Anmälningslista Strömmingsloppet 2019

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Damer 10km (6 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Helena Eriksson Vaxholm -
Malin Hagman - Team mor/dotter S
Sara Hultberg - -
Maria Rahme Vaxholm -
Kristina Sätterström - -
Maria Åslund Gym o motion Åkersberga -
Herrar 10km (13 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Matts Aurelius Hyppel Täby -
Anders Berg Stockholm -
Tobias Budweg Österåker -
Johan Enström Vaxholm -
Jesper Hansson Vaxholm -
Max Hoppe Vaxholms OK -
Timo Karlsson Vallentuna FK -
Daniel Klein Svavelsö -
Michael Lindholm Setra -
Sean McInerney Vaxholm -
Erik Morén Opel Fun Club -
Rasmus Persson - -
Jörgen Ristare IF Linnéa -
Damer 5km (14 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Ariane Andersson Stockholm -
Katarina Asplund Vaxholm -
Anna Boström Vaxholm -
Camilla Carlsson Täby -
Anna Cervin - -
Åsa Gollungberg Vaxholm -
Anette Göransson Solna -
Mikaela Källviks - -
Monica Laurell DANDERYD -
Angelica McInerney Vaxholm -
Zaklina Milenkovski - -
Ingrid Måhl Sollentuna -
Anna Rösby Stockholm -
Sara Sundin Waxholms OK Waxholms OK
Herrar 5km (9 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Johan Bäckström Vaxholm -
Peter Carlsson Täby -
Sverker Elmarsson BK Sankt Erik -
Stephan Hellgren Vaxholm -
johan Kristiansson If Waypoint -
Christer Käck Klövsjö Sören Carlssons känpar
Mathias Lindroth Vaxholm
Alan McMillion Täby -
Jonas Widell Runacademy IF -
P6/F6 (6 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Vera Götestam - -
Henry Lindroth Vaxholm -
Lovisa Lundkvist Resarö -
Rasmus Lundkvist Resarö -
Sebastian Palmberg - -
Tim Persson Norén -
F8 (3 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Filippa Beije Vaxholm -
Maja Engner Vaxholm -
Majken Götestam - -
P8 (1 anmäld)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Ellington Plate Vaxholm -
F10 (2 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Nora Edholm - -
Doris Lindroth Vaxholm -
P10 (2 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Felix Carlsson Täby -
Linus Hannerell Vaxholm -
P12 (2 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Petter Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
Lukas Hannerell Vaxholm -
P16, 5km (4 anmälda)
Namn Förening/ort Lagtävlingen, ange lagets namn
Felix Carlsson Täby -
Jens Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
Johan Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
David Ryderås Waxholm OK -