Anmälningslista Vildmarksloppet 2018

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Herrar 32 km (50 anmälda)
Namn Startnummer Förening/ort
Mats Ahlberg Uppsala
Mattias Almroth Creator SK
Nicklas Bardh Stockholm Långdistansklubb
Albin Bergkvist Bjursås IK
Thomas Bergström Dellner ik
Simon Bjurèn Sågmyra sk
Lucas Byrlén Byrkens crew
Pär Dahlman Uppsala
Erik Dahlström Ik Jarl Rättvik
Jonas Djurback Dalregementets IF
George Eklund Iksu multisport
Emil Eriksson Falun
Johan Falk Domnarvets GOIF
Daniel Granström Bergslöparna/Västerås
Andreas Grönoset Sågmyra SK
Andreas Gustafsson Hammarprodukter
Ali Hamadani FaluOrtopedi IK
Henrik Hansson FMS Falun
Martin Hedin Falun
Isak Hellberg Bjursås IK
Mikael Hellsten Team Nordic Trail
Martin Hemhagen Qwarnsveden triathlon
Mats Isaksson Vallentuna
Mats Jonasson BJURSÅS IK
Daniel Larson Falun
Per Larsson Stockholm
Peter Larsson Falun
Thomas Lauersen Sweden Runners
Markus Living HMRC
Christer Ljungqvist Falun
Axel Lundvall Bjursås IK
Markus Martinelle Älta
Ewan McCarthy Falun
Johan Nordlund Bagheera fjällmaraton Sälen
Per Nygren Avesta OK
Martin Othozon Falu IK skidor
Niklas Pernefalk IFK Falu Alpina
Anders Persson Borlänge
Kim Rörvik Recreo Naprapati
Anders Samuelsson Leksand
Björn Sjögren Falun
Adam Steen Sågmyra SK
Johan Svedberg Enviken
Stefan Tansbo Bjursås IK
Andreas Tapani Vikbolandet
Henrik Thomson Sundborns GOIF
Ola Törnkvist Sandviken
Johan Welander Sandviken Trail Running
Markus Westman Sågmyra SK
Mattias Westman Sågmyra SK
Damer 32 km (13 anmälda)
Namn Startnummer Förening/ort
Angelica Bardh Haninge
Lena Björklund Bjursås IK
Kimberly Claus M-bilar
Elin Gustavsson Falun
Hedwig Haas Sundsvalls OK
Sonja Haas Nybro
Wivi-Ann Hjälte Falun
Martina Holm Falun
Hiromi Kobayashi Surahammars SOK
Ellen Kupka Falun
Anna Ohlson Bjursås IK
Maria Pernefalk Bergshamra
Linda Sjögren Kamrat och idrottsföreningen KIF
Herrar 15 km (53 anmälda)
Namn Startnummer Förening/ort
Adam Almgren Team Nordic Trail
Christoffer Andersson Falun
Erik Bark Hammarprodukter
Daniel Barme' Borlänge
Göran Bergkvist Bjursås IK
Nils Bergkvist Bjursås IK
Tobias Bustad Näset, Djurås
Emanuel Danielsson Q
David Drummond Garpenberg
Andreas Elofsson Bursås
Andreas Ersbjörs CSI Nordic AB
Elias Forssbeck Nyrot Q
Casper Giding Kamrat- och idrottsföreningen KIF
Dan Gustafsson Svärdsjö IF Fotboll
Joel Gustafsson Hammarprodukter
Michael Hedlund Borlänge
Martin Holth Johannessen Kamerat och Idrottsforeningen KIF
Glenn Jansson Bellman Klubb30
Krister Jonsson Klubb30
Anders Karlsson Setra Sportsclub
Svart Karl-Olov Karlsson Söderås
Johan Lindberg Uppsala Unicorns
martin lindskog OK Ravinen
Åke Lindström Bjursås IK
Hampus Lundell ABB IF
Fredrik Lundell Norrbärke sk
Oskar Lundqvist Bagheera fjällmaraton Sälen
Daniel Lönnroos Bjursås IK
Andreas Mantalios Bjursås
Alvar Myhlback IL Trysilgutten
Petter Myhlback Clockwork
Emil Nilsen Bjursås
Johan Nilsson Stigmännen Karlshamn
Arvid Nordquist Falun
Ola Nyberg Vivobarefoot /Malungs ok skogsmårdarna
Isac Nygren Enviken
Tomas Pamin Fagersta
Nils Rapp Falu IK
Jonas Rickardsson Stockholm
Jan Rogausch Falun
Henrik Roos Bjursås
Erik Sjöberg Club Consell
Gustav Sjöblom Sågmyra SK
Mikael Skansgård Bjursås IK
Anders Stenman Q
Per Strand Bjursås
Raymond Sund Bjursås IK
Jesper Svedberg Falun
Anders Tornberg Klubb30
Henrik Wass Falun
Björn Wilhelmson Bjursås IK
Erik Villén Säter
Markus Zetterström Bjursås IK
Damer 15 km (50 anmälda)
Namn Startnummer Förening/ort
Kristina Backlund Borlänge
Linda Barme' Borlänge
Stina Berg Falun
Anna Boman Gustavsberg
Karin Bäcklund Djuråsby
Louise Danielsson Eriksson Bjursås
Malin Ehrling born to run
Sara Ekblom Falun
Maria Engblom Zetterström Bjursås
Anna-Karin Eriksson Dellner IK
Catrine Eriksson Bjursås
Jenny Eriksson OK Kåre
Madeleine Forsell Bjursås
Linnea Gustafsson Falun
Malin Göthberg Clockwork
Susanne Hedlund Bjursås IK
Malin Hiselius Falun
Karin Hovdebo Karlstad
Maria Angelica Hudson Säter
Maria Hållmarker Bjursås IK
Malin Jansson Uppsala
Marie Käll Bjursås IK
Madeleine Larsson Fredrikshofs if
Johanna Lind Hammarprodukter
Malin Lindskog OK Ravinen
Lisa Lundberg Falu TK
Emma Lundbergh Kamrat- och idrottsföreningen KIF
Emma Martinelle Älta
Hanna Martinsson Bjursås
Katarina Medveczky Falun
Cecilia Melander Borlänge
Michaela Modigh Örebro
Klara Myren Falun
Johanna Mård Bjursås
Emma Nilsson Stigmännen Karlshamn
Therese Nylander Thorslund Rättvik
Caroline Nyström Hammarprodukter
Mathilde Näs Bjursås IK
Anna-Lisa Rickardsson Avesta
Mariia Rönström Uppsala Unicorns
Susanna Sjögren Kårtäkt
Sandra Småra Ovanmyra
Karin Stadig IFK enskede
Terese Svanberg Bjursås IK
Malin Wahlström Växjö
Åsa Wallman Enviken
Linda Wass Falun
Ulrika Vidigsson Falun
Johanna Willmark Vikarbyn
Johanna Öberg OK Linné
Damer 7 km (32 anmälda)
Namn Startnummer Förening/ort
Susanne Andersson Avesta
Åsa Andersson Hammarprodukter
Jenny Antonsson Göteborg
Maja Bondesson Kamrat- och idrottsföreningen KIF
Iris Brandt Falun
Sanna Bäcke Falun
Maria Fogd Enviken
Annelie Grahn Falun
Ida Göras Hammarprodukter
Lisa Heens Vansbro
Pernilla Ihse Stockholm
Anette Junger Grycksbo
Elisabet LambergNordin IK Jarl Rättvik
Marie Larsson Lima IF
Ia Lindström Bjursås
Petra Lingström Oxelösund/ Bjursås
Anja Matsson Clockwork
Susanne Morin Johansson Gävle
Jasmin Muminovic Clockwork
monica nordlund bjursås
Martina Nordlund Bjursås
Ida Sandberg Sundborns GOIF
Katarina Saxvall Hammarprodukter
Maria Sjögren OK Ravinen
Johanna Sundkvist Clockwork
Nicole Sörensen Falu IK Friidrott
Anna Wiklander Falun
Elin Wiklander Falun
Sofi Wiklander Falun
Linda Viklund Ik Jarl
Julia Wiklund Clockwork
Barbro Wirdmo M-Bilar
Herrar 7 km (12 anmälda)
Namn Startnummer Förening/ort
Lars Brandt Falun
Torbjörn Göras Hammarprodukter
Rickard Hansson Hammarprodukter
Thomas Hases Bjursås IK
Anders Josefsson Grycksbo IF
Johan Källberg Bjursås IK
Hugo Lindskog Ok Ravinen
Fabian Nordgren Falu IK skidklubb
Mats Närtén Gävle
Jerker Rogström Bjursås IK
Arvid Sjören Bjursås IK
Mikael Sundström Enviken
Herr Upp fö bärgä (1 anmäld)
Namn Startnummer Förening/ort
Markus Zetterström Bjursås IK