Anmälningslista Strömmingsloppet 2018

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Damer 10km (40 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Berit Ahrens Stockholm -
Ariane Andersson Stockholm -
Kristina Anger - -
Caroline Berglin - -
Anna Brimberg - -
Lina Brunfelter Vaxholm Vaxholms stad
Patrizia Coggiola stockholm Run With Me Stockholm
Sarah Dahlqvist Vaxholm -
Anna Elliot Frick Vaxholm -
Anna Frykehag - -
Andrea Fuchs TNT -
Stina Gudmundson - -
Greta Hjelte Berndolf Rindö Hamn -
Annika Hultberg Vaxholm -
Malin Hultgren Hässelby Beach2018
Pia Kronestedt Metz - -
Heini Lehtonen Rusko -
Taina Lehtonen Vallentuna -
Anna Lindberg Vaxholm -
Elin Liss Österåker Österåkersmilen
Ann Lodèn Vaxholms stad Vaxholms stad
Petra Lynes Bromsten -
Frida Michold Team Forimp -
Anna Millan Run With Me Stockholm -
Elena Mitchell Stockholm Run With Me Stockholm
Annette Nyzell Rindö -
Marja Näsman Vaxholms stad Vaxholms stad
Helene Pratt Spånga -
Nataliia Prokopiuk Stockholm -
Annelie Roslund Talltitan IK -
Charlotte Rørdam Åkersberga Spring Österåkersmilen
Maryam Safi En hjälpande hand En hjälpande hand
Marie Samuelsson Föräldrar F09 Föräldrar F-09
Caroline Strömblad Vaxholm -
Lovisa Svanholm Resarö -
Nina Söderström Hässelby Beach2018
Carolina Thulin Stockholm Run With Me Stockholm
Lena Wallén Resarö -
Anna Westin Vaxholm- Kullön -
Emelie Öberg - -
Herrar 10km (51 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Ammar Abonawras En hjälpande hand En hjälpande hand
Hans-Erik Ahlskog Täby -
Abraham Amanuel En hjälpande hand En hjälpande hand
Anders Berg Stockholm -
Martin Berggren Rydbo Saltsjöbad -
Christoffer Berglin - -
Mats Borin - -
Maarten Coorens Run With Me Stockholm -
Mats Ekdahl - -
Sverker Elmarsson BK St Erik -
Claes Enger Vaxholm -
Johan Enström FSK -
Tomas Fredriksson Vaxholms tk -
August Frew Run With Me Stockholm -
Jon Haag IFK Vaxholm -
Max Hoppe Vaxholms OK Waxholms OK
Mohamed Ibrahim En hjälpande hand En hjälpande hand
Martin Jarbeck AmVoP Österåkersmilen
Oskar Johansson Haninge The Scandinavian Match
Robel Kahsay En hjälpande hand En hjälpande hand
Gebremeskel Kesete En hjälpande hand En hjälpande hand
Daniel Klein Svavelsö -
Robert Klingvall - Vaxholms stad
Tobias Kohl Vaxholm -
Thomas Lindqvist Switcharna -
Paul Lynes Bromsten -
Fredrik Löfmark - Monstret2018
Damit Mahri En hjälpande hand En hjälpande hand
Fshale Maile En hjälpande hand En hjälpande hand
Sean McInerney Vaxholm -
Ben Mitchell Stockholm Run With Me Stockholm
Erik Morén Open Fun Club -
Per Morén Investmentaktiebolaget När Alla Ljuger -
Alexander Pettersson Vaxholm -
James Pratt Spånga -
Niklas Psilander GIH IF -
Eirik Risan BUL Oslo The Scandinavian Match
Jörgen Ristare IF Linnéa -
Lars Romson Enebyberg -
Saidhussein Sadat En hjälpande hand En hjälpande hand
Henrik Segersvärd segersvard.com segersvard.com
Göran Sjöblom Talltitan IK -
Erik Söderlund Täby -
Jan Söderlund Trimble -
Roland Söderström Göteborg -
Matts Tenland Tenland Design AB -
Farhad Wahab En hjälpande hand En hjälpande hand
Jakob Wallin Vaxholms Kastell Vaxholms Kastell
Peter Wallin Vaxholms Kastell Vaxholms Kastell
Robert von Dardel Åkersberga -
Johan Öhrman Vaxholms Kastell Vaxholms Kastell
Damer 5km (59 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Helena Ahlskog Vaxholms stad Vaxholms stad
Alma Alafandy En hjälpande hand En hjälpande hand
Lisa And - Vaxholms stad
Caroline André Vaxholm -
Katarina Anund Resarö -
Katarina Asplund Vaxholm -
Elisabeth Berg Vesterlund - -
Julia Birnudottir Sigurdardottir - -
Anna Boström Vaxholm -
Hilde Börsum Lillsveds IF Lillsved
Susanne Edén Vaxholms stad Vaxholms stad
Annika Ekdahl - -
Ebba Ekdahl - -
Pia Eklund Vaxholm Vaxholms stad
Jessica Englund vaxholm -
Emelie Eriksson Johanneshov -
Linn Flink Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Annika Fogelström Vaxholms Stad Vaxholms stad
Rebecka Gatti Sollentuna -
Madeleine Grevfors Vaxholm -
Louise Grönberg Resarö -
Lena Gustafsson Kronängsskolan Vaxholms stad
Anette Göransson Solna -
Malin Hails WGF -
Mari Hellgren Vaxholms stad Vaxholms stad
Hjelmar Hjelmar Lillsveds IF Lillsved
Sara Hultberg - -
Tanja Hörner nordin Ifk sala -
Anna Jakobsson Sollentuna -
Eva Jernnäs Vaxholm -
Silvia Lucia Jeschar Tarapoto -
Johanna Karnhill Årsta -
Anna Kreissl Vaxholm -
Jeanette Kävrestad Jonsson - Vaxholms stad
Petra Landberg Lillsveds IF Lillsved
Janina Lehtonen - Vaxholms stad
Margaretha Linder-Rosén Vaxholm Stad Vaxholms stad
Pernilla Lingman Svahn Upplands Väsby -
Ingrid Måhl Sollentuna -
Lotta Nordgren Rindö Vaxholms stad
Hilde Nordhagen Resarö -
Anna Rhedin Waxholms ok Vaxholms stad
Maria Rye IFK Vaxholm -
Anna Rösby Stockholm -
M S - -
Marianne Segersvärd segersvard.com segersvard.com
Anna-Karin Sjöstedt - -
Najlaa Soufi En hjälpande hand En hjälpande hand
Lena Strand Vaxholm -
Anna Strykovska Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Lina Sundgren - Vaxholms stad
Sara Sundin Waxholms OK Waxholms OK
Ann Sunnman - Vaxholms stad
Ulrika Thorildsson Resarö -
Susanna Toller Vaxholm -
Amanda Tång Sollentuna -
Maria Wallander Halén Vaxholms Vaxholms stad
Lisa Westerlund Vallentuna -
Caroline Wetterberg Karolinska IF -
Herrar 5km (39 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Ayman Alafandy En hjälpande hand En hjälpande hand
Richard Anund Resarö -
Eduard Berraondo En hjälpande hand En hjälpande hand
Peter Carlsson Täby -
Sören Carlsson Vaxholm -
Jesper Dagöö Aspudden -
Jafar Ghahramani En hjälpande hand En hjälpande hand
Roger Gustavson Johanneshov -
Johan Hellgren - -
Stephan Hellgren - -
Patrik Håkansson Vaxholm Vaxholms stad
Jonny Ivarsson Paulsson Vaxholm -
Erik Jennerheim Lillsveds IF Lillsved
Rauno Juustovaara Lillsveds IF Lillsved
Nicolas Jändel Vaxholm -
Alexander Konnebäck Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Ludvig Kraft Sollentuna -
Christer Käck Sören Carlssons vänner -
Per Lundberg Lillsveds IF Lillsved
Gunnar Lunnergård Vaxholms stad Vaxholms stad
Alan McMillion Taby -
Jason McMillion Vallentuna -
Peder Metz - -
Joakim Mutschlechner Lillsveds IF Lillsved
Terje Nilsson IKW Pojkar 07 IKW Pojkar 07
Thomas Nystrand - -
Peter Odén Vaxholm -
Yoones Sanjabi En hjälpande hand En hjälpande hand
Fredrik Sjöstedt Skövde -
Sirous Sorjabi En hjälpande hand En hjälpande hand
Filip Sten Vaxholm -
Anders Stenberg Mora -
Umed Sultanov Lillsveds IF Lillsved
Richard Sundberg Lillsveds IF Lillsved
Ulf Ummer - -
Johan Wetterberg Annedal -
Jonas Widell Runacademy IF -
Filmon Yrgalem En hjälpande hand En hjälpande hand
Jimmy Östling Hellas FK -
P6/F6 (42 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Edith André Waxholms ok Waxholms OK
Elin Berg von Linde - -
Bo Theo Berglin - -
Lisa Berndolf Rindö Hamn -
Billy Bernklint Upplands Väsby -
Mira Brimberg - -
Penny da Silva - -
Niclas Ehrenkrona Vaxholm -
Noah Ekvall - -
Maja Engner - -
Nova Eriksson Forever Living Products -
Vilma Eriksson Forever Living Products -
Emma Fredriksson Vaxholms tk -
Nils Grönberg WGF Vaxholm -
Kerstin Gudmundson - -
Isabelle Hails WGF -
Leo Hallerstedt - -
Isabel Hedengren Vaxholm -
Bill Hiort af Ornäs Vaxholm -
Elsie Hiort af Ornäs Vaxholm -
Henry Kemkes Vaxholm IFK Vaxholm
Alfred Kreissl Vaxholm -
Emilia Lagerström Resarö -
Moa Leinås Rydbo -
Tora Lindberg Vaxholm -
Clara Lindén - -
Theo Nordenfors - -
Stella Nordwall - -
Esther Rhedin Vaxholms ok Waxholms OK
Lova Roslund Talltitan IK -
August Rystedt - -
Knut Rystedt Sollentuna -
Elias Sandeberg Waxholms OK Waxholms OK
Alva Sjöberg Vaxholm -
Charlie Sjömark - -
Emmy Strömblad Vaxholm -
Helmer Svanholm Resarö -
Vera Svanholm Resarö -
Freja Söderberg Täby Orientering -
Ture Wallin Vaxholms Kastell Vaxholms Kastell
Klara Westerlund Vallentuna -
William Åkergren - -
F8 (23 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Svea André Waxholms ok Waxholms OK
Linn Anund Resarö -
Filippa Beije Vaxholm -
Emma Bring Vaxholm -
Iris da Silva - -
Lisa Ekdahl Vaxholm IBF F-09/10
Emilia Gatenmalm Rindö -
Majken Götestam Rindö -
Alice Hammar Waxholms Gymnastikförening -
Alma Hedengren Vaxholm F-09/10
Astrid Kreissl Vaxholm IBK F10 Vaxholm
Selma Lång Vaxholm IBF F-09/10
Julia Norberg Vaxholm IBF F-09/10
Saga Norbäck Vaxholm IBF F-09/10
Emma Ousbäck Vaxholm IBF F-09/10
Linnéa Sjömark - -
Nelia Sjömark Waxholm -
Joline Strömblad Vaxholm ibf F-09/10
Alva Wallén Vaxholm IBF F-09/10
Ella Wallin Vaxholm IBF F-09/10
Emmy Wegener Vaxholm IBF F-09/10
Julie Wetterberg Annedal -
Mathilda Åkergren Vaxholm IBF F-09/10 F-09/10
P8 (19 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Leon And - -
Edvin Ekvall - -
Oscar Flygare Waxholms OK Waxholms OK
David Fredriksson Vaxholms tk -
Jarvis Gyllenhammar Åkersberga -
Oliver Jervelius Waxholms OK Waxholms OK
Vilgot Kemkes Vaxholm IFK Vaxholm
Anton Kohl Vaxholm -
Viktor Kowalski - -
Vilmer Lindén - -
Jack Nordwall - -
Ellington Plate Rindö -
David Psilander - -
Erik Psilander - -
Loke Ristner Resarö -
Elliot Roslund Talltitan IK -
Benjamin Rye Waxholm gymnastikförening (WGF) WGF trupp Bas 22
Albin Sandeberg Waxholms OK Waxholms OK
Erik Westerlund Vallentuna -
F10 (4 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Wilma Beiming Brotte Täby IS Täby IS
Ines McInerney Vaxholm -
Chloe Read IFK Vaxholm IFK Vaxholm F09
Lovisa Samuelsson IFK Vaxholm IFK Vaxholm F09
P10 (15 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Elis Anund Resarö -
Felix Carlsson Täby -
Viggo Dyrebrant Resarö -
Hampus Gatenmalm Rindö -
Moltas Gollungberg Vaxholm -
Alexander Hails WGF -
Aron Ingves Åkersberga -
Ludwig Kohl Vaxholm -
Viktor Lavén Rindö -
Hjalmar Lindgren Vaxholm -
Gustav Psilander - -
Atle Ristner Resarö -
Kasper Söderberg Täby FK -
Herman Vesterlund Åkersberga -
Leonard Ydremark Parkinson Waxholms OK -
F12 (13 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
- -
Thorun Berneklint Rhedin Vaxholms ok, Waxholms OK
Vilma Brodin Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Zoey Gyllenhammar Ifk Österåker -
Wilma Hellström Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Karla Lundin Rindö -
Sandra Olsson Vaxholm ibf -
Wilma Olsson vaxholm ibf -
Livia Quas waxholms ok Waxolms OK
Ellinore Sparf Åkersberga SK -
Elvira Vasseur Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Lisa Westrin Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Billie Öhrman WGF -
P12 (26 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Liam Berg von Linde Vaxholm, Resarö -
Kevin Bergwerf Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Erik Björn Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Elias Cårebo Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Morris Dahlqvist Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Jens Fochsen Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Petter Fochsen Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Theo Garpefors Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Oscar Gripenberg Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Lukas Hannerell Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Anton Hellström Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Markus Laaksonen IK Waxholm -
Alexander Lindahl Asplund Vaxholm -
Aron Metz - -
Joakim Metz - -
Axel Nordqvist Waxholms OK Waxholms OK
Oliver Persson Danderyds SK Friidrott -
Philip Persson Danderyds SK Friidrott -
Vide Ristner Resarö -
Elis Ryrberg Resarö -
Tage Sander Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Carl Sjulander Lag Söderfjärd Lag Söderfjärd
Emil Söderberg Täby FK -
Konrad Vesterlund Åkersberga -
Felix Wetterberg Annedal -
Max Österberg Värmdö IF -
P16, 10km (7 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Malcolm Cederbaum Vaxholms OK Vaxholms OK
Elias Cårebo IKW -
Jens Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
Johan Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
Petter Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
Wilhelm Nordqvist Waxholms Ok Waxholms OK
Oskar Romson Enebyberg -
F16, 5km (71 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Siri Ahnborg Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Amjd Alafandy Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Emma Almgren OK Ravinen -
Johanna Almgren OK Ravinen -
Alva Andersson Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Saga Anvelius Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Amanda Axhag Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Alva Backman Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Matilda Bergman Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Nora Björnström Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Elias Boll Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Thea Broqvist Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Ida Danielsson Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Thilda Davidsson Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Isabella Didora Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Olivia Dolkow Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Tova Douhm Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Julia Dyrebrant Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Tindra Edholm Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Milly Edwards Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Embla Fagrell Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Thea Fogelström Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Idun Glas Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Jasmine Gyllenhammar Täby IS -
Leonora Haag IFK Vaxholm -
Ingrid Hansson Edward Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Emelie Hedbom Lindberg Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Lina Henriksson Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Lea Heyners Nyberg Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Maja Hoppe Waxholms OK Waxholms OK
Clara Humbla Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Tuva Höglund Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Matilda Hök Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Smilla Isaxon Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Felicia Jakobsson Hansson Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Olivia Kalander Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Morteza Karimi Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Lovisa Karlegran Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Matilda Kronborg Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Junianna Larsen Brolin Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Vera Linder Blind Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Malva Lindström Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Karolina Lundberg Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Elin Lundquist Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Ellen Lysén Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Linn Magnusson Raask Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Molly Margell Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Emelie Marklund Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Jennifer Medin Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Sofia Moberg Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Wazima Mohammad Aga Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Freja Nordin Ifk Sala -
Linn Olsson Gatelid Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Thelma Paulsson Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Sofia Quas waxholms ok Waxholms OK
Maja Ryrberg Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Tilde Sandlund Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Evelina Sparf Åkersberga SK -
Tea Stein Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Lisa Sten Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Esther Sundin Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Sofia Sundin Waxholms OK Waxholms OK
Malin Söderman Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Tindra Törnberg Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Karl Wiklund Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Greta Åstrand Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Olivia Ögren Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Madeleine Östenius Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Ida Österberg Värmdö IF -
Filippa Östling Hellas FK -
Ida Östling Hellas FK -
P16, 5km (78 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Theo Ahlforn Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
David Alm Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Edvin Amarald Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Masis Avedisian Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Wiktor Balwierz Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Rasmus Beck Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Hampus Berge Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Oscar Berglund Vaxholm -
Ida Brännström Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Marcel Burtka Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Albin Carlerud Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Gustav Cederqvist Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Oskar Dahlborn Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Alexander Dannemann Lodén Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Emil Edström Vaxholm -
Erik Edström Anderberg Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Elliot Ekefjärd Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Felix Englund Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Elias Ewertzh Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Jacob Falkenek Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Victor Forsberg Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Jacob Frimanson Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Linus Gabrielsson Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Eric Granath Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Noel Grandin Vaxholm -
Marcus Gredinger Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Alexander Gustafsson Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Thomas Gustafsson Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Fredrik Gustavsson Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Jonathan Gårdheim Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Morgan Haag IFK Vaxholm -
Edvin Hallberg Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Anton Hallgren Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Isak Hansson Edward Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Alexander Hultberg Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Carl Jaginder Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
William Jakobsson Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Linus Jansson SLK Oxelösund -
Oskar Jansson Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Björn Joelson Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Atle Johansson Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Hugo Johansson Sundvall Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Andreas Karlsson Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Fredrik Laaksonen Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Axel Larsson Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Johan Ledin Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Elias Lindgren Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Philip Lindholm Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Markus Lundblad Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Gustav Lundmark Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Love Mannbrink Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Leo McMillion Vallentuna -
Hugo Metz - -
Henrik Nestor Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Emil Nordbäck Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Linus Näsman Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Elliott Odhe Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Nicholas Oliveira E Silva Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Erik Oscarsson Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
David Ryderås Waxholms OK Waxholms OK
Samuel Rye Waxholms Innebandyförening (IBF) Waxholms IBF P03
Lucas Rösbäck Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Ion Selenius Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Naqib Sharefi Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Filip Singh Annas Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Viktor Sjöstedt Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Joacim Strandvide Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Svante Tedborn Vaxholms IBF -
Nils Thollin Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Gustav Wellmar Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Elvis Westberg Kronängsskolan 9C Kronängsskolan 9C
Ludwig Westberg Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Theodor Westberg Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Anton Vesterlund Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Oliver Wretman Kronängsskolan 9D Kronängsskolan 9D
Joel Åman Kronängsskolan 9E Kronängsskolan 9E
Milton Österberg Wendel Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A
Fred Österblom Kronängsskolan 9A Kronängsskolan 9A