Anmälningslista Haninge Trail 2018

Klasser (klicka för att visa anmälda)

5 km (83 anmälda)
Namn Klubb/Ort
Ylva Abrahamsson Tungelsta ridklubb
Angela Adamo Handen
Elin Ahlström IFK Enskede
Felix Ahlström IFK Enskede
Nora Ahlström IFK Enskede
Simon Ahlström IFK Enskede
Satar Akbari Haninge frivilliga familjehem
Peter Andersson Haninge Loafers
Vanja Andersson Hägersten
Johanna Berglund Vendelsö
Giovanni Camelio per aspera ad astra
Karin Carlsson Tyresö-Trollbäckens IBK
Måns Carlsson Tyresö-Trollbäckens IBK
Jonas Claesson Nipples United
Marcela Collodetti Capezzuto Farsta
Fredrik de Mander Tomtebo&Co
Martina de Mander Tomtebo&Co
Anders Digréus SGKS
Erika Enestad Sollentuna
Johanna Eriksson Wallén Resursteamet Haninge
Sara Fransson Söderby
Ronny Gahns Vega
Annika Georgeson Huddinge
Benni Gottlind Vardagsstark
Nelli Gottlind Vardagsstark
Fredrik Grimborg IF Linden
Carola Hagås Pluttarna
Ditte Helmer Tomtebo&Co
Andrea Horvei Oslo
Sonja Höglund Vendelsö
Anna Jakobsson Tungelsta ridklubb
Tim Jansson Bro
Carlos Jara Carlitos way
Gabriela Jara Melendez Carlitos way
Pysse Johansson Bro
Eva Jonsson Team Nordic Trail
Carolina Järmyr Resursteamet Haninge
Ann-Sophie Jörgensen Tungelsta ridklubb
Suvi Lantz Morgongåva
EMILIA LASEK BRANDBERGEN
Jessica Leander Vi sportiga
Anders Lidell IK Jordbänningarna
Julia Linde Resursteamet Haninge
Elin Lindgren Bälinge
Kristina Lundahl Kärrtorp
Christoffer Lönnquist Vendelsö
Gioconda Melendez Carlitos way
Veronica Menacho per aspera ad astra
Amilia Moverare IKJ Haninge
Miriam Moverare IKJ Haninge
Simone Moverare IKJ Haninge
Daniella Nero -
Helen Nilsson Tungelsta ridklubb
Wilma Nordgren Lodjuren Runners
Ronnie Norstedt Svahn Resursteamet Haninge
Eva Pettersson Hässelby
Alireza Rahimi Haninge frivilliga familjehem
Nina Randone Haninge frivilliga familjehem
Armin Rasekh Stockholm
Marcus Sahlström Färentuna
Johan Sandström Nynsähamn
Kenneth Schlaich Tomtebo&Co
Conny Sjögren Nipples United
Hanna Stridsberg Tyresö
Kattis Stridsberg Tyresö
Lena Strömberg Handen
Mikael Ståhl Tungelsta ridklubb
Elisabeth Stålhammar Tullinge SK
Per Stålhammar Tullinge SK
Simon Stålhammar Tullinge SK
Tyra Stålnacke Fulltvrid racing
Christer Sundgren Nynäshamn
Jonas Sundgren Tallkrogen
Ida Svahn Springavilse
Carina Svedin Quality Hotel Winn
Anders Svensson Nipples United
Andrietta Tegnebratt Pluttarna
Lise Toll Sollentuna
jonas widell Copy Office Mutisport Team
johanna wistedt team vretbo
Therése Wistedt Team Vretbo
Marcus Vourela IKJ Haninge
Maria Åhlberg Jordbro
10 km (78 anmälda)
Namn Klubb/Ort
Louise Berg Gnesta
Alexander Bergström Stockholm
Arjan Bik Handen
Linnéa Björck Johanneshov
Jenny Boivie Vendelsö
Anders Braathen TYRESÖ
Nicolina Braw Stockholm
Markus Brolin Hökarängen
Niklas Brolin Kolartorp
Flavio Calvo Genève
Ia Dahlbacka Kärrtorp
Lorenza Della Bruna Lidingö
Peter Ferander Full Fart Framåt
Micke Forsberg Vendelsö
Fredrik Forslund Vega
Malin Fransson Älta
Maxime Gaillard Hägersten
Elliott Gibbemark Haninge
Attila Gorzás Huddinge
Anders Hageman Strömma
Maria Hageman Vårberg
Matthew Hayes Skarpnäck
Liselotte Hemström Vi sportiga
Annie Hjälm Vallentuna
Mikael Hübinette AXA Sprts Club
Keila Höglund Österhaninge If
Linda Isaksson Haninge
Frida jansson Uppsala
Amanda Jansson Stockholm
Jan-Henrik Jansson Växjö
Rolle Jonsson Team Nordic Trail
Mikael Karlsson Hellas IF
Maria Klar Lidingö
Matti Kuismin Söderbypojkarna
Anna Käck Vingåker
Karin Källström Stockholm
Marlene Larsson Schell Dalarö
Alexandra Le Reste Stockholm
Paula Linde Sollentuna
Rasmus Lundqvist Flemingsberg
Jane Lundvall Haninge
Roger Lundvall Årsta
Helmer Lönnkvist IKJ Haninge
Samira Maaouia Full Fart Framåt
Marcus Magnusson TEKsystems RC
Bo Mogård Johanneshov
Yadhulla Noori Haninge frivilliga familjehem
Eva Nordberg Syskonen Nordberg
Urban Nordberg Syskonen Nordberg
Claes Nordberg Syskonen Nordberg
Therese Nordén Brandbergen
Niklas Nygren Älvsjö
Håkan Ohlgren Vendelsö
Sonny Olsson Råcksta
Anna Perneby Danderyds sjukhus IF
Hans Persson Team Nordic Trail
Milos Plavsic Södertälje
Marcus Press Farsta
Nils Press Rönninge
Lars Rushton Björnlunda
Richard Rönnklint Full Fart Framåt
oliver sanzobar Uppsala
Hoa Sjöholm Sundbybergs IK Skidor
Olof Strömbäck Hägersten
Felicia Stålhand Stockholm
Tilja Stålnacke Österhaninge if
Karin Sundberg Valbo AIF
Jesper Sundström Full Fart Framåt
Fredrik Svensson Vendelsö
Johannes Söderlund Haninge
Elin Varverud Sollentuna
Pernilla Varverud Sollentuna
Anders Vikman Linder Farsta
Antonio Villabona Full Fart Framåt
Henrik Volkert Liljeholmen
Jan Zetterström Sollentuna
Per Åbom Tungelsta
Daniel Östergrens Årsta
16,7 km Damer (50 anmälda)
Namn Klubb/Ort
Elisabet Andersson Runacademy IF
Maria Anundby Runacademy IF
KATJA ARPPE Runacademy IF
Ida Benari Nynäshamns ldk
Pernilla Berg Spårvägens FK
Sara Blomqvist Söderlöparna
Malin Cederth Wahlström Runacademy IF
Marie Dunsö Deloitte AB/ Söderlöparna
Johanna Engström OK Hällen
hanna eriksson Älvsjö
Tina Forslund Stockholm
Annci Gustavsson Tuffast
Elin Henriksson Sickla
Helena Karlsson IFK Lidingö SOK
Cecilia Karlström Farsta
Julia Lagerström Stockholm
Anna Larsell Vällingby
Anna-Karin Larsson Runacademy
Adina Lerjefelt Huddinge
Elin Liljeblad Hällen / Stigtomta löpning
Anna Lindgren Råneå SK
Emilia Lönnkvist Sundbyberg
Arijana Marjanovic Cykelfrämjandet
Carina Nilsson Springande tjejer
Emma Olsson OK Skogsfalken
Leilah Olsson Team Nordic Trail
Lotta Ottosson Uppsala LK
Jessica Palmqvist Stockholm
Åsa Pärlered Club Running Sweden
Viktoria Raft Klevby Dalarö SK
Kristin Ramstedt Älvsjö
Lisa Ring nocout.se
Carolina Risfjell Accenture IF
Nina Rolfsdotter Nynäshamns långdistansklubb
Camilla Rosell Stockholm Gerillalöpare
Anna Maria Rosenberg Majken & Rebecka IF
Maria Stafstedt Stockholm
Malin Starfelt Runacademy if
Johanna Strand Täby
Åsa Strand UsnozeUlose
Martina Strand Nyhlin Bagarmossen
Carl Svensson Sundbybergs IK
Cecilia Söder Västerhaninge
Anna Tebelius Victoria Park Harriers
Malin Vesik Team Nordic Trail
Anne Wijkman Stockholm
Anna Virdeby Nynäshamn Långdistansklubb
Fia Åström Nynäshamn
Marie-Therese Öberg Nynäshamn Långdistansklubb
Evelina Östblom OK Hammaren
16,7 km Herrar (78 anmälda)
Namn Klubb/Ort
Fredrik Ahnlén OK Hammaren
Samir Akhmedov Vendelsö
Mikael Altinger Club Running Sweden
Jonatan Alvaeus Upsala IF
Jörgen Amnestål Team Rynkeby Sthlm
Andreas Andersson North Sthlm Runners
Lars Backhans team Envol
Johan Benjaminsson Handen
Robert Berg Stigtomta Löpning
Johan Bergman Åkersberga
Niclas Bergqvist Trailrunning Sweden
David Björklund Bandhagen
Luiz Capezzuto Farsta
Robin Cianelli Länna
Andrey Devyatkin Ibuprofen Lovers
Marius Dybwad Brandrud Bagarmossen
Hampus Engström Stockholm
Jonas Eriksson Stockholm
Simon Ernström Handen
Nichlas Essner Sundbyberg
Jonatan Fogelquist Stockholm
Daniel Franco Cereceda IKJ Haninge
Simon Fransson Söderby
Ronny Freij Hällen/Stigtomta löpning
Thomas Gottlind Vardagsstark
Daniel Granberg Vasasällskapet
Robin Grundvall Sena Talanger FC
Andreas Hall IFK Lidingö SOK
David Hector Snättringe SK
Jan Hedestam Team Nordic Trail
Martin Hemmingsson Älvsjö
Niklas Henningsson Team Lidingödubbeln
mathias Hjälm Vallentuna
Magnus Ivarsson Brukarkooperativet JAG
Nicklas Ivarsson Stockholm
Jimmy Johansson Team Nordic Trail
Erik Juhlin Enskede
Martin Karlsson Haninge
Patric Kilerud North Sthlm Runners
Daniel Kjellström Stockholm
Jeremie Knoops ESM / Belgien
Christer Linde Sollentuna
Alexander Lindén Handen
Luca Mazzurana -
Malcolm McNab GLM
PIOTR NADOLNY BRANDBERGEN
Rasmus Nordling Dalarö
christer norin Sthlm Muultisport
Per Olofsson Stockholm Gerillalöpare
Mathias Olsson Länna
Elvir Palic Farsta
Ken Peeters OK Linné Uppsala
Adnan Pervan Vasasällskapet
Jonas Petersson Stockholms FTF
Johan Possman Länna Sport CK / Vendelsö
Kennie Pussinen Uppsala
Anders Romare Sköndal
Andreas Ruck Älvsjö
Leo Sandberg Sundbybergs IK Skidor
Romain Schwab Wushu Stockholm IF
Robert Shepherd Team Nordic Trail
Mikael Silfver Stockholm
Mårten Snickare Sundbybergs IK Skidor
Johannes Soldal Knutby IF
Kristoffer Soldal Farsta
Daniele Solito Enskede
Fredrik Ström Runacademy IF/Haninge
Timmy Stålnacke Fulltvrid racing
Karl-Erik Sundvall Vendelsö
Conny Svahn Springavilse
Jens Thorsell Enskede
Gunnar Thuresson Club Running Sweden
Erik Tigerholm Skogås
Lev Vdovin Ibuprofen Lovers
Lars Wernemar Team Nordic Trail
Erik Villaume Stockholm
Michael Wäppling Burträsk SK
Harry Äijö StockholmsPostens IK