Anmälningslista Trosa stadslopp 2018

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Herrar- Startgrupp 1 ( under 40min) (113 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Johan Abrahamsson 4 Centerpartiet
Abrah Adhanom 68 Eskilstuna Friidrott
Lars Ageli 65 Camfil
Daniel Alemu 77 Spårvägens FK
kenth andersson 11 Club Running Sweden
Rickard Andersson 75 IF Linnéa
Jesper Andrell 63 Åda
Erik Arumskog 25 Enhörna IF
Henrik Arwidsson 18 Hägersten
Erik Aschan 22 Runday IF
Per Berggren 92 Nyköpings OK
Erik B:son Blomberg 37 FK Studenterna
Eric Bohlin 19 Södertälje
Erik Bowallius 93 Huddinge AIS
Niklas Briselius 51 Spånga
Andreas Bylund 38 FK Studenterna
Dominic Casarotti 16 Stockholm
Mario Cortinovis 28 Enhörna IF
Herman Degselius 88 FK Studenterna
Mikael Eidvall 113 Täby
Petter Ericson Hållén 103 Vitamin Well
Johan Ericsson 87 Trosa
Kim Ericsson 64 Stensund
Albert eriksson 105 Boro VHC
Henrik Eriksson 56 Tumba Mälarhöjden OK
Olle Fagerstedt 111 Vitamin Well
Johan Falkenberg 8 Bjäre Triathlon
Michael Flak 107 Enklaresport Running Club
Victor Fredriksson 91 Cykelkraft.se
Olof Friman 10 Skellefteå AIK Friidrott
Mattias Fritz 49 Örebro
Mikael Grip 81 Magasin Spring
Marcus Gustafsson 78 Spårvägens FK
Stefan Gustafsson 84 FAIK
Per Gysing 36 Fk studenterna
Desta Hadgu 90 Etiopien
Fredrik Hagström 74 Uppsala
Christer Hansson 17 Huddinge Ais
Torbjörn Hedström 13 Nyköping
Leo Heemskerk 7 Team CRS
Isak Hellström 57 FK Studenterna
Emil Jansson 40 FK Studenterna
Jan Johansson 21 Löparklubben Nyköping Runners
Ulf Johansson 97 Enhörna IF
Jens Jonsson 62 FK Studenterna
Mattias Jonsson 45 Durgo
Oskar Kammert-Gustavsson 69 Eskilstuna Friidrott
Jens Karlsson 108 FK Studenterna
Tomas Kvapil 44 TSM Running
Simon Larsson 47 OK Hällen
Jonas Leandersson 55 Enhörna IF
André Lembke 23 Nyköping
Tobias Liljedahl 5 Tunafors SK
Magnus Lindblom 80 Huddinge AIS
Johan Lindersson 30 Enhörna IF
Erik Lindgren 101 Train Race Beer
Viktor Ljung 72 FK Studenterna
Andreas Lundegård 39 FK Studenterna
Birger Lycken 83 Huddinge AIS
Goran Majdandzic 98 Södertälje
Starvin Marvin 3 Stockholm
Jens Molin 2 Södertälje Nykvarn Orientering
Jocke momqvist 54 IFK Rättvik Bandy
Anton Momqvist 106 IFK Rättvik Bandy
Peter Ness 31 Enhörna IF
Medina Nigusse 112 Etiopien
Daniel Nilsson 96 Enhörna IF
David Nilsson 70 Högby IF
Per Nilsson 34 LK Nyköpings Runners
Per-Fredrik Nilsson 59 Enklaresport Running Club
Stefan Nilsson 29 Enhörna IF
Thomas Nordenström 53 Tumba
William Nordquist 6 Trosa
Johan Nordqvist 82 Magasin Spring
Björn Noren 67 Camfil
Markus Nosko 15 Team Nosko
Daniel Nutley 43 Bromma
Anders Nyström 12 Club Running Sweden
Joakim Nyström 104 OK Hällen
Johan Ohlsson 14 Enklaresport running club
Christoffer Olsson 1 FK Studenterna
Dennis Olsson 76 Spårvägens FK
Sebastian Palmqvist 61 Adelsö
Thomas Pechhacker 60 FK Studenterna
Kim Pedersen 48 Gubbängen
Sven Petersson 86 Huddinge AIS
Marcus Saldenius 42 Järfälla OK
Johan Ställberg 99 IFK Tumba
Michael Sundin 20 Jordbro Runners
henrik svensson 9 Göteborg
Anders Szalkai 71 Spårvägens FIK
Victor Sättberger 32 Enhörna IF
Tommy Söderberg 100 Ok Hällen
Sune Södergrann 24 CRS (Club Running Sweden)
Anders Tagde 52 Trosa
Nathan Tanner-Malmén 26 Enhörna IF
Tommy Tedelund 94 Stockholms långdistansklubb
Tommy Tedelund 95 Stockholms längdistansklubb
Pontus Thedvall 73 Vagnhärad
Martin Uustalu 110 Vitamin Well
Stefan Wahlström 35 FK Studenterna
Artur Walerych 33 Springtime
Tomas Warman 50 Trosa
Kari Virkama 66 Camfil
Johan Von Walkendorff 85 Trosabygdens Cyklister
Johan Wrede 79 Huddinge AIS
Nuray Yassin 109 Ullevi FK
Joel Yderberg 102 Springtime
Meseret Yitbarek 89 Etiopien
Ulf Yngvesson 41 FK Studenterna
Viktor Zackrisson 27 Enhörna IF
Magnus Åkesson 58 Tallinn 98-gänget
Peter Öberg 46 OK Hällen
Herrar- Startgrupp 2 (41-47min) (153 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Mehriar Agah 716 Bff Runners
Lennart Alexander 624 Stockholm
Mikael Altinger 634 Club Running Sweden
Tobias Anander 666 Trosa
Göran Andersson 611 Stockholm
Kjell Andersson 706 Edis
Marcus Andersson 702 Nyköpings TK
Mats Andersson 737 Trosabygdens OK
Andreas Anjou 670 AoT
Sebastian Appel 610 Nykvarn
Rikard Axelsson 715 Team William/Walter/Elsa
Hampus Axsäter 622 Stockholm
Richard Bentefour 740 Bromma
Jan Bergqvist 746 Vagnhärad
simon bernestig 643 Rubinen(trosa kommun)
Olle Bertilsson 693 Fjällmossen
Ulrik Bodin Karlsson 661 Enhörna IF
Andreas Borg 669 Södertälje
Robert Brander 672 Fredrikshofs IF
Peter Brandt 623 Västerås
Greger Bäckström 637 Team Gnestahälsa IF
Johan Camenius 668 Västerås (Team Leijon)
Emil Cronholm 638 Baumer&hair
Stefan Danielsson 632 Täby
Thomas de Ming 679 Friskis Södertälje
Anders Degselius 619 Turebergs IF SOK
Adam Denlert 600 Stockholm
Gunnar Edström 644 Svillinge if
Fredrik Ekegren 667 Västerås (Team Leijon)
Mattias Eklund 738 team 1337
Tommy Ericsson 720 LK Nyköpings Runners
Johan Eriksson 707 OK Hällen
Gustaf Frieberg 751 Stjärnhov
John Gadnert 726 Stockholm
Peter Gisseman 721 Stensund
Tim Gisseman 722 Stensund
Thomas Gotenstam 604 Linköping
Leif Graaf 717 AXA SC
Robin Grankvist 750 Stockholm
Filip Granstam 650 Gnesta
Alfred Gustafsson 663 Enhörna IF
Rolf Gustafsson 605 Nynäs IK
Thomas Gustavsson 701 Älvsjö
Tony Gustavsson 700 Huddinge
Kristoffer Haaga 686 Fair Investments
Tomas Haglund 748 TROTAB
Jari Hautala Thorslund 652 SSAB Ox Runners
Mattias Hellberg 665 Scania IF
Anders Hemmälin 602 Stockholm
David Hillbom 626 Saras Hälsokälla/Finspång
Johan Holm 703 Trosa
Kristian Holm 651 Team Nordic Trail
Rickard Holm 704 GIH Örebro
Håkan Huselius 714 Ski Team Skåne
Anders Hähnel 739 Trosa
Andreas Höglund 639 Friskis&Svettis Trosa
Jesper Höglund 640 Friskis&Svettis Trosa
Mats Israelsson 688 Enhörna IF
Dick Jansson 625 LK Nyköpings Runners
Tom Johansson 684 Enebybergs IF
Ulf Johansson 609 Facitresor
Malte Jutterdal 736 Vreta Skid o MK
Magnus Jäderberg 728 Krymla gård
Johan Karlsson 613 Bandhagska Idrottssällskapet
Patrik Karlsson 691 Enklaresport Running Club
Patrik Karlsson 723 Enklaresport Running Club
Tomas Karlsson 621 Enköping
Attila Kert 618 Budapest, Hungary
Gustav Kjellström 745 Trosa
Ola Klackenberg 673 Bff runners
Magnus Kronnäs 708 Skånes Fagerhult
Henrik Kvarnlöt 659 Enhörna IF
Tomas Lantto 630 Karlskoga
Jan Lauritzen 606 Oxelösund
Frabk Lebender 719 Solna
Michael Leijon 647 Trosa
Philip Leopoldson 687 Fair Investments
Daniell Lexell 734 Vagnhärad
Tobias Lindahl 676 Trosa
Anders Lindgren 705 Nyköpings Bis
Jan Lindgren 735 Front Runners 2018, Stockholm
Bo Lindh 664 Enhörna IF
Anders Lindkvist 697 Camfil
Johan Lundberg 608 Södertälje
Pontus Lundqvist 710 Gopshusgården
Kristoffer Lüthi 674 Järna
Tobias Lyåsen 658 Team Fjällgazäll Vagnhärads Bilverkstad
Erik Löfgren 645 Stockholm
John Löfgren 614 Anna Holm Ateljé
Oscar Löfström 749 Viksjö
Alfons Lööf 635 Södertälje
Ioannis Magklaras 690 Kastraki
Claes Mittjas 633 Club Running Sweden
Tero Moisio 653 Gnesta
Anton Ness 662 Enhörna IF
Alfred Nilsson 692 Enklaresport Running Club
Joel Nilsson 682 Ängsgatans Runners
Peter Nilsson 681 Ängsgatans Runners
Harald Nordby 636 Strängnäs löparklubb
Stefan Nordgren 627 Stockholm
Andreas Nordström 694 Stjärnhovs IK
Råbert Norlund 747 Norrköping
Frank Norrman 680 Skärblacka
Andre Nyhus 713 Camfil
Mikael Nyman 678 Stockholm
Göran Ohlsson 675 Vagnhärad
Leif Olsson 699 Sköndal
Marcus Otterström 677 Trosa
Johan Parsons 601 Huddinge
Tomas Pesonen 660 Enhörna IF
Johan Pettersson 712 Hässelby
Stefan Pinter 617 Trosa
Göran Ragnarsson 649 Lindesberg
Christoffer Raneklint 648 Vasaparken
Motti Rapoport 628 Täby
Markus Reimer 698 Camfil
Andreas Richter 711 Trosa
Richard Risberg 744 Södertälje
Tomasz Rokowski 696 Camfil
Peo Rydholm 727 Enklaresport Running Club
Joakim Råström 615 Hägersten
Jens Rönström 718 Telge XF
Per Sandgren 724 Nacka Värmdö SK
Martin Sarezäter 729 Högdalen
Martin Sarezäter 731 Högdalen
Christer Schapiro 631 Club Running Sweden
Henrik Schulz 620 Tullinge
Tomas Sevelin 629 Saras Hälsokälla
Mikael Sjöstedt 742 Enklaresport
Per Sohlberg 616 Stockholm
Andrejs Sokolovs 657 Students of Goju Ryu
Carl Fredrik Somp 733 Trosa
Uno Steiner 743 Ica Trossen
Tomas Svanerudh 646 Club Running Sweden
Björn Svensson 685 Trosa flygklubb
Fredrik Svensson 671 IK Tun
Mats Svensson 603 Borlänge
Niklas Sydow 683 Stockholm
Filip Tedelund 732 Hökarängen
Filip Tedelunf 730 Hökarängen
Mika Torikka 709 Hölö
Simon Turner 752 Täby, Sverige
Fredrik Wahlbeck 654 Nyköping
Nils Wancke 607 Hänögatans Runners
Niklas Vejdal 655 Nyköping
hector vera pulgar 642 Rubinen (trosa kommun)
Johan Westerberg 695 Camfil
Tomas Wiklander 741 Kung Atle
Johan Winnerblad 725 Öbolandet
Klas Zetterman 689 Club Running Sweden
Tommy Åström 656 Trosa
Kristofer Öhman 641 Solna
Samuel Öhman - Lebender 612 Solna
Herrar- Startgrupp 3 (över 47min) (110 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Niklas Alm 1104 Trekraften
Richard Alm 1012 Trosabygdens OK
Robert Alnebring 1064 Uppsala
Roger Andersson 1068 Ik Stern Göteborg
Dennis Artursson 1080 Camfil
Sebastian Arvidsson 1108 Trosa
Jonas Bergill 1103 Vagnhärad
Håkan Birgersson 1043 BIM Idrott
Henrik Brandt 1025 Västerås
Per-Anders Broberg 1032 Tofsö
David Böregård 1076 Rönninge
Andreas Calltorp 1071 Nyköping
Daniel Campusano 1066 Nyköping
Jorge Campusano 1065 Nyköping
Fredrik Edman 1067 Trosa
Erik Eidvall 1042 Stockholm
Göran Eklund 1073 Tullinge
Anders Elvelind 1085 Kennys slim club
Patrik Enbom 1044 Finspång
Anton Engström Cederflod 1078 Tro, Hopp & Träning
Mikael Falk 1050 C.A.G
Niclas Fröjel 1019 Team Fröbo
Peter Gardell 1038 Club Running Sweden
Östen Groth 1059 Sollentuna
Patrik Gustafsson 1034 Scania IF
Carl Göranson 1018 Team Fröbo
Abdul Rahman Haj kassem 1057 Icatrossen
Johan Hansson 1106 Torsåker
Kjell Hellsten 1045 Friluftsfrämjandet
Tobias Hellsten 1046 Örebro
Christer Henriksson 1011 Enköping
Magnus Hoffmann 1029 Trosa kommun
Robert Hurtig 1058 Emrud
per-owe hvitfeldt 1091 ifk Mora
Hans Hvitfeldt 1094 Järfälla
Henrik Hylander 1036 Södertälje
John Håkansson 1009 Uppsala
Jens Hållbus 1023 Enhörna If
håkan häll 1013 enköping
Johan Hästbacka 1096 Vagnhärad
Joakim Jader 1021 Norfolk
Kjell Jedbring 1001 Pershagen
Kenneth Johansson 1008 NCC IF Stockholm
Lars Johansson 1005 Camfil
Peter Johansson 1051 Kopparbo
Mikko Kallio 1099 TBOK
Nicklas Karlsson 1098 Kyrkvägens IF
Pelle Karlsson 1003 Orsa
Yngve Karlsson 1004 Södertälje
Carl-johan Kinnbo 1031 Huddinge
Johan Klingberg 1100 Trosa
Jens Lagerström 1022 Holololu
Conny Larsson 1061 Södertälje
Joakim Larsson 1092 Nyköping
Robert Larsson 1093 Nyköping
Tommy Larsson 1095 Nyköping
David Lehto 1048 Ekerö
Robert Lindahl 1017 Jagad
Christoffer Lindberg 1063 Ik Standard
Göran Lindgren 1026 Tystberga
Björn Lithman 1006 Sille
Lukas Ljungcrantz 1027 Vegan Runners IK
Kjell Lundin 1053 Granlund
Leo Lundström 1020 Nyköping
Wilhelm Löwenhielm 1097 Bromma
Ola Mattsson 1056 Lidköping
Mauricio Matusiak 1087 Trosa
Jesper Moberg 1090 SSAB Oxelösund
Lars-Åke Månsson 1015 Stockholm
Fredrik Norberg 1082 Trosa
ÅKE Nord 1081 Järna
Toni Nordlund 1014 Södertälje
Håkan Odeberg 1086 Nyköping
Peter Olsson 1101 Stureby
Marcus Pedersen 1062 Eskilstuna
Eskil Rabelius 1109 Linköping Raiders
Christian Richter 1088 Trosa
Mikael Rizell 1037 Trosa
Andreas Rosendahl 1072 Skärholmen
Thomas Runfeldt 1069 Trosa Taekwondo
Fredrik Ruthström 1039 Stockholm
Daniel Råström 1075 NCC
Olle Sederström 1070 Södertälje
Henrik Sjöberg 1000 Enköping
Martin Sjöljung 1107 Kungen av Västerljungel
Carl Henrik Somp 1010 Tyresö
Mikael Strömblad 1028 Team Tigerbalsam
Carl Ström-Nilsson 1077 Stockholm
Mattias Ståhl 1060 Vatos Locos/S-tälje
David Sundqvist 1079 Camfil
Pelle Svensson 1054 Eksjö
Jan Söderström 1105 Grödinge
Robin Söhr 1049 trosa
Keith Tanner 1035 Ingen
Gustav Thor 1084 Team Fjällgaszäll Vanghärads Bilverkstad
Mattias Thor 1083 Team Fjällgaszäll Vanghärads Bilverkstad
Aris Triantafilloy 1040 Hägersten
Olle Tulldahl 1052 Huddinge
Kim Tyborn 1041 Älvsjö
Robin Tygesén 1016 BeardBroeHunting
Christoph Törnfeldt 1030 Trosa
Oscar Wahlström 1055 Vällingby
Håkan Weinborn 1002 Trosabygdens Bostäder/Trosa
Maciek Wieczorek 1089 SSAB Oxelösund
Alf Willén 1024 Kottarnas Fan-Club Örsa.
Patrik Yderberg 1102 Springtime
Pierre Åkerlund 1007 Stockholm
Björn Östberg 1074 TVTK
Joel Östlind 1047 OK Klemmingen
Emil Östlund 1033 Vagnhärad
Damer-Startgrupp 1 (under 46min) (47 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Sara Alkelin 426 Mercur Solutions
Linda Andersson 438 Run Baby Run
Emma Axsäter 405 Täby
Rebecca B. Fredriksson 409 Norrköping
Emma Baumer 406 Baumer&Hair
Asmerawork Bekele 444 Etiopien
Helen Belfrage 407 Ekerö
Louise Berlin 416 FK Studenterna
Lisa Bouvin 437 FAIK
Juana Chaves 429 AS Campos
Aynalem Desalegn 445 Etiopien
Isa Ericsson 403 Team Fröbo
Veronica Ericsson 441 OK Hällen
Charlotta Fougberg 427 Ullevi FK
Julia Liv Gedin 413 Springtime
Malin Gibrand 415 Fk studenterna
Jenny Hammar 411 Nykvarn
Diana Henningsson 418 Bromma
Sara Hillbom 404 Saras Hälsokälla/Finspång
Lotta Huselius 428 Björnstorps IF
Fanny Hållén 430 Vitamin Well
Johanna Hållén 439 Vitamin Well
Mikaela Hållén 440 Vitamin Well
Sophie Höckenström 424 FK Studenterna
Kristina Ivoskute 423 Stockholm
Sara Jelvegård 412 Enhörna IF
Anna Jonsson 414 FK Studenterna
Lona Justesen 422 If Linnéa
Cecilia Karlsen 431 Järfälla OK
Jessica Karlsen 432 Järfälla OK
Marianne Kinnunen 442 Hölö
Mikaela Larsson 434 Spårvägens FK
Jenny Lindblom 408 FAIK
Andy Milky 401 Tumba
Gisela Nilsson 420 Enklaresport Running Club
Åsa Nylander 421 FK Studenterna
Carola Parling 410 Friskis&Svettis Trosa
Louise Ringström 425 Spårvägens FK
Camilla Rosen 417 FK Studenterna
Matilda Räni 419 Bromma
Elmina Saksi 443 Tjalve IF Norrköping/ASICSFrontRunner
Maeregu Shegae 435 Etiopien
Sofie Spjutare 402 Tumba
Petra Sporrong 400 Hägersten
nikita steiner 433 Hässelby SK
Tizita Terecha 446 Etiopien
Lemlem Welela 436 Etiopien
Damer- Startgrupp 2 (47-54min) (108 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Camilla Abrahamsson 886 Vagnhärad
Karin Alfredsson 947 Trosa
Marika Andersson 851 Huddinge
Lena Andersson Larsson 930 Nyköping
Frida Andreasen 880 Göteborg
Mikaela Axelsson 884 Team William/Walter/Elsa
Emelie Axen 955 Huddinge AIS
Monica Axen 954 Stuvsta
Jenny Barck-Holst 953 Huddinge
Ingela Bengtsdotter 916 Camfil
Anette Berg 888 Södertälje
Cecilia Bergengren 907 Huddinge
Helen Berglund 883 Runday IF
Eva Bergqvist 951 Vagnhärad
Ella Beskow 911 Enklaresport Running Club
Marine Bodén 946 Trosa
Pernilla Broomé 899 Karlstad
Maria Bäck 902 Friskis Falun
E Maria Carlsson 893 Team CRS
Cornelia Ceder 881 Nyköping
Stephanie Chramer Hagström 903 Trosa
Annika Dalsätt 932 Sollentuna
Emma Denlert 865 Täby
Malin Edin 894 Stockholm
Eva Edström 877 Fellingsbro
Eva-Lena Eirefelt 873 Club Running Sweden
Annika Eklund 927 Trosa
Lisbeth Elweskiöld 943 Xerox IF
susanne eriksson 904 oxelösund
Nina Fagerholm 868 Club Running Sweden
Livia Faraasen 940 KA 2 IF - Karlskrona
Malin Fingal 925 Södertälje
Jenny Forsberg 890 Enhörna IF
Sandra Hagelind 938 Solna
Jenny Heemskerk 862 Team CRS
Christina Hilgendorf 879 Södertälje
Tove hugo 874 Stockholm
Irén Johansson 853 Tystberga
Jenny Johansson 854 Vårberg
Kristina Johansson 923 Lifstilen Örebro
Anna Jutterdal 936 Huddinge
Emmy Karlsson 891 Trosa
Karoline Karlsson 956 Nyköping
Linn Karlsson 866 Södertälje
Rebecka Källquist 867 Solna
Tanja Lappalainen 915 Friskis&Svettis Trosa
Kristina Larsson 922 TbOK
Lotta Larsson 901 Camp Pro Runners
Sofia Larsson 917 Camfil
Ida Lexell 918 Camfil
Mariana Lind 876 Årsta
Maria Lindblom 859 Oxelösund
Johanna Lindström 908 Trosa
Lina Lundegård 937 Nyköping
Cathrine Löfgren 895 Rönninge
Anna Löfström 952 Viksjö
Heather Mallett 914 Solna
Nina Mattsson 900 Hölö
Claire Milin 861 Vagnhärad
Pegah Modirassari 869 Trosa
Jennie Molin 852 Nykvarn
Veronica Mustonen 872 Friskis&Svettis Trosa
Jenny Mårtensson 898 TSM running
Vilja Nilsson 910 Enklaresport Running Club
Annika Nordenström 906 Tumba
Helena Nosko 863 Team Nosko
Julia Olsson 892 AoT
Ulrika Orrblad 939 Strängnäs
Emily Ottestig 912 Fjällmossen
Helen Pahverk 909 LK Nyköpings Runners
Annica Pelz 856 Tullinge
Adeline pescayre 913 Sundbyberg
Stina Pettersson 929 Hässelby
Åsa Pettersson 896 Brottby SK
Catrin Pihlstål 934 Trosa
Tindra Pihlstål 935 Trosa
Åsa Pärlered 871 Club Running Sweden
Maria Ragnarsson 878 Vasaparken
Sofia Reimer 919 Camfil
Johanna Rizell 855 Stockholm
Jessica Sandberg 860 Nyköping
Tove Sandström 928 Eskilstuna
Maria Seefried 941 Sollentuna
Penh Segolene 957 Paris, Frankrike
Ann-Mari Silfver 921 Ik Rex
Avvai Singam 882 Nyköpings OK/Trosa kommun
Jenny Sjökvist 850 Nykvarn
Mia Sjönvall 864 Stockholm
Annika Somp 857 Tyresö
jenni steiner 944 Ica Trossen, Trosa
Linda Steiner 942 ICA Trossen, Trosa
Jenny Stenberg 926 Rocking Råcksta
Ulrika Ström 945 ÅF
Sofia Sundström 948 Tullinge SK
Maria Sundvall 924 Trosa
Carina Svensson 920 Camfil
Melanie Svensson 887 Stockholm
Elisabeth Tagde 905 Trosa
Kristi Tasa 897 Stockholm
Hanna Törnström 949 Stockholm
Sanna Waern 931 Nyköping
Margareta Wahlqvist 933 Tbok
Lotta Wandell 889 Ica Jätten
Maria Westling 875 Sollentuna
Ingrid Wiklander Bråkenhielm 950 Kung Atle
Hanne Ytterdahl 885 Nyköping
Christina Zetterman 870 Club Running Sweden
Angelica Åström 858 Eskilstuna BTK
Damer- Stargrupp 3 (över 54min) (76 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Jenny Ahlqvist 1216 Stockholm
Ida Anderberg 1272 Trekraften
Jenny Andersson 1227 Slk oxelösund
Linda Andersson 1244 Södertälje
Maria Andersson 1252 EssingeKyrkväg Stockholm
Monica Andersson 1254 Friskis&Svettis Trosa
Ronja Andersson 1206 Nykvarn
Ann Andersson Nord 1256 Järna
Melanie Annis 1229 Kidderminster
Annika Aronsson 1250 SysrarnaSisters
Ingrid Benson 1222 Oxelvik
Edith Berens, von 1271 Trosabygdens OK
Stina Berg 1242 Springtime
Malin Blom 1211 Sockergrisarna
Jessica Bromander 1204 Nyköping
Esther Busch Paulsson 1255 Tro, Hopp & Träning
Hanna Dufva 1251 Ludvika
Jenny Ekstam 1270 Trosa
Martina Ekstrand 1248 Skärholmen
Heike Emmrich 1218 Team Ultrasweden
Cecilia Enbom 1228 Finspång
Jennie Eriksson 1209 Nyköping
susanne forsberg 1247 oxelösund
Helén Forsberg 1257 Stockholm
Jessica Fröjel 1207 Team Fröbo
Annette Gidlöw 1264 Trosa kommun
Carina Gustafsson 1249 SystrarnaSisters
Sandra Gustavsson 1258 Friskis&Svettis Trosa
Agnes Hjertaker 1212 Järna sk
Sofie Jacobsson 1234 Springande Tjejer
Ella Jansson 1262 Nynäs IK
Susanne Jansson 1263 Nynäs IK
Annika Johansson 1238 Tyresö
Therese Johnson 1230 Nyköping
Josefin Juvelius 1274 Trosa
Anna Jönsson 1213 Nykvarn
Kristina Karlin 1241 Enebybergs IF
Johanna Krumlinde 1266 Bro
Linn Lagerström 1210 Holololu
Nora Laimani 1205 Mariefred
Suvi Lantz 1265 Stockholm
Maria Lichtscheidl 1223 Tullinge
Jenny Lindgren 1214 Nykvarn
Ida Lindqvist 1268 Nyköping
Ulrika Lorentzi 1253 Huddinge
Carin Magnusson 1203 Nykvarn
Carolyn Morison 1221 Ingen
Nina Muhonen 1260 Axa sports club
Rebecka Möller 1269 Öhmans torp
Therese Nelgard 1239 Friskis&Svettis Trosa
Anette Nyberg 1231 Orsa
Ing-Marie Olsson 1237 IF Linnea
Charlotte Palmqvist 1202 Trosa
Ulrika Pernå 1240 Mariefred
Maya Pettersson 1201 Norrköping
Pia Påhlson 1233 Trosa
Suzanne Pärlhamn 1235 Trosa
Birgitta Qvennerstedt 1219 Acando
Michaela Richter 1261 Trosa
Carina Rizell 1224 Friskis&Svettis Trosa
Isa Runfeldt 1245 FAAF Fit as a fighter
Johanna Ruthström 1225 Stockholm
Emma Schönberg 1236 Emrud
Denise Sederström 1246 Södertälje
Anna Sevelin 1215 Saras Hälsokälla
Yvonne Sjöberg 1200 Enköping
Anneli Stenmark 1226 Kisa
Jenny Thor 1259 Team Fjällgaszäll Vanghärads Bilverkstad
Maaike Tysma 1217 Västerljung
Darlene Waters 1208 Norfolk
Marja Weck Lönn 1243 Team MoTo
Kerstin Yderberg 1267 Springtime
Jenny Zakrisson 1275 Tystberga
Sara Åkerfelt 1273 Björklinge
Sara Öman 1220 Trosa Kommun
Sara Önneby 1232 Camfil AB
P14 (31 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Axel Adebrink 3031 Hedebyskolan Klass 7B
Erik Andersson 3032 Hedebyskolan Klass 7B
Sam Annis 3003 Kidderminster
Erkhembayar Ariuna 3033 Hedebyskolan Klass 7B
Hampus Back 3034 Hedebyskolan Klass 7B
Eric Bauer 3035 Hedebyskolan Klass 7B
Melker Berggren 3026 Nyköpings OK
Albin Björkén 3047 Hedebyskolan Klass 7B
Oliwer Bodin Karlsson 3004 Hedebyskolan Klass 7A
Oskar Engberg 3023 Kälvesta
Nicklas Grahn 3037 Hedebyskolan Klass 7B
Viggo Halsius 3038 Hedebyskolan Klass 7B
Despaigne Hernández 3039 Hedebyskolan Klass 7B
Liam Hujanen Petersson 3007 Hedebyskolan Klass 7A
Linus Jansson 3000 SLK Oxelösund
Jesper Juntunen 3008 Hedebyskolan Klass 7A
Oskar Karlstedt 3042 Hedebyskolan Klass 7B
Edvin Lans 3010 Hedebyskolan Klass 7A
Mattias Larsson 3025 Vagnhärad
Isac Ljungström 3044 Hedebyskolan Klass 7B
Erik Lundell Pettersson 3012 Hedebyskolan Klass 7A
Jesper Löfström 3029 Viksjö
Filip Magnusson 3013 Hedebyskolan Klass 7A
Carl Malmkvist 3022 Enhörna IF
Junior Ngoyi 3043 Hedebyskolan Klass 7B
Elias Norberg 3015 Hedebyskolan Klass 7A
Oscar Snell 3048 Hedebyskolan Klass 7B
Mathias Svalberg 3020 Hedebyskolan Klass 7A
Philip Swidi 3021 Hedebyskolan Klass 7A
Hampus Sörman 3046 Hedebyskolan Klass 7B
Carlos Yans 3040 Hedebyskolan Klass 7B
F14 (20 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Amanda Bergqvist 3030 Trosa Vagnhärads SK
Mira Bäck 3005 Hedebyskolan Klass 7A
Hilma Claesson 3027 Tullinge FIF
Saga Dahlbom 3036 Hedebyskolan Klass 7B
Maja Grimberg 3006 Hedebyskolan Klass 7A
Tilda Humleback 3024 Camfil
Ebba Jacobsson 3041 Hedebyskolan Klass 7B
Isa-Lee Kirjavainen 3009 Hedebyskolan Klass 7A
Julia Lagerström 3028 Torsåker
Emelie Levenstam 3011 Hedebyskolan Klass 7A
Eima Mikuté 3014 Hedebyskolan Klass 7A
Lea Nordfeldt Gytare 3045 Hedebyskolan Klass 7B
Emma Nyberg 3016 Hedebyskolan Klass 7A
Kylie Ponce De Leon 3017 Hedebyskolan Klass 7A
Birger Rabelius 3049 KFUM Linköping Basket
Renata Remese 3018 Hedebyskolan Klass 7A
Cornelia Rundqvist Ahrén 3019 Hedebyskolan Klass 7A
Edla Åström 3050 Västerljung
Filippa Östling 3002 Hellas FK
Ida Östling 3001 Hellas FK
P12 (79 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Maximilian Adolfsson 3137 Fornbyskolan Klass 4C
Melker Alsterlund 3158 Nackdala IS
Albin Andersson 3191 Skärlagsskolan Klass 5
Tom Annis 3136 Kidderminster
Hampus Asperman 3104 Vitalisskolan Klass 5B
Dennis Asplund 3105 Vitalisskolan Klass 5B
Aironas Batulevicius 3164 Vitalisskolan Klass 5A
Hobbe Bergström 3139 Fornbyskolan Klass 4C
Sonny Björkén 3207 Skärlagsskolan Klass 5
Elias Blom 3165 Vitalisskolan Klass 5A
Samuel Borgman 3265 Tyresö
Albin Brauer 3107 Vitalisskolan Klass 5B
Gustav Buskas Blom 3234 Vitalisskolan Klass 4A
Julius CastWall 3227 Vitalisskolan Klass 4A
Emir Cosovic 3141 Fornbyskolan Klass 4C
Anmton Ejelöv 3266 Trosa
Arvid Ejelöv 3170 Vitalisskolan Klass 5A
Leon Emtelin 3109 Vitalisskolan Klass 5B
Lowe Emtelin 3110 Vitalisskolan Klass 5B
Alfred Engberg 3236 Kälvesta
Marcus Erlandsson 3111 Vitalisskolan Klass 5B
Isak Erliksson 3270 Täby
Kevin Essenberg 3112 Vitalisskolan Klass 5B
Albin Fransson 3241 Vitalisskolan Klass 4B
Lucas Friberg Johansson 3142 Fornbyskolan Klass 4C
Melvin Glantz 3113 Vitalisskolan Klass 5B
Melvin Gnestadius Brant 3223 Vitalisskolan Klass 4A
Måns Gustafsson 3253 Trosa
Axel Gustâv 3175 Vitalisskolan Klass 5A
Rasmus Hedström 3229 Vitalisskolan Klass 4A
William Hemstad 3242 Vitalisskolan Klass 4B
Hannes Hill 3228 Vitalisskolan Klass 4A
Isak Jagersten 3144 Fornbyskolan Klass 4C
Jakob Jakobsen 3248 Vagnhärad
Linus Jansson 3203 Skärlagsskolan Klass 5
Jesper Johansson 3198 Skärlagsskolan Klass 5
Anton Kjellberg 3220 Vitalisskolan Klass 4A
Elias Klasson 3249 Vagnhärad
Adam Krakowski 3190 Skärlagsskolan Klass 5
Viktor Krona 3116 Vitalisskolan Klass 5B
William Lagerström 3259 Hammarby friidrott
Adrian Kulstad Larsson 3268 Trosa
Melvin Lidin 3205 Skärlagsskolan Klass 5
Arvid Lindberg 3157 Stockholm
Theo Lindblom 3247 Trosa
Elliot Littorin 3244 Vitalisskolan Klass 4B
Melker Lyåsen 3178 Vitalisskolan Klass 5A
Nils Löfgren 3132 Stockholm
Tiago Lönnkvist 3118 Vitalisskolan Klass 5B
Love Lövbom 3119 Vitalisskolan Klass 5B
Hannes Makaroff 3179 Vitalisskolan Klass 5A
Charlie Malmkvist 3155 Enhörna IF
Cazper Mars 3120 Vitalisskolan Klass 5B
Benjamin Mujanovic 3146 Fornbyskolan Klass 4C
Edward Mårtensson 3180 Vitalisskolan Klass 5A
William Neiberg 3210 Skärlagsskolan Klass 5
Maximilian Nilsson 3204 Skärlagsskolan Klass 5
Ivar Nordberg 3238 Vitalisskolan Klass 4B
Ludwig Nygren 3148 Fornbyskolan Klass 4C
Vilgot Nyman 3267 Trosa
Anders Petersson 3250 Nyköpings OK
Edvin Rask 3243 Vitalisskolan Klass 4B
Matteo Reimer 3184 Vitalisskolan Klass 5A
Henry Ruthström 3133 Stockholm
Emil Sahlström 3123 Vitalisskolan Klass 5B
Ezrom Samson 3151 Fornbyskolan Klass 4C
Lucas Skålberg 3261 Vagnhärad
Viggo Tasth 3173 Vitalisskolan Klass 5A
Albin Thorsén 3187 Vitalisskolan Klass 5A
Elias Timrén 3126 Vitalisskolan Klass 5B
Bianca Tjärsta 3192 Skärlagsskolan Klass 5
Maxemilian Törnkvist Angestav 3127 Vitalisskolan Klass 5B
William Westerberg 3129 Vitalisskolan Klass 5B
Carl Westlund 3193 Skärlagsskolan Klass 5
Hjalmar Winterling 3237 Vitalisskolan Klass 4B
Max Zettervall 3235 Camfil
Victor Zhao 3153 Fornbyskolan Klass 4C
Kevin Ågren 3154 Fornbyskolan Klass 4C
Lucas Österling 3189 Vagnhärad
F12 (93 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Johanna Agnekrans Fredh 3256 Sund
Ester Aldenius 3163 Vitalisskolan Klass 5A
Isabella Andersson 3135 Väsby friidrottsklubb
Linn Andersson 3202 Skärlagsskolan Klass 5
Thelize Andréasson 3188 Vitalisskolan Klass 5A
Frida Arnesson 3138 Fornbyskolan Klass 4C
Maxime Axsäter 3130 Täby
Linnea Behrnetz 3134 Kyrkskolan
Anna Tuva Vendela Berglund 3106 Vitalisskolan Klass 5B
Lilly Bergström 3201 Skärlagsskolan Klass 5
Lena Blaszczak 3140 Fornbyskolan Klass 4C
Moa Blom 3166 Vitalisskolan Klass 5A
Lovisa Borg 3156 Enhörna IF
Norah Carlbaum 3167 Vitalisskolan Klass 5A
Carmen Cernjul 3103 Spårvägens FK
Gabriella Chammo 3233 Vitalisskolan Klass 4A
Marina Cortinovis 3159 Södertälje
Ebba Danielsson Midestad 3168 Vitalisskolan Klass 5A
Nicole Degerman 3224 Vitalisskolan Klass 4A
Linnea Dobosz 3169 Vitalisskolan Klass 5A
Moa Dunkhols 3221 Vitalisskolan Klass 4A
Olivia Dunkhols 3108 Vitalisskolan Klass 5B
Mika Edman 3161 Trosa
Tilde Edman 3162 Trosa
Emilia Ekvall 3171 Vitalisskolan Klass 5A
Emelie Emtelin 3172 Vitalisskolan Klass 5A
Ally Eriksson 3257 Trosabygdens OK
Tuva Eriksson 3131 Åby Oilers
Tilde Erlandsson 3226 Vitalisskolan Klass 4A
Tova Fransson 3209 Skärlagsskolan Klass 5
Felicia Fritz 3160 Örebro
Matilda Grafford 3213 Vitalisskolan Klass 4A
Linnea Gustafsson 3174 Vitalisskolan Klass 5A
Miriam Gustafsson 3214 Vitalisskolan Klass 4A
Moa Gustavsson 3206 Skärlagsskolan Klass 5
Isabella Gyllenhammar 3114 Vitalisskolan Klass 5B
Stina Gytare 3222 Vitalisskolan Klass 4A
Elvira Halsius 3143 Fornbyskolan Klass 4C
Matilda Hellberg 3101 Nyköping
Tova Hellberg 3102 Nyköping
Clara Henriksson 3217 Vitalisskolan Klass 4A
Linnea Humleback 3258 Camfil
Vendela Hållén 3231 Vitalisskolan Klass 4A
Mirabell Häggman Ahl 3225 Vitalisskolan Klass 4A
Ebba Johansson 3176 Vitalisskolan Klass 5A
Fanny Johnsson 3115 Vitalisskolan Klass 5B
Engla Klingberg 3255 Trosa
Amalia Kristiansen 3218 Vitalisskolan Klass 4A
Hanna Lappalainen 3117 Vitalisskolan Klass 5B
Maya Larsdotter 3177 Vitalisskolan Klass 5A
Frida Magnusson 3145 Fornbyskolan Klass 4C
Märta Markman 3212 Vitalisskolan Klass 4A
Sara Masri 3181 Vitalisskolan Klass 5A
Ines Molin 3100 Södertälje Nykvarn Orientering
Edita Mustafic 3194 Skärlagsskolan Klass 5
Tamana Nagshbandi 3232 Vitalisskolan Klass 4A
My Nordfeldt Gytare 3147 Fornbyskolan Klass 4C
Emilia Nordström 3182 Vitalisskolan Klass 5A
Vera Nyman 3121 Vitalisskolan Klass 5B
Jenny Nyström Erlandsson 3122 Vitalisskolan Klass 5B
Wilma Olsson 3149 Fornbyskolan Klass 4C
Melina Ortner 3150 Fornbyskolan Klass 4C
Kamile Palekaite 3183 Vitalisskolan Klass 5A
Hedda Parmenberg 3245 Vitalisskolan Klass 4B
Clara Persson 3216 Vitalisskolan Klass 4A
Evelina Petersson 3251 Nyköpings OK
Emilia Pihlström 3211 Camfil
Engla Pilståhl 3196 Skärlagsskolan Klass 5
Agnes Possman 3219 Vitalisskolan Klass 4A
Ebba Rigler 3239 Vitalisskolan Klass 4B
Matilda Roos 3185 Vitalisskolan Klass 5A
Elin Rydell 3262 Vagnhärad
Maja Ryghseter Bjelkmark 3186 Vitalisskolan Klass 5A
Tyra Skoog 3246 Katrineholms friidrott
Tova Spörndly 3271 Järna
Hanna Stenholm 3152 Fornbyskolan Klass 4C
Evelina Stenström 3124 Vitalisskolan Klass 5B
Fanny Strandgren 3197 Skärlagsskolan Klass 5
Kajsa Sundling 3200 Skärlagsskolan Klass 5
Justyna Szlesinska 3199 Skärlagsskolan Klass 5
Ameli Thorell 3125 Vitalisskolan Klass 5B
Saga Törnqvist 3128 Vitalisskolan Klass 5B
Tilda Törnqvist 3208 Skärlagsskolan Klass 5
Ella Wahlbergh 3269 TVSK
Alva Widegren 3252 Mälarö sok
Sienna Widjedahl 3215 Vitalisskolan Klass 4A
Beatrice Wolpher 3260 Viggbyholms IK Konståkning
Emelie Wood 3195 Skärlagsskolan Klass 5
Moa Wrande 3240 Vitalisskolan Klass 4B
Ida Zeffer 3254 Mälarö SOK
Isabella Zetterström 3230 Vitalisskolan Klass 4A
Freja Östman 3263 Rönninge
Nora Östman 3264 IFK Tumba Handboll
P10 (28 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Eddie Blom 4026 Trosa
Loke Blomkvist 4010 Västerljung
Georg Carlgren 4009 Stockholm
Jack Edberg 4029 TVSK P09
Oscar Ejdeskog 4022 Trosabygdens OK
Lleyton Fromholz 4059 Norrköpings Skidklubb
Arvid Haglund 4023 IFK Tumba
Anton Hellqvist 4020 Trosa
Ville Jutterdal 4040 Vreta Skid o MK
Isak Käck 4015 Solna
Vincent Lagerhorn 4021 Hölö
Viktor Lichtscheidl 4008 Tullinge
Johannes Liedholm 4039 GIK
Emil Lundius Kastenfalk 4032 Ja till ishall i Trosa kommun
Lukas Lundqvist 4027 Gopshusgården
Victor Löfström 4051 Viksjö
Noah Neale 4036 Mättingebacken
Jack Otterström 4017 Trosa
Jonathan Petersson 4031 Nyköpings OK
Hector Pettersson 4013 Enhörna IF
Liam Runnqvist 4057 Västerljung
Lukas Runnqvist 4058 Västerljung
Sixten Saldenius 4016 Järfälla OK
Kaspar Spörndly 4060 Järna
Gustav Stenström 4003 Trosa
Hugo Strandberg 4005 Huddinge
Wilmer Thedvall 4042 Vagnhärad
David Wiklander 4043 Kung Atle
F10 (33 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Helena Ala-Taimo Sundberg 4047 Vent. Tillverkarna
Joline Andersson 4041 Trosa
Linnea Andersson Parsons 4000 Huddinge
Molly Axén 4054 Stockholm
Elsa Benedek 4011 Trosa
Miranda Berg 4030 Tumba
Tove Bergqvist 4048 Trosa Vagnhärads SK
Emilia Cederholm 4025 Ica Trossen
Alva Diawara 4055 Snättringeskolan
Agnes Falkenwing 4028 Södertälje
Felizia Friberg 4001 Nyköping
Cornelia Fritz 4019 Örebro
Wally Henning 4053 Stockholm
Tilda Hylander 4007 Atletismo Arona (ESP)
Signe Karlsson 4002 Bandhagska Idrottssällskapet
Sofia Karlsson 4049 Eskilstuna
Tilda Karlsson 4056 TEIBK
Reidun Kronnäs 4024 Skånes Fagerhult
Alice Kyllergård 4004 Huddinge
Juli Lagerstedt 4038 Trosa
Hanna Rydell 4046 Vagnhärad
Johanna Rydholm 4034 TBOK
Emma Segolsson 4037 Trosa
Wilma Skålberg 4045 Vagnhärad
Svea Srömvall 4014 Enhörna IF
Gabriela Timrén 4050 TbOK
Astrid Wallenius 4052 Västerås FK
Kajsa Wiklander 4044 Kung Atle
Julia Wiselander 4006 Huddinge
Leia Wrande 4018 Uppsala
Noomi Zeffer 4035 Mälarö SOK
Vendela Åström 4012 TVSK
Stina Östholm 4033 Eskilstuna Friidrott
Knattar 6-8 år (118 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Emma Agnekrans Fredh 4281 Sund
Sophie Ahlqvist 4217 Stockholm
Ellen Alm 4270 Trångsund
Esther Alsterlund 4240 Nackdala IS
Hugo Anander 4301 Trosa
Leo Anander 4300 Trosa
Casper Andersson 4290 Trosa
Oliver Andersson 4228 Väsby friidrottsklubb
Lucas Andersson Parsons 4200 Huddinge
Lilly Andrén 4248 Stensund
Elvira Andrén Lundvall 4218 Järna
David Askefalt 4317 Vagnhärad
Léon Axsäter 4219 Täby
Yasmine Ba 4253 Trosa
Anton Benedek 4232 Trosa
Melwin Bengtsson 4302 Vagnhärad
Ella Benson 4223 Oxelvik
Leonie Bentefour 4292 Bromma
Anton Berg 4261 Tumba
Sixten Blomkvist 4231 Västerljung
Albert Carlgren 4226 Stockholm
Vilhelmina Carlstedt Kind 4286 Trosa
William Cederholm 4259 Trosa
Elvira Claesson 4312 Trosa
André Cortinovis 4241 Södertälje
Selma Desbiens 4252 Trosa
Viggo Edling 4309 Trosa
Olle Ejdeskog 4255 Trosabygdens OK
Cesar Engström 4316 Vagnhärad
Adam Eriksson 4287 Trosabygdens OK
Ameli Eriksson 4288 Trosabygdens OK
Simon Falkenberg 4205 IFK Aspudden-Tellus
Philip Forslund 4265 Trosabygdens OK
Oliwer Forsse'n 4230 Hölö
Sofia Friare 4268 Trosa
Isode Fromholz 4315 Norköpings Skidklubb
Ludwig Gardevåg 4208 Nykvarn Fotbollsklubb NSK P- 10
Hugo Granberg 4258 Eskilstuna
Casper Grandin 4251 TbOK
Erica Grandin 4250 TbOK
Jakob Grapenqvist 4222 Nacka
Albin Gunnarsson 4271 Trosa
Edvin Gunnarsson 4272 Trosa
Axel Gustafsson 4264 Trosabygdens OK
Lovisa Gustafsson 4276 Vagnhärad
Viktor Gustafsson 4277 Vagnhärad
William Gustafsson 4221 Scania IF
Emma Gustavsson 4297 Trosa
Lea Gustavsson 4278 Trosa
Ludvig Gustavsson 4280 Trosa
Alva Hagelind - Öhman 4229 Solna
Greta Haglund 4256 IFK Tumba
Felix Hedström 4273 Rawtalents.se
Carl-Malcolm Henning 4308 Stockholm
Fabian Hill 4215 Trosa
Klara Hill 4214 Trosa
Minna Hill 4246 Trosa
Lovisa Hultqvist 4284 Trosa
Lovisa Hultqvist 4285 Trosa
Vendela Johansson 4283 Trosa
Cecilia Jonsson 4298 Trosa
Filip Jonsson 4299 Trosa
Edvin Jäderberg 4269 Trosa
Clara Karlsson 4313 TEIBK
Sture Karlsson 4204 Bandhagska Idrottssällskapet
Max Klevebrand 4274 Rawtalents.se
Xander Kuusisto 4220 Täby kyrkby
Alvar Kvarnlöt 4236 Enhörna IF
Olle Kvarnlöt 4235 Enhörna IF
Amélie Kyllergård 4216 Huddinge
Mira Käck 4237 Solna
Nova Lagerstedt 4282 Trosa
Walter Larsson 4257 Trosa
Nikki Lexell 4295 Camfil
Alfred Liljedahl 4209 KSK Kvicksund
Hugo Liljedahl 4210 KSK Kvicksund
Agnes Lilliehöök-Persson 4266 TVSK / Trosa
Alfred Lind 4224 Årsta
Valdemar Lind 4225 Årsta
Neo Lindblom 4279 Trosa
Leo Lindgren 4306 Trosa
Charlie Lindholm 4238 Ica trossen
Ellen Lundegård 4263 Nyköping
Emil Lövgren 4234 Enhörna IF
Julia Malm 4260 Trosa
Noah Muhrbeck 4289 Trosa
Enid Neale 4275 Mättingebacken
Ellen Nilsson 4202 Gislaved
Ester Nilsson 4203 Gislaved
Felix Nosko 4211 Team Nosko
Isabella Peterson 4239 Trosa
Sigrid Rabelius 4310 Linköping
Doris Ruthström 4227 Stockholm
Rut Rydén 4254 Sälens IF
Anton Råström 4314 Trosa Edanö InnebandyKlubb
Alicia Sandlund 4213 Granlund
Benjamin Slavotic 4245 Trosa
August Somp 4201 Tyresö
Malin Stafrin 4293 Camfil
Vega Stenlund 4311 Trosa
Ludwig Tengkvist 4305 Trosa
Elise Thedvall 4291 Vagnhärad
Amalia Tonelli 4212 Sollentuna
Johanna Törnström 4262 Stockholm
Alma Westlund 4303 Gislaved
Edit Westlund 4304 Gislaved
Joline Wigström 4296 Västerljung
Jakob Wiklander 4294 Kung Atle
Lucas Willén 4207 Kottarnas Fan-Club Örsa.
Saga Willén 4206 Kottarnas Fan-Club Örsa.
Elliot Wrande 4243 Uppsala
Loke Wrande 4244 Uppsala
Noel Wrande 4242 Trosa
Tom Zeffer 4267 Mälarö SOK
Mio Zettervall 4249 Camfil
Cornelia Åström 4233 TVSK
Ingalisa Öberg 4247 OK Hällen
William Östergren 4307 Sickla IF
Knyttar 0-5år (104 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Azalea Alderud 4675 Trosa
Manfred Alesand 4673 Nyköping
Nils Alm 4669 Trångsund
Nicole Alsbjer 4628 Vagnhärad
Ebbe Andrén 4643 Stensund
Leila Ba 4649 Trosa
Hugo Bendelin 4663 Gnesta
Juno Bengtsson 4692 Vagnhärad
Alice Benson 4618 Oxelvik
Tyra Berg 4654 Västerljung
Elis Boo 4685 Tbok
Lova Boo 4686 Tbok
Edith Borg 4630 Södertälje
Ida Brodin Sundholm 4610 Trosa
Leo Brodin Sundholm 4609 Hoppis skuttis/Friskis svettis Trosa
Lisbet Carlgren 4619 Stockholm
Vidar Carlstedt 4677 Trosa
Joel Ebersson 4606 lidingö
Sixten Edling 4698 Trosa
Vildah Ekstrand Lundgren 4600 Sundbyberg
Ludwig Engström 4626 Trosa/Boo
Oliwia Engström 4625 Trosa/Boo
Agnes Forslund 4682 Vagnhärad
William Forslund 4665 Trosabygdens OK
Thilde Forsse'n 4622 Hölö
Novak Fromholz 4699 Norköpings Skidklubb
Lea Glavas 4689 Trosa
Vincent Granander 4693 Trosa
Elvin Granberg 4650 Eskilstuna
Frida Grandin 4647 TbOK
Amanda Gränne 4657 Trosa
Linn Gränne 4658 Trosa
Lukas Gustafsson 4616 Scania IF
Oskar Gustavsson 4688 Trosa
Heidi Hagelind - Öhman 4621 Solna
Lotta Hansson 4611 Rönninge
Elsa Hedbring Falck 4659 Strängnäs
Maya Hernvald 4690 Vingåker
Ossian Hill 4641 Trosa
Melvin Hult 4617 Trosa
Tilda Hästbacka 4664 Tystberga
Adrian Isdoor 4645 Camfil
Ossian Isdoor 4644 Camfil
Emilia Jonsson 4637 Bro
Nicole Jonsson 4691 Trosa
Judit Jäderberg 4666 Trosa
Cloe Kaiheden Holm 4702 Trosa
Nelia Kaiheden Holm 4701 Trosa
Lennon Karlsson 4651 Ica Trossen
Miranda Kukkonen 4631 Vagnhärad
Emilia Lagerhorn 4642 Hölö
Ludvig Lagerhorn 4615 Spånga
Oscar Lagerhorn 4614 Spånga
Elias Lagerström 4687 Torsåker
Sami Lauronen 4604 Björkviks snickeri
Ingrid Lind 4632 Årsta
Amanda Lindahl 4635 Trosa
Ellen Lindahl 4636 Trosa
Melvin Lindblom 4672 Trosa
William Lindgren 4696 Trosa
Louie Lindholm 4629 Ica trossen
Tekla Lindholm 4653 Örebro
Tove Ljunggren 4676 Trosa
Erik Lombert 4667 Vagnhärad
Astrid Lundegård 4662 Nyköping
Morgan Lundin 4655 Tystberga
Vincent Löf 4660 Trosa
Alexander Malm 4656 Trosa
Marcel Matusiak 4652 Trosa
Arik Mianoor 4627 London
Sebastien Modirassari 4612 Trosa
Theodore Modirassari 4613 Trosa
Alvar Molin 4601 Södertälje Nykvarn Orientering
Isak Muhrbeck 4680 Trosa
Iris Nilsson 4603 Gislaved
Ellen Nisserud 4620 Trosa
Eddie Nordmark 4700 Trosa
Elli Norsell 4671 Vagnhärad
Alex Nosko 4605 Team Nosko
Moltas Olausson 4683 Camfil
Linnea Piechal 4602 Trosa
Magnus Radford 4648 Trosa
Alwin Reuterfalk 4678 Trosa
Lowe Reuterfalk 4679 Trosa
Elise Rosenström 4668 Oxelösund
Viola Saldenius 4634 Kungsängen
Natali Sandlund 4608 Granlund
Leandro Schwerin 4633 Vatos Locos/S-tälje
Albin Sjöblom 4684 Trosa
Ajdin Slavotic 4639 Trosa
Vilma Spörndly 4703 Järna
Harry Steijer 4674 Trosa
Elly Ställ 4624 vagnhärad
Ella Svensk 4646 Camfil
Signe Svensson 4681 Trosa
Alma Tonelli 4607 Sollentuna
Stella Warman 4640 Trosa
Louie Vaske Björkblom 4661 BFF Runners
Lovis Vestgöte 4694 OK Hällen
Vidar Widinghoff 4623 Göteborg
Idun Wrande 4638 Trosa
Vilma Åström 4695 Västerljung
Alva Östergaard Värehag 4670 Stockholm
Max Östergren 4697 Sickla IF
Stavgång (15 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Kim Andersson 5054 Vagnhärad
Susanne Björnsson 5021 Trosa
Elin Edberg 5098 Mor och dotter Edberg, Trosa
Åsa Edberg 5097 Mor och dotter Edberg, Trosa
Christina Eklund 5090 Enköping
Sonja Enberg 5099 Trosa
Anders Engberg 5093 Kälvesta
Ola Engberg 5074 Kälvesta
Yvonne Jonsson 5022 Trosa
Sven-Ola Komstadius 5026 IFK Tumba
Ulrika Lebender 5082 Bromma
Iris Rehnholm 5057 Malmköping
Gisela Reinfeldt Engberg 5075 Kälvesta
Elisabeth Söderström 5101 Grödinge
Margareta Öhman 5025 Solna
Jogging (95 anmälda)
Namn Startnummer Klubb/ort
Lova Andersson 5048 Hedebyskolan Klass 8A
Susanne Andersson 5023 Oxelösund
Cecilia Andrén 5069 Stensund
Moa Askebäck 5037 Black Army
Erika Berglund 5080 Hölö
annika bergman 5061 oxelösund
Ingmar Bertram 5018 Solna
Camilla Bjurlemark 5087 Rotebro IS FF
Emil Igor Blaszczak 5053 Hedebyskolan Klass 7A
Sandra Bodmark 5078 Hölö
Johanna Brandt 5014 Västerås
Lisen Bäck 5047 Hedebyskolan Klass 8A
Stefan Bäckström 5072 Oxelösund
Ellen Carlgren 5030 Stockholm
Jesper Edman 5065 Trosa
Linda Edman 5064 Trosa
Diana Eklund 5071 Sköndal
Emil Engberg 5094 Kälvesta
Ullabritt Engberg 5092 Kälvesta
Ingemar Eriksson 5004 Ingemar Eriksson Projekt/Byggledning
Lina Eriksson 5017 Trosa
Malin Eriksson 5016 Trosa
Amanda Forsell 5083 Trosa
Ellen Forssén 5042 Hedebyskolan Klass 8A
Marie-Louise Frisberg 5000 Rönninge
Maja Granstam 5024 Gnesta
Ingela Gustafsson 5001 Trosa
Victoria Gustafsson 5107 Knivsta
Charlotte Göthe 5081 Hölö
Malin Hellqvist 5055 Ica Trossen
Tommy Hellsten 5095 Trosa
Ebba Hemstad 5102 Trosa
Marie Henriksson 5007 Enköping
Anna Holm 5010 Anna Holm Ateljé
Eghert Holm 5005 Vagnhärads Volleybollklubb
Kattis Holm 5109 Trosa
Ylva Houltz 5015 Stockholm
Camilla Humleback 5096 Trosa
Fredrik Humleback 5086 Trosa
Victor Häggh 5070 Järna
margareta häll 5008 enköping
Gunnar Jansson 5006 Friluftsfrämjandet
Maria Jarsman 5011 Jogersögänget
Benjamin Johansson 5031 Nynäs IK
Tova Johansson 5043 Hedebyskolan Klass 8A
Erik Johnsson 5038 Järfälla alpina
Oskar Johnsson 5036 Black Army
Jere Juntunen 5050 Hedebyskolan Klass 8A
Agneta Karlsson 5076 Bromma
Tina Karlsson 5009 Bandhagska Idrottssällskapet
Torsten Kjellström 5106 Trosa
Ulrika Kyllergård 5019 Huddinge
Annie Larsson 5059 Täby
Jennie Larsson 5058 Täby
Alice Lindberg 5089 Stockholm
Karolina Lindqvist 5077 Hölö
Sigrid Löfgren 5028 Stockholm
Lise-Lott Mobäck-Johnsson 5035 Järfälla alpina
Annica Momqvist 5105 IFK Rättvik Bandy
Emma Momqvist 5104 IFK Rättvik Bandy
Anna-Karin Nyberg 5088 Tossåsen IF
Nicklas Nyberg 5108 Knivsta
Viktor Olofsson 5040 Hedebyskolan Klass 8A
Christer Olsson 5002 Rönninge
Nils Persson 5029 Stockholm
Jenny Petersson 5103 Danderyd
Anna Pettersson 5073 Jönåker
Ellen Rehnholm 5060 Bjärnum
Pasi Riihimäki 5100 Sauna Team
Carl Rowland 5012 Jogersögänget
Björn Rådberg 5003 Trosa
Madelen Selling 5056 Friskis&Svettis Trosa
Ann-Marie Sjöberg 5013 Enköping
Linn Stafrin 5039 Hedebyskolan Klass 8A
rufus steiner 5091 Ica Trossen
Christina Ställ 5032 trosa kommun
Line Sundberg 5041 Hedebyskolan Klass 8A
Karolina Svedlind 5079 Hölö
Lukas Söderström 5051 Hedebyskolan Klass 8A
Mika Söderström 5033 IFK Lidingö
Alvas Thor 5052 Hedebyskolan Klass 8A
Samuel Thorngren 5044 Hedebyskolan Klass 8A
Johanna Torstensson 5084 Vallentuna
Marianne Törnström 5063 Nyköping
Robin Wallberg 5046 Hedebyskolan Klass 8A
Hanna Wallin 5085 Hölö
Clara Westin 5045 Hedebyskolan Klass 8A
Ulrika Widegren 5027 Stockholm
Malin Wiselander 5020 Huddinge
Öyvind Zackow 5062 Vegan Runners IK
Tommy Åström 5034 Trosa
William Öberg 5049 Hedebyskolan Klass 8A
Karin Östberg 5068 trosa
Karolina Östberg 5066 trosa
Klara Östberg 5067 trosa