Klang - -
Jerry Landström Järbo if -
Johan Lantz CK Uni -
Mikael Leitner Team Ormsalva -
Henrik Linde Fredrikshof -
Jonas Lindegren Västerås SOK Team Svårstyrd
Erik Linder CK Dainon -
Lars-Erik Ljungdahl - -
Johannes Löfstrand Årsunda IF -
Johan Malmström Kungsåra -
Günther Mauermann Hässelby -
Björn Meier Tomasen - -
Emil Nami Skultuna -
Piotr Niewieczerzal CK Sävast -
Johan Nygren Ok Hammaren -
Niklas Nylander Valbo Aif -
Andreas Olevik Edsbyns SK-MTB -
jimmy persson - -
Mattias Prick - -
Matt X. Richardson Sporting Gentlemen’s Society -
Lars Romberg Kullarmark SK -
Steve Rubin - -
Joakim Ruckman Tjörns CK -
Stefan Sedin - -
Adrian Sparrenborn - -
Mariola Stanio - -
Elias Svanberg Team Tyrol -
Nils Svensson Alnö race team -
Ola Svensson Borlänge Roddklubb CUL8R
per taube 338 småland -
Gunnar Tibert MTB Täby -
Cristine Waessman - -
jonas wilnersson - -
Fredrik Winberg Tullinge SK -
Frans Wågstrand Hamrafjället -
Jonas Wååg - -
Helena Åkerlind Lofsdalens IF -
Marcus Österman Knivsta CK -
42 km motion (110 anmälda)
Namn Förening
Bengt Almgren Västerås CK
Daniel Andersson Näldens IF
Karl-Henry Andersson -
Ralf Andersson Bofors IF Jämtland
Jan-olof Andreasson -
Alvar Attersved -
Henrik Attersved -
Jessica Attersved -
Anneli Bengtsson Valbo aif
Ulrika Berglund Waxholm gymnastikförening
Carola Caris -
Carina Carlsson -
Fredrik Cederholm -
Islam Chaniev -
Alva Christensson Södertälje Cykelklubb
Anna Danielsson Ck parr
Birgitta Davidsson -
Roger Dorf -
Camilla Dübbel Hellberg Sundsvallscyklisterna
Torbjörn Edson -
Anna Elgesjö Stråtenbo
Liselotte Ellertson She Rides
Cecilia Eriksson Ornäs IK
Åsa Eriksson Luleå Terrängcyklister
Filip Fhors Securitas Sverige
Viktor Fhors Securitas Sverige
Sandra Fleischer -
Ida Florén Upplands-Ekeby IF
Jessica Forsgard -
Janåke Franzen -
Jessica Franzen -
Ann-Cristin Fredholm -
Lukas Freij Värmdö Cykelklubb
Johannes Fällgren Lidingöcykelklubb
Camilla Gilljam -
Magnus Gilljam -
Pauline Gunnman -
Mikael Gånors Allmänninge IF
Alexander Hedbom TCK, UCK
Åsa Hedlund -
Heidi Heikkinen -
Kristofer Holmberg Tranemo Cykelsällskap
Karin Hultin Garphyttan
Nicke Hultin Garphyttan
Johan Högberg Skara
Tobias Högberg Länghem
Lena Högberg Uvenfors Skara
Lena Jansson Garphyttans IF
Frida Johansson -
Joakim Johansson Vi som vågar!
Johan Johansson -
torbjörn Johansson -
Gustav Jonsson Västerås CK
Ulrika Jonsson Olofsdotter Västerås CK
Magnus Juntikka Härnösands CK
Tina Juntikka Härnösands CK
Edvin karlsson -
Ingemar karlsson 0703411614
olle karlsson -
Ulf Karlsson -
Pernilla Klemets Köping-Kolsva OK
Louice Larsson Magra IS
Daina Lezdins -
christina Linde -
Karl Linde -
Kristin Linde Valbo
Stig Linde -
Bo Liss Lerums SOK
Kjell Lundagårds Strängnäs CK
Erik Löfgren Sifferbo
Magnus Lönegren -
Hanna Marlevi Larsson -
jarkko mesimäki serneke if
Martin Mimer -
Linda Mörk -
Jonas Nilsson Gävle
Mats Nilsson -
Viktor Nilsson -
Bo Nordengren ingen
Cecilia Nordengren -
David Norman -
Andreas Norrman -
Per Nyström Västerås cykelklubb
Bengt Oden -
Anki Ohlson IFK Sala
Anna Paganus Sollentuna
Siri Persson -
Veronika Persson -
Christer Petersson Edsbyn Sk-Mtb
David Pettersson -
Thomas Pettersson -
Walter Pettersson -
Johanna Sammeli IFK Mora
Olle Sammeli Risa IF
Gustav Sjökvist Upplands-Ekeby IF
Patrik Stens -
Jennie Svensson Länghem
Petra Svensson Vartex Sverige
Sven-Åk Thoresen Iggesunds sk
Mats Uddas Edsbyns SK-Mtb
Jörgen Uvenfors Skara
Kattis Vallström Team Merida Cykelvasan
Andrea Vikencrona -
Anna Vikencrona -
Lotta Wikström ART
Lars Willer -
Johan Windling -
Otto Öberg -
Eva Östholm -
Linus Östholm -
32 km motion (61 anmälda)
Namn Förening
Maria Beckman -
Grund Anders Bengtsson Falu CK
Grund Isak Bengtsson Falu CK
Håkan Bergström -
Renée Bergström -
Alba Björnsdotter Funäsdalens IF
Elisabeth Bodin Höga Kusten Cyklisterna
Joel Bodin Höga Kusten Cyklisterna
Linus Brandén Funäsdalens IF
Victor Brandén Funäsdalens IF
Pernilla Danielsson Team Kroppsteknik
Lars Ekenberg -
Monica Ekström -
Sanna Engkvist Norbergs CK
Mattias Engström -
Nina Fadjukov Lidingöcykelklubb
Emil Fällgren Lidingöcykelklubb
Jonatan Fällgren Lidingöcykelklubb
Hugo Granström Funäsdalens IF
Albin Göransson -
Desiree Göransson -
Flora Hajdu -
Siv Holmgren -
Pernilla Hörwing OK Roxen
Mats Johansson -
Sofia Jonsson Funäsdalens IF
Markus Juntikka Härnösands CK
Joel Karlsson Värmdö Cykelklubb
Karin Karlsson -
Nisse Larson -
Lena Lind Funäsdalens IF
Lukas Lindberg -
Melker Ljungström Ok Hammaren
Lisbeth Lundagårds Strängnäs CK
Annelie Lundquist Sundsbruk
Aleksander Marlevi Farochson
Helena Nilsson -
Arvid Olanders Edsbyns SK-MTB
Jan-Erik Olanders Edsbyns SK-MTB
Jonas Olanders Lerums SOK
Jens Palm Edsbyn
Sara Palmheden Sollentuna
Madelene Perpåls Allmänninge IK
Anna Persson -
Ida Persson -
Iréne Persson Etic Friskvård
Klas Persson Etic Friskvård
Annika Petersson Edsbyn Sk-Mtb
Björn Roos -
Viktor Siljeholm Gävle
Bengt Sparrenborn -
Sander Stokman -
Evelien Stokman den Boer -
Elsa Strömqvist Östersund draghund
Maria Strömqvist Östersund draghund
Anne Säfvenberg -
Leni Tidblad Bispbergs IF
Edvin Uddas Edsbyns SK-Mtb
Bengt Wahlman -
Sten-Owe Westerlund valbo aif
Alexander Westin -
Tour De Fyrfasen 9-10 år (18 anmälda)
Namn Förening
Sixten Andersson Östersunds CK
Grund Sara Bengtsson Falu CK
Didrik Björn -
Theo Björn -
Atle Blomquist Funäsdalens IF
Elvira Dübbel Hellberg Sundsvallscyklisterna
Alvin Lindahl CK Natén
Agnes Lundagårds -
Alexander Lundagårds -
Wilmer Mårsén Falu CK
Anton Nord Cykelklubben Natén Säter
Axel Norrman -
Birger Norrman2011 Korsonkijj
Malte Rotberger Bollnäs cykelklubb
Johannes Röstbakken Almby IK
Oliver Stenbäck Funäsdalen IF
Ivar Svanberg -
Kevin Åkerlind Lofasdalen SK
Tour De Fyrfasen 11-12 år (18 anmälda)
Namn Förening
Alvar Attersved -
Grund Isak Bengtsson Falu CK
Wilma Helmersson Svegs IK
Ludvig Hoel Hermansson Järfälla Alpina
Inez Holmberg Klarälvdalens kanot & Multisportklubb
Beata Johansson -
Iza Johansson -
Alma Lans Klarälvdslens kanot och multisportklubb
Oliver Lindahl CK Natén
Melker Ljungström Ok Hammaren
Cornelia Lundqvist -
Meya Millved Mariestadcyklisten
Alexander Nord Cykelklubben Natén Säter
Ellen Rydhult Team Fjällturen
Marius Röstbakken Almby IK
Oscar Smith Vck Västerås cykelklubb
Frida Tynell Falu CK
Simon Åkerlind Lofsdalen SK
Tour De Fyrfasen 13-14 år (2 anmälda)
Namn Förening
Mathilda Hoel Hermansson Järfälla Alpina
Molly Millved Mariestadcyklisten
Tour De Fyrfasen 15-16 år (3 anmälda)
Namn
Birk Blomquist
Teodor Johansson
Albert Mas Tynell
Bussbiljett mål till Funäsdalen (1 anmäld)
Namn
Olof Fällgren
ForbondeLoppet Landsväg 16 mil (58 anmälda)
Namn Förening
Jonas Almqvist Flen
Björn Becksmo Team Skoda
Lena Bernström Fredrikshofs IF CK
Ulf Bernström Fredrikshofs IF CK
Magnus Björksved -
Fredrik Brandt -
Roger Chudi Fredrikshof IF CK
Patrik Dahlsten Östersunds CK
Thomas Ekren Nye Høyder AS
Sofie Ellström She rides
Karl Eirik Elvsveen NEA CK
Anton Enqvist ÖCK
Harald Faanes -
Anna Forsgren Fredrikshof IF CK
Mats Forslund JHT
Ole Granberg -
Tomas Gustafsson Ck Uni
Martin Gustavsson -
Gustav Hellqvist Motala aif ck
Markus Henningsson Fredrikshof
Anna-Karin Hermansson -
Anders Hoffman Snorsport IF
Billy Holm Hammarby IF
Peter Hörwing -
Erik Johannesson Gävle SK
Andreas Johansson Team Fjällturen
Karl Johansson Funäsdalens IF
Mattias Johansson -
Carina Kalered -
Christer Karlsson Funäsdalens IF
Rune Kolstad Røros IL
Johan Landström Lycka IF
Johan Lantz CK Uni
Thommy Larsson Team B3IT
Annelie Lundquist Sundsbruk
Klas Lundquist Sundsbruk
jan-peter magnusson Kälens sk
Stefsn Mattsson -
Roger Nell SSCT Stanley Security Cycling Team / Järfälla Ck
Jörgen Nilsson Team Fjällturen
Robert Norlund -
Per-Ove Näs -
Hanna Oleträ Åre Bergscyklister
Johan Olsson Santander
JOnas Persson Svegs IK Cykel
Daniel Ramström -
Matt X. Richardson Sporting Gentlemen’s Society
Magnus Salomonsson -
Per Olof Sjödin Alnö Race Team
Arnt Erik Skancke Røros
Nils Svensson Alnö race team
Anders Södergren Team Fjällturen
Sarah Thorén Funäsdalens IF
Fredrik Waldemarsson Team Fjällturen
Martin Wering -
Pieter Vlag -
Helena Åkerlind Lofsdalen SK
Lennart Åslund Åsarna IK
ForbondeLoppet Landsväg 6 mil (26 anmälda)
Namn Förening
Bengt Almgren Västerås CK
Jan-olof Andreasson -
Kalle Arnell -
Margitha Björksved -
Alba Björnsdotter Funäsdalens IF
Arvid Borg Funäsdalen
Magnus Danielsson Team Kroppsteknik
Pernilla Danielsson Team Kroppsteknik
Jon-Eirik Elvsveen Nea CK
Johanna Forsell -
Bjørn Ove Grøtan NGU B.I.L.
Daniel Hallgren -
Alexander Hedbom TCK
Lennart Henningsson 70 åringen från byn
Sofia Jonsson Funnäsdalens IF
Torbjörn Lennartsson Funäsdalen
Caroline Ondrasek Alnö Race Team
Per-Olof Roos -
Maria Rydhult Team Fjällturen
Kent Stjärnström Krokom
Christer Wagenius Funäsdalens IF
Sten-Owe Westerlundsow52@telia.com valbo aif
Mats Widén -
Nils Henning Øglænd Team Aktiviteten/H.E.G IL
Eva-Chrisina Öhling Funäsdalen
Björn Österberg Funäsdalens IF
Bussbiljett Vauldalen 11 juli (1 anmäld)
Namn
Per-Olof Roos