Anmälningslista Paradisloppet 2018

Klasser (klicka för att visa anmälda)

10 km Män (116 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Lucas Alzén Ingarö IF
Ermias Ande Inlöparna Värmdö
Janne Andersson Ingarö
Johan Aronsson Ingarö
Andreas Arvidsson Ingarö
Berk Asal Ingarö IF P05 innebandy
Tomas Axén Haraldsson Brunn
Jimmy Axörn -
Jacob Bergman Thuresson -
Pier Bergsten Ingarö IF
Erik Bjurling Fagerholm
Kalle Blad Långvik
Filiph Boldt Maxi ICA Värmdö
Karl Bolin Uppsala
Anders Braathen -
Daniel Brantestad -
Linus Brännström Värmdö
Tomas Carlseus Tyresö
Chris Clark Inlöparna Värmdö
Martin Cronholm Hägersten
Adam Cronås Ingarö IF
Joackim Cronås Ingarö IF
Lucas Cronås Ingarö IF
Samuel Edefors -
Anders Edgren Ingarö
Niklas Eklund Ingarö IF
Melvin Engström Ingarö IF
Sven Eriksson Hägersten
Lars Faxö Ingarö
Fabian Franzén Ingarö IF
Magnus Färneland Ingarö
Tomas Färnlöf -
Marcus Gasslander -
Roger Ghiselli Ingarö IF P05 innebandy
Leo Ghiselli Fristedt Ingarö IF P05 innebandy
Klas Grönqvist Nacka
Malte Gustafson Ingarö IF P05 innebandy
Casper Hedberg Ingarö IF P05 innebandy
Anders Helgerum Koviksudde sk
Albin Henriksson Värmdö IF
Benjamin Hilpert TG Viktoria Augsburg, Germany
Edgar Holmgren Ingarö IF P05 innebandy
Patrik Holmgren Ingarö IF P05 innebandy
Fredrik Holmgård -
Max Horppu Telp Ingarö IF P05 innebandy
Patrik Häggstrand PropAct AB Fastighetskonsult
Håkan Jalvén Ingarö IF
Jarkko Janhunen Sörskogen IF
Johannes Jansson Ingarö IF P05 innebandy
Jonas Jaquel Ingarö IF P05 innebandy
Julian Jaquel Ingarö IF P05 innebandy
Filip Joelsson Inlöparna
Mattias Johansson Kamrat & idrottsföreningen KIF
Tobias remi Johansson -
nILS jONSSON -
Lars Kronblad Gustavsberg
Erik Liffner Inlöparna Värmdö
Christian Lilja -
Mats Liljegren Team Skavsåret IF
David Liman -
Jerker Lindberg Gustavsberg
Johan Lindberg Edudden
Jonathan Lindberg Edudden
Magnus Lindblom Team Body Joy
Rasmus Lindblom Team Body Joy
Bengt Lindgren Vallentuna FK
Thomas Lindgren Hägersten
Anton Lindh Ingarö IF P05 innebandy
Mikael Lindkvist Värmdö IF
Magnus Lindqvist Team Body Joy
Johan Lindvall -
Jukka Loukusa Nacka Värmdö skidor
Daniel Lundin Länsförsäkringar
Emil Löhr -
Christian Lönngren Mörtviken
Mikael Malmgren -
Kryodeen Mohammad Inlöparna Värmdö
Vilgot Müller Ingarö IF P05 innebandy
Mårten Nilsson Team RV24
Rasmus Nilsson Ingarö if
Hugo Nordström Ingarö IF P04
Jonas Norling -
Tim Norling Ingarö
Krister Norstedt Värmdö
Tomas Näsström Celestum Consulting AB
Andreas Nätt -
David Olsson -
david redfearn uddvagen 5
Mattias Rostedt Ingarö IF
Philip Roxnäs Rox Runners
Martin Sand Gustavsberg
Noel Scholder Ingarö IF P05 innebandy
Martin Schöpfer Stockholm
Per Sjöberg Inlöparna Värmdö
Jarmo Sorvari Gustavsberg
Robert Svensk Beastmode OCR
Stefan Svensson Hej Jordgubb!
Alexander Tarlinder -
Jesper Taube -
Bereket Teklemariam Inlöparna Värmdö
Tesfit Tesfamariam Inlöparna Värmdö
Joakim Tillman Ingarö IF
Wilmer Tjulander Ingarö IF P05 innebandy
Rikard Torstensson Ingarö IF
Alexander Wadin -
Fredrik Wallenius Saltsjöbaden
Daniel Veres-Bergsten -
David Wilhelm TeamAron
Andreas Winarve Ingarö IF
Erik Wyke Ingarö IF
Gustav Wyke Ingarö IF
John Wåhlin -
Carl Zethrin Ingarö IF fotboll P04
Daniel Älåker -
Stefan Örljung Björknäs
Fredrik Östling Ingarö
10 km kvinnor (56 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Johanna Adermark Vendelsö
Kristin Andersson Ingarö IF
Linnea Andersson Team Cesar
Pia Andersson Team Body Joy
Therese Andersson Team Body Joy
Ida Benari Nynäshamns långdistansklubb
Jessica Berggren Ingarö
Lina Bergholm Ingarö
Karin Bolin Uppsala
Anna Boman Gustavsberg
Camilla Broman Torstensson Ingarö IF
Lena Carlsson -
Lill Cronås Ingarö IF
Josefin Eriksson -
Malin Fingal Södertälje
Maria Fogelström -
Lena Fredblad Team Body Joy
Susanna Fromhold Team Body Joy
Maria Gasslander -
Ann Grönqvist Nacka
louise.hertzman@propact.se Hertzman PropAct AB Fastighetskonsult
Hanna Johansson Gustavsberg
Alexandra Johnsén Gustavsberg
Åsa Järbin KoppisRunners
Jessica Karlsson Ingarö
Anette Kilander Ingarö IF
Sofia Kolam Team Cesar
Ebba Königsmann Ingarö IF
Johanns Lidefelt Ingarö
Ulrika Lindberg Edudden
Monica Lindgren Ingarö
Anna Lindström Värmdö
Marie Lindvall -
Anna Lord-Zakrisson -
Leah Lowton Ingarö
Ella Malmkvist Ingarö IF Flick U
Petra Millfors Ingarö
Therese Möller Ingarö
Lise Nyborg Ingarö
Caroline Olsmats Danderyds SK
Katarina Olsson -
Sandra Persson Södermalm
Guro Pettersen Stockholm
Jessica Prezent Team Body Joy
Sofia Rooth Andersson Gustavsberg
Sara Sandström Kummelnäs
Ida Schmitz Gustafsson Ingarö IF Flick U
Annika Sillian Hej Jordgubb!
Cecilia Stockinger Saltsjö-Boo
Olivia Stockinger -
Linnea Storm Ingarö IF Flick U
Jessica Thorelius Inlöparna Värmdö
Mari Winarve Ingarö
Lina Åhrén Ingarö
Ewa Östling Ingarö
Ulrika Öztürk Ingarö
5 km Män (31 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Farhan Abdi Inlöparna Värmdö
Sharmarke Abdi Inlöparna Värmdö
Wael Al-Ahmad Inlöparna Värmdö
Fredrik Barvaeus -
Johan Bernhagen Lagnö Happy Runners
Oscar Bernhagen Ingarö IF
Ingmar Bertram Solna
Leon Brantestad Ingarö IF
Mikael Broomé Ingarö
Johan Ek RC Club
Lars Ek Fäjmus
Anders Gustafson Bagarmossen
bENNY Gustafsson -
Henrik Holmberg Vallentuna
Ali Jafari Inlöparna Värmdö
Fredrik "Berra" Johansson -
Bo Järpholt -
Jörgen Kard Sickla
Jan Levin Storfors
Manuel Lindberg Ingarö IF
John Lindvall -
Tim Meanock Pivot Energy
Mohamad Mostafa Inlöparna Värmdö
Göran Nystrand -
Staffan Nystrand -
Emil Pegelow Ingarö IF
Johan Pegelow Pegelow & Partners
Henrik Rammer Stockholm
Robin Rasmusson Rasmusson
Peter Tollin -
Emanuel Zimmerman Ingarö
5 km Kvinnor (42 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Sarh Ahlén Inlöparna Värmdö
Therese Alvén Ingarö IF
Cecilia Ancker -
Ida Andersson Solna
Elsa Bernhagen Lagnö Happy Runners
Karin Brydolf Inlöparna Värmdö
Anna Ek RC Club
Birgitta Eriksson Karlstad
Frida Fick Team RV24
Kajsa Forsberg Sickla
Marie Forslund Team Body Joy
Emelie Fritioff Maxi ICA Värmdö
Malin Grevillius Värmdö
Moa Gustafson Gustavsbergs IF HK
Kerstin Hansson Wahlund Team Säby Säteri
Anna Hed Runacademy IF
Ann-Sofie Jalvén Ingarö
Anna-Maria Janhunen Saltsjöbaden
Anja Jussila Team Body Joy
Karolina Kiviharju Maxi ICA Värmdö
Linda Koutsouridaki Team Body Joy
Agnes Lindberg Ingarö IF
Åsa Lindkvist Värmdö IF
Denise Lindström Värmdö
Lisa Lindvall Inlöparna Värmdö
Evelina Malmgren -
Nova Malmgren -
Emily Mock Ingarö IF
Carin Morholm Sollentuna
Åsa Nordström -
Charlotte Norlander Saltsjö-Boo
Åsa Pegelow Pegelow & Partners
Emelie Ronnebro www.howareyou.se
Anette Roxnäs Rox Runners
Katarina Salén -
Jenny Svensk -
Teresia Tarlinder Älvsjö
Maria Tjernkvist Inlöparna Värmdö
Victoria Veres -
Astrid Winarve Ingarö
Karolina Von Reis -
Jin Zou Team Set Up
F17 5 km (1 anmäld)
Namn Förening/Företag/Ort
Felicia Grönqvist Nacka
P17 5 km (3 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Melvin Erlandsson Gustavsberg
Olle Hed Gesunda snowboardklubb
Zakarias Lindström Värmdö
F15 5 km (12 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Filippa Andersson Ingarö IF Flick U
Tova Björn Ingarö IF Flick U
Julia Flink Ingarö IF Flick U
Emma Färneland Ingarö IF Flick U
Nelly Gahn Ingarö IF Flick U
Ellinor Grönqvist Nacka
My Hellström Ingarö IF Flick U
Lilo Kard Sickla
Lova Lans Ingarö IF Flick U
Freja Wallbom Ingarö IF Flick U
Alma Viberg Gustavsberg
Ida Österberg Värmdö IF
P15 5 km (6 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Viggo Fick Team RV24
Tor Mörk Ingarö
Daniel Norman GT 76 Bandy
Abbe Palmqvist Hej Jordgubb!
Ruben Tholander Sundbybergs IK skidor
Viktor Zimmerman Ingarö
F13 2,5 km (32 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Maja Abrahamsson F06 Ingarö IF fotboll
Filippa Almgren Gustavsbergs handbollsförening
Alva Barvaeus -
Klara Bladh F06 Ingarö IF fotboll
Evelina Blomberg F06 Ingarö IF fotboll
Alva Boldt -
Cornelia Dickson F06 Ingarö IF fotboll
Isa Furevik Ingarö IF Flick U
Olivia Grahn Hammarby IF
Matilda Gustafson Ingarö IF Flick U
Emma Gustavsson Glans Ingarö IF Flick U
Iris Hamber Boo IF
Tindra Isaksson F06 Ingarö IF fotboll
Emelie Karlsson Ingarö IF Flick U
Blenda Königsman Ingarö IF Flick U
Sara Lindblad F06 Ingarö IF fotboll
Emma Lindkvist Värmdö if
Clara Lindvall F06 Ingarö IF fotboll
Wilda Lundkvist Mälarö sok
Ebba Melin F06 Ingarö IF fotboll
Elsa Nilsson Fick Team RV24
Estelle Palmqvist Hej Jordgubb!
Stella Poedtke Gustavsbergs IF HK
Isabelle Reimann F06 Ingarö IF fotboll
Elvira Sandin F06 Ingarö IF fotboll
Tilde Schlegel F06 Ingarö IF fotboll
Tilda Tornberg F06 Ingarö IF fotboll
Thea Tunblad Mälarö sok
Emilia Wetterhall F06 Ingarö IF fotboll
Julia Wetterhall F06 Ingarö IF fotboll
Vera Wikström Ingarö IF Flick U
Astrid Winarve F06 Ingarö IF fotboll
P13 2,5 km (32 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Douglas Boldt Värmdö Hockey Team 05
Noah Brochard Värmdö Hockey Team 05
Karl Broman Värmdö Hockey Team 05
William Buskas Värmdö Hockey Team 05
Elton Bäcklund Värmdö Hockey Team 05
Philip Folkesson Gustavsberg
Liam Fors Värmdö Hockey Team 05
Nils Fredmark Värmdö Hockey Team 05
Lukas Hjelm Hult Värmdö Hockey Team 05
Lion Härenstam Värmdö Hockey Team 05
William Ilvonen Värmdö Hockey Team 05
Aron Jansson Värmdö Hockey Team 05
Jakob Jansson Värmdö IF
Malte Jansson Värmdö Hockey Team 05
Hugo Johansson Värmdö Hockey Team 05
Johannes Kemi Värmdö Hockey Team 05
Ruben Korswall Värmdö Hockey Team 05
Elias Looström Värmdö Hockey Team 05
Rasmus Looström Värmdö Hockey Team 05
Jack Lönngren Mörtviken
Vidar Mörk Ingarö
Linus Nilsson Värmdö Hockey Team 05
Viggo Nordlund Värmdö Hockey Team 05
Hugo Näsström Värmdö Hockey Team 05
David Olsson Värmdö Hockey Team 05
Emil Pettersson Värmdö Hockey Team 05
Hugo Sahlin Värmdö Hockey Team 05
Frank Schmatz Värmdö Hockey Team 05
Elliot Sigrell Värmdö Hockey Team 05
Felix Thorén Värmdö Hockey Team 05
Adrian Wellgren Lax Värmdö Hockey Team 05
Max Österberg Värmdö IF
F11 2,5 km (14 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Enya Blomström Mörtnäs
Nora Boldt -
Stella Denell Ingarö
Maja Edling Mörtnäs
Sofi Edling Mörtnäs
Emilie Grahn Nacka Värmdö SK
Alma Jansson Gustavsberg
Tindra Moberg Ingarö IF
Siri Olsson -
Liv Rammer Stockholm
Evelina Rydén Orminge FC
Nora Rönnlund Mörtnäs IF
Alva Widegren Mälarö sok
Ingrid Winarve Ingarö
P11 2,5 km (41 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Malte Algernon P07 Ingarö IF fotboll
Gustav Andersson P07 Ingarö IF fotboll
Pontus Askeholt Mörtnäs IF
Vidar Barvaeus -
Anton Berglund P07 Ingarö IF fotboll
Love Bergqvist Larsson P07 Ingarö IF fotboll
Viggo Björkman P07 Ingarö IF fotboll
Mark Denell Ingarö
Adam Ekbacke P07 Ingarö IF fotboll
Jonathan Eklund P07 Ingarö IF fotboll
Walter Fenger-Krog Gustavsberg
Jonas Folke Mörtnäs IF
Anton Forsbeck Mörtnäs IF
Gustav Färneland P07 Ingarö IF fotboll
Lucas Gavelin P07 Ingarö IF fotboll
Harry Gustafsson Ingarö IF P08
Dennis Hellström Värmdö
Gusten Hellström P07 Ingarö IF fotboll
Carl Heverius Mörtnäs IF
Emil Heverius Mörtnäs IF
Melvin Jalakas P07 Ingarö IF fotboll
Samuel Jansson Ingarö IF
Victor Jansson P07 Ingarö IF fotboll
Felix Kumblad P07 Ingarö IF fotboll
Jack Lange P07 Ingarö IF fotboll
Tintin Larsson Mörtnäs IF
Marcus Nordström Eknäsvikens Löpare
Carl Pompeius Mörtnäs IF
Erik Poskus P07 Ingarö IF fotboll
Emil Ringqvist Ingarö IF
Melwin Rönnlund Mörtnäs IF
Linus Sahlin Mörtnäs IF
Leo Schlegel VHC Team 08
Didrik Storm Ingarö IF P08
Melker Svensson Ingarö IF
Love Tholander Sundbybergs IK skidor
Noah Thunman P07 Ingarö IF fotboll
Gabriel Torres Gustavsberg
Harry Wallenius Saltsjöbaden
Edvard Veres Bergsten P07 Ingarö IF fotboll
Noel Wilhelm Hertzman P07 Ingarö IF fotboll
F9 1,5 km (33 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Leia Alvén Ingarö IF
Nova Aronsson -
Livia Axörn -
Tilde Barton Kummelnäs
Emma Bauer Ingarö IF
Ida Bergholm Ingarö
Isfrid Bjerregaard -
Meja Björnlund Ingarö IF
Majken Brantestad Svensk Ingarö IF
Frida Broomé Ingarö
Astrid Burling Fredrikshof IF
Emma Carlsson Linköping
Nadja Dahlström Ingarö
Freja Eklund Ingarö IF
Olivia Fenger-Krog Gustavsberg
Alicia Jalvén Ingarö
Nova Johansson Fagerholm
Isabell Konradsson Ingarö IF
Maja Lindberg Ingarö IF
Hanna Lindkvist Värmdö if
Sara Lindkvist Värmdö IF
Joulie Malmgren -
Lilja Mörk Ingarö
Elvira Nilsson Fick Team RV24
Lou Nordin Värmdö
Thea Nordin Kafkaletos Gustavsberg
Nikki Nordlund Ingarö IF
Tilda Ronnebro www.howareyou.se
Alicia Rostedt Ingarö IF
Lova Sjöberg Bremmer Ingarö
Hillevi Wallenius Saltsjöbaden
Lou Wennerström Ingarö
Sigrid Winarve Ingarö
P9 1,5 km (37 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Edvin Almesjö Ingarö IF
Elton Antin -
Malte Bergendahl Ingarö IF
Viggo Blomström Värmdö Gymnastik Akademi
William Boman Gustavsberg
Hannes Carlseus Tyresö
Erik Folkesson Ingarö If
Albin Gasslander -
Elias Gasslander -
Liam Gonzalez Upplands Väsby
Alvar Gustafson-Lutener Djurgårdens IF Alpina
Elliot Gyllner Ingarö
Hjalmar Hamber Ingarö IF
Leo Hesselroth Ingarö IF
Alfred Isaksson Ingarö IF
Henning Janhunen Sörskogen IF
Rasmus Ljungkvist Värmdö Gymnastikakademi
Troy Lowton Ingarö
Algot Magnusson Team Säby Säteri
Vince Malmgren -
Jacob Meanock -
Thor Meanock -
Liam Nilsson Ingarö
Lucas Nordström Eknäsvikens löpare
Lukas Nordström Ingarö IF P10
Vincent Norlin Hooper Ingarö
Gabriel Rammer Stockholm
Malte Ringqvist Ingarö IF
Seth Rydhag Team Säby Säteri
Carl Skoog Bjureberg Gustavbergs bandy
Filip Torres Gustavsberg
Gabriel Torres Tyresö
Arvid Treje Ingarö IF
Georg Veres-Bergsten -
Alexander Viberg Ingarö IF
Ian Von Reis Ingarö IF
Alvar Åkerlund Ingarö IG
F7 1,5 km (24 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Liv Axén Brunn
Hedda Bergendahl Gustavsberg
Tilda Blom Värmdö
Juna Collin Ingarö If
Selma Cronås Ingarö IF
Alva Edgren Ingarö IF
Adriana Fonseca Alburqueque Bromma
Andrea Fonseca Martos Ingarö
Ellen Hesselroth Ingarö IF
Lilly Iundkvist Mälarö sok
Bella Jakobsson Ingarö
Elna Johansson Kamrat & idrottsföreningen KIF
Ida Lindell Ingarö
Juni Lindvall Ingarö
Milla Ljungqvist Mälarö sok
Nike Nylander Tunblad Mälarö SOK
Klara Nyström Boo FF
Hilma Sand Gustavsberg
Signe Sillian Hej Jordgubb!
Lova Skoog Bjureberg Gustavsberg
Signe Tholander Sundbybergs IK skidor
Léa Torres Tyresö
Matilda Treje Gustavsberg
Thyra Älåker -
P7 1,5 km (27 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Scott Antin -
Alfred Axörn -
Filip Boman Gustavsberg
Melker Burling Fredrikshof IF
Max Campos Gustavsberg
Noel Embring Ingarö IF
William Gavelin Ingarö IF
Svante Hellström Värmdö
Gustav Janhunen Sörskogen IF
Nils Kjällström -
Valter Ljungqvist Mälarö sok
Måns Lundkvist Mälarö sok
Rasmus Myrtner -
Walter Nilsson Ingarö if
Enzo Roxnäs Rox Runners
Erik Sundström Gustavsberg
Ebbe Svensson -
Love Svensson Ingarö IF
Elvin Södergren Ingarö IF
Liam Tellqvist Ingarö IF
Noah Wedebrand Ingarö IF P11
Oliver Wintzell -
Leo Zimmerman Ingarö
William Zinsli -
Sigge Åhnström Ingarö IF
Ivar Åkerlund Ingarö IF
Noel Östling Ingarö
Body Bob 4år ca 800m (35 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Gerda Adermark Vendelsö
Alvin Attevall Ingarö IF
Vera Bergholm Ingarö
Märta Bolin Uppsala
Billy Brandin Björkvik
Tilda Carlsson Linköping
Elias Collin -
Frans Cuibe Ingarö
Jakob Folkesson Gustavsberg
Sebastian Gonzalez Upplands Väsby
Viggo Grady Ingarö
Alice Gyllner Ingarö
Tiger Hofstedt Stockholm
Alicia Holmberg Vallentuna
Albin Jalvén Ingarö
MAtilda Jansson Värmdö IF
Aulis Joandi Mathisson -
Ingrid Johansson -
Sid Jonsson Ingarö
Hedvig Levin Ingarö
Oskar Lindell Ingarö
Viola Mörk Ingarö
Alexander Nilsson Ingarö
Jack Nordin Värmdö
Noah Nordin Kafkaletos Gustavsberg
Esmeralda Nunez -
Louis Rammer Stockholm
Marcus Rindsjö Hedvold Ingarö
Linnéa Rydberg Gustavsberg
Erik Sand Gustavsberg
Elsie Sillian Hej Jordgubb!
Matilda Sundström Gustavsberg
Freja Törnell -
Luxas Wahlberg Ingarö
Theo Wedebrand Ingarö
Body Bob 3år ca 350m (52 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Folke Adermark Vendelsö
Ingrid Axén Brunn
Bianca Axling -
Harald Axörn -
Ingrid Bjerregaard -
Lina Blom Värmdö
Silje Bolin Uppsala
Aline Boman Gustavsberg
Ebba Brandin Björkvik
Albin Broomé Ingarö
Bianca Bäckström Hornsbergsstrand
Emil Campos Gustavsberg
Måns Edgren Ingarö
Theodor Ek Stjärnan
Milo Ekholm -
Elliot Embring -
Noomi Ericsson Saltsjöbaden
Wendela Evaldsson -
William Evaldsson -
Harald Falkarp Värmdö
Harald Falkarp Värmdö
Lukas Gasslander -
Mia Grady Ingarö
Stella Hernsjö Ingarö
Oliver Hofstedt Stockholm
Isabella Holmberg Vallentuna
Alve Holmen Värmdö
Astrid Holmgård -
Sara Jansson -
Karin Johansson -
Wilhelm Johansson Kamrat & idrottsföreningen KIF
Ia Kard Sickla
Nike Lindvall -
Tora Lindvall Ingarö
Nat Meanock -
Ludvig Niskanen Långvik/Ingarö
Niclas Nordström Eknäsvikens löpare
Samuel Norlander Saltsjö-Boo
Viktor Nyström Boo FF
Felicia Näsström Täby
Olle Ringqvist Ingarö IF
Isabel Rostedt Ingarö IF
Ines Rydberg Gustavsberg
Astrid Sillian Hej Jordgubb!
Wendela Sjöström Ingarö
Linus Söderström -
TIndra Söderström -
Charlie Tellqvist Ingarö
Sixten Thoman Rivell -
Elise Tollin -
Siri Tollin -
Molly Wintzell -