Anmälningslista Victorialoppet 18

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Öppen klass kvinnor (239 anmälda)
Namn Förening/Företag
Ellen Adolfsson IK Sisu Nässjö
Tilde Adolfsson Ole Bull
Johanna Ahlstedt Eksjö
Catharina Aineström
Jessica Alfengård
Marie Alfengård
Sandra Alvesved
evelina andersson
Kristina Andersson
Linda Andersson
Mia Andersson
Julia Andrason
Caroline Archibald Kisa SK
Pernilla Arenius Fliseryd
Anna Arildsson Linköpings SS
Julia Arildsson Linköpings SS
Lena Aronsson
Anna-Karin Arvidsson Växjö
Julia Arvidsson IFK Växjö
Ewa Axeborg
Jannica Axelsson
Louise Backskär
Liselott Bergqvist
Annelie Bjuringer JGA Linneryd
Alice Blomberg Oskarshamn
Anna Blomberg Oskarshamn
Emma Blomberg Oskarshamn
Marléne Blomgren Svensson Rydaholm GoIF
Lisen Brickarp TBRC
Jenny Bursell
Sofia Camnerin
Anna Carlsson Lidköpings VSK
Eva Claesson
Charlotte Clark Glömminge
Julia Clark Glömminge
Sofia Dahlberg
Louise Danoldsdotter
Emelie Demerud
Charlotte Deurell Åberg Deurell Runners
Lotta Diegmann Lubecks Lymmel
Karolina Drage
Johanna Edberg Slätthults lantbruk
Anna Edenbjörk
Emma Eidert Emmaboda Verda OK
Julia Ekfeldt
Maria Elgqvist Elgens RC
Frida Elgqvist Elgens RC
Gun Engström IF Hagen FIK
Jenny Eriksson
Pernilla Eriksson
Sara Eriksson
ROSALYN ERIKSSON PASAYLO Gävle
Carolina Eskengren Bergtomta IF
Jenny-Ann Evaldsson Team Göljahult
Carina Fagerström Karlsson Slimos löpargrupp
Anneli Fasth Ronneby kommun
Jonna Fjordevik
Malin Forsmark
Ida Franklin Karlstads kommun
Carina Fransson Ronneby
Emma Fransson Kalmar SS
Lovisa Freidenvall Nacka
Helena Frödeberg
Marine Gesien Riv Globen
Annika Glans
Charlotta Glaser
Frida Grennborg A6 Golfklubb
Bodil Gumbricht Foo Fighters
Anna Gunnarsson
Jessica Gunnarsson SK Vidar
Lilly Gunnarsson
Martina Gunnarsson
Elin Gunnarsson
Emma Gunnarsson
Matilda Gunnevik
Ann-Helen Gustafsson
Alice Gustavsson Urashults IF
Alva Gustavsson Urashults IF
Emma Gustavsson
Maria Gustavsson Uppvidingehus
Julia Hagberg
Jennika Hammar
Kirsten Hartmann Slimos löpargrupp
Anna Hedelius Kolstad Runners
Anne-Louise Hedin Braås
Anne-Louise Hedin Braås
Alice Helander
Emma Helge
Anna Helgesson Kisa sk
Lena Hjelm
Miranda Hjortsberg
Anni Hogedal Backa
Camilla Holmgren Sälens IF
Sofie Holmqvist Solvändan1/Teen Titans Go
Ylva Holst Lindström
Jenny HORNDAHL
Anna Hultin Malmö
Emma Höglind emma.h
Sofie Ingström Vimmerby sk
Signe Ivansson Råhult Runners
Karolina Jagesten Björnstorps if
Anna Jansson Växjö
Kerstin Jensen Skåneslättens OL
Johanna Jeppson
Josephine Jibrell Öland Smålands draghundklubb
Caroline Jivefalk Hultsfreds LK
Lina Johannesson
Anna Johansson IK Tuna Södra
Hanna Johansson Karlskrona SOK
Malin Johansson Riv Globen
Veronica Johansson Hönö IS
Victoria Johansson Holmahult LK
Mathilda johansson Lorentsson
Hannah Johnsson d-wave
Amanda Josefsson J5 Norrköping
Martina Juved
Caroline Jönsson Växjö
Märta Kalmaru
Ulrika Karlberg Karlsmåla Lantbruk
Anna Karlsson Hvetlanda Skidklubb
Anneli Karlsson Boxholm ekeby skidklubb
Britt Karlsson Svartbäcksvägen 10
Emelie Karlsson Färjestadens Motions IF
Hanna Karlsson RK:s kondition och styrka
Wilma Karlsson Östersunds sk
Karin Karlström
Jenni Kjellsson Brittatorp TK
Malin Klasson Örsjö IF
Annika Kleist Linköping
Martina Krona
Annie Kroon-Tegnvallius Team Tengan
Lina Kruger
Christine Kvennefeldt Alvesta SOK
Elin Kvennefeldt
Elene Källroos
Frida Lagerlöf Adler Fnösets BK deluxe
Emmy-Lou Larsson
Maria Leek
Karolina Lehman
Isabella Lejon
Maria Lindberg
Sofie Lindberg
Emelie Lindgren
Frida Lindström Färjestaden
Evelina Ljung Växjö
Lovisa Ljung
Carin Lundkvist
Ann-Katrin Lundqvist IK Sisu Nässjö
Hanna Lundqvist IK Sisu Nässjö
Malin Lundqvist IK Sisu Nässjö
Diana Lundqvist D-wave
Elin Lydigh Moheda IF
Solveig Löfsved Löttorp
Cecilia Löhnn Skruvs IF
Katarina Lönnqvist
Josefine Magnusson
Marina Martinsson Målilla-Mörlunda SKI
Monica Mathisson
Evelina Mattisson MattisTrä
Cecilia Mattsson JGA Linneryd
Ida Mattsson
Linn Mauritzsson Berga USKF
Cecilia Mellqvist Sollentun FK
Jenny Nelson Rälla Rebel Runners
Annika Nilsson
Elin Nilsson IK Akele
Sanna Nilsson
Simone Nilsson Ronneby kommun
Terese Nilsson
Ulrika Nilsson Holmahult löparklubb
Mireille Nilsson
Elinor Norén
Hanna Norman
Yvonne Norman
Katharina Nyholm University of Michigan
Lena Nyström Team Busungarna
Anna Näreby Bromma
Lena Olofsson
Mirjam Olovsson B.M.W.Semin
Linnea Olsson Björkvikens Hjältar
Emmelie Palm-Gustavsson
Louise Peterson
Therese Peterson
Annelie Petersson Rälla rebel runners
Jenny Petersson Gräsändernas IF
Katarina Petersson
Carina Pettersson Torslanda
Rebecca Pettersson Mellösa Kickers IF
Camilla Ragnerby
Emma Ragnerby
Kajsa Rathjen
Elisabeth Raun Violen 4
Matilda Rehn Högby IF
Marie Roos
Janeth Rosander Team Snigel
Melina Rosander Springande tjejer
Emma Rosén OK Njudung
Anna Royegård Räpplinge Hult IF
Helena Runcrantz Majobygg
Sofie Samefors
Susanne Samuelsson
Anna Selldén Svärtinge SK
Hanna Seppas Runacademy IF
Elin Severin
Annelie Simonsson Hybrid fitness Vetlanda
Louise Sjödin Team Villa Safari
Sanna Skarbro
Petra Sporrong
Marie Stenberg
Ellinor Sterner OK Njudung
Frida Stigart
Sofie Strandberg Dynglaget Tomorrow
Ewa Ståhl
Anna Sundler Alvesta Friidrott
Wilma Sundler Alvesta Friidrott
Elisabet Sunnliden Appladalens sportcenter
Anna Svensson Nybro
Anna-Karin Svensson JGA Linneryd
Inger Svensson Kalmar
Sandra Södergren FIF Gnistan
Agneta Södling
Johanna Thalén
Jenny Thiman Thiman running club
Gia Thörnqvist
Viktoria Thörnqvist
Rebecca Tolerus
Viktoria Wall
Helena Wall Gunnarsson
Caroline Waltersson
Lemlem Welela Malmö 4H FK
Mimmi Wells
Emma Wernesjö Växjö
Anna Westhall
Emma Wikner Skede
Martina Wingbro
Birgitta Wärdell
Annelie Wärnelius Åtvidaberg
Ulrika Zakrisson
Camilla Öhlund
Öppen klass män (375 anmälda)
Namn Förening/Företag
Abraha Adhanom Eskilstuna Friidrott
Martin Adler Fnösets BK De Luxe
Lucas Adolfsson Ole Bull
Ville Adolfsson Ole Bull
Jonas Ainouz
Hampus Alfengård JGA Linneryd
Mikael Almqvist Kolstad ik
Peter Alvarsson Kisa SK
Alexander Ambjörnsson Team Crunchy
Benjamin Ambjörnsson Team Crunchy
Joakim Ambjörnsson Team Crunchy
jan-ove andersson mariestads aif
Björn Andersson Idesjö Skogsservice
Claes Andersson JGA Linneryd
Henrik Andersson
Håkan Andersson Skillingaryds FK
Jonas Andersson Tunasnickarn AB
Martin Andersson
Martin Andersson JGA Linneryd
Oscar Andersson AB Spelguiden
Patric Andersson Berga USKF
Per Andersson Växjö
Stefan Andersson
Stefan Andersson Riv Globen
Martin Anker Kärra Klareberg IF
Martin Antonsson Precio Fishbone
Joachim Archibald Kisa SK
Filip Arildsson Linköpings SS
Patrik Arnqvist Sollentuna FF
Mats Aronsson
Marcus Arwidson Joxargatans löparklubb
Johan Arvidsson
Lars Arvidsson Växjö
Svante Arvidsson Rockneby
Albert Asterhed Jarfjord IFK Sävsjö
Peter Atterback Länsförsäkringar Kalmar län
Jesper Axelsson Föra AIK
Joakim Axelsson Föra AIK
Johannes Axelsson Föra AIK
Josef Axelsson Holmahults löparklubb
Patric Barenthin
John Bengtsson Team Göljahult
Jörgen Bengtsson
Andreas Berg
Jim Berglund IS Göta
Gunnar Bergmark Växjö
Håkan Bergsten ÅF
Lukas Bergstrand
Thomas Bergstrand Ericsson IK
Kjell Bergström OK Njudung
Johan Bjelkfors
Thomas Bjuringer Emmaboda
Kjell Bjursell Högsrum
JONAS BJÖRK Ensto
Dan Blomberg Målilla Taxi Blomberg
Christian Bloth
Anders Boklund
Niclas Boklund
Hans Bolling
Andreas Bolmgren
Christopher Borg Team Crunchy
David Broo Andersson Spelguiden
Niklas Bruhn
Melker Camnerin Tall guys seimrun
Oliver Carlén
Magnus Carlson Hossmo RC
Jonas Carlsson Kolstad Ik
Per Carlsson Mörbylånga GoIF
Christofer Casswall Holmahult LK
Per Christell Skeninge IK
Peter Claesson
TOBIAS CRONHOLM IKEA IT
Oskar Danielson Tjalve IF Norrköping
Anton Danielsson Rörviks IF
Christoffer Deurell Deurell Runners
Jonas Deurell Deurell runners
Per Dreiwitz Riv Globen
Rasmus Edberg Slätthults lantbruk
Per-Olof Egonsson Laholms IF
Bosse Ekström Team Blekinge
Christian Elmqvist
Dick Engstrand Butik Öland
Sebastian Enqvist
Patrik Erenlöf
Linus Ericsson IK NocOut.se
Anders Erikson glasrikets RC nybro
kent eriksson Tibro motorklubb
Björn Eriksson Backstugans LK
Dan Eriksson
CONNY ERIKSSON Gävle
Patrick Ersson Puls&Träning
Cristoffer Escoz
Rickard Evaldsson Team Göljahult
Robert Evaldsson Team Göljahult
Peter Folkesson OK Njudung
Tobias Folkesson Länsförsäkringar Kalmar län
Matteus Forsberg
Joakim Frank Trafikverkets fritidsförening
Markus Frank
Niclas Frank
Ebbe Fransson Kalmar SS
Hugo Fransson Kalmar SS
Patrik Fransson Bromma
Sören Fransson IK Sisu Nässjö
Magnus Franzén Emmaboda Verda OK
Thed Franzén Glasriket RC
Anton Fredriksson
Peder Freidenvall Nacka
Alexander Friman
André Fryxell Höganäs friidrott
Hans Gerremo Sälens IF
Elias Gillman
Andreas Glans club ÅF
Jonas Gold Saltsjöbaden Triathlonsällskap
Tobias Granflo Kexholms sk
Ulf Gumbricht Foo Fighters
Marcus Gunnevik
Dennis Gustafsson
Fredrik Gustafsson Tranås Alligators
Lars-Erik Gustafsson Alvesta
Göran Gustavsson Vassmolösa
Leif Gustavsson JGA Linneryd
Magnus Gustavsson Millimeterbygg
Anton Gustavsson Bayern München
Ola Götesson SK Graal
Henrik Halling DB Schenker
Nils Hammaräng Grip Högby IF
Christer Hansson Örebro AIK
Love Hedelius Kolstad Runners
Bert Hedström
Håkan Hedström Scania
Petter Helge
Martin Helgersson
Thomas Henricsson Posten IF
Elof Henriksson
Bengt Hesslekrans OK Njudung
Andreas Hill
Daniel Hjortsberg
Eric Hjortsberg
Håkan Hjortsberg
Melvin Hjortsberg
Bo Hoff Listerby IK
Johan Hoff Brattberg
Martin Hogedal Backa
Pontus Holmberg OK Njudung
Jan Holmquist Kalmar ff
Daniel Holmqvist Back to basic
Claes HORNDAHL
Olof Hultenius Kalmar
Alf Hultqvist Teliaseniorerna Växjö
Claes Hydvall Ocab RC
Henric Höglind Åhus FIK
Henrik Höglind
Omar Ismael Högby IF
matthias israelsson stensjön if
Elias Ivansson Råhult runners
Carl-Gustaf Ivarsson FK Snapphanarna Ängelholm
Henry Jakobsson
Johan Jensen Skåneslättens OL
Mikael Jensmark
Christian Jivefalk Hultsfreds LK
Daniel Johannesson
Bo Johansson BJ Ekonomi Bromma AB
Emil Johansson Föra AIK
Henrik Johansson Färjestadens motion
Håkan Johansson
Jens Johansson Ok Orion
Jörgen Johansson
Karl Erik Johansson Braås
Karl-Erik Johansson Ingelstad
Magnus Johansson Hönö IS
Magnus Johansson
Mats Johansson Skruvs IF
Mattias Johansson Ålems OK
Morgan Johansson
Oskar Johansson Föra AIK
Patrik Johansson
Per Johansson IK Tuna Södra
Per Johansson Holmahult LK
Peter Johansson JGA Linneryd
Ulf Johansson Tolg
Johan Johnsson Majobygg
Joachim Jonsson Eksjö gk
Björn Jonsson Tjust Bike o Running Club
Billy Josefsson J5 Norrköping
Timmy Juved
Lukas Jälmestedt Målilla-Mörlunda SKI
Erik Karlsson Högby IF
Håkan Karlsson Björkö skf
Jan Karlsson Hvetlanda Skidklubb
Mikael Karlsson Björkö goik
Stefan Karlsson Team Blekinge
Ulf Karlsson Förlösa
Rickard Karlsson Rk:s kondition och styrka
Andreas Karlström Hejca ab
Kristoffer Kaspersson Kristdemokraterna
Jörgen Kjellsson Växjö
Jörgen Kleist Linköping
Magnus Kristoffersson Fiolens löparklubb
Karl-Peter Kroon Tegnvallius Team Tengan
Lars Kruger
Mattias krusell Lonesome Runners
Patrik Kullberg
Mattias Kullman
Dennis Källroos
Anders Lagerlöf Fnösets BK
Jan Lejon Lönashult GoIF
Ambjörn Lennartsson Idealskog
Peter Levin IK Akele
Patrik Lindahl Ljungbyhed
Bjarne Lindberg Kalmar RC Triathlon
Linus Lindberg Kalmar RC Triathlon
Kennet Lindgren
Viktor Lindgren Ingarps trä
magnus linner Alvesta SOK
Christian Linner Diö Dominaters
Bengt-Åke Ljungkvist Team Blekinge Löparförening
Jimmy Lorentzen Hultsfreds Löparklubb
Christopher Loven Galtarna BK
Jonas Lund Beijer Byggmaterial AB
Lars Lundberg
Roger Lundberg Butik Öland
Sten-Ove Lundberg Gemla
Hans Lundbäck JGA Linneryd
Jan-Olof Lundé Tingsryd
Lars Lundqvist IK Sisu Nässjö
Martin Lundqvist IK Sisu Nässjö
Anders Lundqvist Kläppinge Kubbar Klubb
Roland Lycksell Team B3
Karl Lönnberg
Niklas Magnusson
Peter Magnusson Helion film
Torgny Magnusson Åseda IF
Holger Manske TV Dornach - Schweiz
Hans Mattisson MattisTrä
Olle Meijer MAI
Emil Millan de la Oliva Eskilstuna Friidrott
Olle Moensjö Rörviks IF
Karl Nenzén
Alexander Nilsson Mölndals AIK
Anders Nilsson Växjölöparklubb
David Nilsson Rälla Rebel Runners
Johannes Nilsson
Klas-Göran Nilsson
Mikael Nilsson JGA Linneryd
Sebastian Nilsson Mölndals AIK
Torgny Nilsson Bravida
Jesper Nilsson
Adam Norén IFK Borgholm
Stefan Norman Kalmar OK
Bengt Normann Backstugan
Urban Norström
Sven Nyholm University of Michigan
Tim Nyström
Ulf Nässlander Lonesome Runners
Henrik Obermayr Ekenäs
Jonatan Olausson
Björn Olovsson B.M.W.Semin
Nicklas Olsson
Per-Olof Olsson Titan X
Yngve Olsson Tarkett Fritid
Mats Olvmo Solvikingarna
Jimmy Ovhagen AXA Sports Club
Stanley Palmquist Kvillsfors
Roland Persson Bokenäs IF
Boris Persson Räddningstjänsten Rödeby
Anders Petersson Team Blekinge
Andreas Petersson
Andreas Petersson Ruda IF
David Petersson Sebastian Peterssons Åkeri AB
Erik Petersson Färjestaden Motion
Johannes Petersson
Karl Petersson Team Petersson
Magnus Petersson Gräsändernas IF
Per Petersson Team Petersson
Sebastian Petersson Sebastian Peterssons Åkeri AB
Stefan Petersson
Thomas Petersson Persnäs AIF
Tommy Petersson retired runners
Viktor Petersson
Christian Pettersson
Mikael Pettersson Holmgrens Bil
Richard Pettersson Mellösa Kickers IF
Robin Pettersson Mellösa Kickers IF
Antonio Pettersson Kvennefeldt Alvesta SOK
Pierre Philipsson Flygt IF
Bengt Pontander Bromma
Patrick Quinones Bravura
Christoffer Rathjen
Kenneth Raun Violen 4
Fredrik Rosenquist Team blekinge
Fredrik Royegård Räpplinge Hult IF
Mikael Rubensson
Jerry Rydberg
Hans Råberg
Pär Råberg
Fredrik Sahlberg Högby IF
John Sallhag IF rejban
Joar Sandahl IK Akele
Michael Schwarz
Andreas Sigfrid
Örjan Silfverling IFK Borgholm
Oskar Simonsson Vvr
Patrik Simonsson Hultsfreds LK
Thomas Simonsson Hybrid fitness Vetlanda
Christer Sjödin Team Villa safari
Anders Sjökvist Borgholm Running Club
Mattias Sjökvist IFK Borghollm
daniel sjöström
Andreas Skarsäter Florhult RC
Hans Skruvfors
Berth Sköld Örsjö
Ken Slättengren Högby IF
Ola Slättengren Högby IF
Johan Stark Lönashult GoIF
Patrik Stark Lönashult GoIF
Björn Stenberg Ingelstad IK
Stefan Stenudd
RONNIE Stiernberg EKSJÖ
Dawid Stigart
Albin Strand Fnösets BK deLuxe
Börje Ström
Bengt Ståhl Apladalens Löparklubb
Lars-Erik Ståhl
Andreas Ståhlberg
Erik Stålhammar Holsby SK
Tobias Sundberg
Patrik Sundin Hultsfreds LK
Carl Sundler Alvesta Friidrott
Lars-Olof Sundler Alvesta Friidrott
Bo Sundström Kalmar RC Triathlon
Martin Sunnerberg
Håkan Sunnerhage Ocab
Claes Sunnliden Värnamo
Jonas Svendsén Svendsén Running Club
Björn Svensson Team Nanny RC
Fredrik Svensson
Gert Svensson
Johan Svensson JGA Linneryd
Jörgen Svensson JGA Linneryd
Krister Svensson
Mats Svensson
Ove Svensson
Pierre Svensson
Tobias Svensson
Torgny Svensson Torsås
Daniel Tegnvallius Team Tengan
Jerry Tegnvallius Team Tengan
Samuel Tewelde Glasriket RC Nybro
Jesper Thiman Thiman running club
Fritjof Tibblin Gunnebo Industries
Jonas Tuvner
Hasse Ursfält Urshults IF
Gustav Wahlmark
Axel Walfridson Nässjö hc
Joe Walfridson IK Sisu Nässjö
Niklas Wallberg
Simon Wallenlind Mölndals AIK
Bengt Wallin Kisa SK
Emil Wallin Tenhult SOK
Anders Westhall
Hans Wiberg Wiberg
Tommy Wiberg Trekanten Runners
Lars Widmark Räpplinge Skola IF
Frank Wikner Skede
Alexander Wikström
Peder Wistedt
Jörgen Vistrand
Arne Ydrefors Moheda
Meseret Yitbarek Malmö 4H FK
Mikael Yngvesson
Hisham Zaben Malmö
Fredrik Åsenius Resmo IF
Karl Ängeborn
Henrik Öberg Högby IF
F18 (2 anmälda)
Namn Förening/Företag
Ella Bäckstrand
Ebba Jensen Skåneslättens OL
P18 (7 anmälda)
Namn Förening/Företag
Anton Axelsson Hässelby SK
Love Carlsson Högby IF
Viktor Gustafsson
Kalle Linnsannd Oskarshamn
Emil Millan de la Oliva Eskilstuna Friidrott
Hampus Petersson
Ludwig Svensson Träff Oskarshamn
F16 (8 anmälda)
Namn Förening/Företag
Tilde Axelsson Fröjdenlund IFK Växjö
Anja Jagesten Björnstorps if
Stina Johansson Tolg
Frida Mattsson-Johansson
Malin Ryden
Tilda Strömqvist Högby IF
Ebba Svensson Träff Oskarshamn
Klara Öberg Högby IF
P16 (8 anmälda)
Namn Förening/Företag
Erik Annborn Helsingborgs IF
Rasmus Edberg Slätthults lantbruk
Viktor Granflo Kexholms sk
Casper Karlsson OK Tor
Erik Liljegren Målilla-Mörlunda SKI
Ludvig Notting Helsingborgs IF
Melwin Strömqvist Högby IF
Rodi Taher Helsingborgs IF
Victoriajoggen (118 anmälda)
Namn Förening/Företag
Elisabeth Adelgren
Linnea Andersson
Mikael Andersson
Kjell Andersson
Marita Andersson
Camilla Andreasson
André Angelin
Elisabet Angelin
Susanna Axelsson Holmahults löparklubb
Emma Björk Petersen
Åke Blomgren Rydaholms GOIF
Anette Bolander Tarma Hammarby Sjöstad
Hanna Buensoz
Anna Carlemar OK Njudung
Niklas Carlemar OK Njudung
Bernt Carlsson Persnäs AIF
Anita Dahlman Andersson
Sussi Danielson Tjalve IF
Amanda Ekelund
Jonas Elb Västervik Måleri AB
Madelene Elb Västerviks Måleri AB
Sassa Engberg Borgholms Motorteknik AB
Marie Erlandsson
Egon Ewers Kvillsfors
Mary Ewers Kvillsfors
Weronica Fakelius Bokenäs IF
Pia Fransson Strand Tumba
Lukas Fredriksson Bergshamra
Madelen Fredriksson Alstermo IF
Peter Fredriksson Alstermo IF
Katarina Gustafsson Alstermo IF
Mira Göransson IK Ymer
Jacob Hallberg FBC Kalmarsund
Sara Hedlund
Sandra Holmberg
Leif Hultgren Hultsfreds-Hus Museums-fritidsklubb
Johan Hultqvist
Clara Häyhänen
Emelie Höglind
Felicia Höglind
Ann Höglind-Bandenius
Wilma Ingvarsson
Alvin Johansson OK Njudung
Anette Johansson
Anna Johansson Linköping
Caroline Johansson OK Njudung
Emma Johansson Eksjö
Eva Johansson Bruzaholms SK
Gustaf Johansson OK Njudung
Ing-marie Johansson
Magnus Johansson OK Njudung
AnnaLena Josefsson J5 Norrköping
Linnea Josefsson J5 Norrköping
Frida Karlsson Rödeby
Gunilla Karlsson LIVET
Jenny Karlsson Rödeby
Jörgen Karlsson Rödeby
Pontus Karlsson Rödeby
Rosita Karlsson Högby IF
Rickard Karlsson RK:s kondition och styrka
Yauheniya Kryvichanina
Kristian Lampo Västerås Friidrott
Caroline Langenheim
Dan Langenheim
Erik Larsson Fagersta Södra p04
Susanne Leander Borgholms Motorteknik AB
Camilla Liljegren Målilla-Mörlunda SKI
Torbjörn Liljegren Målilla-Mörlunda SKI
Maria Lindahl Ljungbyhed
Martina Lindh Åtvidaberg
Per Lindh IK Akele
Camilla Lindström Högby IF
Isabella Linnsand
Gunilla Mauritzsson Berga USKF
Thomas Mellryd LIVET
Axel Myrberger
Christin Myrberger
Elenor Nilsson Holmahult LK
Liam Nilsson
Jennie Norén IFK Borgholm
Julia Norén IFK Borgholm
Anna Normann Backstugans LK
Stina Normann Backstugans LK
Anna Noryd Team Solberga
Emma Noryd Team Solberga
Linnea Noryd Team Solberga
Ulf Noryd Team Solberga
Ulrika Noryd Team Solberga
Elias Obermayr Ekenäs
Emilia Obermayr Ekenäs
Emma Persson
Lena Persson Borgholms Motorteknik AB
Åsa Petersen
Anneli Petersson Vimmerby Walking
Helena Petersson Team Petersson
Jonna Petersson Team Petersson
Monica Petersson Vimmerby Walking
Sergey Pugachev ASK Mara, Minsk
Anders Rehn
Anne Rehn
Emma Roos Simonsson Södra Vi IF
Jonathan Rosander Fgoif
Casper Rydberg Holmahult LK
Magnus Selldén Svärtinge SK
Assar Simonsson Hultsfreds LK
Billy Sjöstrand Mörbylånga GoIF
John Sjöstrand Färjestaden
Philip Stenberg
Anette Strand
Les Sturesson
Ulla Sturesson
Miska Tarma Hammarby Sjöstad
Saga Tarma Hammarby Sjöstad
Rebecka Wikström
Carl Wilhelmsson Eksjö
Dick Wilhelmsson Bruzaholms SK
Mari Wilhelmsson Eksjö
Jimmy Åhl
F14 (14 anmälda)
Namn Förening/Företag
Julia Archibald Kisa SK
Elin Björkegren HK Järnvägen
EBBA CRONHOLM LJUNGBY FRIIDROTT
Lisa Dreiwitz Täby IS
Mira Göransson Ik Ymer
Ebba Hennings Trångsvikens IF
Tyra Holmgren Alpina Klubben Skellefteå
Norah Jagesten Björnstorps if
Tindra Karlsson Förlösa
Hilda Lindell KA2 IF
Alice Magnell-Millan Tjalve IF Norrköping
Elsa Sorsa Karlsson
Ebba Treskog Täby IS
Agnes Åsberg Boxholm Ekeby Skidklubb
P14 (3 anmälda)
Namn Förening/Företag
Ludwig Bilock HK Järnvägen
Svante Glaser
Gabriel Stålhammar Holsby SK
F12 (31 anmälda)
Namn Förening/Företag
Celine Aagaard SK Graal
Ellen Adolfsson IK Sisu Nässjö
Emelie Andersson Kalmar RC
Julia Berglund Frillesås FF
Linnea Berglund Frillesås FF
Hanna Dreiwitz Enebybergs IF
Maja Gustavsson Idealskog
Maja Helge Växjö Lakers
Ida Henriksson Ljungby friidrott
Nathalie Hilmersson
JOSEFINE HORNDAHL
Elin Isaksson .
Fanny Ivarsson
Hilma Johansson Skruvs IF
Juni Johansson Skruvs IF
Anna Jonsson PAIF
Elsa Larsson Rälla Rebel Runners
Marlene Lennartsson Idealskog
Klara Lietz
Sofia Liss-Larsson Stockholm
Olivia Lökholm Bohus IF friidrott
Ella Olsson
Elin Petersson Team Petersson
Lisa Riddarsporre
Amelie Rossberg
Selma Sander KA 2
Filippa Schultzberg Alstermo IF
Klara Stigbäck
Debora Stålhammar Holsby SK
Clara Unnerud Wallhagen Huddinge AIS
Ellen Öhman
P12 (30 anmälda)
Namn Förening/Företag
Liam Archibald Kisa SK
Hampus Arvidsson
Liam Belo Da Silva IFK Växjö
Erik Blomqvist Glömminge
Elijah Bursell
Erik Clark Glömminge
Henrik Deresiewicz Sundbybergs IK
Liam Dovander Turebergs FK
Hugo Edberg Slätthults lantbruk
Elias Eriksson
Albin Fakelius Bokenäs IF
Elmer Herlitz Kolstad Runners
Filip Hultqvist Värnamo
Philip Höglind Åhus FIK
Lowe Karlsson Pinnekullaligan
Nils Lindberg Värnamo
Milton Lindh
Theo Lundquist Pifast AB
Love Nilsson UF Contact
Jonas Nordviken Bøler IF
Markus Nordviken Bøler IF
Vinzent Ottosson Lindsdals IF
Emil Petersen
Jonathan Raun Violen 4
William Reuterving Enebybergs IF
Nils Roos
Emilio Stålhammar Bäckseda IF
Leo Svensson
Max Söderberg Värnamo Södra FF
Vilgot Treskog Täby IS
F10 (36 anmälda)
Namn Förening/Företag
Cornelia Alfengård FK Älmeboda/Linneryd
Frida Arenvang Wedevågs IF
Emma Berglund FrillesåsFF
Fabienne Bolin Djanaieff
Katarina Brenning privat
Sinead Budge IFK Borgholm
My Drage
Hilma Edberg Slätthults lantbruk
Alice Elb Västerviks Måleri AB
Maja Elb Västerviks Måleri AB
Astrid Fakelius Bokenäs IF
Vera Fihlen Vendelsö IK
Stina Götesson SK Graal
Elina Hallberg Mossgatan RC
Victoria Höglind Åhus FIK
Kornelia Ilnicki
Iris Jansen Groningen/Nederländerna
Nellie Johansson Jöngren Linköping
Hilda Kruger
millie lidgren lunka på sunnerå
Nelly Lindkvist
Alba Magnell-Millan Tjalve IF Norrköping
Sanna Martinsson Persnäs AIF
Ellie Nilsson
Tyra Olsen Backa sharks HK
Livia Petersen
Ella Petersson Gräsändernas IF
Leah Ringdahl
Emma Selldén Svärtinge SK
Saga Simonsson
Selma Smajic Västerviks friidrottsklubb
Emilia Stensson
Lovisa Stigbäck
Alma Strandberg
Elienne Stålhammar VFF/BIF
Olivia Unnerud Wallhagen vic&mic inredning
P10 (31 anmälda)
Namn Förening/Företag
Vidar Agneborg Boo FF
Anton Andersson Trekantens IF
Tage Askling IK Akele
Elton Belo Da Silva IFK Växjö
Melvin Blomkvist Kvennefeldt Alvesta SOK
Vilton Borgö IFK Österåker
Liam Brolin Hultsfreds LK
Hjalmar Claesson
Lukas Clasén IKHP
Troddor Connman
Max Damstedt
Sean Dovander
Milo Hjortsberg BIK Karlskoga
Gustav Hultqvist Värnamo
Lukas Johansson JGA Linneryd
Dennis Kjellby Bohus if
Hampus Lietz
Wincent Lindh
Magnus Liss-Larsson Stockholm
Erik Lund
Axel Lökholm Bohus IF Friidrott
Linus Milling-Arningsjö
Melker Nilsson Algutsrum
Albin Nygårds Åkersberga
Erik Olsson
Simon Olsson
Arvid Petersson Gräsändernas IF
Elias Petersson Ruda IF
Carl Roos
Samuel Stensson
Oskar Tarma Sickla IF
Mini (193 anmälda)
Namn Förening/Företag
Tilde Adolfsson IK Sisu Nässjö
Lova Alfengård FK Älmeboda Linneryd
Emilio Almqvist
Vilma Alriksson Kalmar
Isak Andersson Växjö
Noel Andersson Trekantens IF
Viktor Angelin
Hanna Arenvang Wedevågs IF
Nelly Arffman
Elias Arnér Föra AIK
Oscar Arnér Föra AIK
Ellen Askling IK Akele
Anton Axelsson Nybro
Matilda Axelsson Nybro
Alexander Baik
Sophia Baik
Clara Barenthin
Julia Barenthin
Hugo Beijer Tegnvallius Team Tengan
Guiome Bolin Djanaieff
Charlie Borgö IFK Österåker
Matheo Borgö Falkenberg
Adrian Brenning privat
Elin Carlsson Lidköping
Lina Carlsson Lidköping
Moa Carlsson Dehlin IK Sisu Nässjö
Emil Claesson
Elliot Clasén IKHP
AXEL CRONHOLM LJUNGBY IF
Mollie Dahlgren
Minna Damstedt
Siofra Dovander
Matilda Edstrand
Lisa Eriksson
Lucas Eriksson
Milla Eriksson
Moa Eriksson
Noelle Erman Albin
Gabriella Ernerhav
Victor Ernerhav
Oscar Fihlen Vendelsö IK
Edvard Forslund
Inez Fransson Bromma
Svea Frejd Haif Växjö
Valdemar Frejd Haif Växjö
Tristan Fryxell Höganäs friidrott
Noel Fryxell Höganäs friidrott
Nis Gagner
Otto Gagner
Andreas Glans
Anita Glans
Edvin Gleisner Linander Mediaempire
Charlie Glimstedt
Hugo Glimstedt
Moa Gunnevik
Liza Hageltorn
Hugo Hagman Oskarshamn
Elina Hallberg Mossgatan RC
Axel Herdin Idealskog
Elis Herrlin Växjö lakers
Ossian Herrlin Växjö lakers
Lovisa Hilmersson
Embla Hjortsberg
Meja Hjortsberg
Hugo Hoff Brattberg
Tindra Holmberg
Malcolm Holmewi Holmahult LK
Milia Holmewi Holmahult LK
VIKTOR HORNDAHL
Olle Humble Ingen
Lily Hård Nevonen
Viggo Hård Nevonen
Belle Höglind emma.h
Isabelle Höglind
Noel Höglind emma.h
Ida Isaksson .
Alinn Jansson Pinnekullaligan
Emilia Jansson Pinnekullaligan
Alve Jedhammar IFK Växjö
Lykke Jedhammar IFK Växjö
Fabian Jeppesen
Jakob Jeppesen
Thea Jivefalk Hultsfreds LK
Arvid Johansson Skruvs IF
Emilia Johansson
Wendela Juved
Wilgot Juved
Bertil Kalvik
Hedvig Kalvik
Algot Karlsson Örsjö IF
Emil Karlsson
Flora Karlsson Pinnekullaligan
Junie Karlsson Pinnekullaligan
Melker Karlsson Förlösa
Sander Karlsson Förlösa
Jacob Kihlgren Föra AIK
Hanna Korczynska
Samuel Kroon
Edith Kroon Tegnvallius Team Tengan
Alma Kruger
Henning Kruger
Yaraslau Kryvichanin
Julia Källström
Hugo Källström
Johannes Källström
Elner Larsson Rälla Rebel Runners
Eskil Larsson Rälla Rebel Runners
Estrid Larsson Rälla Rebel Runners
Melvin Lennartsson Idealskog
Alfred Lidberg
Esmeralda Lidberg
Alpo Lindencrona
Otto Lindquist Pifast AB
Egon Lund Pinnekullaligan
Siri Lund Pinnekullaligan
Viktor Lund
Hilda Lundgren Landsbro IF
Alma Lundqvist IK Sisu Nässjö
Emil Lundqvist IK Sisu Nässjö
Kid Lundqvist IK Sisu Nässjö
Penny Lundqvist IK Sisu Nässjö
Simon Lundqvist IK Sisu Nässjö
Tuva Lundqvist IK Sisu Nässjö
Elving Lönnberg Jansson
Morgan Lönnberg Jansson
Emmie Mattsson
Nova Mattsson IF UDD Karlshamn
Ellen Mellqvist Sollentuna FK
Moa Mellqvist Sollentuna FK
Linnea Nilsson Rälla Rebel Runners
Lovisa Nilsson Rälla Rebel Runners
Victor Nilsson
Wilma Nilsson
Pelle Normann Backstugans LK
Alva Nygårds Åkersberga
Ida Olsson
Vilmer Olsson Mellösa IF
Elsa Persson
Olivia Persson
Moltas Petersen
Isak Petersen
Lukas Petersen
Alicia Petersson Ruda IF
Ludvig Petersson Gräsändernas IF
Manfred Petersson Team Petersson
Maja Lykke Pintarelli
Bengt Royegård Räpplinge Hult IF
Hillevi Runcrantz Majobygg
Svea Runcrantz Majobygg
Jolie Schalin
Ellen Schüller
Anton Selldén Svärtinge SK
Tyra Simonsson Hultsfreds LK
Lukas Sjögren
Wictoria Sjöstrand Mörbylånga GoIF
Emilia Skarsäter Florhult RC
Vilhelm Skarsäter Florhult RC
Josephine Skruvfors IFK Lidingö friidrott
Louise Skruvfors
alma smajic
Helmer Stark Lönashult Goif
Vilgot Stark Lönashult GoIF
Amanda Stewartz
Jonathan Stewartz
Ebba Stigart
Milla Stigart
Pia Stigart
Sigge Stigart
Astrid Strandberg
Emmelinn Stålhammar VFF/BIF
Oliwer Stålhammar Holsby SK
Ella Sundin Oskarshamns SK
Ludvig Sunnerberg
Olivia Sunnerberg
Elsie Svensk Ingen
Lilly Svensk Ingen
Alice Svensson
Sixten Svensson Rydaholm GoIF
Ester Svensson Westlund hvgf
Märta Svensson Westlund hvgf
Ebbe Svärd Lönashult GoIF
Vide Svärd Lönashult GoIF
Erik Syberg
Lilly Syberg
Oscar Syberg
Sune Thormalm Vetlanda sportskytteklubb
April Widmark Räpplinge Skola IF
Judith Widmark Räpplinge Skola IF
Stella Wikström
Leon Wingbro Lihnell
Elias Åsberg Boxholm Ekeby skidklubb
Elna Åsenius Falun
Saga Öberg Högby IF
Parasport 2km (4 anmälda)
Namn Förening/Företag
Emil Andersson Nybro
Kennerth Blomgren Rydaholms GOIF
Angelica Grönlund Sv Downföreningen
Linnea Sjögren
Parasport 4km (9 anmälda)
Namn
Nino Andersson
wiggo Ekelund
Jennie Hedrén Hasselros
Eva-Lena Kjellsson
Emma Lindblad
Henrik Rieloff
Sussie Schaefer
Peter Svärd
Pontus Ydström