Anmälningslista Tjejskidan 2019

Aktiviteter (klicka för att visa anmälda)

Tävling 15 km (29 anmälda)
Namn Klubb
Åsa Andersson -
Mikaela Andric Blom Storvreta Idrottsklubb
Anne Arén Tumba-Mälarhöjden OK
Karin Arvelius Västerås Skidklubb
Anna Beus IFK Mora Skidklubb
Malin Bjurhager Täby IS Skidklubb
Emilia Brangefält Västerås Skidklubb
Anna Lena Brantberg Stockholms Landstings IF Skidklubb
Ingalill Börjesjö Sundbybergs Idrottsklubb,
Malin Börjesjö Sundbybergs Idrottsklubb,
Anni Fuhr Boo Kanot och Skidklubb
Annsofie Gyllbäck Sundbybergs Idrottsklubb
Karin Holmer Ramviks Idrottsförening
Sofia Johansson AXA Sports Club
Tove Karlsson Täby IS Skidklubb
Gabriella Lange -
Karin Marell Sundbybergs Idrottsklubb
Åsa Pettersson Brottby Sportklubb
Linda Sandström XC Sthlm Ski Club
Ulle Skantsi Falun Borlänge Skidklubb
Eva-Lotta Sundblad Boo Kanot och Skidklubb
Annika Svensson Sundbybergs Idrottsklubb,
Datevig Tjärnberg Mälarö SOK
Eva Unell Sundbybergs Idrottsklubb
Margaretha Wibeck Välj hemmaklubb
Carina Wärme Roslagsbro Idrottsförening
Hanna Åberg Tumba-Mälarhöjden OK
Helena Öigaard AXA Sports Club
Sandra Öigaard AXA Sports Club
Tävling 5km (4 anmälda)
Namn Klubb
Tuva Appeltofft Sundbybergs Idrottsklubb
Moa Flodin Alnö Skidklubb
Tilde Gyllback Sundbybergs Idrottsklubb
Kerstin Åberg Tumba-Mälarhöjden OK
Motion 15 km (55 anmälda)
Namn Klubb- ta bort
Sophie Adamsson -
Hanna Ahlstrand -
Agneta Berg Umara
Anna Bergenstrand -
Caroline Berndtson -
Catrine Berndtson -
Anna Bodén -
Johanna Bristedt Täby
Weronika Brzuchalska -
Camilla Bäckelin -
Cecilia Bäckelin -
Andrea Carpelan axa sc
Camilla Ekman Byström -
Gabriella Finnborg -
Anna Flodin -
Ann Forsberg -
Annika Granath -
Josefin Hansson -
Helena Hede Södertälje-Nykvarn Orientering
Sara Hede Södertälje-Nykvarn Orientering
Louise Hedman -
Caroline Herou -
Anna Hjälte -
Felicia Hökars -
Monica Hökars -
Ylva Kallren -
Helena Karlsson -
Jenny Karlsson Täby IS Skidor
Gabriella Lanciotti -
Annika Lindström -
Vera Lundan -
Ulrika Lundström -
Sophie Mellstig -
Märta Mollén -
Alexandra Nilsson -
Gabriella Nobel -
Suzanne Nobel -
Ann-katrin Nyholm axa sc
Caroline Olsmats SIK skidor
Anette Olsson Åkersberga SK
Carin Pierre -
Susanne Rahm slif
Anki Redin -
Nathalie Ringvall -
cecilia sjöholm Sundbybergs ik
Maria Skjöldebrand Hedström Mälarö SOK
Åsa Sköld -
Lovisa Tollin -
Anna Tranell -
Anna Trankell Sundbyberg ik
Camilla Tumlin -
Maria Wallander Halén -
Elsa Willebrand -
Sofia Willner -
Sandra Vindehav -
5km motion (13 anmälda)
Namn Klubb- ta bort
Sarah Appeltofft Sundbybergs ik
Anna-Karin Carlsson -
Eva Fochsen -
Hedda Fochsen Täby IS Skidor
Tove Forsberg Sundbybergs IK
Åsa Hägerlund Duvbo IBK
Charlotte Lindberg Jonasson Duvno IBK
Anna-Karin Olander Vallentuna
Birgitta Olander Vallentuna
Ulrika Olander Alnö SK
Karolina Stenqvist -
Julia Södergrann Brottby SK
Anna Åkerlund Duvbo IBK